جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ - 10 Jul 2020
۰

تراکتورسازی و پیکان در تعقیب صدرنشین

شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۶
تیم فوتبال تراکتورسازی، مقابل پیکان دیدار سختی خواهد داشت.
تراکتورسازی و پیکان در تعقیب صدرنشین
به گزارش خدمت؛ از فردا هفته 18 رقابت‌های لیگ برتر فوتبال، به شرح زیر برگزار می‌شود.

ماشین‌سازی و صبای قم
ماشین‌سازی در هفته 18 رقابت‌های لیگ برتر، فردا راس ساعت 14 در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف صبای قم می‌رود.

این تیم در 17 بازی در رقابت‌های لیگ برتر، تا کنون توانسته به 5 مساوی، 11 باخت و یک برد دست پیدا کند تا در مجموع با 8 امتیاز در قعر جدول قرار بگیرد. ماشین‌سازان با توجه به این‌که در نقل و انتقالات زمستانی مربی خود را عوض کردند و فرهاد کاظمی جایگزین رسول خطیبی شد، اما هنوز نتوانستند جایگاه این تیم را در جدول لیگ برتر ارتقا دهند.

سبزقباها که برای نخستین‌بار طعم حضور در رقابت‌های لیگ برتر را می‌چشند، نتوانستند عملکرد مناسبی از خود به نمایش بگذارند. خط دفاعی ضعیف ماشین‌سازی باعث شد که آن‌ها 28 گل خورده را در رقابت‌های لیگ شانزدهم تجربه کنند.

شاگردان صمد مرفاوی، در صبای قم هم روزهای خوبی را در لیگ برتر تجربه نمی‌کنند. آن‌ها در 17 بازی فقط توانستند دو برد را در کارنامه خود داشته باشند. صبا همچنین با 6 مساوی و 9 باخت، در مجموع 12 امتیاز جمع کرده و در جایگاه 15 جدول لیگ برتر قرار دارد.

صبا در نقل و انتقالات زمستانی توانست بازیکنان خوبی را برای رفع نقاط ضعف خود جذب کند و نخستین بازی در نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر را با برد آغاز کرد. شاگردان مرفاوی در دیدار گذشته خود مقابل پیکان، با یک گل برنده دیدار شدند. این در حالی است که ماشین‌سازان در دیدار هفته 17 مقابل گسترش فولاد، تن به شکست دادند.

داوران این دیدار، حمید حاج ملک، محمدرضا ابوالفضلی، حمید غمزه، کمیل غلامی و ناظر: ابوطالب طاهریان است.

تراکتورسازی و پیکان
تراکتورسازان در هفته 18 رقابت‌های لیگ برتر، ساعت 15:45 در ورزشگاه شهدای شهر قدس، به مصاف پیکان می‌روند.

تراکتورسازان در رقابت‌های لیگ شانزدهم توانستند تا کنون با 9 برد، 7 مساوی و تنها یک باخت، با مجموع 34 امتیاز، در جایگاه دوم جدول لیگ برتر قرار گیرند. شاگردان قلعه‌نویی از تعقیب‌کنندگان جدی پرسپولیس، تیم صدرنشین و مدعیان قهرمانی هستند.

آن‌ها با 13 گل خورده، از خط دفاعی مناسبی برخوردار هستند و شاگردان مجید جلالی در پیکان، مقابل تراکتورسازان بازی سختی خواهند داشت. پیکان با 6 امتیاز، 8 مساوی، 3 باخت و مجموع 26 امتیاز، در جایگاه پنجم رقابت‌های لیگ برتر قرار دارد.

شاگردان مجید جلالی در دیدار گذشته خود مقابل صبای قم، تن به شکست دادند و احتمالا برای از دست ندادن جایگاه خود در لیگ برتر، با همه قوا به مصاف تراکتورسازان می‌روند. شاگردان قلعه‌نویی هم در هفته 17 رقابت‌های لیگ برتر، مقابل صنعت نفت آبادان به تساوی رسیدند و برای کم کردن فاصله خود با صدر جدول، به این برد احتیاج دارند.

داوران این دیدار، بیژن حیدری، بابک داوری، رحیم حاجیلو، روح اله شریفی و ناظر: سعید بخشی زاده است.

منبع:‌ برنا
کد مطلب: 62079
نام شما

آدرس ايميل شما

۳ عادت مخرب که سلامت کبدتان را به خطر می‌اندازد
این 7 مدل دختر، پسران را فراری می‌دهند
تالار عروسی را چگونه انتخاب کنیم؟