يکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 22 Oct 2017
۰

بذر خائنانی که به ترامپ نامه نوشتند را سروش، کدیور و حجاریان کاشته بودند

دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۶
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت‌مدرس، با اشاره به نامه عناصر ضد انقلاب به ترامپ، گفت: این خائنان وطنی همان میوه‌های گندیده‌ای هستند که بذر ناپاک آن را روزگاری سروش، کدیور و حجاریان کاشته بودند.
بذر خائنانی که به ترامپ نامه نوشتند را سروش، کدیور و حجاریان کاشته بودند
به گزارش خدمت؛ علی سلطانی‌وش دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت‌مدرس، با اشاره به نامه 30 نفر از عناصر ضد انقلاب به ترامپ برای اعمال تحریم‌های بیشتر علیه ایران گفت: متاسفانه برخی‌ها ادعا می‌کنند که حتی اگر با نظام مشکل دارند، به فکر مردم و کشور ایران هستند؛ ولی از آن طرف می‌بینیم به دشمن ما نامه می‌نویسند و خواستار تحریم مردم ایران می‌شوند.

وی افزود: نامه این گروه ضد انقلاب به ترامپ نشان می‌دهد که تحریم کردن ایران برایشان منفعت‌هایی دارد و از تحریم کاسبی می‌کنند؛ این آدم‌ها چقدر راحت مردم و کشور خود را فروختند.

سلطانی‌وش یادآور شد: البته این موضوع چیز جدیدی نیست؛ در گذشته هم ما شاهد چنین رفتاری از فتنه‌گران بودیم. امروز هم کسانی به ترامپ نامه نوشته‌اند که به مردم ایران فشار بیاورد، کسانی هستند که روزی در زمره فعالان اصلاح‌طلب و جنبش سبز بودند و متاسفانه اصلا‌ح‌طلبان هم هیچ زمان مرزبندی خود را با این افراد، مشخص نکرده‌اند.

وی گفت: در واقع تبار شناسی این خائنان وطنی ثابت می‌کند اینان همان میوه‌های گندیده درختی هستند که بذر ناپاک آن را روزگاری سروش، کدیور و حجاریان در جلساتی مانند حلقه کیان، با تحریک و تزریق تشکل‌های دولت‌ساز در دوران اصلاحات کاشته بودند.

منبع: فارس
کد مطلب: 60360
نام شما

آدرس ايميل شما

چاقی و روغن زیتون!
آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه