يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - 24 Jan 2021
۰
رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی:

برخورد قاطع با عوامل حادثه قطار تبریز ـ مشهد

يکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۷
نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس گفت: برخورد شدید و قاطع با عوامل احتمالی حادثه برخورد قطار تبریز ـ مشهد، موجب ریشه‌کنی این گونه مسائل و حوادث در جامعه می‌شود.
برخورد قاطع با عوامل حادثه قطار تبریز ـ مشهد
به گزارش خدمت؛ محمد وحدتی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به حادثه برخورد دو قطار تبریز – مشهد و سمنان – مشهد در دامغان با بیان این مطلب اظهار داشت: متأسفانه این حادثه فاجعه ای بزرگ بوده و مردم آذربایجان را رنجیده خاطر کرد که به همین منظور، این مسئله از طریق مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی در حال پیگیری است.

وی افزود: این حادثه باید شفاف سازی شده و با عواملی که در این حادثه سهل انگاری کردند برخورد شود بنابراین نمایندگان به منظور شفاف سازی موضوع، به صورت جدی ضمن پیگیری موضوع، خواستار رسیدگی هر چه سریع تر این مسئله هستند.

نماینده مردم بستان آباد با بیان اینکه تنها راه ریشه کنی این گونه حوادث برخورد شدید با عوامل این حادثه است، ادامه داد: عوامل احتمالی این حادثه باید سریعاً شناسایی شده و به صورت قاطع و اساسی با آنان برخورد شود.

وی همچنین ادامه داد: پس از شفاف سازی موضوع و شناسایی عوامل سهل انکار، احتمال استیضاح وزیر راه و شهرسازی نیز به خودی خود قوت دارد.
کد مطلب: 58568
نام شما

آدرس ايميل شما

۳ عادت مخرب که سلامت کبدتان را به خطر می‌اندازد
این 7 مدل دختر، پسران را فراری می‌دهند
تالار عروسی را چگونه انتخاب کنیم؟