يکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 22 Oct 2017
۴۶
۰

اخراج استاد فاسد دانشگاه‌ آزاد شاهرود

دوشنبه ۵ مهر ۱۳۸۹ ساعت ۱۲:۱۰
استاد دانشگاه آزاد اسلامي واحد شاهرود كه چندي پيش اقدام به برقراري ارتباط نامشروع با دختري فاسد كرده بود از اين دانشگاه اخرج و به دبيرستان پسرانه سما وابسته به اين دانشگاه تبعيد شده است.

اين استاد دانشگاه اكنون به عنوان مشاور تحصيلي دانش آموزان در اين دبيرستان مشغول به كار شده است.
به گزارش البرز اين استاد علاوه بر دانشگاه آزاد شاهرود در ساير دانشگاه ها و دانشكده هاي اين شهرستان شاهرود هم تدريس داشته است كه پس از افشاي اين موضوع اين مراكز هم از دعوت وي براي تدريس در سال تحصيلي جديد خودداري كرده اند.

چندي پيش دو دانشجوي پسر دانشگاه آزاد اسلامي واحد شاهرود با فيلمبرداري از ارتباط نامشروع وی با يك دختر مشهور فاسد و بدكاره قصد اخاذي از او را داشتند كه با طرح شكايت اين استاد از اين دو دانشجو و دستگيري آنان موضوع رابطه نامشروع اين استاد افشا شد.

اين دو دانشجو اعتراف كردند كه پس از اينكه حسين جلالي از دادن نمره قبولي به آنان خودداري مي كند با طرح نقشه اي با پرداخت پول به يكي از دختران فاسد و بدكاره وي را به منظور ارتباط نامشروع به سراغ اين استاد مي فرستند و پس از اينكه موفق مي شود اين استاد را به دام بياندازد وي را به منزل اين دانشجويان كشانده و اين دو نفر هم كه از قبل دوربين فيلمبرداري را در محل مستقر كرده بودند از صحنه هاي اين ارتباط نامشروع فيلمبرداري مي كنند.

اين استاد وقتي با تهديد اين دانشجويان مبني بر انتشار عمومي فيلم در صورت عدم اجابت خواسته هاي آنها مواجه مي شود و از آنجايي كه به دليل اينكه از چهره اي مذهبي و موجه و مورد احترام در سطح جامعه برخودار است هرگز تصور نمي كرده كه اين موضوع افشا و به اينجا كشيده شود از دانشجويان مذكور به دادستاني شكايت مي كند كه با دستگيري دانشجويان آنها اين موضوع را با ذكر جزييات افشا مي كنند.
کد مطلب: 5576
نام شما

آدرس ايميل شما

چاقی و روغن زیتون!
آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه
اوا ابیار
به نظر من نظارت نسبت به استاد واساتید محترم باید بیشتر شودودر ابتدا برسی شود که استادا از لحاظ اخلاقی سالم باشند تنها نظارت به اندازه ی مانتو ی دانشجویان مشکلاتی این چنینی به وجود می اورد البته این مو ضوع هم اهمیت دارد وتا حدی باید عکس العمل نشان داد
این استاد فاسد باید اعدام شود
این فاسد به اسم دین باید اعدام شود
United States
الان که داره بازم کار میکنه این استاد مدیر گروه هم شده تازه
نظری ندارم
نظری ندارم
یاس
خیلی جالبه که یک استادفاسدازدانشگاه اخراج وبه دبیرستان فرستاده میشود که دانش آموزان درشرایط سنی کمترهستندوانحراف پذیری بیشتر...دست شما دردنکنه که صورت مسئله راپاک کردید
بی نام
کاش لااقل توی دبیرستان
دوباره کار نمیکرد
سیب خراب ی جعبه ی سیب رو خراب میکنه
نسبت به رای باید تجدید نظر صورت بگیره
مهدی
هه این یکی ازهزاران بی اخلاقی های استادان گرام
خاطی
سلام.اساتیدزیادی دراین دانشگاه بودندوهستندکه ازاین کارهای زشت میکنند.
حسین جلالی که دکمه های یقه اش روکاملامی بست، اقای جلالی خجالت بکش ازسن ومحاسن سفیدت،خاک برسرتون
حسین
این فاسد باید از تدریس محروم میشد
United States
خاک توسر همچین استادی ومرگ بر اينچنين مدیرانی که حکم زدن ایشان در دبیرستان سما مشغول فعالیت شوند!پس تکلیف دانش آموزان و مادرانی که جهت مشاوره به این دبیرستان می روند چیست! هدف نابودی دبیرستان فوق است خدا صبر بده به آقای یحیایی مدیر این دبیرستان !
علیرصا
United States
خاک توسر همچین استادی ومرگ بر اينچنين مدیرانی که حکم زدن ایشان در دبیرستان سما مشغول فعالیت شوند!پس تکلیف دانش آموزان و مادرانی که جهت مشاوره به این دبیرستان می روند چیست! هدف نابودی دبیرستان فوق است خدا صبر بده به آقای یحیایی مدیر این دبیرستان !
بهزاد
اگه فیلم رابطشو دارن چرا به حکم محارم اعدامش نمیکنند یا حداقل حبس ابد ...
بهزاد
اگه فیلم رابطشو دارن چرا به حکم محارم اعدامش نمیکنند یا حداقل حبس ابد ...
مینا
مرتیکه عوضی الان دوباره تو دانشگاه آزاد شاهرود از آذر 93 داره کار می کنه و هیچ کاری باهاش نداشتن...
مسولان کجایین؟؟؟؟
آناهیتا
حالامن چکارکنم دانشگاه شاهرودرشته ی موردعلاقه ام قبول شدم ولی بااین اوصاف ففکرنکرنکنم خودم وخانوادم هیچ جوری راضی بشیم بیام این دانشگاه حالاچکارکنم......
دوست
اون دانشجوهایی که فیلمبرداری کردن الان کجان ؟؟؟ به نمره شون رسیدن ؟؟؟؟ دمشون گرم که دستشو رو کردن
Iran, Islamic Republic of
هه
عکس استاد را ت سایت میگذاشتید تا عبرت برای سایرین میشد..
شعله
حالا دستپرورده های این عالیقدر چه جور ازآب در میان...
شعله
حالا دستپرورده های این عالیقدر چه جور ازآب در میان...
مری
این استاد از محبت خانوادگی کمبود داشته. کسی ک استاد قرآن و معارف اسلامی است باید درکیس
از عرف و شرع را حالی میشد. افسوس ......
سیلور
البته که ما ایرانیها با Bold کردن یک پرونده سعی در مخفی کردن پرونده های بزرگتر میکنیم و این منش ما شده.خیلی راحت قضاوت میکنیم فقط به استناد شنیده ها.من ارشد روانشناسی بالینی همون دانشگاه درس خوندم و خدا میدونه چقدر از این اتفاقا اونجا میوفته حتی بین اساتید همونجا،فقط این بیچاره خیلی ساده و بی تجربه بوده بینشون.شاید حتی بین مایی هم که اینقدر نظر داریم میدیم اینجور مسایل چه در عمل و چه در خیالمون بارها اتفاق افتاده باشه منتها پروندمون دست محکمه خداست،پس بهتره مراقب عمل خودمون باشیم و اینقدر تو زندگی خصوصی دیگران سرک نکشیم که بی شک قانون کاینات خود ما رو هم به همون سمت میکشونه.
خاطره
از استاد همچنین رفتاری بعيده وقتی استاد اينه ديگه چه انتظاری از دانشجو است
خاطره
از استاد همچنین رفتاری بعيده وقتی استاد اينه ديگه چه انتظاری از دانشجو است
حسین
خاک تو سرش
محمد علی
این بزرگوار که امروز اینچنین بر طبل رسواییش کوبیده میشه هم در درس قرآن دانشگاه استاد بنده بوده و هم سالها قبل در ورزش استادم بوده . اینکه ناشیانه در چنین دامی افتاده و اون وجهاتی که در شهر داشت خدشه دار شده در جای خود محفوظ و من در حدی نیستم که بخوام در موردش حرفی بزنم ! اما روی سخنم با اون عزیزانی است که لب به انتقاد و فحاشی باز می کنن . کدوم یک از ما بری از خطا و گناه و اشتباهیم ! کدوم یک از ما وقتی در چنین شرایطی قرار میگیریم نقش یوسف رو بازی می کنیم که امروز اینچنین فحاشی میکنیم !!!!!!!!
التماس تفکر ( لطفا )
نباید اینقدر راحت اسم افرد رو فاش کنید
هادی
چرا همه دارن نیمه پر لیوان رو میبینن.
دختره فاسد که تقصیر بیشتری داشته.
شاید اصلا استاد اونو صیغه کرده باشه و کاملا شرعی بوده باشه.
چقد خوب بود اگه خودمونو جای استاد میذاشتیم. مطمئنم 90 درصدمون همین کارو میکردیم.
بقول رفیقمون، التماس تفکر
هادی
اینم بگم، فساد تو همه دانشگاها هست که خیلی بدتر از شاهروده.
کافیه یه سر به یوتیوب بزنین و ببینین.
خدمت عزیزانی که گفتن دوست ندارن و میترسن از اساتید دانشگاه شاهرود باید عرض کنم، طلا که پاکه، چه منتش به خاکه.
میثم
تاسف بار هست.
میثم
تاسف بار هست.
ام جی
فک کرده عمو جانیه
امیر
انسان جایز الخطاست و ما انسان ها 14معصوم نیسیم شاید اگر هر کدام از ماهم میبودیم خطا میکردیم و نباید ابروی بنده ای از خدا رو ببریم
فايزه
خداوند ستارالعيوب است ... چرا ابروي او را برديد؟ مجازات برايش كافي بود...
lovel_ornaj
Germany
حالا شده چرا اسمشو اوردین الان این مساعل عادی شده تو کشور
ولی بهم ۱۲داد
انسان اشتباه میکنه دیگ
امیر
اشکال نداره پیش میاد بلاخر ادمه دیگه با وضعه ساپورت ها
لیلا
کارش کاملا غلط بوده ولی درست نیست که با مطرح کردن گناه ، گناه رو اشاعه داد شاید توبه کند یا کرده باشه این جور صفحات رو جمع کنید
لیلا
چه قدر راحت آبروی دیگران رو میریزید متاسفانه !آدم ها باید فرصت بازگشت به جامعه داشته باشند
رضا
خاک بر سرش
رامین
عوضی از سال 83و4 که اون دراون واحدمشغول تحصیل بودیم این جانور گند کاری داشت.باید نابودی کنم نه محکوم که بتونه خریداری کنه و در بره
محمد
خاک بر سرش کنم جزای این ها اعدامه تا درسی برای دیگران شود
م
چرا اسم آن استاد را آوردید؟ چرا در حالی که دادگاهی او را متهم نکرده، درباره او قضاوت میکنید؟ شاید صیغه موقت بوده که در این صورت هیچ جرمی صورت نگرفته، البته به جز آن دو اخاذ. رفتار این سایت به نظرم کاملا غیراخلاقی و غیرقانونی است. متاسفم.
شهلا
Iran, Islamic Republic of
اینقدر به اسم قضاوت نکردن ،خطاهای مستقیم و واضح دیگران رو نادیده گرفتیم ،که گناه کردن امری عادی شده تو جامعه و همه جرات انجام انواع خطاها رو دارن .جرمی که محرزه و مجرم رو بخاطرش تنبیه و توقیف کردن رو باید گفت(صیغه هم شرایط مذهبی خاص خودش رو داره ،وقطعا صیغه نبوده که استاد رو تبعید کردن ) ،تا درس عبرتی بشه واسه آدمهای ناهنجار تا حداقل واسه حفظ ظاهر و آبرو هم شده ،آمار انواع کثافت کاری تو کشورمون پایین بیاد .
محمد
United States
با سلام متاسفانه اکثریت نظرها استاد را محکوم میکنن و انکار خانمی که دام گذاشته وجود نداشته که حرفی زده نمیشه بهتره بگوییم چون معلم بوده انتظار بیشتری برای حفظ نفس خود باید داشته باشد ولی کی میدونه که چه شرایطی را اون خانم برایش ایجاد کرده که به راحتی تن به این کار داده و کسایی که قضاوت میکنن 99درصد شنا گر خوبی هستن اگه شرایطش ایجاد شود .
محمد
من ازخویشا ن این به اصطلاح استاد هستم در سابقه ایشان عضویت وسپس خیانت به مجاهدین خلق.استفاده ازانواع رانت در طول زندگی تحصیلی وکاری . به خصوص در ساخت ساختمان بزرگ و چندطبقه ونمایشگاه.....که باتوجه به وضعیت مالی خوانواده اش بسیارعجیب است. ووووو وچوددارد.ازکسی که نقش مهره ای حقیر رابیشتر ندارد چهره ای قدیس نسازیم