پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ - 9 Jul 2020
۰

امیر اسماعیلی: پرواز هواپیماهای رژیم صهیونیستی را از فرودگاهایشان زیر نظر داریم

دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۵
اسماعیلی با بیان اینکه از روی باند فرودگاه، نفس دشمن را احساس می‌کنیم، افزود: در انتظار فرمان حضرت آقا هستیم تا دشمن را در آهن پاره‌های خودشان مدفون کنیم.
امیر اسماعیلی: پرواز هواپیماهای رژیم صهیونیستی را از فرودگاهایشان زیر نظر داریم
به گزارش خدمت به نقل از میزان؛ امیر سرتیپ «فرزاد اسماعیلی» در جمع مردم شهرستان لاهیجان با اشاره به اشراف اطلاعاتی ایران گفت: امروز با اشراف اطلاعاتی به هواپیماهای رژیم صهیونیستی روی باند فرودگاه خودشان اخطار داده می‌شود.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) با اشاره به ساخت سامانه «باور-373» ادامه داد: برد این سامانه 1.5 برابر اس-300 است. باور ساخت این تکنولوژی برای دشمن غیرممکن می‌باشد و ما با این سامانه خواستیم ثابت کنیم که کمر اطلاعاتی دشمن و استکبار را شکستیم.

وی به تهاجم فرهنگی دشمن اشاره کرد و افزود: امروز فرهنگ غربی‌ها در فیلم‌های آنها وجود دارد و تهاجم فرهنگی به خونریزی کاری ندارد برای اینکه به جغرافیای کشور حمله نمی‌کنند و افکارانسان ها را مورد حمله قرار می‌دهند. تهاجم فرهنگی از تحریم فرهنگی آغاز نشده یعنی ابتدا جمهوری اسلامی تحریم فرهنگی نشد که بعد تهاجم فرهنگی شود و از آنجا که نمی‌توانند ما را تحریم فرهنگی کنند به‌ راحتی تهاجم فرهنگی می‌کنند.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) افزود: مشکل فرهنگی نداریم چون شهدا، جانبازان و رهبری را داریم. مشکل فرهنگی نداریم، اما تهاجم فرهنگی داریم و دشمن بدون تحریم تهاجم می‌کند و خاکریزی نیز وجود ندارد؛ زیرا خاکریز خود را روی پشت بام‌ها و موبایل‌های ما کار گذاشته‌ است.

امیراسماعیلی جهاد فرهنگی را نسبت به جهاد اقتصادی اولویت‌دار خواند و گفت: هفت سال پیش آمریکا 11 راهبرد اطلاعاتی برای ادامه سلطه استکباری در جهان نوشت که 9 راهبرد مربوط به جمهوری اسلامی ایران بود.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) با بیان اینکه در عرصه فرهنگی و اقتصادی نیز کمر دشمن را می‌شکنیم، افزود: امروز دشمن می‌خواهد به بهانه برجام از درون مراکز نظامی ما دیدن کند.

وی خطاب به دشمن گفت: شما غلط می‌کنید که داخل مراکز نظامی ما را ببینید.
اسماعیلی با اشاره به اینکه این عطش دشمن در شناسایی نشان می‌دهد که اشراف اطلاعاتی ندارد، یادآور شد: دشمن به مرزهای جغرافیایی حمله نمی‌کند بلکه داخل کشور را بمباران می‌کند.

وی به بمباران داخل یمن اشاره کرد و ادامه داد: در طول 13 یا 14 ماه مرزهای یمن بمباران نشد بلکه داخل یمن و پایتخت آن بمباران شد تا زیرساخت‌ها را برای پایین آوردن تحمل مردم نابود کنند.

این مقام مسؤول از وجود 40 پایگاه فعال در کشورهای اطراف ایران خبر داد و اظهار داشت: ما نیز به تمام پروازهای آنها اخطار می‌دهیم که بدانند 3 هزار و 700 نقطه رصد می‌شود. امروز پرواز هواپیمای رژیم صهیونیستی را در فرودگاه فلسطین می‌بینیم و اگر اجازه داشته باشیم می‌توانیم به او اخطار دهیم.

اسماعیلی با بیان اینکه از روی باند فرودگاه، نفس دشمن را احساس می‌کنیم، افزود: در انتظار فرمان حضرت آقا هستیم تا دشمن را در آهن پاره‌های خودشان مدفون کنیم.

اسماعیلی با اشاره به اینکه پدافند هوایی جمهوری اسلامی ایران به طور کامل اشراف اطلاعاتی دارد، خاطرنشان کرد: ریگی در حالی روی مرزها دستگیر شد که صدها کیلومتر آنطرف‌تر پدافند هوایی وی را رصد کرد. امروز می‌توانیم پهپاد جاسوسی دشمن را حتی در کویر زمین بزنیم به‌طوری که نتواند پرواز کند. اجازه نمی‌دهیم هیچ پهپادی از دشمن در کشور ما پرواز کند.
کد مطلب: 54897
نام شما

آدرس ايميل شما

۳ عادت مخرب که سلامت کبدتان را به خطر می‌اندازد
این 7 مدل دختر، پسران را فراری می‌دهند
تالار عروسی را چگونه انتخاب کنیم؟