چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - 30 Sep 2020
۰

تمهیدات ترافیکی پلیس راهور پایتخت برای دهه اول محرم

يکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۱
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، با اشاره به تمهیدات ترافیکی پلیس برای دهه اول محرم گفت: تردد دسته‌جات از بزرگراه‌ها و اتوبان‌های پایتخت ممنوع است.
تمهیدات ترافیکی پلیس راهور پایتخت برای دهه اول محرم
به گزارش خدمت؛ سرهنگ مراد مرادی، با تاکید بر اینکه جلسات متعددی با مسئولان هیات‌های مذهبی در خصوص تدابیر لازم برای برگزاری هر چه با شکوه‌تر این مراسم دهه محرم برگزار شده است، افزود: محل و نحوه احداث ایستگاه‌های صلواتی نباید موجب مزاحمت شده و گره ترافیکی ایجاد کند.

به گفته وی، ماموران پلیس راهور در دهه نخست محرم، حضور پر رنگی در اماکن پر تردد و اطراف ایستگاه‌های صلواتی برای تسهیل در امر عبور و مرور خواهند داشت.

سرهنگ مرادی، با بیان این‌که برای فعالیت تکایا، ایستگاه‌های صلواتی و حرکت دسته‌جات در معابر، دستورالعمل وجود دارد، گفت: دستورالعمل مذکور به اطلاع مسئولان هیات‌ها، تکایا و مساجد رسیده و از آنان خواسته‌ایم که مطابق با آن عمل کنند.

وی با بیان این‌که بیشتر مراسم‌های عزاداری در ساعات پایانی شب و هنگام تاریکی هوا برگزار می‌شود، گفت: رانندگان باید هنگام رانندگی و به‌دلیل لباس تیره عزاداران، هوشیاری بیشتری به خرج دهند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، در مورد رانندگانی که اقدام به گل‌مالی کردن خودروهای خود در این ایام می‌کنند، خاطرنشان کرد: اگر نوشته یا گل‌مالی کردن خودرو باعث کاهش دید راننده شده یا پلاک وسیله نقلیه را مخدوش کند، پلیس برابر قوانین با آن برخورد خواهد کرد.

منبع: ایرنا
کد مطلب: 54874
نام شما

آدرس ايميل شما

۳ عادت مخرب که سلامت کبدتان را به خطر می‌اندازد
این 7 مدل دختر، پسران را فراری می‌دهند
تالار عروسی را چگونه انتخاب کنیم؟