پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ - 9 Jul 2020
۰

انتشار اصلاحات دفترچه آزمون استخدامی دستگاهای اجرایی از امروز

شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۱
مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار دفترچه آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور خبر داد و گفت: داوطلبان می توانند از فردا 11 تا شنبه 17 مهرماه سال جاری نسبت به ثبت‌نام خود در این آزمون‌ها اقدام کنند.
انتشار اصلاحات دفترچه آزمون استخدامی دستگاهای اجرایی از امروز
به گزارش خدمت؛ دکتر حسین توکلی با اعلام این مطلب اظهار کرد: اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت‌نام برای شرکت در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور (۱۲ دستگاه) و همچنین آزمون استخدامی نیروی انسانی برای ۶۸ دانشگاه علوم پزشکی بعد از ظهر امروز شنبه ۱۰ مهرماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

وی در ادامه تصریح کرد: داوطلبان متقاضی ثبت‌نام برای شرکت در سومین آزمون متمرکز دستگاه‌های اجرایی و همچنین دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور می توانند از فردا یکشنبه ۱۱ تا شنبه ۱۷ مهرماه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

دکتر توکلی همچنین خاطرنشان‌ کرد: داوطلبانی که قبلا در این آزمون‌ها ثبت‌نام کرده بودند می‌توانند با توجه به اصلاحات اعلام شده در دفترچه انتشاریه اطلاعات ثبت‌نامی خود را ویرایش کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور همچنین خاطر نشان کرد بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده سومین آزمون دستگاه‌های اجرایی و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور روز جمعه ۲۱ آبان ماه سال جاری برگزار می‌شود.

دکتر توکلی در پایان خاطر نشان کرد: ثبت‌نام در سومین آزمون دستگاه‌های اجرایی و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به دلیل پذیرش عادلانه جنسیتی از سوی رئیس جمهور لغو شده بود که با اصلاحیه جدید ۳۰۰ فرصت شغلی برای زنان در این آزمون‌ها فراهم شد.

ثبت‌نام در سومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور ۲۸ تیر تا ۷ مرداد و برای دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور نیز ۱ تا ۱۰ مرداد انجام شده بود.

منبع: ایسنا
کد مطلب: 54787
نام شما

آدرس ايميل شما

۳ عادت مخرب که سلامت کبدتان را به خطر می‌اندازد
این 7 مدل دختر، پسران را فراری می‌دهند
تالار عروسی را چگونه انتخاب کنیم؟