يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - 24 Jan 2021
۰

واکنش سید جلال به جدایی طارمی و رضاییان

چهارشنبه ۹ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۸
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «پرسپولیس اگر می‌خواهد نتیجه بگیرد باید همیشه به موجودیت خود اتکا کند.»
واکنش سید جلال به جدایی طارمی و رضاییان
به گزارش خدمت؛ سید جلال حسینی در خصوص اردوی تیم پرسپولیس در اوکراین و اینکه چنین اردویی چقدر می تواند به سرخ‌پوشان پایتخت اظهار داشت: «ما زودتر از دیگر تیم‌های لیگ برتر تمرینات خود را شروع کردیم. در این روزها تمرینات ما بسیار پرفشار بوده و شاهد این بوده‌ایم که کادرفنی با جدیت به دنبال آن است تا تمرینات بدنسازی بسیار خوبی را دنبال کند.»

وی ادامه داد: «قطعا در ادامه برنامه خوبی که برانکو و تیم فنی‌اش برای بازیکنان در نظر گرفته‌اند،‌ اردوی اوکراین می‌تواند مکمل تمرینات پرسپولیس پیش از شروع رقابت‌های لیگ برتر باشد. این اردو در راستای اهداف مشخصی چیده شده و قطعا سرمربی تیم می‌داند که از چنین اردویی چه می‌خواهد. ما نیاز داریم که بدنسازی خود را تکمیل کنیم و حتما اردوی اوکراین امکانات لازم را برای این منظور دارد.»

کاپیتان پرسپولیس درباره حضور همزمان پرسپولیس در 3 جام عنوان کرد: «مسلما کار بسیار سختی پیش‌رو داریم. هیچ حریفی آسان نیست و همه می‌‌دانیم برای رسیدن به موفقیت باید تلاش زیادی بکنیم. ما نیاز داریم که از همان هفته اول امتیازات را جمع‌آوری کنیم تا در ادامه فصل با خیال آسوده‌تری به مصاف حریفان برویم. بازیکنان پرسپولیس باید همت کنند تا امسال نتایج درخور توجهی بگیریم. قطعا هیچ حریفی برابر ما از پیش بازنده نیست و نتایج خوب این روزهای فوتبال دنیا بیانگر این نکته است که تیمی برنده می‌شود که بازی بهتری ارائه کند و از موقعیت‌هایش بهتر استفاده کند.»

حسینی در خصوص کمبود مدافع میانی در ترکیب این فصل پرسپولیس گفت: «برانکو مربی با دانش و باتجربه‌ای است و به خوبی می‌داند که چگونه پست‌های تیم خود را پر کند. بهتر است به او اعتماد کنیم. برانکو مربی نیست که نداند چگونه ترکیب تیمش را تکمیل کند. ما نیازی در این پست به بازیکن دیگری نداشتیم و می‌توانیم بدون مشکل در این پست بازی کنیم.»

او در خصوص جوان بودن تیم پرسپولیس نیز بیان داشت: «فصل پیش هم تیم جوان بود اما موفق شد نایب قهرمان لیگ برتر شود. این فصل هم برانکو چون جواب خوبی از اعتماد به جوان‌ها گرفته تیم را نسبت به فصل گذشته جوان‌تر کرده و قطعا می‌داند که چگونه از بازیکنان خود در طول فصل استفاده کند.»

مدافع پرسپولیس درباره جدایی مهدی طارمی و رامین رضاییان از این تیم بیان کرد: «همیشه در فصل نقل و انتقالات برخی بازیکنان از تیم جدا می‌شوند و بازیکنان جدیدی به تیم اضافه می‌شوند. این موضوع اولین بار نیست که اتفاق می‌افتد. پرسپولیس اگر می‌خواهد نتیجه بگیرد باید همیشه به موجودیت خود اتکا کند.»

حسینی درباره تیم ملی فوتبال و رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی روسیه نیز گفت: «مسیر دشواری را باید طی کنیم. تیم‌های آسیایی روز به روز بیشتر پیشرفت کرده‌اند و حالا هر گدام از آنها در شرایط بسیار خوبی به‌سر می‌برند. ما باید به گونه‌ای بازی کنیم که برای عبور از چنین تیم‌هایی به مشکل زیادی نخوریم.»
کد مطلب: 48022
نام شما

آدرس ايميل شما

۳ عادت مخرب که سلامت کبدتان را به خطر می‌اندازد
این 7 مدل دختر، پسران را فراری می‌دهند
تالار عروسی را چگونه انتخاب کنیم؟