سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰ - 26 Oct 2021
۳
۰

آمریکا ایران را در صدر کشورهای حامی تروریسم قرار داد

جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۲
در حالی که آمریکا علناً از رژیم‌های حامی و مولد تروریسم در سطح منطقه حمایت می‌کند و هنوز خاطره سرنگونی هواپیمای مسافربری بر فراز خلیج فارس از یادها نرفته، در گزارشی گستاخانه مدعی شده ایران در سال ۲۰۱۵ در صدر کشورهای حامی تروریسم قرار داشته است.
آمریکا ایران را در صدر کشورهای حامی تروریسم قرار داد
به گزارش خدمت؛ وزارت خارجه آمریکا در گزارش سالانه خود درباره تروریسم، ایران را "در صدر" کشورهای حامی تروریسم قرار داده و مدعی شده است این کشور به‌طرق گوناگون، از جمله حمایت مالی، آموزش و رساندن تجهیزات به گروه‌های تروریستی در کشورهای مختلف جهان کمک کرده است.

وزارت خارجه آمریکا به‌ویژه به حمایت ایران از حزب‌الله لبنان پرداخته و به‌زعم خود این گروه را "تهدیدی جدی برای ثبات لبنان و منطقه" دانسته است.

در این گزارش همچنین به حمایت ایران از گروه‌های شبه‌نظامی شیعه در عراق، حکومت بشار اسد و گروه‌های حماس و جهاد اسلامی در فلسطین اشاره شده و نیروی قدس سپاه پاسداران به‌همراه وزارت اطلاعات ایران متهم شده است که به حمایت تروریسم در سطح جهانی می‌پردازند.

آمریکا بیش از 30 سال است که ایران را در فهرست کشورهای تروریستی قرار داده است.
وزارت خارجه آمریکا در گزارش خود ایران را به حمایت مالی و تسلیحاتی از معترضان در بحرین متهم کرده است.
به‌جز ایران، در گزارش وزارت خارجه آمریکا کشورهای سودان و سوریه هم به حمایت از تروریسم متهم شده‌اند.

به گزارش بی‌بی‌سی، اتهام حمایت ایران از تروریسم یکی از دلایلی است که باعث شده بانک‌های اروپایی به‌رغم اجرای توافق هسته‌ای، همچنان از معامله با ایران خودداری کنند.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 46170
نام شما

آدرس ايميل شما

۳ عادت مخرب که سلامت کبدتان را به خطر می‌اندازد
این 7 مدل دختر، پسران را فراری می‌دهند
تالار عروسی را چگونه انتخاب کنیم؟
رزمنده
درپاسخ به وزیرداری آمریکا جنایتکارشماره یک درجهان؟!

وزیر خزانه داری آمریکا، سه شنبه 28 اریبهشت ماه 1395 درباره کشف و توقیف محموله سلاح های ساخت آمریکا و اسرائیل در سوریه توضیح دهد.افشای ابعاد دیگری از حمایتهای تسلیحاتی از تروریستها؛
کشف و توقیف محموله سلاح های ساخت آمریکا و اسرائیل در سوریه
یک محموله سلاحهای ساخت آمریکا و رژیم صهیونیستی در استان سویدا در جنوب سوریه کشف و توقیف شده است.
تاریخ: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۰:۴۷
به نقل از شبکه پرس تی وی، یک منبع در استانداری سویدا روز سه شنبه به خبرگزاری سانا گفت: «این محموله شامل 200 کیلوگرم مواد منفجره، 32 مین اسرائیلی و آمریکایی، یک موشک تاو و انواع خمپاره بود».
ابن منبع افزود: «خودروی حامل این مهمات نظامی از حومه شرقی درعا (در جنوب سوریه در مرزهای اردن) به سمت مواضع گروههای تروریستی در منطقه البادیه شرقی در حرکت بود».
نیروهای امنیتی سوریه اوایل اردیبهشت نیز یک خودروی مملو از سلاحها و مهمات اسرائیلی را که عازم مناطق تحت تصرف داعش بود، توقیف کردند.
این خودرو نیز از نواحی شرقی استان درعا به سوی منطقه البادیه در حرکت بود.
مینهای ضد نفر، سلاح و مهمات آرپیجی، خمپارههای بی9، 120 میلیمتری، نارنجک و فشنگ تیربارهای 23 میلیمتری از جمله سلاحهای توقیف شده در این عملیات بودند.
سوریه پیشتر اعلام کرده بود رژیم صهیونیستی و همپیمانان غربی و منطقهای آن به گروههای معارض دولت دمشق کمک میکنند.درپاسخ به کربی سنخگوی وزارت خارجه آمریکا جنایتکارشماره یک درجهان.
درپاسخ به جان کری وزیرامورخارجه آمریکا جنایتکاره شماره یک درجهان.
آمریکا جنایتکارجنگی وحامی تروریسم دولتی است.
آمریکا جنایتکارشماره یک تسلیحات تروریسم را تامین می کند.
تروریسم توسط آمریکا جنایتکارشماره یک مدیریت می شود.
آمریکا ، فرقی با تروریسم ندارد.
آمریکا جنایتکارشماره یک با تروریسم همدست است.
جنایات تروریسم درجهان وبه ویژه خاورمیانه ازسوی آمریکا جنایتکارشماره یک مورد حمایت قرارمی گیرد.
جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی ازسوی آمریکا جنایتکارشماره یک مورد حمایت قرارمی گیرد.
جنایات عربستان سعودی ازسوی آمریکا جنایتکارشماره یک مورد حمایت قرارمی گیرد.
جنایات ترکیه ازسوی آمریکا جنایتکارشماره یک مورد حمایت قرارمی گیرد.
جنایات القاعده وداعش و جبهه النصره ومخالفان سوریه و ارتش آزاد سوریه و شورشیان سوریه و دیگر گروره های ترورتیستی ازسوی آمریکا ومتحدانش مورد حمایت قرارمی گیرد.
ترووریسم نجس وحشی با شرفترازاین آمریکایی ها وغبی ها هستن.
آمریکا درجنایت های تروریست ها ی داعش و دیگرگروهک تکفیری ها شریک است.
آمریکا جایتکارشماره یک درسال 2003 حمله غیرقانونی به عراق مرتکب جنایت جنگی شده است.
اقدامات آمریکایی ها درجهان و به ویژه خاورمیانه بی شرمانه است وهم شرم آوراست.
آمریکا جنایتکارشماره یک به کشتن غیرنظامیان درحمله به افغانستان وپاکستان وعراق وسوریه ونوارغزه ویمن اعتراف کرد.
عربستان سعودی جنایتکارشماره یک با حمایت همه جانبه آمریکا جنایتکارشماره درمدت 15 ماه است مردم مظلوم وبی گناه یمن را به خاک وخون کشیده است.
کمک اطلاعاتی آمریکا جنایتکارشماره یک درحمله به یمن.
تروریسم طرحی آمریکایی صهیونیستی بعد ازاشغال عراق.
حمایت آمریکا ازتروریسم برهمه روشن است.
آمریکا جنایتکارشماره یک درجنگ علیه یمن شریک عربستان جنایتکارشماره یک است.
نسل کشی مشترک آمریکایی ها و رژیم آل سعود.
حمام خون دیمن بیش از12 هزارنفر درمدت 15 ماه درپی تجاوز جنگنده های عربستان ومتحدانش 12 هزارنفر غیر نظامی کشته شده اند.
سکوت سازمان های بین المللی خیانتکارشماره یک درمقابل جنایات آمریکا ومتحدانش.
خطرآمریکا ومتحدانش کمترازداعش و اسرائیل نیست.
آمریکا حامی شماره یک تروریسم است.
آمریکا حامی شماره یک کشورهای جنایتکاران درجهان است.
حمایت آمریکا جنایتکارشماره یک عامل اسفاده رژیم صهیونیستی وعربستان سعودی وتروریست ها ازتسلیحات ممنون است.
سازمان های بین المللی فقط تماشاگرجنایات آمریکا ومتحدانش درخاورمیانه هستند.
کشتارمردم سوریه وعراق ویمن ونوارغزه وافغانستان و... با کدام حقوق بین المللی سازگاراست.
آمریکا ومتحدانش همان جنایاتی را می کنند که داعش مرتکب می شود.
کشتار مردم خاورمیانه توسط آمریکا ومتحدانش و با همدستی تمام تروریست ها نشانگرضعب سازمان های بین المللی خیانتکارشماره است.
آمریکا ومتحدانش بی آبروترین کشورهای جنایتکارشماره یک درمیانه مردم جهان هستند.


داعش های مدعیان حقوق بشردرسوریه چه می کنند؟
داعش های مدعیان حقوق بشردرعراق چه می کنند؟
داعش های مدعیان حقوق بشردرلبنان چه می کنند؟
داعش های مدعیان حقوق بشردرمصر چه می کنند؟
داعش های مدعیان حقوق بشردریمن چه می کنند؟
داعش های مدعیان حقوق بشردر افغانستان چه می کنند؟
داعش های مدعیان حقوق بشردرلیبی چه می کنند؟

حزب الله لبنان با شرفترازاین آمریکایی ها هستن.
حزب الله لبنان با شرفترازاین صهونیست ها هستن.
حزب الله لبنان با شرفترازاین ملت کشورهای عربی تحت مدیریت رژیم آل سعود هستن.
حزب الله لبنان با شرفترازاین کشورهای اروپایی هستن.
حزب الله لبنان با شرفترازاین مدعیان حقوق بشرهستن.
حزب الله لبنان با شرفترازاین ملت ترکیه هستن.
حزب الله لبنان با شرفترازاین سازمان های بین المللی هستن.
حزب الله لبنان با شرفترازاین شورای همکاری خلیج فارس هستن.


فهرست اقدامات تروریستی ۱۰۰ سال اخیر آمریکا
تولید، حمایت، همزیستی و مدیریت تروریسم براساس اسناد تاریخی یکی از وجوهات ممیزه سیاست خارجی آمریکا در روابط با ملل و دُوَل خارجی است. آنچه تاریخ در خود ثبت و مقامات آمریکایی به آن اذعان دارند مشخص می کند که منبع و مصدر تروریسم جایی غیر از منطقه خاورمیانه است.
همزمان با سالگرد هدف قرار گرفتن هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی ایران توسط ناو جنگی آمریکا در آبهای خلیج فارس، دولت ین کشور در قالب سند راهبرد نظامی آمریکا در سال ۲۰۱۵، جمهوری اسلامی ایران را به حمایت از تروریسم در جهان متهم کرد. مسئله ای که گرچه موجب تمسخر بسیاری از کارشناسان شد اما در کشاکش مذاکرات هسته ای پنج بعلاوه یک با ایران نشان داد آمریکایی ها به هیچ وجه بنای دوستی با هیچ دولت و ملتی جز از زاویه نگاه ارباب رعیتی ندارند و اساسا خوی استعماریشان اصلاح شدنی نیست.
انتشار این سند و ادعای جدید واشنگتن علیه جمهوری اسلامی ایران در حوزه تروریسم موجب شد، کند و کاوی در تاریخ یکصد ساله روابط بین الملل و رفتارهای آمریکا در خصوص کشورهای دور و نزدیک این کشور داشته باشیم. کاوشی که نشان داد واشنگتن ید طولایی در بخش تولید ، صدور و مدیریت تروریسم سازمان یافته درجهان دارد.
با نگاهی به عملکرد دولت آمریکا حداقل از یک قرن پیش تا کنون شاهد آن هستیم که هر زمان اقدامات تروریستی دولت این کشور در سطح جهان افزایش بیشتری می یابد به همان میزان هم فعالیت سازمان ها و موسسات رسمی و وابسته آن (نظامی- سیاسی) برای متهم کردن کشورهای دیگر به حمایت از تروریسم گسترش می یابد.
جهان طی نیم قرن گذشته به دریافت نصیحت های دلسوزانه وایضا پدرانه! وسمت وسو دادن های آمریکا در زمینه های مربوط به دمکراسی و حقوق بشر عادت کرده بود که طی چند سال گذشته مبارزه با تروریسم هم به آن اضافه شده است.
به هر شکل از دیدگاه سیاستگذاران کاخ سفید، واشنگتن پیشروی کشورهای جهان در این چنین مسایلی محسوب می شود در حالیکه به اعتراف بسیاری از تحلیلگران بزرگ اگر آمریکا بخواهد خود را در یک مسئله در صف اول و پیشقراول تمامی کشورهای جهان بداند باید آنرا در سردمداری تروریسم جهانی جستجو کند.
این توصیف جمله ای شعاری یا نشات گرفته از یک رویکرد واکنشی نیست بلکه تحلیلی است که نوام چامسکی تحلیلگر برجسته آمریکایی روز ۲۱ اکتبر سال گذشته در مقاله ای که در پایگاه اینترنتی “انفرمیشن کلیرنگ هاوس” منتشر شد، اعلام نمود.
چامسکی در این مقاله خود به بخش های از تحقیق سازمان اطلاعات روسیه در رابطه با عاملان پشت پرده عملیات تروریستی بزرگ انجام گرفته در جهان که در روزنامه پراودا منتشر شده بود، استناد کرد. تحقیقی که نشان می داد اکثر این اقدامات تروریستی به نحوی به عواملی از آمریکا منتهی می شوند زیرا برای ولادیمیر پوتین رئیس جمهور این کشور نیز جای سئوال داشت که این حجم بزرگ از عملیات تروریستی توسط چه سازمان یا طرفی ساماندهی وهدایت می شوند که سازمان اطلاعات روسیه نیز به آن پاسخ داد.
شاید به این مسئله نیز به دید موضع گیریهای شرق وغرب ورسوبات باقی مانده از جنگ سرد و تلاش روسیه برای بازگشت به جایگاه قدرت جهانی تفسیر شود اما اگر شماره ۱۴ اکتبر سال گذشته روزنامه نیویورک تایمز را مطالعه کنید به طور حتم خواهید دید که تیتر اول آن به گزارشی اختصاص یافته بود که عملیات تروریستی (موفق وناموفق) سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) بنا به درخواست کاخ سفید را لیست کرده است.
از نکات جالب در این گزاش آن است که در مقدمه آن تاکید شده است این گزارش بنا به درخواست باراک اوباما رئیس جمهور برای مشخص شدن تعداد عملیاتی که با هزینه دولت در کشورهای خارجی انجام گرفته و بررسی دلایل شکست عملیات های ناکام صورت پذیرفته است تا به پویایی چنین اقداماتی در آینده کمک شود!
به هر شکل در هر دوره ای تعدادی از کشورهای یاغی وجود دارند که دولت آمریکا بر خود واجب! می داند تا به جنگ با آنها بپردازد وآنها را مورد سرکوب قرار دهد.
با بررسی اقدامات دولت آمریکا از سومالی درآفریقا تا نیکاراگوئه درآمریکای لاتین واقدامات این کشور در کوبا تا عملیات صورت گرفته در خاورمیانه از افغانستان گرفته تا عراق ، سوریه ، لبنان و در صدر آن عملیات تروریستی انجام گرفته در جمهوری اسلامی ایران چنان حجم بزرگی از اقدامات را به خود اختصاص می دهد که حتی لیست کردن مشخصات این عملیات وتاریخ انجام آن نیز حجم زیادی از زمان را خواهد گرفت.
اما بی تردید تجاوز ناکام به جمهوری اسلامی ایران وزمین گیر شدن متجاوزین درطبس ، حمله تروریستی ۳ جولای ۱۹۸۸ به هواپیمای مسافربری ایرانی که منجر به شهادت ۲۹۰ شهروند غیر نظامی از جمله ۶۶ کودک ونوزاد ، حملات هوایی پهبادهای آمریکایی به تجمع مردم افغانستان ویمن به ویژه به خاک وخون کشیدن عروسی های آنها که بارها ومتعمدانه تکرار شده است واز آن مهمتر جوخه های مرگی که در سال ۱۹۸۱ در کشورهای آمریکای لاتین تاسیس واز سال ۲۰۰۵ در منطقه خاور میانه نیز کلید زده شد وامروز شاهد اوج جنایات آن در عراق وسوریه هستیم ، اقداماتی است که هرگز از اذهان عمومی پاک نخواهد شد.
در اینجا این پرسش مطرح می شود برای کشوری که تنها ۲۳۹ سال از تاریخ حیاتش می گذرد و ۹۳ درصد از این عمر خود یعنی ۲۲۲ سال آنرا در جنگ وتجاوز به کشورهای مختلف در سرتاسر جهان سپری کرده ودوست ودشمن از اقدامات تروریستی اش آگاهی دارند دیگر جایی برای متهم کردن دیگران باقی مانده است؟
در ذیل به طور تیتر وار به شماری از اقدامات تروریستی و به عبارت دیگر تروریسم دولتی آمریکا در یک قرن اخیر که در برگ های تاریخ به ثبت رسیده جهت تنویر اذهان مخاطبان گرامی و یاداوری آنچه شاید کمتر به گوش نسل حاضر رسیده است را مرور می کنیم. بدیهی است که ممکن است برخی از اقدامات آمریکا در قالب اقدام تروریستی مستقیم یا غیر مستقیم به دلایل مختلف در این فهرست از قلم افتاده باشد.
۱۹۰۱ — ورود مستقیم نیروهای آمریکایی به کلمبیا
۱۹۰۲ — حمله به پاناما
۱۹۰۴ — ورود نیروهیا آمریکایی به کره و مغرب
۱۹۰۵ — ورود نیروهای آمریکایی به هندوراس علیه انقلاب این کشور
۱۹۰۵ — حمله به مکزیک (در کمک به دیکتاتور وقت بورویریو دمازبرای سرکوب قیام مردمی این کشور)
۱۹۰۷ — حمله به نیکاراگوا
۱۹۰۷ — ورود نیروهای آمریکایی به دومینیکن برای سرکوب انقلاب این جمهوری
۱۹۰۷ — نیروهای آمریکایی در جنگ میان هندوراس و نیکارگوا مشارکت کردند
۱۹۰۸ — نیروهای آمریکایی در خلال انتخابات پاناما در این کمشور مداخله کردند
۱۹۱۰ — آمریکا نظامیان خود را برای سرکوب کودتا علیه حکومت نیکاراگوا به این کشور گسیل داشت
۱۹۱۱ — ورود نظامیان آمریکایی به هندوراس برای حمایت از کودتا به رهبری مانوئل بونیلا بر ضد رئیس جمهور منتخب میگل داویا
۱۹۱۱ — سرکوب قیام ضد آمریکایی در فیلیپین
۱۹۱۱ — مداخله در چین
۱۹۱۲ — حمله و اشغال کوبا
۱۹۱۲ — حمله به پاناما
۱۹۱۲ — حمله به هندوراس
۱۹۱۲ — ۱۹۳۳ — اشغال نیکاراگوا . از این زمان نیکاراگوا به مستعمره ای برای احتکار شرکت های آمریکایی تبدیل شد. در سال ۱۹۱۴ عهدنامه ای در واشنگتن به امضا رسید که براساس ان ایالات متحده آمریکا اجازه می یافت کانالی را میان دو اقیانوس از طریق خاک نیکاراگوا احداث کند و براساس همین عهدنامه چامرور به عنوان رئیس جمهور نیکارگوا نیز تعیین می شد. علاوه براین عهد نامه موافقت نامه های دیگری هم به امضا رسید که هرچه بیشتر دولت و ملت نیکاگوا را به سوی بردگی بیشتر برای آمریکا هدایت می کرد.
۱۹۱۴ — ۱۹۳۴ — هائیتی. نیروهای آمریکایی پس از وقوع چندین انقلاب در هائیتی وارد این کشور کرد و به مدت ۱۹ سال هائیتی تحت اشغال آمریکا در آمد
۱۹۱۶ — ۱۹۲۴- اشغال جمهوری دومینکن به مدت ۸ سال
۱۹۱۷ — ۱۹۳۳ — اشغال کوبا.
۱۹۱۷ — ۱۹۱۸ — مشارکت در جنگ جهانی اول
۱۹۱۸ — ۱۹۲۲ — مداخله در روسیه
۱۹۱۸ — ۱۹۲۰ — ورود نظامیان آمریکایی به پاناما
۱۹۱۹ — ورود نظامیان آمریکایی به کاستاریکا
۱۹۱۹ — حمله به هندوراس
۱۹۲۰ — حمله به گواتمالا
۱۹۲۱ — حمایت آمریکا از گروههای مسلحی که برای براندازی کارلوس گیریرو تلاش می کردند
۱۹۲۲ — مداخله در ترکیه
۱۹۲۲ — ۱۹۲۷ — ورود نظامیان آمریکایی به چین
۱۹۲۴ — ۱۹۲۵ — حمله به هندوراس
۱۹۲۵ — حمله به پاناما
۱۹۲۶ — حمله به نیکاراگوا
۱۹۲۷ — ۱۹۳۴ — آمریکا چین را به اشغال در آورد
۱۹۳۲ — حمله به السالوادور
۱۹۳۷ — حمله به نیکاراگوا
۱۹۴۷ — ۱۹۴۹ — حمله به یونان
۱۹۴۸ — ۱۹۵۳ — حمله به فیلیپین
۱۹۵۰ — حمله به پورتریکو
۱۹۵۰ — ۱۹۵۳ — حمله به کره
۱۹۵۸ — لبنان
۱۹۵۸ — جنگ با پاناما
۱۹۵۹ — نظامیان آمریکایی وارد لائوس شدند
۱۹۵۹ — حمله به هائیتی
۱۹۶۰ — عملیات نظامی آمریکا در اکوادور
۱۹۶۰ — حمله به پاناما
۱۹۶۵ — ۱۹۷۳ — تجاوز خونین به ویتنام
۱۹۶۶ — حمله به گواتمالا
۱۹۶۶ — حمایت نظامی از اندونزی علیه فیلیپین
۱۹۷۱ — ۱۹۷۳ — بمباران لائوس
۱۹۷۲ — حمله به نیکاراگوا
۱۹۸۰ — عملیات نظامی علیه ایران در طبس موسوم به پنجه عقاب که باشکست مواجه شد
۱۹۸۳ — دخالت نظامی در گرینادا
۱۹۸۶ — حمله به لیبی و بمباران طرابلس و بنغازی
۱۹۸۸ — حمله آمریکا به هندوراس
۱۹۸۸ — حمله به هواپیمای مسافربری ایرانی و قتل عام تمامی ۲۹۰ نفر سرنشین این هواپیما
۱۹۸۹ — نظامیان آمریکایی ناآرامی ها در جزایر ویرجین را سرکوب کردند
۱۹۹۱ — عملیات نظامی گسترده در عراق (جنگ اول خلیج فارس)
۱۹۹۲ — ۱۹۹۴ — اشغال سومالی و انجام خشونت بسیار مفرط علیه شهروندان این کشور
۱۹۹۸ — حمله به سودان . هواپیماهای آمریکایی به بهانه تولید گاز اعصاب یکی از کارخهانه های ساخت دارو را بمباران کردند
۱۹۹۹ — آمریکا با پوشش ناتو جنگی را علیه یوگسلاوی براه انداخت. بمباران این کشور ۷۸ روز به طول انجامید و یوگسلاوی از هم فروپاشید
۲۰۰۱ — حمله و اشغال افغانستان به بهانه تعقیب گروه القاعده
۲۰۰۳ — حمله و اشغال عراق بدون مجوز سازمان ملل

۲۰۱۱ — حمله به لیبی پس از پیروزی انقلاب این کشور و سرنگونی دیکتاتور قذافی
۲۰۱۱ — حمایت از گروههای مسلح تروریستی در سوریه با هدف براندازی نظام منتخب ملت سوریه
۲۰۱۱ — اعلام حمایت از رژیم آل خلیفه درسرکوب قیام مردمی این کشور
۲۰۱۵ — اعلام پشتیبانی از آل سعود در جنگ این کشور علیه انقلاب ملت یمن

عکس یادگاری سرباز آمریکایی با سلاحهای کشتار جمعی!
سخنگوی رسمی نیروهای اشغالگر در عراق میگوید: نیروهای چند ملیتی پس از شکست صدام به ادارات دولتی و قصرها رفتند و در آنجا مقادیر هنگفتی پول و طلا و جواهرات پیدا کردند.
حقایق سالهای پس از حادثه 11 سپتامبر و لشکرکشی آمریکا به عراق حاوی ناگفتهها و ناشنیدههایی است که دل وذهن هر انسانی را مشغول به خود میدارد.
ارتشی که با ادعای کشف "سلاحهای کشتار جمعی" و ایجاد دموکراسی وارد عراق شد زیر پوشش چتر رسانهای دست به قتل و غارت و کشتار زد تا در پرونده خود فصلی دیگر از دروغ و تزویر و جنایت را ثبت کند.
پس از اشغال عراق توسط آمریکاییها صندوق ذخیره ارزی عراق که 20 میلیارد و 200 میلیون دلار موجودی داشت، در اختیار «پل برمر» حاکم نظامی عراق قرار گرفت.
بر اساس برنامه ای که از شبکه فاکس نیوز پخش میشد وی 7 میلیارد دلار از این پول را در قالب برنامه نفت در برابر غذا، صرف کرد و 11 میلیارد و 300 میلیون از آن را به گروههای عراقی حامی اشغالگران (به عنوان حقالسکوت) واگذار کرد.
«کلنل چارلز کرون» سخنگوی رسمی نیروهای اشغالگر در عراق میگوید: نیروهای چند ملیتی پس از شکست صدام به ادارات دولتی و قصرها رفتند و در آنجا مقادیر هنگفتی پول و طلا و جواهرات پیدا کردند که هنوز سرنوشت آن ها مشخص نیست.
برهمین اساس کاربران شبکههای اجتماعی تصویری از یک سرباز ارتش آمریکا منتشر کردند که در بین شمشهای طلای بار زده شده در یک کامیون نشسته است.
در زیر این تصویر نوشته شده "عکس یادگاری سرباز آمریکایی با یک نمونه از سلاحهای کشتار جمعی!" که طعنهای به بهانه آمریکا برای حضور در عراق و خلع سلاح رژیم این کشور از سلاحهای کشتار جمعی و مبارزه با تروریسم دارد.

بخش دیگری از چپاول اموال عمومی عراق توسط آمریکایی ها، بلوکه کردن صدها میلیار دلار طلا بود که دولت عراق در بانک های سوییس به امانت گذاشته بود، پس از نابود کردن اسناد واگذاری در حمله به ادارات دولتی عراق، سرنوشت این دارایی ها در ابهام است.

به مجمع عمومی سازمان ملل و سازمان های بین المللی
در ارسال پاسخ به نهاد های بین المللی که مدعی حقوق بشر است هر کشور وهر نهاد بین المللی اول باید از رژیم جعلی صهیونیستی شروع کنند که شصت سال است سابقه همه نوع جنایتها انجام داده است و تهدیدی برای جهان است و تاکنون به هیچ یک از قطعنامه های سازمان بین الملل پایبند نبوده و رعایت نکرده و زیر پا گذاشته .
دوم سوریه که بیش از سی و هشت ماه است دولتهای تروریستی و دولتهای زورگو مانند امریکا ،عربستان سعودی، ترکیه ،قطر،انگلیس ،فرانسه ،اردن همه نوع جنایت علیه مردم سوریه و عراق و لبنان و … انجام داده اند و همچنان ادامه میدهند و نهادهای بین المللی هم شریک جرم اینها است .
۱: سر بریدن
۲: تجاوز به دختران و زنان
۳: اواره کردن مردم بی گناه سوریه و عراق
۴:استفاده از سلاحهای شیمیایی در چندین مورد
۵:کشتن بیرحمانه انسانهای بیگناه
۶: توحش و اقدام به انواع جنایات ضد بشری مثل ادم خواری و تیکه تیکه کردن اعضای بدن انسانها
۷: توهین به مقدسات و انهدام حرم و مکانهای مقدس و متبرکه
۸: بد نام کردن دین اسلام که هر جنایاتی انجام میدهند به نام اسلام از قبیل تجاوز و سربریدن
ایا اینها جزء نقض حقوق بشر نمی شود کدام نهادها به این کشورها مجوز داده که سلاح در اختیار تروریستها بگذارد.
درقوانین بین المللی همچنین مجوز نیست و نداریم که دولتها به تروریستها مجوز سلاحهای شیمیایی و … بدهند .
کشور آمریکا ادعای حقوق بشر می کند آیا به چه مجوز ازآن سردنیا لشکرکشی می کند به نقاط مختلف همانند افغانستان ، عراق ، یمن ، پاکستان ، اکراین ، کره شمالی و …
امریکا چه کاره است که به دیگر کشورها دخالت کند و کره شمالی و سایر کشور ها حق دارند جواب امریکا را بدهند .
از ان سر دنیا امده جلو کره شمالی و سایر کشورها مانور نظامی میدهد و قدرت نمایی میکند
امریکا و غربیها بدانند زمان زورگویی و غلدری تمام شده است
کره شمالی ازارش به هیچ کشوری نرسیده است و هر جنایاتی شده یا کار امریکا و غربیها است یا دست اینها در کار بوده است
در جنگ فاجعانه علیه ملت سوریه که حدود ۹۰ کشور تروریست اعزام کردند با کلکهای مختلف از جمله جهاد نکاح در سوریه. کشورهای همسایه مانند ترکیه عربستان اردن اسراییل قطر دولت سوریه در مورد انها کوتاهی کرده است و در حق کشورش کوتاهی کرده است و باید سوریه انها را با موشک مید در حالی که یک موشک هم به انها شلیک نکرده است
اسد نباید سلاحهای شیمیایی خودرا در اختیار سازمان بین الملل میگذاشت چون هنوز جنگ تمام نشده
اینها همش بهانه است شیمیایی و اسد . در اکراین و عراق و پاکستان و افغانستان و … شیمیایی و بشار اسد که نیست اینها با دین اسلام و مسلمانان دشمنی دارند
چون سازمان بین الملل و تمام کشورهای مدعی حقوق بشر ساکت مانده اند که سکوت انها به منزله مجوز جنایت است به تروریستها است سوریه باید از سلاحهای شیمیایی استفاده میکرد و حالا که تحویل داده جنگ تمام نشده است .
نماینده دائم سوریه در سازمان ملل از آغاز جنگ در سوریه بیش از ۵۰۰ الی ۶۰۰ نامه مختلف به تمام نهادهای بین المللی و حقوق بشر تحویل داده و به هیچ یک از نامه ها جواب نداده اند و سکوت اختیار کرده اند .
علنی و مشخص است که این نهادها با امریکا و متحدینش همکار ی میکنند .
امریکا و ناتو با هواپیماهای بدون سرنشین مردم عادی افغانستان و پاکستان و… قتل و عام میکند
کدام نهاد و حقوق بشر به اینها مجوز داده است . تا موقعی که این نهادهای بین المللی اصلاح نشود مشکل جامعه جهانی و کشورهای جان حل و فصل نمیشود .
سازمان بین الملل هیچ قدرت و توانایی ندارد چون تماما زیرنظر امریکا و غربیها میباشد .
دولت جنایتکار باید به میز محاکمه جنایی کیفری دادگاههای بین المللی کشیده شوند و مجازات شوندسکوت سازمان های بین المللی درمقابل جنایات آمریکا درخاورمیانه!
بان کی مون دبیرکل سازمان بی ملل متحد درجنایت های آمریکایی ها وغربی ها وسعودی ها و صهونیست ها شریک است.
آمریکا ومتحدانش درجنگ علیه یمن شریک عربستان سعودی هستند.
عربستان سعودی درمدت 15 ماه است با پشتیبانی آمریکایی ها وغربی ها وصهیونیت ها مردم مظلوم یمن را درسایه سکوت نهاد های بین المللی به خاک وخون کشیده است.
حمایت آمریکا ومتحدانش عامل استفاده عربستان ازتسلیحات ممنوعه است.

نباید درمبارزه با تروریسم روی آمریکا حساب بازکرد.
آمریکا درمدت 17 سال است درافغانستان ثابت کرد که دوست واقعی تروریسم است.
آمریکا درسال 2003 حمله غیرقانونی وبدون مجوز شورای امنیت به عراق ثابت کرد که دوست واقعی داعش است.
آمریکا درمدت 6 سال است درسوریه وعراق ولبنان ومصر ولیبی ویمن ثابت کرد که دوست واثعی تمام تروریست ها است.
رژیم سعود با پشتیبانی آمریکا برای نیروهای القاعده و داعش دریمن سلاح می فرستد.
ترکیه درمدت 6 سال است با کمک عربستان وقطر، با رهبری آمریکا، تروریست وسلاح به سوریه وعراق می فرستد.
آمریکا پا جای پای صهیونیست ها گذاشته است.
کمک اطلاعات آمریکا به عربستان سعودی درحمله به یمن!
حمله سعودی به یمن نشانه ضعف وبی دینی آنان است.


آمریکا بدترین حکومت شکنجه گرجهان است هنوزاطلاعات بسیاری درباره شکنجه ها فاش نشده است. شورای حقوق بشرسازمان ملل متحد و دیگرسازمان های بین المللی به نقض حقوق بشردرآمریکا توجهی ندارند.
آمریکا جنایتکارجنگی وحامی تروریسم دولتی است.
ترکیه ازدخالت نظامی آمریکا درسوریه سود می برد.
آمریکا درعراق وسوریه و... غیرنظامیان را می کشد.
هدف آمریکا درمنطقه تقویت داعش است.
ماموریت آمریکا درمنطقه تقویت نیروهای تروریستی است.
حملات ئتلاف بین المللی به زیرساخت های سوریه تجاوزی آشکاراست.
نهاد های بین المللی اقدامات جنایتکارانه نظامیان آمریکایی علیه سوریه وعراق ویمن وافغانستان وپاکستان و... را نادیده گرفته است.
بان کی مون دبیرکل سازمان ملل متحد چشم خود را به روی جنایات آمریکا بسته است.
کشورهای متجاوز درسایه سکوت سازمان های بین المللی به سوریه وعراق ویمن و... نمی توانند به اهداف خود برسند.
مدعیان حقوق بشرتروریسم را برای تامین منافع خود به وجود آورده اند.
تروریسم با حمایت مدعیان حقوق بشردرمنطقه رشد کرده است.
گروه تکفیری داعش با سازمان های اطلاعات غرب همکاری می کند.
همه مخالفان دولت دمشق را تروریست می دانیم.
ائتلاف 60 کشوربه رهبری آمریکا فقط برای مدیریت تروریسم بوده است.
آمریکا واستکبارعامل همه گرفتاریهای ملت سوریه وعراق ولبنان ونوارغزه وفلسطین ویمن ومصر ولیبی و... است.
(( ترکیه تامین کننده سلاح های شیمیایی مورد استفاده داعش درسوریه وعراق ))
حامیان گروه تکفیری داعش اماکن مذهبی وتاریخی مسلمانان را تخریب می کنند.
فروش دختران با کره سوری درعربستان !
مدعیان حقوق بشربه نقض حقوق بشردرعربستان توجهی ندارد.
عربستان سعودی به دشمنان اسلام کمک می کند.
دولت آمریکا بدون مجوزدرسوریه مداخله می کند.
داعش هنوزهم حمایت مستقیم آمریکا وعربستان وقطروترکیه واسرائیل برخوداراست.
ماموریت آمریکا درسایرکشورها مختلف تقویت تروریسم است.
جامعه بین المللی تاکنون وظایف خود درقبال حامیان تروریست ها انجام نداده است.
اقدامات ائتلاف بین المللی درسوریه وعراق غیرقانونی است.
ائتلاف بین المللی به دنبال نابود کردن عراق وسوریه است، نه مبارزه با داعش.
رسانه های آمریکا، جنایت های رژیم صهیونیستی را نادیده می گیرند.
رسانه های آمریکا، جنایت های عربستان سعودی وقطروترکیه را نادیده می گیرند.
رسانه های آمریکا، جنایت های آمریکا ومتحدانش را نادیده می گیرند.
همکاری مدعیان حقوق بشردرکشتارمردم سوریه وعراق ولبنان ونوارغزه وفلسطین ویمن ومصرولیبی و...!
فرماندهی طالبان توسط بیگانگان انجام می شود.
طالبان توسط بیگانگان فرماندهی می شود.
جنایات حامیان داعش ودیگرگروه های تروریستی با هیچ دین ومذهبی قابل توجیه نیست.
آمریکا درمدت 6 سال است درسایه سکوت سازمان های بین المللی به بهانه نابودی منابع داعش زیرساخت های سوریه وعراق را نابود می کند.
سوال مطرح این است که چرا جامعه بین المللی با این اقدامات بی شرمانه آمریکا برخورد نمی کند.آمریکا حتی بیمارستانها نیزرحم نمی کند.
آمریکا واروپا درمورد جنایت های اخیرپاسخ دهند.
دولتمردان آمریکایی باید به جرم حمایت ازداعش ودیگرگروهای تروریستی محاکمه شوند.
برخورد غرب درمدت 18 سال است درمنطقه خاورمیانه با تروریسم دوگانه است.
مردم بیچاره فرانسه تاوان جنایت ها وخیانت های وتجاوزهای غرب را می دهند.
امروز هیچ کشوری ازتهدید غرب درامان نیست.
چرا قربانیان حوادث پاریس ازکشته های عراق وسوریه ولبنان .نوارغزه وفلسطین ویمن وکیبی عزیزترهستند؟
ترکیه برکترین کارخانه تولید تروریسم درجهان وبه ویژه منطقه خاورمیانه است.
ترکیه بزرگ ترین دشمن سوریه وعراق ولبنان ویمن و... است.
اقدام ترکیه بسیارخطرناک است.
حامیان تروریسم ، گرفتارتروریست های خود ساخته شده اند.
غربی باید پاسخگوی حمایت همه جانبه خود ازداعش باشند / ادعای آنها درمبارزه با داعش شوخی است.
ترکیه با گروه تروریستی داعش درقاچاق نفت همدست است.
نشریه آلمانی : ناتو نگران فاش شدن ارتباطات آنکارا با گروه های تروریست است.
دشمنان اصلی حقوق بشرکشورهای حامی تروریسم هستند.درپاسخ به وزیر خرانه داری آمریکا جنایتکارشماره یک.

آمریکا تروریسم را ازنابودی نجات می دهد.
آمریکا تروریسم را نابود نمی کند، پرورش می دهد.
چرا غرب، درمدت 6 سال است نفت داعش را تحریم نمی کند؟
آمریکا ازداعش نفت می خرد.
آمریکا با داعش همدست است.
آمریکا صلاحیت رهبری مبارزه با تروریسم را ندارد.
ائتلاف مقابله با داعش نمایش آمریکایی درمنطقه است.

همپیمانان داعش چه کسانی هستند؟

داعش را چه کسی ساخته و حمایت می کند؟

چه کسی داعش را تجهیز می کند؟

چه کسانی داعش را اداره می کنند؟

چه کسی بودجه داعش را تامین می کند؟

چه کسی داعش را مسلح می کند؟

‎ پشت پرده گروه داعش چه کسانی هستند

داعش را چه کسی مدیریت میکند؟

‎چه کسی داعش را تجهیز می کند؟

چه کسانی و چگونه از داعش حمایت می کنند؟

چه کسی نفت داعش را می خرد؟

منابع مالی داعش از کجا تامین میشود؟

اوباما دوباره به بهانه داعش ، مخالفان سوریه را تجهیز می کند

چه کسی از داعش افغانستان حمایت می کند؟

داعش را چه کسانی به افغانستان آورده اند؟/ انگلیس و آمریکا!
‎‎
نیروی های داعش را چه کسانی به سوریه وعراق آورده اند؟

تروریست ها را چه کسانی به سوریه وعراق آورده اند؟

داعش را چه کسانی به سوریه وعراق آورده اند؟

‎چه کسی مسئول پایان دادن به داعش است؟

چه کسانی "داعش" را به وجود آوردند؟

حامیان مالی تروریست های تکفیری چه کسانی هستند؟

‎چه کسی مسئول پایان دادن به داعش است؟

چرا رئیس شورای ضد امنیت سازمان بی ملل متحد، درمدت 6 سال است نفت داعش را تحریم نمی کند؟

مدعیان حقوق بشرخود بزرگترین ناقضان حقوق بشرهستند.

نیروهای داعش درمدت 6 سال است 99 درصد ازطریق ترکیه با رهبری آمریکا با کمک مالی کشورهای عربی و به ویژه عربستان سعودی، قطر، درسایه سکوت تمام سازمان های بین المللی وارد سوریه وعراق می شوند وهمچنان نیزادامه می دهد.

ترکیه درمدت 6 سال است با کمک مالی کشورهای عربی وبه و یژه عربستان سعودی، قطر، تروریست وسلاح با رهبری آمریکا درسایه سکوت تمام نهاد های بین المللی به سوریه وعراق می فرستد.
ما آمریکایی ها تروریسم می دانیم.
ما غربی ها تروریسم می دانیم.
ما کشورهای عربی تحت مدیریت رژیم آل سعود تروریسم می دانیم.
ما ملت ترکیه تروریسم می دانیم.
ما صهیونیست ها تروریسم می دانیم
ما مدعیان حقوق بشرتروریسم می دانیم.
ما سازمان های بین المللی تروریسم می دانیم.
که حرف دل همه مظلومان ومسلمانان

دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۵
کشف مقادیر زیادی سلاح ساخت آمریکا و اسرائیل درسوریه


ارتش سوریه باهمکاری کمیته های مردمی یک خودروی حامل صدها مین ضدزره ساخت آمریکا و رژیم صهیونیستی کشف کردند.
به نقل از شبکه تلویزیونی الاخباریه سوریه ، نیروهای ارتش سوریه مقادیر زیادی سلاح و مهمات ساخت آمریکا و رژیم صهیونیستی را که در حال ارسال برای افراد مسلح بود کشف و توقیف کردند.

نیروهای ارتش سوریه در غرب سویداء با همکاری اهالی این منطقه یک خودروی حامل مقادیر زیادی سلاح و مهمات را که عازم شرق درعا بود توقیف کردند. تسلیحات و مهمات توقیف شده شامل هفت موشک انداز ضدزره ساخت اسرائیل و 62 موشک ضد زره و 128 قبضه از انواع آرپی جی و همچنین 43 قبضه خمپاره است.

نیروهای ارتش سوریه با همکاری کمیته های مردمی این کشور همچنین یک خودروی حامل صدها مین ضد زره ساخت آمریکا و رژیم صهیونیستی کشف کرده اند. این محموله که عازم منطقه بادیة السوریه در نزدیک مناطق شرقی سویدا بود، در جاده إرا کشف و ضبط شد.

ارتش سوریه در حومه درعا و سویداء به عملیات علیه گروهک های تکفیری ادامه می دهد و به اعتراف خودشان در شبکه های اجتماعی در اینترنت شمار زیادی از آنها تاکنون به هلاکت رسیده اند و بسیاری از ادوات و تجهیزات آنها منهدم شده است. نیروهای ارتش سوریه در درعا تجمعات اعضای جبهة النصره را در بصرا الشام در شرق این شهر هدف قرار داده اند. در این حملات شمار زیادی از این تروریست ها به هلاکت رسیدند.
نیروهای ارتش سوریه همچنین استحکامات گروه های تکفیری را در چند منطقه درعا هدف قرار دادند. یکی از اماکن در شلیک خمپاره و سنگرهای مستحکم تروریست ها در محله الکرک و همچنین سنگرها و ادوات نظامی مورد استفاده آنها در محله العباسیه و شرق میدان بصری در درعا منهدم شده است.

نیروهای ارتش سوریه آخرین اماکن حضور تروریست ها را در شرق منطقه بجابجه مورد حمله قرار دادند و اماکن استقرار تروریست ها را در غرب محله المنشیه و اطراف پایگاه دفاع هوائی و گمرک قدیم منهدم کردند.

چرا آمریکا پیشنهاد روسیه برای انجام حمله هوایی مشترک علیه جبهه النصره را رد کرد؟

خبرگزاری اسپوتنیک در مطلبی به دلایل مخالفت آمریکا با پیشنهاد روسیه به حمله هوایی مشترک مسکو و واشنگتن علیه گروه تروریستی جبهه النصره در سوریه پرداخت.
روسیه راه اندازی حملات هوایی مشترک با آمریکا علیه جبهه النصره در سوریه را که یکی از گروه های شبه نظامی خطرناک در خاورمیانه است مطرح کرد تا ابتکار عمل در مبارزه علیه تروریسم را به دست گیرد اما در این راه با برخی موانع غیرمنتظره از جمله مخالفت آمریکا مواجه شد.
سرگی شویگو وزیر دفاع روسیه با اشاره به تلاش روسیه، آمریکا و احزاب دیگر برای حل مشکلات در سوریه گفت: در این راستا در نشست 25 مه، روسیه پیشنهاد حملات هوایی مشترک علیه تروریستهای جبهه النصره را مطرح کرد.
وی گفت: تا 25 مه، روسیه خواهان همکاری با آمریکا برای ایجاد آتش بس در مناطق تحت کنترل نیروهای مخالف میانه رو بود اما با اینکه جبهه النصره در لیست گروه های تروریستی قرار داشت پنتاگون پیشنهاد روسیه را رد کرد.
متیو آلن سخنگوی وزارت دفاع آمریکا به اسپوتنیک گفت: همچنان که وزیر دفاع آمریکا گفته همکاری و حمایت از عملیات های روسیه، در واقع ریختن سوخت در آتش است و رژیم اسد را تقویت می کند.
ولادیمیر اوسییو تحلیلگر مسائل سیاسی در موسسه کشورهای همسود، گفت: جبهه النصره یکی از عوامل اصلی بی ثباتی در سوریه و شمال این کشور است و روسیه ثابت کرد که این گروه به غیرنظامیان حمله می کند.
به گفته این تحلیلگر، ائتلاف به رهبری آمریکا با در نظر گرفتن منافع ترکیه حاضر به انجام عملیات مشترک علیه این گروه نشد.
وی افزود: واشنگتن دوست ندارد به خاطر درگیر شدن با جبهه النصره، دچار مشکلات اضافی با ترکیه شود.
به عبارت دیگر دولت ترکیه از گروه های تندرو حمایت می کند و این واقعیت دیر یا زود آمریکا را عصبانی خواهد کرد.
برخلاف داعش، جبهه النصره این توانایی را دارد که خود را با آتش بس وفق دهد و به طور پنهان و گروه شبه نظامی میانه رو به کار خود ادامه دهد.
روسیه بارها در مذاکرات خود با آمریکا برای حل و فصل بحران سوریه، به از بین بردن جبهه النصره تاکید کرده اما هر بار طرح های مسکو از سوی واشنگتن رد شده و آمریکا تنها به محکوم کردن این گروه بسنده کرده است.
پیش از این نیز دیپلمات سابق آمریکا گفته های سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه در مورد حفاظت و حمایت مذاکره کنندگان آمریکایی از گروه افراطی جبهه النصره را تایید کرده بود.
جیم جاتراس مشاور سابق سیاست خارجی سناتورهای جمهوریخواه در کنگره آمریکا گفت: جای تعجب نیست که آمریکا از این گروه در مذاکرات آتش بس در حلب حمایت کرد.
سرگئی لاوروف در مصاحبه با اسپوتنیک اظهار کرده بود که آمریکا در مذاکرات آتش بس حلب تلاش می کرد تا جبهه النصره نیز شامل توافق آتش بس جدید شود، اما دولت روسیه اصرار بر حذف گروه های افراطی در توافق نامه جدید داشت.
جاتراس مشاور سابق سیاست خارجی سناتورهای جمهوریخواه در کنگره آمریکا اظهار کرد: باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا نیز به طور مداوم از جنبش های اسلام گرا حمایت کرده بود.
وی ادعا کرد: واقعیت این است که دولت اوباما به رغم اینکه گروه های افراطی را دشمنان مرگبار آمریکا عنوان می کند، اما همواره از آنها به نحوی حمایت کرده است.
به گفته جاتراس، فرض واشنگتن که عمدتا ناشی از نفوذ عربستان، ترکیه و کشورهای حوزه خلیج فارس است بر این بود که جنگ در سوریه یک درگیری فرقه ای است که در پایان می بایست به ایجاد یک دولت سنی می انجامید.


پاکستان: حمله هواپیمای بدون سرنشین آمریکا نقض حق حاکمیت این کشور است
تاریخ: ۰۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۴
به نقل از خبرگزاری رویترز ، وزارت امور خارجه پاکستان روز یکشنبه اعلام کرد حمله هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی به ملا اختر منصور سرکرده طالبان افغانستان در خاک پاکستان نقض حق حاکمیت این کشور است.
همچنین پاکستان اعلام کرد آمریکا پیش از حمله هواپیمای بدون سرنشین خود در خاک پاکستان که به کشته شدن سرکرده طالبان افغانستان انجامید، نواز شریف نخست وزیر این کشور را مطلع نکرده بود.یک شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۳
حضور ۵۰۰ نیروی امریکایی در نبرد الرقه و منبج


المیادین گزارش داد: ۵۰۰ نیروی آمریکایی که پیش تر وارد سوریه شده بودند در نبرد الرقه و منبج شرکت خواهند کرد.
منابع آگاه تاکید کردند یک مسئول نظامی آمریکایی به همراه فرماندهان نیروهای کرد نقشه تسلط بر الرقه را طرح ریزی کردند.
به گزارش شبکه تلویزیونی المیادین حمله به الرقه از سه محور «سلوک»، «عین عیسی» و حومه عین العرب صورت خواهد گرفت.
المیادین افزود: نبرد مَنبِج پیش از حمله به الرقه انجام خواهد شد. نبرد مَنبج عبور از خط قرمز ترکیه با چراغ سبز آمریکاست. زیرا نیروهای کرد در غرب رود فرات مستقر می شوند.
خبرنگار المیادین گفت: پانصد نظامی آمریکایی که پیشتر وارد خاک سوریه شده اند به صورت مستقیم در نبرد منبج و الرقه مشاکت خواهند کرد.
عملیات مشترک نیروهای کرد و نیروهای آمریکایی در حالی است که از سوی دیگر، یگانهای ارتش سوریه نیز از چندین محور از جمله از «اثریا» و «ریف شرقی حلب» آماده حمله به رقه هستند.

شواهد حاکیست که ارتش سوریه از دو ماه گذشته در حال آماده شدن برای مبارزه با تروریست های داعش در رقه است ولی گروههای «جبهة النصرة» و «احرار الشام» و سایر گروههای هم پیمان آنان به مواضع ارتش در ریف حلب حمله کردند تا مانع از آغاز عملیات ارتش سوریه به سوی رقه شوند.

ارتش سوریه حملات خود را همزمان با هماهنگی نیروها و جنگندههای روس آغاز خواهد کرد؛ جنگندههایی که احتمالا روند عملیات نظامی خود را در هفته آینده افزایش خواهند داد.سگ هاربا شرفترازاین آمریکایی ها وغربی ها وسعودی ها وصهیونیستی ومدعیان حقوق بشرهستن.

که حرف دل مظلومان و مسلمانان
سگ وحشی کره شمالی با شرفترازاین آمریکایی ها وغربی ها وسعودی ها وصهیونیستی ومدعیان حقوق بشرهستن.
که حرف دل مظلومان و مسلمانان
آمریکایی ها، فرقی با داعش ندارد.
کشورهای اروپا، فرقی با داعش ندارد.
سازمان های بین المللی، فرقی با داعش ندارد.
که حرف دل مظلومان و مسلمانان

درمدت پنچ سال درسایه سکوت نهاد های بین المللی خیانتکارشماره بیش از998 هزارنفر درسوریه وعراق ولبنان ویمن وغزه توسط آمریکا ومتحدانش قتل عام شده اند.
خاک برسر مدعیان حقوق بشر بازهم آدم نمی شوند.
باید نگاه کنند وشرم کنند.

مدعیان حقوق بشرمسئول اقدامات داعش هستند.
سازمان های های بین المللی مسئول اقدامات داعش هستند.
ما فقط آمریکایی ها تروریسم درجه یک می شناسیم.
ما فقط کشورهای اروپایی تروریسم شماره یک می شناسیم.
ما فقط صهیونیست ها تروریسم جنایتکارشماره یک می شناسیم.
ما فقط سعودی ها تروریسم تروریسم شماره یک می شناسیم.
داعش پیاده نظام آمریکا وهم پیمانانش است.
تمام تروریست ها، سربازآمریکا ومتحدانش درمنطقه خاورمیانه هستند.
ما رژیم صهیونیستی را یک رژیم نامشروع وحرام زاده می دانیم.
داعش به مدعیان حقوق بشر نفت فروخته است!
سلاح وپول و... داعش ازکجا تامین می شود؟ توسط آمریکا ومتحدانش؟!
داعش چگونه پول درمی آورد؟ توسط سران نجس وحشی ترکیه ؟!
داعش دراردن ازسوی آمریکا آموزش دیده.
داعش نتیجه طرح آمریکا ومتحدانش است.
آنچه درسوریه وعراق ویمن و... رخ می دهد به نفع آمریکا ومتحدانش است.
تاریخ 27 /3 / 1393 بیش از4000 اثر تارخی درموصل توسط داعش وترکیه غارت شده است.

شما چه غلطی درسوریه وعراق ویمن وافغانستان و... می کنید؟
شما چه غلطی درسوریه وعراق ویمن وافغانستان و... می کنید؟


مدعیان حقوق بشردرمدت 6 سال است تسلیحات داعش ومخالفان سوری و دیگرگروه های تروریستی را با کمک مالی عربستان وقطربا همکاری ترکیه، تامین می کنند.
ترکیه درمدت 6 سال است با کمک مالی عربستان وقطر، با مدیریت آمریکا ،تروریست وسلاح به سوریه وعراق می فرستد.
نوام چامسکی:آمریکا سیطره خود را بر جهان از دست داده است
جاش ارنست: آمریکا همچنان عربستان را شریک مهم خود می داند
اقدامات آمریکا همانند آلمان نازحی است.

چرا آمریکا سرکرده / 10 میلیون دلاری داعش را آزاد کرد؟!
کمک 300 میلیون دلاری عربستان به نیروهای داعش.
نیروهای داعش سرباز، مدعیان حقوق بشر درخاورمیانه هستند.
آمریکا درخاورمیانه چه می خواهد!
آمریکا دردنیا نقض آشکارقوانین بین المللی است.
آیا سازمان های بین المللی خیانتکارشماره یک واقعا نمی دانند آمریکایی ها وغربی ها به اسم حقوق بشربدترین جنایات را می کنند.
تروریسم ازکجا خط می گیرد؟ وابسته به آمریکا وغربی ها وسعودی ها وصهیونیست ها؟!
داعش توسط آمریکا ومتحدانش رشد کرده است.
نتیجه سیاست های آمریکا ومتحدانش درخاورمیانه تقویت تروریسم درمنطقه شده است.


آمریکا، جنایت ضد بشری مرتکب شده است.
سک دربرابرجنایت ازخود جنایت بدتراست.
کشورهایی که دم ازحقوق بشرمی زنند چرا درمقابل این رژیم صهیونیستی وعربستان وترکیه سکوت کرده اند.


هرجا ظلمی است رد پای آمریکا را می تواند دید.
همکاری با آمریکا جرم است؟
آمریکا ومتحدانش به هرجنایتی دست می زنند تا اسلام را نابود کنند.
آمریکا پاسخگوی عملکرد وحقوق بشری باشد.
آمریکا درسال 2003 حمله غیرقانونی به عراق ازگازفسفراستفاده کرد.

چه کسی داعش را تجهیزمی کند؟!سران آمریکا ومتحدانش.
چه کسانی درسوریه وعراق ولبنان با داعش همکاری می کنند.سران آمریکا وهم پیمانانش.
امروزشاهد قتل عام مظلومان ومسلمانان، توسط آمریکا ومتحدانش با همدستی تروریست ها هستیم.

دخالت های آمریکا جنایتکارشماره یک نمی گذارد دولت سوریه ودولت عراق با تروریست ها مبارزه کنند.

آمریکا، جنایت ضد بشری مرتکب شده است.
سکوت دربرابرجنایت ازخود جنایت بدتراست.
کشورهایی که دم ازحقوق بشرمی زنند چرا درمقابل این رژیم صهیونیستی وعربستان وترکیه سکوت کرده اند


چه کسی تروریسم را درفغانستان وپاکستان تجهیزمی کند؟! سران آمریکا وسران غربی ها وسعودی ها.
چه کسانی درافغانستان وپاکستان با تروریسم همکاری می کنند؟! سران آمریکا ومتحدانش

به تروریست ها وحامیانشان پاسخ جدی می دهیم.
اقدامات تروریستی داعش ادامه جنگ افروزی آمریکا جنایتکارشماره یک است.
دشمن می خواهد مسلمانان رژیم کودک کش صهیونیستی را فراموش کنند.
آمریکا ازناقضان حقوق بشر درجهان است.
آمریکا درحملات به غزه ویمن جنایت جنگی مرتکب شده است.
چرا درمدت 6 سال حامیان مانند آمریکا وعربستان وقطر وترکیه واسرائیل واردن و... داعش و تمام تروریست ها درسوریه وعراق ولبنان و... تحریم ها شورای ضد امنیت سازمان بی ملل متحد قرارنمی گیرد.

به تروریست ها وحامیانشان پاسخ جدی می دهیم.
اقدامات تروریستی داعش ادامه جنگ افروزی آمریکا جنایتکارشماره یک است.
دشمن می خواهد مسلمانان رژیم کودک کش صهیونیستی را فراموش کنند.
آمریکا ازناقضان حقوق بشر درجهان است.
آمریکا درحملات به غزه ویمن جنایت جنگی مرتکب شده است.
چرا درمدت 6 سال حامیان داعش و دیگرگروه های تروریستی مانند آمریکا وعربستان وقطر وترکیه واسرائیل واردن و... ازهمه جانبه از داعش و تمام تروریست ها درسوریه وعراق ولبنان و... حمایت می کنند تحریم ها شورای ضد امنیت سازمان بی ملل متحد قرارنمی گیرد.

ارسال سلاح درمدت 6 سال از اروپا برای معارضان سوری ازطریق ترکیه درسایه سکوت سازمان های بین المللی خیانتکار شماره یک با رهبری آمریکا؟!

ارسال سلاح درمدت 6 سال از اروپا برای معارضان سوری ازطریق ترکیه درسایه سکوت سازمان های بین المللی خیانتکار شماره یک با رهبری آمریکا؟!

سگ های ولگرد سوریه با شرفترازاین سعودی ها هستنن.
آمریکا، بزرگترین خطر برای مسلمانان است
عربستان سعودی، بزرگترین خطر برای مسلمانان است
ترکیه، بزرگترین خطر برای مسلمانان است
اسرائیل، بزرگترین خطر برای مسلمانان است
انگلیس، بزرگترین خطر برای مسلمانان است
فرانسه، بزرگترین خطر برای مسلمانان است

واقعا خندهدار است آمریکایی که مرتب در منطقه جنایت میکند و دستان آلودهاش برای همگان آشکار شده تصمیم گرفته باشد با داعشی که خود به وجود آورده مبارزه جدی بکند. سادهاندیشی است آن کس که امروز این ادعای آمریکاییها را بپذیرد. حتی ساکنان دارالمجانین هم از ژست ضدتروریستی اخیر آمریکا خندهشان میگیرد!


کمک های آمریکا وهم پیمانانش به داعش باید قطع شود.
کمک های آمریکا وهم پیمانانش به مخالفان سوری باید قطع شود.
کمک های آمریکا وهم پیمانانش به جبهه النصره باید قطع شود.
کمک های آمریکا وهم پیمانانش به القاعده باید قطع شود.
کمک های آمریکا وهم پیمانانش به ارتش آزاد درسوریه قطع شود.
حمایت های سازمان های بین المللی ازآمریکا وهم پیمانانش باید قطع شود.


همه کسانی که تریبون، قلم و کرسی به دست دارند، باید این مدعیان حقوق بشر را رسوا کنند.
چرا این مدعیان حقوق بشر سخنی نمیگویند مگر اینها بشر نبودند، اینها که در حال احرام و عبادت بودند و چیزی جز لباس احرام در برنداشتهاند؟

گروهک تکفیری داعش به سرنوشت صدام و قذافی و... دچار شد چون نتوانست خواسته اربابش آمریکا در سوریه و عراق را جامه عمل بپوشاند لذا بهچهره سوخته تبدیل شد و باید از بین برود این خط مشی همیشگی آمریکاست. کسانی که خواب آمریکا را میبینند عبرت بگیرند.


طرح مبارزه با تروریسم و افراطیگری وخشونت از طرف ریاست جمهور محترم مطرح و در سازمان ملل تصویب شد حال مضحک است که شیطان بزرگ در اقدام فرار به جلو قصد دارد به بهانه سرکوب داعش از هوا و بدون مجوز از سوریه وارد عمل شود. آمریکا این برنامههای رسوا را با کمک کشورهایی انجام میدهد که از طریق آنها امکانات لجستیکی و مسیر ورود و خروج و تأمین هزینهها را به داعشیها میرساندند این احمقها فکر نمیکنند طی چند سال جهان نظارهگر کمک آنها به همین تروریستها بوده است؟ تا جایی که معالجه زخمیهای آنها توسط سگ هار غرب در منطقه صورت میگرفت. خود تکفیریها چه تصور میکنند وقتی که اربابان آنها قرار است که نوکر خود را مجازات کنند. به فرمایش رهبرمان استکبار به آخر خطر رسیده است.

شبکه بیبیسی با کارمندان صهیونیستیاش تلاش دارد با پخش مستندهایی از فعالیتهای جبهه النصره در سوریه آنها را در اذهان مخاطبین مهربانتر از نیروهای داعش نشان بدهد. همه این گروهها و نیروها یک مأموریت بیشتر ندارند و آن تضعیف جبهه مقاومت در منطقه است. همه سر در آخور آمریکا و صهیونیسم دارند و نمونههای متعددی از جنایت در کارنامههای خود دارند.

واقعا خندهدار است آمریکایی که مرتب در منطقه جنایت میکند و دستان آلودهاش برای همگان آشکار شده تصمیم گرفته باشد با داعشی که خود به وجود آورده مبارزه جدی بکند. سادهاندیشی است آن کس که امروز این ادعای آمریکاییها را بپذیرد. حتی ساکنان دارالمجانین هم از ژست ضدتروریستی اخیر آمریکا خندهشان میگیرد!

سایت گوگل طی اقدامی تأملبرانگیز و با هدف تخریب نقش مردم ورامین در جریان فتنه 88 به خیال خود یکی از خیابانهای این شهر را به نام زنی که صهیونیستها او را قربانی برنامه تبلیغاتیشان کردند نامگذاری کرده است! این اقدام موجب نارضایتی مردم انقلابی دیار 15 خرداد گردیده است. این نشان میدهد فتنهگران و حامیان آنها از مردم ورامین عصبانی هستند و میخواهند حماسه سال 88 را کمرنگ کنند.

وقتی جان کری ملعون اعلام میکند ایران حامی تروریسم است و رئیسجمهور و وزیر امور خارجه و سخنگوی وزارت امور خارجه سکوت میکنند آیا باز هم آقایان باید منتقدان خوشبینی به غرب را ترسو و بزدل بنامند؟

80 کشور از تروریست های سوریه حمایت می کنند
اگر سربازهای ترکیه و عربستان سعودی وارد سوریه شوند ما با آنها مثل تروریست ها برخورد می کنیم

ژنرال بازنشسته آمریکایی: داعش را برای مقابله با حزبالله ایجاد کردیم
«وسلی کلارک»ژنرال بازنشسته آمریکایی هم اعتراف کرد که داعش را آمریکا برای مقابله با حزب الله لبنان ایجاد کرده است.


«وسلی کلارک» ژنرال بازنشسته آمریکایی که بین سالهای ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۰ فرمانده عالی ناتو بود در گفت وگو با رادیو «سیانان» آمریکا گفته: «هدف از ایجاد داعش نابودی حزب الله بود.» به گزارش العالم، وی در ادامه تصریح کرده که کار ایجاد داعش را با پولهای دوستانمان در کشورهای عربی حوزه خلیج فارس و متحدانمان آغاز کردیم و آن را برای مبارزه با حزب الله مجهز کردیم.» به گفته «کلارک» «پس از اینکه پول و حمایت از سوی متحدان آمریکا تامین شد، صدها میلیون دلار برای خدشهدار کردن چهره حزب الله، مبارزه با آن و محاصره آن هزینه شد و هدف شماره یک حزب الله بود.» وی این را هم گفته که واشنگتن همچنین در تسهیل تبلیغات رعبانگیز رسانهها درباره جنایات داعش سهیم بود.
پیش از این نیز «هیلاری کلینتون» وزير خارجه سابق آمريکا هم در کتاب خود با عنوان «گزينههاي دشوار» فاش کرد داعش در واقع ساخته دست آمريکا با هدف تقسيم خاورميانه است. وی در این کتاب نوشت: «من به 112 کشور جهان سفر کرده بودم و با برخي از دوستان اين توافق حاصل شد تا به محض اعلام تاسيس داعش اين گروه به رسميت شناخته شود اما ناگهان همه چيز فروپاشيد. توافق شده بود تا اعلام وجود داعش در روز
5 / 7 / 2013 صورت گیرد و ما منتظر اعلام تاسيس آن بوديم تا ما و اروپا هرچه سريعتر آن را به رسميت بشناسيم!» اين اظهارات وزير امور خارجه آمريکا، اعتراف مستقيم غرب نسبت به تاسيس داعش، محسوب مي شود. نخستوزیر سابق قطر نیز چند روز پیش اذعان کرد آمریکا با کمک متحدانش از جمله کشور قطر داعش را خلق کردهاند.

مردم جهان، آمریکا وعربستان سعودی وقطر و ترکیه وانگلیس واسرائیل را حامی داعش ودیگر گروه های تروریستی می دانند.
مظلومان ومسلمانان، آمریکا وعربستان سعودی وقطر و ترکیه وانگلیس واسرائیل را حامی داعش ودیگرگروه های تروریستی می دانند
که حرف دل مظلومان و مسلمانان

شرمن: سلاح حمله به ایران را آماده کرده ایم


هم شرمن غلط می کند هم آمریکایی ها!


غربی ها با پشتیبانی سازمان های بین المللی خیانتکارشماره یک ناقضان حقوق بشردرجهان هستند.
تحریم ها، نقض حقوق است ولی آمریکایی ها وغربی ها وسازمان های بین المللی نمی فهمند.

ازسیاست ایران درمبارزه با تروریسم تحت مدیریت آمریکا ومتحدانش استقبال می کنیم که حرف دل مظلومان و مسلمانان


جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۲
تکرار سخنان خصمانه مقامات آمریکایی ضد ایران


سخنگوی کاخ سفید گفت: به موسسات مالی بین المللی گفته ایم در تجارت با ایران اجازه چه کاری را دارند یا ندارند.
جاش ارنست افزود: ما اجرای تحریم ها را جدی می گیریم، موسسات بزرگی هستند که به دلیل دور زدن تحریم ها باید غرامت زیادی پرداخت کنند.
سخنگوی کاخ سفید گفت: تا زمانی که ایران از تروریسم حمایت می کند و آزمایش های موشکی بالستیک انجام می دهد نباید انتظار داشته باشد در ایران سرمایه گذاری شود.
وزیر امور خارجه آمریکا هم پس از دیدار با همتای انگلیسی خود و مدیران بانک های اروپایی گفت: برنامه هسته ای ایران محدود شده و این به نفع ماست.
جان کری افزود: سرمایه گذاران در ایران باید تحقیق کنند و بدانند با چه فردی معامله می کنند.

درپاسخ به سخنگوی نجس وحشی کاخ سفید جنایتکارشماره درجهان

آیا آمریکا جنایتکارشماره یک تاکنون چیزی ازحقوق بشر درک می کند.
آیا اتحادیه اروپا خیانتکارشماره یک تاکنون چیزی ازحقوق بشردرک می کند.
آیا سازمان های بین المللی خیانتکارشماره یک تاکنون چیزی ازحقوق بشردرک می کنند.
آیا مدعیان حقوق بشر تاکنون چیزی ازحقوق بشر درک می کنند.
آمریکایی ها وغربی ها وکشورهای عربی تحت مدیریت رژیم آل سعود تاکنون بویی انسانیت نبرده است.
آمریکا وهم پیمانانش وسازمان های بین المللی درجنات های ترکیه وتروریست های داعش شریک جرم هستند.

آمریکا، جنایت ضد بشری مرتکب شده است.
سک دربرابرجنایت ازخود جنایت بدتراست.
کشورهایی که دم ازحقوق بشرمی زنند چرا درمقابل این رژیم صهیونیستی وعربستان وترکیه سکوت کرده اند.

هرجا ظلمی است رد پای آمریکا را می تواند دید.
همکاری با آمریکا جرم است؟
آمریکا ومتحدانش به هرجنایتی دست می زنند تا اسلام را نابود کنند.
آمریکا پاسخگوی عملکرد وحقوق بشری خود باشد.
آمریکا درسال 2003 حمله غیرقانونی به عراق ازگازفسفراستفاده کرد.
چه کسی داعش را تجهیزمی کند؟!سران آمریکا ومتحدانش.
چه کسانی درسوریه وعراق ولبنان با داعش همکاری می کنند.سران آمریکا وهم پیمانانش.
امروزشاهد قتل عام مظلومان ومسلمانان، توسط آمریکا ومتحدانش با همدستی تروریست ها هستیم.


دخالت های آمریکا جنایتکارشماره یک نمی گذارد دولت سوریه ودولت عراق با تروریست ها مبارزه کنند.آمریکا، جنایت ضد بشری مرتکب شده است.
سکوت دربرابرجنایت ازخود جنایت بدتراست.
کشورهایی که دم ازحقوق بشرمی زنند چرا درمقابل این رژیم صهیونیستی وعربستان وترکیه سکوت کرده اند.

ادعاهای بی اساس سخنگوی کاخ سفید را به رسمیت نمی شناسیم.
آمریکایی ها خطری برای بشریت هست.
دلارهای مکه ونفتی عامل درجنگ سوریه وعراق ولبنان ویمن وغزه و... است.
ایران تنها کشوری است که ازآمریکا وغربی ها نمی ترسد.
آمریکا امروزمی خواهد ونمی تواند.
سخنگوی کاخ سفید حق حف زدن ندارد چه برسد ادعای دیگری می کند.
آمریکا یکی ازحامی اصلی تروریسم درجهان است، نه مبارزه با تروریسم.


چه کسی تروریسم را درفغانستان وپاکستان تجهیزمی کند؟! سران آمریکا وسران غربی ها وسعودی ها.
چه کسانی درافغانستان وپاکستان با تروریسم همکاری می کنند؟! سران آمریکا ومتحدانشبه تروریست ها وحامیانشان پاسخ جدی می دهیم.
اقدامات تروریستی داعش ادامه جنگ افروزی آمریکا جنایتکارشماره یک است.
دشمن می خواهد مسلمانان رژیم کودک کش صهیونیستی را فراموش کنند.
آمریکا ازناقضان حقوق بشر درجهان است.
آمریکا درحملات به غزه ویمن جنایت جنگی مرتکب شده است.
چرا درمدت 6 سال حامیان داعش و دیگرگروه های تروریستی مانند آمریکا وعربستان وقطر وترکیه واسرائیل واردن و... ازهمه جانبه از داعش و تمام تروریست ها درسوریه وعراق ولبنان و... حمایت می کنند تحریم ها شورای ضد امنیت سازمان بی ملل متحد قرارنمی گیرد.
گروهک تکفیری داعش به سرنوشت صدام و قذافی و... دچار شد چون نتوانست خواسته اربابش آمریکا در سوریه و عراق را جامه عمل بپوشاند لذا بهچهره سوخته تبدیل شد و باید از بین برود این خط مشی همیشگی آمریکاست. کسانی که خواب آمریکا را میبینند عبرت بگیرند.


طرح مبارزه با تروریسم و افراطیگری وخشونت از طرف ریاست جمهور محترم مطرح و در سازمان ملل تصویب شد حال مضحک است که شیطان بزرگ در اقدام فرار به جلو قصد دارد به بهانه سرکوب داعش از هوا و بدون مجوز از سوریه وارد عمل شود. آمریکا این برنامههای رسوا را با کمک کشورهایی انجام میدهد که از طریق آنها امکانات لجستیکی و مسیر ورود و خروج و تأمین هزینهها را به داعشیها میرساندند این احمقها فکر نمیکنند طی چند سال جهان نظارهگر کمک آنها به همین تروریستها بوده است؟ تا جایی که معالجه زخمیهای آنها توسط سگ هار غرب در منطقه صورت میگرفت. خود تکفیریها چه تصور میکنند وقتی که اربابان آنها قرار است که نوکر خود را مجازات کنند. به فرمایش رهبرمان استکبار به آخر خطر رسیده است.

شبکه بیبیسی با کارمندان صهیونیستیاش تلاش دارد با پخش مستندهایی از فعالیتهای جبهه النصره در سوریه آنها را در اذهان مخاطبین مهربانتر از نیروهای داعش نشان بدهد. همه این گروهها و نیروها یک مأموریت بیشتر ندارند و آن تضعیف جبهه مقاومت در منطقه است. همه سر در آخور آمریکا و صهیونیسم دارند و نمونههای متعددی از جنایت در کارنامههای خود دارند.

واقعا خندهدار است آمریکایی که مرتب در منطقه جنایت میکند و دستان آلودهاش برای همگان آشکار شده تصمیم گرفته باشد با داعشی که خود به وجود آورده مبارزه جدی بکند. سادهاندیشی است آن کس که امروز این ادعای آمریکاییها را بپذیرد. حتی ساکنان دارالمجانین هم از ژست ضدتروریستی اخیر آمریکا خندهشان میگیرد!

سایت گوگل طی اقدامی تأملبرانگیز و با هدف تخریب نقش مردم ورامین در جریان فتنه 88 به خیال خود یکی از خیابانهای این شهر را به نام زنی که صهیونیستها او را قربانی برنامه تبلیغاتیشان کردند نامگذاری کرده است! این اقدام موجب نارضایتی مردم انقلابی دیار 15 خرداد گردیده است. این نشان میدهد فتنهگران و حامیان آنها از مردم ورامین عصبانی هستند و میخواهند حماسه سال 88 را کمرنگ کنند.

وقتی جان کری ملعون اعلام میکند ایران حامی تروریسم است و رئیسجمهور و وزیر امور خارجه و سخنگوی وزارت امور خارجه سکوت میکنند آیا باز هم آقایان باید منتقدان خوشبینی به غرب را ترسو و بزدل بنامند؟

سگ های ولگرد سوریه با شرفترازاین سعودی ها هستنن.
آمریکا، بزرگترین خطر برای مسلمانان است
عربستان سعودی، بزرگترین خطر برای مسلمانان است
ترکیه، بزرگترین خطر برای مسلمانان است
اسرائیل، بزرگترین خطر برای مسلمانان است
انگلیس، بزرگترین خطر برای مسلمانان است
فرانسه، بزرگترین خطر برای مسلمانان است

واقعا خندهدار است آمریکایی که مرتب در منطقه جنایت میکند و دستان آلودهاش برای همگان آشکار شده تصمیم گرفته باشد با داعشی که خود به وجود آورده مبارزه جدی بکند. سادهاندیشی است آن کس که امروز این ادعای آمریکاییها را بپذیرد. حتی ساکنان دارالمجانین هم از ژست ضدتروریستی اخیر آمریکا خندهشان میگیرد!


کمک های آمریکا وهم پیمانانش به داعش باید قطع شود.
کمک های آمریکا وهم پیمانانش به مخالفان سوری باید قطع شود.
کمک های آمریکا وهم پیمانانش به جبهه النصره باید قطع شود.
کمک های آمریکا وهم پیمانانش به القاعده باید قطع شود.
کمک های آمریکا وهم پیمانانش به ارتش آزاد درسوریه قطع شود.
حمایت های سازمان های بین المللی ازآمریکا وهم پیمانانش باید قطع شود.


همه کسانی که تریبون، قلم و کرسی به دست دارند، باید این مدعیان حقوق بشر را رسوا کنند.
چرا این مدعیان حقوق بشر سخنی نمیگویند مگر اینها بشر نبودند، اینها که در حال احرام و عبادت بودند و چیزی جز لباس احرام در برنداشتهاند؟واقعا خندهدار است آمریکایی که مرتب در منطقه جنایت میکند و دستان آلودهاش برای همگان آشکار شده تصمیم گرفته باشد با داعشی که خود به وجود آورده مبارزه جدی بکند. سادهاندیشی است آن کس که امروز این ادعای آمریکاییها را بپذیرد. حتی ساکنان دارالمجانین هم از ژست ضدتروریستی اخیر آمریکا خندهشان میگیرد!


واقعا خندهدار است آمریکایی که مرتب در منطقه جنایت میکند و دستان آلودهاش برای همگان آشکار شده تصمیم گرفته باشد با داعشی که خود به وجود آورده مبارزه جدی بکند. سادهاندیشی است آن کس که امروز این ادعای آمریکاییها را بپذیرد. حتی ساکنان دارالمجانین هم از ژست ضدتروریستی اخیر آمریکا خندهشان میگیرد!

ترکیه ، مسئول همه فجایع درمنطقه است.حمایت ترکیه ازتروریست ها، تجاوزبه همه کشورهای است. ترکیه قوانین بین المللی را برای رسیدن به اهدافش نقض می کند.
ترکیه حامی تروریسم داعش و تروریست های سوریه است.
پنتاگون برای مقابله با دولت سوریه داعش را بوجود آورد.
بیگانگان با همه حمایت های خود ازگروه های تروریستی پیروزنخواهند شد. حامیان گروه های تروریستی ازگروه های تکفیری و تروریستی ضربه خواهند خورد.
جنگ بین آمریکا وداعش دروغی بزرگ است.آمریکا ثابت کرد که دوست واقعی داعش است.داعش زیرنظرآمریکا وترکیه بین عراق وسوریه جابجا می شود. افزایش فعالیت داعش با حمایت آمریکا وترکیه است. آمریکا وترکیه شریک داعش است. حمایت آمریکا وترکیه ازبه قدرت رسیدن گروهک تروریستی داعش درسوریه وعراق است.آمریکا وترکیه مجرم اصلی جنایات سوریه وعراق است. ترکیه با کمک مالی عربستان وقطر،تروریست وسلاح به سوریه می فرستد.


بیگانگان به همه حمایت های خود ازگروه های تروریستی پیروز نخواهند شد.
حامیان گروه های تروریستی ازگروه های تروریست ضربه خواهند خورد.
ائتلاف مبارزه با تروریسم دروغی است.
داعشی ها ، مزدوران آمریکا ومتحدانش هستند.
ائتلاف آمریکایی ضد داعش ناتوان است.
تجاوزگری های ٱمریکا عامل الی مشکلات منطقه است.
آمریکا وترکیه با وجود قطعنامه شورای بی امنیت سازمان ملل متحد به تروریست ها سوریه وعراق و... سلاح داه است.
سکوت کشورهای به اصطلاح اسلامی نبست به کشتارمردم سوریه وعراق ولبنان ویمن وغزه و... توسط آمریکا وهم پیمانانش و با همدستی تروریست ها بی شرمانه وبی شرمی وشرم آواراست.
هرروز حدود 40 تروریست ازترکیه با نظارت ومدیریت سران ترکیه با کمک ها مالی عربستان وقطر با رهبری آمریکا وارد سوریه وعراق می شوند.
آمریکا ومتحدانش بدنبال مدیریت وتقویت داعش و دیگر گروه های تروریستی هستند.
گروه تروریستی داعش مزدوران استکبارجهانی هستند.

کشتارمردم سوریه وعراق درمدت 6 سال است توسط آمریکا ومتحدانش وبا همدستی تمام تروریست ها با کدام حقوق بین المللی سازگار است.
آمریکا ومتحدانش همان جنایاتی را می کند که تروریست ها مرتکب می شود.
سازمان های مدعی حقوق بشر چرا دربرابر جنایات آمریکا ومتحدانش درسوریه وعراق و... سکوت کرده اند.آمریکا وهم پیمانانش با سکوت جامعه جهانی درمنطقه خاومیانه جنایت می کنند.
آمریکا وعربستان سعودی وقطر و ترکیه واردن و امارات واسرائیل حامیان گروه های تروریستی هستند.
آمریکا ومتحدانش به خون مظلومان ومسلمانان آغشته است.
آمریکا ومتحدانش، مسئول همه فجایع درمنطقه خاورمیانه است.

ادعای رجب طیب اردوغان مبنی بر ورود جنگنده روسی به حریم هوایی ترکیه کاملا ساختگی است، درواقع سرپوش گذاشتن به جنایت های و خیانت های وتجاوزهای خودش درمدت 6 سال درسوریه وعراق ومنطقه است. رژیم ترکیه مانند آمریکا و اسرائیل وعربستان به هیچ اصول انسانی پایبند نیست. کشتارمردم مظلوم سوریه وعراق توسط آمریکا ومتحدانش با همدستی تمام تروریست ها درمدت 6 سال با کدام حقوق بشر سازگاراست.
ادعای های سران ترکیه غیرقانونی است.
بیمارستان های ترکیه همچنان پذیرای شورشیان سوریه است.
داعش یکی ازدستگاه های دولت ترکیه است.
بردست داشتن ترکیه در ورود تروریست ها به سوریه وعراق و...
اردوغان نماینده عثمانی های آدم کش است.
دولت ترکیه مسئول خونهای ریخته شده درمنطقه است.
ترکیه بزرگترین دشمن جهان اسلام/ کمک به تروریست ها برای امنیت اسرائیل.
چرا ترکیه فقط با مسلمان ها می جنگند؟!
ترکیه حامی تروریسم درمنطقه است.
دربرابر دخالت های ترکیه ساکت نخواهیم نشست.
هدف ترکیه ازحمله به سوریه حفظ امنیت رژیم صهیونیستی است.
ترکیه ثابت کرد که دوست واقعی رژیم کودک کش صهیونیستی وآل سعود کودک کش وآدم کش ومسلمان کش و داعش و دیگر گروه های تروریستی است.

ترکیه با کمک عربستان وقطر، تروریست وسلاح به سوریه می فرستد.
سران ترکیه روی اسرائیل را هم سفید کرده است.
بهترین پاسخ به سران ترکیه را روسیه داد. بسیاری از مشکلات اقتصادی ترکیه به دلیل تحریم ها روسیه است.
سکوت درقبال ترکیه خیانت است.تجاوزترکیه به سوریه وعراق براساس هیچ رژیم حقوقی قابل پذیرش نیست.


ادعای های سران ترکیه غیرقانونی است.
بیمارستان های ترکیه همچنان پذیرای شورشیان سوریه است.
داعش یکی ازدستگاه های دولت ترکیه است.
بردست داشتن ترکیه در ورود تروریست ها به سوریه وعراق و...
اردوغان نماینده عثمانی های آدم کش است.
دولت ترکیه مسئول خونهای ریخته شده درمنطقه است.
ترکیه بزرگترین دشمن جهان اسلام/ کمک به تروریست ها برای امنیت اسرائیل.
چرا ترکیه فقط با مسلمان ها می جنگند؟!
ترکیه حامی تروریسم درمنطقه است.
دربرابر دخالت های ترکیه ساکت نخواهیم نشست.
هدف ترکیه ازحمله به سوریه حفظ امنیت رژیم صهیونیستی است.
ترکیه ثابت کرد که دوست واقعی رژیم کودک کش صهیونیستی وآل سعود کودک کش وآدم کش ومسلمان کش و داعش و دیگر گروه های تروریستی است.

بیگانگان به همه حمایت های خود ازگروه های تروریستی پیروز نخواهند شد.
حامیان گروه های تروریستی ازگروه های تروریست ضربه خواهند خورد.
ائتلاف مبارزه با تروریسم دروغی است.
داعشی ها ، مزدوران آمریکا ومتحدانش هستند.
ائتلاف آمریکایی ضد داعش ناتوان است.
تجاوزگری های ٱمریکا عامل اصلی مشکلات منطقه است.
آمریکا وترکیه با وجود قطعنامه شورای بی امنیت سازمان ملل متحد به تروریست ها سوریه وعراق و... سلاح داه است.
سکوت کشورهای به اصطلاح اسلامی نبست به کشتارمردم سوریه وعراق ولبنان ویمن وغزه و... توسط آمریکا وهم پیمانانش و با همدستی تروریست ها بی شرمانه وبی شرمی وشرم آواراست.
هرروز حدود 40 تروریست ازترکیه با نظارت ومدیریت سران ترکیه با کمک ها مالی عربستان وقطر با رهبری آمریکا وارد سوریه وعراق می شوند.
آمریکا ومتحدانش بدنبال مدیریت وتقویت داعش و دیگر گروه های تروریستی هستند.
گروه تروریستی داعش مزدوران استکبارجهانی هستند.


ترکیه درسوریه وعراق منطقه به بن بست کامل رسیده است.
ارتش ترکیه هیچ تفاوتی با گروه های تروریستی دیگر ندارد.
ترکیه عامل گرفتاریهای ملت سوریه وعراق است.
تجاوزگری های نظامیان ترکیه به سوریه وعراق با چراغ سبزآمریکا صورت گرفته است.ترکیه عامل اصلی جنایت علیه بشریت است.
ترکیه یکی ازعامل اصلی آوارگان سوری و عراقی درکشورهای اروپایی است.
کشورهای متجاوز به سوریه وعراق نمی توانند به اهداف خود برسند.
سازمان های بین المللی درمدت 6 سال چشم خود را به روی جنایات آمریکا وانگلیس وعربستان سعودی وقطر وامارات واردن وترکیه واسرائیل بسته است.
رسانه های مدعیان حقوق بشر، جنایت های آمریکا وهمپیمانانش را نادیده می گیرند.همکاری آمریکا وهم پیمانانش درکشتار مردم سوریه وعراق وغزه ویمن ومصر ولیبی وافغانستان و...!
چرا آمریکا داعش به افغانستان فرستاد؟
چرا آمریکا داعش به لیبی فرستاد؟
چرا آمریکا داعش مصر فرستاد؟
چرا آمریکا داعش به یمن فرستاد؟


انگلیس ازصدورقطعنامه حقوق بشری ضد ایران وسوریه استقبال کرد
درپاسخ به دولت انگلیس جنایتکارشماره یک درجهان.
انگلیس جنایتکاریکی ازحامی اصلی تمام تروریست ها درجهان و به ویژه درمنطقه خاورمیانه است.
انگلیس جنایتکارنمی دفاع ازحقوق بشر باشد.
انگلیس جنایتکارحق صلاحیت دفاع ازحقوق بشر را ندارد.
انگلیس جنایتکارخودش اصلی ناقضان حقوق بشر درجهان است.
انگلیس جنایتکار جنگی وحامی تروریسم دولتی است.
انگلیس جنایتکاردرسال 2003 حمله به عراق مرتکب جنایت علیه بشریت شده است.
انگلیس جنایتکاردرمدت 15 سال است درافغانستان مرتکب نسل کشی وجنایت علیه بشریت شده است.
انگلیس با داعش فرقی ندارد.
عربستان درحمله به صنعا ازموشک های ساخت انگلیس جنایتکارشماره یک استفاده می کند.

آنها، نمایندگان مخالفان دولت سوریه در مذاکرات ژنو3، قاتل سوری هاست.
مخالفان سوری درمدت 6 سال است با کمک های و حمایت های همه جانبه آمریکا وعربستان سعودی و امارات و قطر و اردن وترکیه و انگلیس و اسرائیل، بیش از 290 هزارنفرانسان ها بی گناه را قتل عام کرده است.
مذاکرات با مخالفان سوری،خیانت به خون مظلومان ومسلمانان است.
کسی و کسانی با همدستی کشورهای خارجی مردم بی گناه کشورخودش قتل عام وتجاوز و... انجام داده است جرم اش اعدام است نه مذاکره درنشست ژنو3

آنها، نمایندگان مخالفان دولت سوریه در مذاکرات ژنو3، قاتل سوری هاست.
مخالفان سوری درمدت 6 سال است با کمک های و حمایت های همه جانبه آمریکا وعربستان سعودی و امارات و قطر و اردن وترکیه و انگلیس و اسرائیل، بیش از 290 هزارنفرانسان ها بی گناه را قتل عام کرده است.
مذاکرات با مخالفان سوری،خیانت به خون مظلومان ومسلمانان است.
کسی و کسانی با همدستی کشورهای خارجی وتروریست ها، به زنان و دختران سوری تجاوز بی رحمانه می کنند مردم بی گناه کشورخودش قتل عام وتجاوز و... انجام داده است جرم اش اعدام است نه مذاکره درنشست ژنو3

آمریکا، بزرگترین خطر برای مسلمانان است.
مدعیان حقوق بشرخود بزرگترین ناقضان حقوق بشر هستند.
آمریکایی هیچ اقدامی دربرابر داعش انجام نداده اند.
هدف آمریکا درعراق و... تقویت داعش است.
چه کسی داعش را به وجود آورد؟ سران آمریکا ومتحدانش درمنطقه خاورمیانه.
داعش نتیجه اقدامات آمریکا وهم پیمانانش است.
باجی سران ترکیه درمدت 6 سال ازعربستان وقطر بابت حمایت های همه جانبه از تمام تروریست ها در منطقه خاورمیانه وبه ویژه سوریه وعراق درسایه سکوت تمام نهاد های بین المللی خیانتکار.


فریاد خبرنگار ایتالیایی بر سر جان کری:داعش را شما ایجاد کردید
یک خبرنگار زن ایتالیایی در جریان برگزاری کنفرانس خبری وزیر خارجه آمریکا در ایتالیا بر سر او فریاد کشید و گفت: «داعش را شما به وجود آوردید.»


این خبرنگار ایتالیایی در پایان کنفرانس مطبوعاتی «نشست ائتلاف ضدداعش» که در وزارت خارجه ایتالیا برگزار شد درست هنگامی که جانکری وعده نابودی داعش را داد، فریاد زد: شما داعش را به وجود آوردید. به گزارش میزان، ماموران پلیس حاضر در کنفرانس مطبوعاتی مشترک جانکری وزیر خارجه آمریکا و پائولو جنتیلونی وزیر خارجه ایتالیا که در رم برگزار شد بلافاصله این زن را بازداشت کردند. طبق تصاویر منتشر شده، پس از فریادهای این زن وزیران خارجه آمریکا و ایتالیا بهت زده به وی خیره شده و فقط تماشا کردهاند.
امروز کمتر کسی است که نداند آمریکا و برخی متحدینش از تروریستهای تکفیری حمایت نمیکنند.

روستاهای میان حلب و مرز ترکیه تحت تسلط ارتش سوریه قرار گرفت.
شماری از غیر نظامیان درحملات هوایی ترکیه به عراق کشته شدند.
ترکیه ازتکفیری ها بدتراست.
ترکیه همان داعش است.
ترکیه همان مخالفان سوری است.
ترکیه همان ارتش آزاد است.
ترکیه همان جبهه النصره است.
ترکیه همان شورشیان سوری است.
ترکیه، هیچ فرقی با تمام تروریست ها ندارد.
سوریه وعراق و به ویژه کشورهای اسلامی درمورد جنایت های وخیانت های وتجاوز های کشورترکیه درمدت 6 سال است کوتاهی کرده است .
حمایت ترکیه درمدت 6 سال ازتروریست ها، تجاوز به کشورهای اسلامی است.
ترکیه درجنایت های تروریست های شریک است. جنایات ترکیه ازسوی نهاد های بین المللی خیانتکارمورد حمایت قرارمی گیرد.

سلاحهای شیمیایی از ترکیه وارد سوریه شد.
سلاح های شیمیایی از ترکیه وارد سوریه می شود.
ترکیه مرتکب 5 میلیون مورد نقض حقوق بشردرسوریه شده است.

سلاحهای شیمیایی از ترکیه وارد عراق شد.
سلاح های شیمیایی از ترکیه وارد عراق می شود.
ترکیه مرتکب 5 میلیون مورد نقض حقوق بشردرعراق شده است.

مبارزه با تروریسم ، اختیاجی ونیازی به آمریکا وغربی ها ندارند.
آمریکا خودش عامل اصلی تروریسم درجهان وبه ویژه خاورمیانه است.
غربی ها خوشان عامل اصلی تروریسم درجهان وبه ویژه خاورمیانه هستند.
جنایات امروز خاورمیانه رابطه مستقیم با کشورهای غربی ها دارد.


آمریکا جنایتکارشماره یک بدنبال مدیریت وتقویت داعش است.
بیمارستان های صهیونیستی همچنان پذیرای شورشیان سوریه است.
جنایات آمریکا واسرائیل فراموش نمی شود.
داعش ساخته غرب برای تامین منافع اسرائیل است.
داعش یکی ازدستگاه های دولت آمریکا ومتحدانش درخاورمیانه هستند.
پس سازمان های بین المللی خیانتکارشماره یک درنهاد های بین المللی چه غلطی می کنند. درمورد جنایت ها وخیانت های وتجاوزهای آمریکا ومتحدانش سکوت کرده اند ولال شده اند.
ائتلاف مبارزه با تروریسم دروغی است.
آمریکایی ها وغربی ها قابل اعتماد نیستند.
آمریکا ومتحدانش بیش از9 میلیون مورد نقض حقوق درسوریه وعراق ولبنان ویمن و... شده است.
جامعه بین المللی باید به صورت قاطع با آمریکا ومتحدانش کنند.
آمریکا ومتحدانش با همدستی تروریست ها با کشتارمردم سوریه وعراق ولبنان وغزه ویمن و... اعتبارجهانی خود را ازدست داده است.
آمریکا ومتحدانش قوانین بین المللی را برای رسیدن به اهدافش نقض می کنند.


بیگانگان با همه حمایت های خود ازگروه های تروریستی پیروز نخواهند شد.
حامیان گروهای تروریستی ازگروه های تکفیری وتروریستی ضربه خواهند خورد.

سرکرده القاعده به کمک امریکا ومتحدانش در سوریه می آید
انتشار نوار ایمن الظواهری سرکرده شبکه تروریستی القاعده با درخواست جدایی از النصره، ترفندی برای حمایت علنی امریکا و متحدانش از این گروه تروریستی است.
تاریخ: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۸
انتشار نوار ایمن الظواهری سرکرده شبکه تروریستی القاعده با درخواست جدایی از النصره، ترفندی برای حمایت علنی امریکا و متحدانش از این گروه تروریستی است.
شبکه تلویزیونی الجزیره انگلیسی روز یکشنبه اعلام کرد که ایمن الظواهری سرکرده القاعده با انتشار نوارصوتی از هوادارانش خواسته است از جبهه النصره جدا شوند. جبهه النصره شاخه القاعده در سوریه است که در حلب حضور چشمگیری دارد و با نیروهای ارتش سوریه در حال جنگ است.
این جبهه در فهرست گروههای تروریستی قرار دارد و و از شرکت در مذاکرات صلح ژنو مستثنی شده است و این گروه همچنین بخشی از آتش بس موقت نیست.
به نظر می رسد انتشار نوار صوتی یمن الظواهری مبنی بر جدایی النصره از القاعده، آن هم در شرایطی که ارتش سوریه آماده می شود تا حملات جدیدی را علیه این گروه تروریستی در حلب اجرا کند ترفندی است تا امریکا و متحدان منطقه ای اش این گروه را بطور علنی حمایت مالی وتسلیحاتی کرده و از به پایان رسیدن درگیری ها در سوریه به نفع دولت بشار اسد جلوگیی نمایند.
به ویژه اینکه در حال حاضر گروههای مسلح فعال درسوریه که از سوی امریکا ومتحدانش به عنوان گروههای میانه رو نامیده می شوند جایگاهی در عرصه سیاسی و میدانی نبردها ندارند و بنابر این در عرصه مذاکرات قادر به گرفتن امتیاز چشمگیری نخواهند بود.
اما در حال حاضر النصره بر بخش هایی از خاک سوریه تسلط دارد و ایجاد فضایی برای خارج کردن این جبهه از گروههای تروریستی و دادن اجازه شرکت در مذاکرات صلح، می تواند بر وزن دیگر گروههای نزدیک به امریکا ومتحدان منطقه ای اش در پای میز مذاکره بیافزاید.
اینکه رسانه های قطری وسعودی از جمله الجزیره با انتشار نوار صوتی ایمن الظواهری، به نقل از کارشناسان این پیام را جدایی رسمی جبهه النصره و القاعده تعبیر می کنند؛ می تواند در راستای این ترفند تحلیل پذیر باشد.
برای باورپذیری این تحلیل به این گزاره اشاره می شود که الجزیره ادعا کرد بسیاری از سوری ها نگران ارتباط النصره با القاعده بودند، با جدا شدن این گروه از القاعده، ممکن است سوری های مخالف دولت اکنون راحت تر از آن حمایت کنند.

هیچ کشوری درسایه آمریکا ومتحدانش به عدالت و رفاه نرسیده است.
آمریکا ومتحدانش هیچ گاه دست ازسرملت های مسلمانان دست برنداشته و دشمنی خود را با این مظلومان ومسلمانان ادامه می دهد.
دشمنی آمریکا با مظلومان ومسلمانان همیشگی است.
آمریکا حامی تروریست ها وقاتل مردم سوریه و... است.
آیا سازمان های بین المللی واقعا نمی دانند آمریکایی ها وغربی ها وسعودی ها وصهیونیست ها بدترین جنایات می کنند.
آمریکا ومتحدانش مسئول حمایت ازتروریست ها درسوریه وعراق و... هستند.
آمریکا واتحادیه اروپا در دنیا نقض آشکاربین المللی است.
دلارهای مکه ونفتی وعامل درجنگ نوارغزه وسوریه وعراق ویمن و... است.
رژیم آل سعود نوکرآمریکا درمنطقه است. عربستان ازگروهک تروریستی داعش حمایت مالی می کنند.
ناآرامی های عراق و... نتیجه بی توجهی جهان به سوریه است.
درگیری نمایندگان مجلس ترکیه وسران ترکیه به خاطربرسراموال غارت شده درسوریه وعراق است.
آنچه درسوریه وعراق رخ می دهد به نفع ترکیه است.
داعش نتیجه طرح ترکیه است. ترکیه دست ازسیاست دوگانه درسوریه وعراق و... برنمی دارد.
داعش مامورآمریکا درمنطقه است.
اردوغان نوکرآمریکا درمنطقه است، اردوغان درمدت 6 سال است تسلیحات داعش را تامین می کند.
سرنوست آمریکا درسوریه وعراق همانی است که درافغانستان دچارش شد.
آمریکا ومتحدانش خطری برای بشریت هست.
طی ۵ سال جنگ در سوریه ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر کشته و زخمی شده اند. به علاوه ۲۶۰ میلیارد دلار نیز خسارت مالی به این کشور وارد شده است.
وی در ادامه سخنان خود عنوان کرد: ۸۳/۳ درصد از مردم سوریه زیر خط فقر زندگی می کنند. همچنین ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از جمله ۶ میلیون کودک در سوریه نیازمند کمک های فوری هستند. وضعیت بهداشت، آموزش و خدمات رسانی نیز بحرانی است.

تمام تروریست های درسوریه تحت نظارت ومدیریت آمریکا واسرائیل وعربستان وقطروترکیه هستند هیچ تفاونی با گروه های تروریستی دیگرندارد.
مخالفان سوریه هیچ تفاونی با گروه های تروریستی دیگرندارد.
ارتش آزاد هیچ تفاونی با گروهای تروریستی دیگرندارد.
شورشیان سوریه هیچ تفاونی با گروه های تروریستی دیگرندارد.
با این گروه تروریستی سگ های شکارچی آمریکا وهم پیمانانش هستند.
آمریکا واسرائیل وعربستان وقطروترکیه هیچ تفاوتی با گروه های تروریستی دیگرندارد.
آمریکا ومتحدانش وتمام تروریست های درسوریه وعراق و... برای ما یکی هستند وهم سگ های شکارچی دبیرکل سازمان ملل متحد درمنطقه هستند.

داعشی ها، مزدوران آمریکا ومتحدانش هستند.
درهرجای دنیا جنایتی رخ می دهد دست آمریکا درکاراست.
آمریکا، عامل تهدید کننده امنیت منطقه ای وجهانی است.
داعش زیرنظرآمریکا بین عراق وسوریه و سایرکشورها جابجا می شود.
افزایش فعالیت داعش با حمایت آمریکا است.
آمریکا مسئول جنایت های گروه های تروریستی است.
حمایت آمریکا ازبه قدرت رسیدن گروهک تروریستی داعش درمنطقه خاورمیانه است.
آموزش تروریست های منطقه خاورمیانه برعهد آمریکا بوده است.
آمریکا اصلی ترین حامی تروریسم دولتی درجهان است.
نسل کشی درنوارغزه وسوریه وعراق ویمن با دستورمی گیرد.
سازمان های بین المللی فقط تماشاگرجنایات آمریکا ومتحدانش درمنطقه خاورمیانه هستند.
نباید درمبارزه با ترورییسم روی آمریکا ومتحدانش حساب باز کرد.
آمریکا مسئول حملات هوایی رژیم کودک کش صهیونیستی به نوارغزه و سوریه ویمن است.
آمریکا مسئول حملات هوایی عربستان به یمن است.
حمایت آمریکا عامل استفاده رژیم صهیونیستی وعربستان سعودی ازتسلیحات ممنوعه است.
جامعه بین المللی به وظیفه خود درباره جنایات آمریکا ومتحدانش عمل نمی کند.
آمریکا جنایتکارشماره یک اهداف رژیم غاصب صهیونیستی را درمنطقه خاومیانه دنبال می کند.
حضورنظامیان آمریکایی برای آموزش معاوضان وری درترکیه غیرقانونی است.
ورود 40 نظامی آمریکایی به ترکیه برای آموزش مخالفان سوری خلاف قوانین بین المللی است.
ملت آمریکا دربرابر جنایت های دولت اوباما سکوت نکند.
برخی کشورهای منطقه تحت نظارت مدیریت رژیم آل سعود با رهبری آمریکا حامی مالی وتسلیحاتی داعش درمنطقه خاوزمیانه هستند.
بیش از هشتاد کشور با ابزار مختلف از تروریست ها حمایت می کنند/ به کمک ایران نیاز داریم

چرا امریکایی ها و اروپایی از تروریست ها در سوریه حمایت می کنند؟
ما به دولت ها کمک می کنیم آمریکا هم ازتروریست ها حمایت می کند
مدعیان حقوق بشربه نام دموکراسی آدمکشی می کنند.
کشورهای مدعی حقوق بشربنام دموکراسی به کشورهای حمله کنند.
آمریکا جنایتکارشماره یک ازجنایات رژیم کودک کش صهیونیستی درنوارغزه حمایت کرد.
آمریکا جنایتکارشماره یک ازجنایات داعش درسوریه وعراق ولبنان و... حمایت کرد.
آمریکا جنایتکارشماره یک ازجنایات مخالفان سوری درسوریه حمایت کرد.
آمریکا جنایتکارشماره یک ازجنایات عربستان سعودی دریمن حمایت کرد.
رژیم آل سعود با بمباران وحشیانه مردم یمن روی اسرائیل را سفید کرد.
آمریکا جنایتکارشماره یک ازجنایات جبهه النصره درسوریه حمایت کرد.
آمریکا جنایتکارشماره یک ازجنایات القاعده درمنطقه خاورمیانه حمایت کرد.
تجاوزگری آمریکا جنایتکارشماره یک عامل مشکلات منطقه خاورمیانه است.
دولتمردان آمریکایی باید به جرم حمایت ازداعش محاکمه شوند.
اسکتباربرابرکشتارمردم یمن سکوت کرده است

ایران ازهرکس که مقابل زورگویی ایستادگی کند، حمایت می کند.

مسلمانان قربانی آمریکا ومتحدانش هستند.
لشکرکشی ترکیه به عراق با دستورآمریکا صورت گرفت.
حمله داعش درخرداد ماه 1393 به موصل و سایرشهرهای عراق با دستورآمریکا وترکیه صورت گرفته است.
کشف سلاح های ساخت ترکیه درمناطق تحت کنترل داعش.
آمریکا درمنطقه به بن بست کامل رسیده است.
ائتلاف آمریکا موجب تقویت داعش شده است.
آمریکایی ها هیچ اقدامی دربرابر داعش انجام نداده اند.

اعتراف فرستاده سابق سازمان ملل در سوریه
اخضر ابراهیمی: داعش فرزند نامشروع آمریکاست
فرستاده ویژه سابق سازمان ملل در امور سوریه پس از یک سال سکوت، فاش کرد که گروه تروریستی داعش فرزند نامشروع آمریکا است.«اخضر ابراهیمی» که پیش از این به طور سربسته صحبت میکرد و میگفت، کسانی هستند که نمیخواهند در سوریه و منطقه صلح برقرار شود، در گفتوگو با شبکه «النهار الیوم» آشکارا رابطه میان آمریکا و داعش را فاش کرد و این گروه تروریستی را «فرزند» آمریکا دانست.
تا به حال و طبق سنت دیپلماتیک، حداقل 30 سال طول میکشید تا وزارت خارجه آمریکا و انگلیس سندی را در خصوص شیطنت خود در منطقه منتشر کنند اما این بار مسئولان نهادهای بینالمللی پس از استعفاء، همه چیز را رو میکنند. این مسئله به همراه تحولات میدانی در شکل دیدارها و حمایتهای هوایی از داعش، کاملا آشکار میکند که غول «داعش» چیزی بیش از یک موجود دستآموز کاخ سفید و نوکران این کشور نیست.
پیش از این هم «هانس بیلیسک» و «محمد البرادعی» رؤسای پیشین و اسبق «آژانس بینالمللی انرژی اتمی» چیزهایی را کم و بیش در مورد پشت پرده وقایع خاورمیانه گفته بودند و اکنون نیز نوبت به «اخضر ابراهیمی» رسیده است، کسی که تا سال 2014 فرستاده سازمان ملل در سوریه بود.
به گزارش تسنیم، الابراهیمی به شبکه «النهار الیوم» نیز این را هم گفت که القاعده در عراق فرزند قانونی آمریکا است، زیرا زمانی که تجاوز آمریکا به عراق اتفاق افتاد، القاعده نیز در این کشور به وجود آمد. داعش نیز فرزند نامشروع آمریکاست، چرا که با مداخله در عراق، این کشور را تبدیل به عرصه نبردهای قومی کرد.
وی متذکر شد، سوریه به خاطر منافع دیگران، دردهای زیادی را متحمل شده و بخشی از جنگ سوریه، جنگ دیگران است.
دیدار ژنرالهای آمریکایی با سرکردگان داعش
اما، در عرصههای میدانی، ارتباط آمریکا با تکفیریهای داعش روزبهروز علنیتر میشود؛ چند روز قبل از استان نینوای عراق خبر رسیده بود که فرماندهان آمریکایی که به بهانههای مستشاری در منطقه مستقر هستند، بارها با فرماندهان داعش، از جمله بعثیهای جذب شده در این گروه تکفیری دیدار کردهاند و گفته میشد که این دیدارها با هدف حذف فیزیکی «ابوبکر البغدادی» سرکرده داعش صورت گرفته است.
دیروز اما خبر رسیده، ژنرالهای آمریکا در دو شهر «فلوجه» واقع در استان الانبار و «حویجه» در استان «کرکوک» هم دیدار و گفتوگوهایی با این گروه تروریستی - تکفیری داشتهاند.
از لابهلای صحبتهای «جان کری» وزیر خارجه آمریکا با همتای روسیاش که دیروز گزارش شد نیز میتوان به پیوند نزدیک آمریکا و تکفیریها پی برد؛ کری تلفنی از «سرگئی لاوروف» خواست از سوریه بخواهد آتشبس را در استان حلب رعایت کند. کری گفت که اگر مسکو چنین اقدامی انجام دهد، «ما هم متعهد میشویم همین روند را مقابل گروههای اپوزیسیون که از آنها حمایت میکنیم، در پیش بگیریم.»
با توجه به اینکه هماکنون تکفیریهای خطرناک در استان حلب مستقر هستند، منظور از «گروههای اپوزیسیون» که آمریکا از آنها حمایت میکند، آیا چیزی جز تکفیریهای داعش، النصره، جیش الاسلام و سایر گروههای تروریستی است؟!
طرح تازه سازمان ملل
برای اسد
همزمان با آغاز مذاکرات ژنو درباره حل بحران سوریه، منابع دیپلماتیک از طرح جدید سازمان ملل خبر دادند؛ طبق این طرح، «بشار اسد» به شرط انتخاب سه معاون از سوی مخالفان، در قدرت باقی میماند. به گزارش ایسنا، «مخالفان» دولت دمشق با این طرح مخالفت کردهاند. در رابطه با نوع واکنش دولت دمشق گزارشی نرسیده است.
دور جدید مذاکرات ژنو از چهارشنبه گذشته آغاز شده و طی روزهای گذشته «استفان دی میستورا» فرستاده ویژه سازمان ملل در سوریه، با مخالفان دولت دمشق و «بشار جعفری» رئیس هیئت دولت سوریه در ژنو دیدار و گفتوگو کرده است. بشار جعفری گفتوگوی خود با دی میستورا را «سازنده» و «مفید» خوانده است. فردا قرار است جعفری مجددا با دی میستورا دیدار و گفتوگو کند.

اعتراض هایی از سوی مردم آمریکا؛
افزایش مخالفت ها با حمایت سازمان سیا از گروه های وابسته به القاعده در سوریه
هیچ توجیهی برای سیاست خارجی امریکا مبنی بر حمایت از تندروهایی که چه به لحاظ مذهبی و چه به لحاظ اخلاقی در پایین ترین سطح ممکن هستند وجود ندارد.
در روزهای اخیر، در گوشه و کنار امریکا اعتراض هایی از سوی مردم به سازمان سیا به جهت حمایت این سازمان از گروه های تروریستی وابسته به القاعده در سوریه به چشم میخورد. یکی از اعضای کنگره امریکا به نام تولسی گابارد که یکی از اعضای کمیته خدمات نظامی نیز می باشد بهمراه برخی از همتایانش در حال تدوین حکمی برای غیرقانونی خواندن حمایت سازمان سیا از گروه های القاعده در سوریه است. هشدار وی از سوی بسیاری دیگر از نمایندگان مورد توجه واقع شده است.
گزارشی در ماه ژانویه از سوی موسسه امریکایی study of war منتشر شد که اعلام کرد جبهه النصره وابسته به گروه القاعده برای امریکا تهدید بزرگتری نسبت به گروه داعش دارد. این گروه توسط القاعده در عراق شکل گرفته بود. در این گزارش از عملکرد امریکا در تمرکز بر روی محور داعش در سوریه انتقاد شده و عنوان شده که امریکا گروه های دیگر وابسته به القاعده در سوریه را نادیده گرفته است. ” هر استراتژی که در آن به جبهه النصره توجه نشود، برای امنیت حاک امریکا مشکل ساز خواهد شد.”

همچنین در دسامبر سال ۲۰۱۴ در استان ادلب، در نزدیکی مرز ترکیه، جبهه النصره موفق شد میانه روها را در این منسقه شکست دهد و قدرت را بدست بگیرد. ادلب امروز پایگاه اصلی مخالفان به ظاهر میانه رو است که رهبری انرا جبهه النصره با حمایت ترکیه، قطر و عربستان سعودی در دست دارد.
دیوید گارتشتاین راس ، سردبیر مجله long war journal بعنوان یکی از کارشناسان مطرح ضد تروریسم نسبت به سیاست امریکا در حمایت از القاعده در سوریه ( جبهه النصره) برای از بین بردن القاعده در عراق (داعش) هشدار داده است. وی در یکی از مقالاتش عنوان کرده که امروز، امریکا در حال حمایت و منفعت بخشی به گروهی از تروریست هاست که امریکا ۱۵ سال برای مبارزه با آنها تلاش کرده است.وی همچنین اضافه میکند که ادامه دادن برنامه کنونی امریکا و بی توجهی به تاثیرات و عواقب ان میتواند در اینده امنیت مردم امریکا را با تهدید مواجه کند.
سخت میتوان تصور کرد که تحت چه شرایطی مردم امریکا از این برنامه رضایت دارند که درامد حاصل از مالیات انها در یک سو برای حمایت از القاعده در سوریه و در سوی دیگر برای حمایت از نظامیان امریکایی برای مبارزه با القاعده در افغانستان هزینه شود. همچنین هیچ توجیهی برای سیاست خارجی امریکا مبنی بر حمایت از تندروهایی که چه به لحاظ مذهبی و چه به لحاظ اخلاقی در پایین ترین سطح ممکن هستند وجود ندارد.

علاوه بر این، لازم به ذکر است که حمایت از القاعده برای مبارزه با ارتش دولت سوریه و عدم توجه به قدرت گرفتن روز افزون داعش باعث شده هم القاعده و هم داعش در کل اسیا گسترده شود. این نخستین بار نیست که تندروهای تحت حمایت امریکا به سوی اسیا حرکت میکنند. اولین بار در دهه ۸۰ میلادی تندروهای افغان با حمایت امریکا و عربستان در اسیا گسترش یافتند تا اعتقادات وهابیون سعودی را در تمام قاره گسترش دهند.
در نتیجه این وهابی گری، گروهی از القاعده در منطقه جنوب شرقی اسیا قدرت گرفتند، این گروه که جماع الاسلامیه نام داشتند در سال ۲۰۰۲ در بالی بمب گذاری کردند و حملات تروریستی سال های ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۵ در اندونزی را نیز بر عهده داشتند. امروز، اندونزی، مالزی،سنگاپور و فیلیپین نیز شاهد رشد و حضور تندروهای وابسته به القاعده در کشور خود هستند.
با توجه به اینکه داعش نیز از بسیاری از گروه های به اصطلاح میانه روی تحت حمایت سازمان سیا تشکیل شده است، ادامه حمایت امریکا از گروه های القاعده میتواند بازهم به قدرتمند شدن داعش کمک کند، همانطور که در حال حاضر داعش از تعداد زیادی از سلاح های امریکایی در حال استفاده است. داعش از یک تهدید منطقه ای به یک تهدید جهانی تبدیل شده است.
با نگاهی بر سیاست های امریکا در حمایت از تندروها در سوریه، پرفسور براهاما چالنی از مرکز تحقیقات سیاسی هند این گونه بحث را مطرح میکند که : حمایت از این تنروهای خشن هیچ گاه نمیتواند میانه رو بودن انها را توجیه کند. نخست وزیر سنگاپور نیز در سال های اخیر نسبت به موضوع گسترش تروریسم در منطقه اش هشدار داده بود و عنوان کرده بود کشتن تروریست ها توسط امریکا تنها مانند از بین بردن زنبورهای کارگز در یک کندو است، در حالی ملکه که همان تفکرات افراطی است همچنان از سوی برخی کشورها حمایت میشود. معاون سابق وزارت دفاع بریتانیا نیز در اکتبر سال ۲۰۱۴ با انتقاد از حمایت میلیارد دلاری سعودی هاو قطری ها از گسترش وهابیت و تروریسم در منطقه خبر داد و اظهار داشت که عربستان در حال راه اندازی یک بمب ساعتی در منطقه است که داعش نام دارد.
موضوع تا جایی گسترده شده که در فوریه سال ۲۰۱۵، مسلمانان مالزی در نامه ای سرگشاده از پادشاه عربستان خواستند تا حمایت از تروریست و گسترش وهابیت در دنیا را متوقف سازد. بنابراین اینکه امریکا تلاش کرده تا با استفاده از جنگ و ابزار نظامی تروریسم را از بین ببرد کاملا بی فایده بوده چراکه عربستان و حمایت های مالی آن تندروها و وهابیت را هر روز حریص تر از دیروز ساخته است. شاید بهترین راه حل دنیای امروز این باشد که رهبران جهان عربستان و قطر را از حمایت از این ملکه های کندو منصرف کنند.

آمریکا دست ازحمایت تسلیحاتی ازعربستان بردارد.
آمریکا دست ازحمایت تسلیحاتی ومالی ازاسرائیل بردارد.
آمریکا جنایتکارشماره یک دست ازحمایت تسلیحاتی ومالی و آموزش و... ازمخالفان سوری ودیگرگروه های تروریستی بردارد.
آمریکا با کمک مالی کشورهای عربی تحت مدیریت رژیم آل سعود به مخالفان سوریه سلاح وآموزش می دهد.
رژیم بحرین با حمایت غرب ونقض قوانین بین المللی ادامه می دهد.
رژیم آل سعود با حمایت آمریکا ومتحدانش ونقض قوانین بین المللی ادامه می دهد.
رژیم کودک کش صهیونیستی با آمریکا وهم پیمانانش ونقض قوانین المللی ادامه می دهد.
داعش، فرزند نامشروع آمریکاست.
سازمان ملل متحد ودیگرنهاد های بین المللی درمقابل با جنایات درخدمت رژیم کودک کش صهیونیستی است.
گفتگوهای صلح ترکیه ولندن وپاریس هیچ چشم انداز روشنی ندارد.
ورود کامیون های ترکیه به خاک سوریه نقض قوانین بین المللی است.
ورود نظامیان آمریکا وترکیه به خاک سوریه نقض قوانین بین المللی است.
آمریکا نمی تواند آتش بس درسوریه برقرارکند.حل مشکل تروریسم با بمباران اده اندایش است، حامیان تروریسم، حمایت های خود را متوقف کنند.
آمریکا ومتحدانش مسئول کشتاردرسوریه وعراق ولبنان وغزه ویمن ومصرولیبی و... هستند.
آمریکا ومتحدانش ایجاد کننده داعش هستند.
سکوت سازمان ملل درباره سوء استفاده ازکودکان سوری.
هراقدام نظام درسوریه بدون هماهنگی با دولت ، تحاوزمحسوب می شود.


آمریکا جنایتکارشماره یک دوست ملت های جهان نیست، دشمن شماره یک برای ملت های جهانیان است، چه بشاراد درقدرت بماند وچه برود نتیجه جنگ آمریکا درجهان است آمریکا دشمن درجه یک همیشگی ملت های جهانیان است.

شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۴
همکاری نظامی آمریکا با عربستان در تجاوز به یمن
یک رسانه آمریکایی گزارش داده واشنگتن در حال همکاری با نیروهای ائتلاف ضد یمن است.
خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داده پنتاگون در حال حمایت اطلاعاتی، تأمین کشتی و نیروهای عملیات ویژه برای ائتلاف تحت رهبری عربستان سعودی است.

به ادعای آسوشیتدپرس، این همکاریها بخشی از تلاش پنتاگون برای کمک به نیروهای ائتلاف جهت مبارزه با شاخه القاعده در شبه جزیره عربستان است.

یک مقام ارشد آمریکایی ادعا کرده نیروهای عملیات ویژه آمریکای در حال ارائه مشاوره به نیروهای یمنی و اماراتی در منطقه هستند.

آمریکا، علاوه بر این از ائتلاف تحت رهبری عربستان سعودی برای حمله به یمن حمایت کرده است. عربستان از فروردینماه سال ۱۳۹۴ حملات هوایی به یمن را برای بازگرداندن قدرت به عبد ربه منصور هادی، رئیسجمهور مستعفی و فراری یمن آغاز کرده است.

این حملات تاکنون حدود ۱۰ هزار کشته و هزاران زخمی برجای گذاشته است، سعودیها بارها از تسلیحات ممنوعه از جمله تسلیحات خوشهای در مناطق مسکونی این کشور فقیر عربی استفاده کردهاند.

دیده بان حقوق بشر از آمریکا بابت فروش تسلیحات خوشهای به عربستان سعودی انتقاد کرده است.

مشکلات تروریسم درسوریه ازطریق سیاسی آمریکا ومتحدانش حل نمی شود.
باید ازطریق گفتگو وبدون دخالت خارجی حل شود.
آمریکا ومتحدانش مشکلی کل منطقه هستند.
رژیم آل سعود نوکرآمریکا درمنطقه است.
نتانیاهوسگ هارآمریکا درمنطقه است.
سران نجس وحشی ترکیه نوکرآمریکا ومتحدانش درمنطقه هستند.
داعش مامورآمریکا ومتحدانش است.
مشکلات تروریسم درسوریه ازطریق سیاسی آمریکا ومتحدانش حل نمی شود.

آمریکا ازتروریسم بدتر، تروریسم ازآمریکا بدتر
تاکنون هزاران تروریست ومزدوراز سراسر جهان عرب وغیرعرب مسلمان وغیر مسلمان با کمک مالی عربستان وقطر، با رهبری آمریکا ازطریق ترکیه وارد سوریه وعراق شدند.
فرمانده ارتش آزاد سوریه اعلام کرد انگلیس بیشترین اعضای گروه تروریستی داعش را تشکیل می دهند.
به آنها چه ربطی دارد شما چه کاره اید؟
به آمریکایی ها چه ربطی دارد.
مردم موشک های بالستیک ایران را موجب آرامش وامنیت همه جانبه کشورمی دانند.
ادعاهای بی اساس سخنگوی کاخ سفید را به رسمیت نمی شناسیم.
آمریکایی ها خطری برای بشریت هست.
دلارهای مکه ونفتی عامل درجنگ سوریه وعراق ولبنان ویمن وغزه و... است.
ایران تنها کشوری است که ازآمریکا وغربی ها نمی ترسد.
آمریکا امروزمی خواهد ونمی تواند.
سخنگوی کاخ سفید حق حف زدن ندارد چه برسد ادعای دیگری می کند.
آمریکا یکی ازحامی اصلی تروریسم درجهان است، نه مبارزه با تروریسم.
نباید درمبارزه با ترورییسم روی آمریکا ومتحدانش حساب باز کرد.
آمریکا مسئول حملات هوایی رژیم کودک کش صهیونیستی به نوارغزه و سوریه ویمن است.
آمریکا مسئول حملات هوایی عربستان به یمن است.
حمایت آمریکا عامل استفاده رژیم صهیونیستی وعربستان سعودی ازتسلیحات ممنوعه است.
جامعه بین المللی به وظیفه خود درباره جنایات آمریکا ومتحدانش عمل نمی کند.
آمریکا جنایتکارشماره یک اهداف رژیم غاصب صهیونیستی را درمنطقه خاومیانه دنبال می کند.
حضورنظامیان آمریکایی برای آموزش معاوضان وری درترکیه غیرقانونی است.
ورود 40 نظامی آمریکایی به ترکیه برای آموزش مخالفان سوری خلاف قوانین بین المللی است.
ملت آمریکا دربرابر جنایت های دولت اوباما سکوت نکند.
برخی کشورهای منطقه تحت نظارت مدیریت رژیم آل سعود با رهبری آمریکا حامی مالی وتسلیحاتی داعش درمنطقه خاوزمیانه هستند.


داعشی ها، مزدوران آمریکا ومتحدانش هستند.
درهرجای دنیا جنایتی رخ می دهد دست آمریکا درکاراست.
آمریکا، عامل تهدید کننده امنیت منطقه ای وجهانی است.
داعش زیرنظرآمریکا بین عراق وسوریه و سایرکشورها جابجا می شود.
افزایش فعالیت داعش با حمایت آمریکا است.
آمریکا مسئول جنایت های گروه های تروریستی است.
حمایت آمریکا ازبه قدرت رسیدن گروهک تروریستی داعش درمنطقه خاورمیانه است.
آموزش تروریست های منطقه خاورمیانه برعهد آمریکا بوده است.
آمریکا اصلی ترین حامی تروریسم دولتی درجهان است.
نسل کشی درنوارغزه وسوریه وعراق ویمن با دستورمی گیرد.
سازمان های بین المللی فقط تماشاگرجنایات آمریکا ومتحدانش درمنطقه خاورمیانه هستند.


نماینده روسیه در سازمان ملل:
سلاحهای شیمیایی از ترکیه وارد عراق شد
18 ارديبهشت 1395 ساعت 21:05
نماینده روسیه در سازمان ملل طی نشست شورای امنیت ضمن ابراز تردید درباره کارآمدی ائتلاف به رهبری آمریکا برای مقابله با داعش تاکید کرد سلاحهای شیمیایی تروریستها از ترکیه وارد عراق شده است.
به نقل از فارس، سفیر و نماینده روسیه در سازمان ملل ضمن انتقاد از استانداردهای دوگانه کشورهای غربی در مقابله با تروریسم، کارآمدی ائتلاف آمریکایی در جنگ با داعش را زیر سوال برد.

نشست شورای امنیت سازمان ملل برای بررسی وضعیت عراق، جمعه شب(دیشب) برگزار شد؛ نشستی که در آن نماینده ویژه این سازمان در امور عراق هم حضور داشت.

به گزارش ایتارتاس، سفیر و نماینده روسیه در این نشست به شدت از مواضع دوگانه غربیها و متحدان آن در مقابله با تروریسم انتقاد کرد.

«ویتالی چورکین» در این نشست درباره تداوم فعالیتهای تروریستها در سوریه و عراق و گسترش یافتن دامنه اقدامات آنها در لیبی، افغانستان و اروپا هشدار داد.

مقام روس همچنین با اشاره به تداوم اقدامات تروریستی در عراق، کارآمدی و تاثیرگذاری ائتلاف به رهبری آمریکا برای مقابله با داعش را زیر سوال برد.

او گفت: «ما کاملا از تلاشهای دولت عراق برای مقابله با تروریسم حمایت میکنیم اما افزایش شدید اقدامات تروریستی به ویژه در بغداد، نگرانی ما را بیشتر کرده و در کارآمدی فعالیتهای "ائتلاف"(آمریکا) تردید ایجاد میکند».

چورکین تصریح کرد: «عناصر جنگ شیمیایی به سرعت در منطقه در حال گسترش هستند و تروریستها از آنها استفاده کردهاند اما برخی از کشورها، لجوجانه چشم خود را میبندند و رژیم بشار اسد را مقصر همه چیز میخوانند».

نماینده روسیه در سازمان ملل افزود: «ارزیابی و تحلیل مواد شیمیایی بدست آمده از اسلامگراها در نزدیکی تکریت و متعاقب آن شناسایی شرکتهای تولیدکننده و موشکافی در شرایط فروش آن به دیگر کشورها نشان میدهد که این مواد یا در ترکیه تولید شدند یا در آنجا به فروش رسیدند».منابع میدانی:
حملات خمپارهای به حلب / ۱۵۰ کشته و ۱۲۰۰ زخمی + تصاویر
تروریستهای به اصطلاح میانهرو در روزهای اخیر ۲۴۰۰ بار با خمپاره مناطق مسکونی و زیر ساختهای شهر حلب را گلوله باران کرده و ۱۳۵۰ نفر را به خاک و خون کشانده اند.

تمام تروریست های درسوریه تحت نظارت ومدیریت آمریکا واسرائیل وعربستان وقطروترکیه هستند هیچ تفاونی با گروه های تروریستی دیگرندارد.
مخالفان سوریه هیچ تفاونی با گروه های تروریستی دیگرندارد.
ارتش آزاد هیچ تفاونی با گروهای تروریستی دیگرندارد.
شورشیان سوریه هیچ تفاونی با گروه های تروریستی دیگرندارد.
با این گروه تروریستی سگ های شکارچی آمریکا وهم پیمانانش هستند.
آمریکا واسرائیل وعربستان وقطروترکیه هیچ تفاوتی با گروه های تروریستی دیگرندارد.
آمریکا ومتحدانش وتمام تروریست های درسوریه وعراق و... برای ما یکی هستند وهم سگ های شکارچی دبیرکل سازمان ملل متحد درمنطقه هستند.هیچ کشوری درسایه آمریکا ومتحدانش به عدالت و رفاه نرسیده است.
آمریکا ومتحدانش هیچ گاه دست ازسرملت های مسلمانان دست برنداشته و دشمنی خود را با این مظلومان ومسلمانان ادامه می دهد.
دشمنی آمریکا با مظلومان ومسلمانان همیشگی است.
آمریکا حامی تروریست ها وقاتل مردم سوریه و... است.
آیا سازمان های بین المللی واقعا نمی دانند آمریکایی ها وغربی ها وسعودی ها وصهیونیست ها بدترین جنایات می کنند.
آمریکا ومتحدانش مسئول حمایت ازتروریست ها درسوریه وعراق و... هستند.
آمریکا واتحادیه اروپا در دنیا نقض آشکاربین المللی است.
دلارهای مکه ونفتی وعامل درجنگ نوارغزه وسوریه وعراق ویمن و... است.
رژیم آل سعود نوکرآمریکا درمنطقه است. عربستان ازگروهک تروریستی داعش حمایت مالی می کنند.
ناآرامی های عراق و... نتیجه بی توجهی جهان به سوریه است.
درگیری نمایندگان مجلس ترکیه وسران ترکیه به خاطربرسراموال غارت شده درسوریه وعراق است.
آنچه درسوریه وعراق رخ می دهد به نفع ترکیه است.
داعش نتیجه طرح ترکیه است. ترکیه دست ازسیاست دوگانه درسوریه وعراق و... برنمی دارد.
داعش مامورآمریکا درمنطقه است.
اردوغان نوکرآمریکا درمنطقه است، اردوغان درمدت 6 سال است تسلیحات داعش را تامین می کند.
سرنوست آمریکا درسوریه وعراق همانی است که درافغانستان دچارش شد.
آمریکا ومتحدانش خطری برای بشریت هست.
طی ۵ سال جنگ در سوریه ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر کشته و زخمی شده اند. به علاوه ۲۶۰ میلیارد دلار نیز خسارت مالی به این کشور وارد شده است.
وی در ادامه سخنان خود عنوان کرد: ۸۳/۳ درصد از مردم سوریه زیر خط فقر زندگی می کنند. همچنین ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از جمله ۶ میلیون کودک در سوریه نیازمند کمک های فوری هستند. وضعیت بهداشت، آموزش و خدمات رسانی نیز بحرانی است.

سرکرده القاعده به کمک امریکا ومتحدانش در سوریه می آید
انتشار نوار ایمن الظواهری سرکرده شبکه تروریستی القاعده با درخواست جدایی از النصره، ترفندی برای حمایت علنی امریکا و متحدانش از این گروه تروریستی است.
تاریخ: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۸
انتشار نوار ایمن الظواهری سرکرده شبکه تروریستی القاعده با درخواست جدایی از النصره، ترفندی برای حمایت علنی امریکا و متحدانش از این گروه تروریستی است.
شبکه تلویزیونی الجزیره انگلیسی روز یکشنبه اعلام کرد که ایمن الظواهری سرکرده القاعده با انتشار نوارصوتی از هوادارانش خواسته است از جبهه النصره جدا شوند. جبهه النصره شاخه القاعده در سوریه است که در حلب حضور چشمگیری دارد و با نیروهای ارتش سوریه در حال جنگ است.
این جبهه در فهرست گروههای تروریستی قرار دارد و و از شرکت در مذاکرات صلح ژنو مستثنی شده است و این گروه همچنین بخشی از آتش بس موقت نیست.
به نظر می رسد انتشار نوار صوتی یمن الظواهری مبنی بر جدایی النصره از القاعده، آن هم در شرایطی که ارتش سوریه آماده می شود تا حملات جدیدی را علیه این گروه تروریستی در حلب اجرا کند ترفندی است تا امریکا و متحدان منطقه ای اش این گروه را بطور علنی حمایت مالی وتسلیحاتی کرده و از به پایان رسیدن درگیری ها در سوریه به نفع دولت بشار اسد جلوگیی نمایند.
به ویژه اینکه در حال حاضر گروههای مسلح فعال درسوریه که از سوی امریکا ومتحدانش به عنوان گروههای میانه رو نامیده می شوند جایگاهی در عرصه سیاسی و میدانی نبردها ندارند و بنابر این در عرصه مذاکرات قادر به گرفتن امتیاز چشمگیری نخواهند بود.
اما در حال حاضر النصره بر بخش هایی از خاک سوریه تسلط دارد و ایجاد فضایی برای خارج کردن این جبهه از گروههای تروریستی و دادن اجازه شرکت در مذاکرات صلح، می تواند بر وزن دیگر گروههای نزدیک به امریکا ومتحدان منطقه ای اش در پای میز مذاکره بیافزاید.
اینکه رسانه های قطری وسعودی از جمله الجزیره با انتشار نوار صوتی ایمن الظواهری، به نقل از کارشناسان این پیام را جدایی رسمی جبهه النصره و القاعده تعبیر می کنند؛ می تواند در راستای این ترفند تحلیل پذیر باشد.
برای باورپذیری این تحلیل به این گزاره اشاره می شود که الجزیره ادعا کرد بسیاری از سوری ها نگران ارتباط النصره با القاعده بودند، با جدا شدن این گروه از القاعده، ممکن است سوری های مخالف دولت اکنون راحت تر از آن حمایت کنند.
سلاحهای شیمیایی از ترکیه وارد سوریه شد.
سلاح های شیمیایی از ترکیه وارد سوریه می شود.
ترکیه مرتکب 5 میلیون مورد نقض حقوق بشردرسوریه شده است.

سلاحهای شیمیایی از ترکیه وارد عراق شد.
سلاح های شیمیایی از ترکیه وارد عراق می شود.
ترکیه مرتکب 5 میلیون مورد نقض حقوق بشردرعراق شده است.

مبارزه با تروریسم ، اختیاجی ونیازی به آمریکا وغربی ها ندارند.
آمریکا خودش عامل اصلی تروریسم درجهان وبه ویژه خاورمیانه است.
غربی ها خوشان عامل اصلی تروریسم درجهان وبه ویژه خاورمیانه هستند.
جنایات امروز خاورمیانه رابطه مستقیم با کشورهای غربی ها دارد.


آمریکا جنایتکارشماره یک بدنبال مدیریت وتقویت داعش است.
بیمارستان های صهیونیستی همچنان پذیرای شورشیان سوریه است.
جنایات آمریکا واسرائیل فراموش نمی شود.
داعش ساخته غرب برای تامین منافع اسرائیل است.
داعش یکی ازدستگاه های دولت آمریکا ومتحدانش درخاورمیانه هستند.
پس سازمان های بین المللی خیانتکارشماره یک درنهاد های بین المللی چه غلطی می کنند. درمورد جنایت ها وخیانت های وتجاوزهای آمریکا ومتحدانش سکوت کرده اند ولال شده اند.
ائتلاف مبارزه با تروریسم دروغی است.
آمریکایی ها وغربی ها قابل اعتماد نیستند.
آمریکا ومتحدانش بیش از9 میلیون مورد نقض حقوق درسوریه وعراق ولبنان ویمن و... شده است.
جامعه بین المللی باید به صورت قاطع با آمریکا ومتحدانش کنند.
آمریکا ومتحدانش با همدستی تروریست ها با کشتارمردم سوریه وعراق ولبنان وغزه ویمن و... اعتبارجهانی خود را ازدست داده است.
آمریکا ومتحدانش قوانین بین المللی را برای رسیدن به اهدافش نقض می کنند.


بیگانگان با همه حمایت های خود ازگروه های تروریستی پیروز نخواهند شد.
حامیان گروهای تروریستی ازگروه های تکفیری وتروریستی ضربه خواهند خورد.ترکیه ، مسئول همه فجایع درمنطقه است.حمایت ترکیه ازتروریست ها، تجاوزبه همه کشورهای است. ترکیه قوانین بین المللی را برای رسیدن به اهدافش نقض می کند.
ترکیه حامی تروریسم داعش و تروریست های سوریه است.
پنتاگون برای مقابله با دولت سوریه داعش را بوجود آورد.
بیگانگان با همه حمایت های خود ازگروه های تروریستی پیروزنخواهند شد. حامیان گروه های تروریستی ازگروه های تکفیری و تروریستی ضربه خواهند خورد.
جنگ بین آمریکا وداعش دروغی بزرگ است.آمریکا ثابت کرد که دوست واقعی داعش است.داعش زیرنظرآمریکا وترکیه بین عراق وسوریه جابجا می شود. افزایش فعالیت داعش با حمایت آمریکا وترکیه است. آمریکا وترکیه شریک داعش است. حمایت آمریکا وترکیه ازبه قدرت رسیدن گروهک تروریستی داعش درسوریه وعراق است.آمریکا وترکیه مجرم اصلی جنایات سوریه وعراق است. ترکیه با کمک مالی عربستان وقطر،تروریست وسلاح به سوریه می فرستد.


بیگانگان به همه حمایت های خود ازگروه های تروریستی پیروز نخواهند شد.
حامیان گروه های تروریستی ازگروه های تروریست ضربه خواهند خورد.
ائتلاف مبارزه با تروریسم دروغی است.
داعشی ها ، مزدوران آمریکا ومتحدانش هستند.
ائتلاف آمریکایی ضد داعش ناتوان است.
تجاوزگری های ٱمریکا عامل الی مشکلات منطقه است.
آمریکا وترکیه با وجود قطعنامه شورای بی امنیت سازمان ملل متحد به تروریست ها سوریه وعراق و... سلاح داه است.
سکوت کشورهای به اصطلاح اسلامی نبست به کشتارمردم سوریه وعراق ولبنان ویمن وغزه و... توسط آمریکا وهم پیمانانش و با همدستی تروریست ها بی شرمانه وبی شرمی وشرم آواراست.
هرروز حدود 40 تروریست ازترکیه با نظارت ومدیریت سران ترکیه با کمک ها مالی عربستان وقطر با رهبری آمریکا وارد سوریه وعراق می شوند.
آمریکا ومتحدانش بدنبال مدیریت وتقویت داعش و دیگر گروه های تروریستی هستند.
گروه تروریستی داعش مزدوران استکبارجهانی هستند.

کشتارمردم سوریه وعراق درمدت 6 سال است توسط آمریکا ومتحدانش وبا همدستی تمام تروریست ها با کدام حقوق بین المللی سازگار است.
آمریکا ومتحدانش همان جنایاتی را می کند که تروریست ها مرتکب می شود.
سازمان های مدعی حقوق بشر چرا دربرابر جنایات آمریکا ومتحدانش درسوریه وعراق و... سکوت کرده اند.آمریکا وهم پیمانانش با سکوت جامعه جهانی درمنطقه خاومیانه جنایت می کنند.
آمریکا وعربستان سعودی وقطر و ترکیه واردن و امارات واسرائیل حامیان گروه های تروریستی هستند.
آمریکا ومتحدانش به خون مظلومان ومسلمانان آغشته است.
آمریکا ومتحدانش، مسئول همه فجایع درمنطقه خاورمیانه است.

ادعای رجب طیب اردوغان مبنی بر ورود جنگنده روسی به حریم هوایی ترکیه کاملا ساختگی است، درواقع سرپوش گذاشتن به جنایت های و خیانت های وتجاوزهای خودش درمدت 6 سال درسوریه وعراق ومنطقه است. رژیم ترکیه مانند آمریکا و اسرائیل وعربستان به هیچ اصول انسانی پایبند نیست. کشتارمردم مظلوم سوریه وعراق توسط آمریکا ومتحدانش با همدستی تمام تروریست ها درمدت 6 سال با کدام حقوق بشر سازگاراست.
ادعای های سران ترکیه غیرقانونی است.
بیمارستان های ترکیه همچنان پذیرای شورشیان سوریه است.
داعش یکی ازدستگاه های دولت ترکیه است.
بردست داشتن ترکیه در ورود تروریست ها به سوریه وعراق و...
اردوغان نماینده عثمانی های آدم کش است.
دولت ترکیه مسئول خونهای ریخته شده درمنطقه است.
ترکیه بزرگترین دشمن جهان اسلام/ کمک به تروریست ها برای امنیت اسرائیل.
چرا ترکیه فقط با مسلمان ها می جنگند؟!
ترکیه حامی تروریسم درمنطقه است.
دربرابر دخالت های ترکیه ساکت نخواهیم نشست.
هدف ترکیه ازحمله به سوریه حفظ امنیت رژیم صهیونیستی است.
ترکیه ثابت کرد که دوست واقعی رژیم کودک کش صهیونیستی وآل سعود کودک کش وآدم کش ومسلمان کش و داعش و دیگر گروه های تروریستی است.

ترکیه با کمک عربستان وقطر، تروریست وسلاح به سوریه می فرستد.
سران ترکیه روی اسرائیل را هم سفید کرده است.
بهترین پاسخ به سران ترکیه را روسیه داد. بسیاری از مشکلات اقتصادی ترکیه به دلیل تحریم ها روسیه است.
سکوت درقبال ترکیه خیانت است.تجاوزترکیه به سوریه وعراق براساس هیچ رژیم حقوقی قابل پذیرش نیست.


ادعای های سران ترکیه غیرقانونی است.
بیمارستان های ترکیه همچنان پذیرای شورشیان سوریه است.
داعش یکی ازدستگاه های دولت ترکیه است.
بردست داشتن ترکیه در ورود تروریست ها به سوریه وعراق و...
اردوغان نماینده عثمانی های آدم کش است.
دولت ترکیه مسئول خونهای ریخته شده درمنطقه است.
ترکیه بزرگترین دشمن جهان اسلام/ کمک به تروریست ها برای امنیت اسرائیل.
چرا ترکیه فقط با مسلمان ها می جنگند؟!
ترکیه حامی تروریسم درمنطقه است.
دربرابر دخالت های ترکیه ساکت نخواهیم نشست.
هدف ترکیه ازحمله به سوریه حفظ امنیت رژیم صهیونیستی است.
ترکیه ثابت کرد که دوست واقعی رژیم کودک کش صهیونیستی وآل سعود کودک کش وآدم کش ومسلمان کش و داعش و دیگر گروه های تروریستی است.

بیگانگان به همه حمایت های خود ازگروه های تروریستی پیروز نخواهند شد.
حامیان گروه های تروریستی ازگروه های تروریست ضربه خواهند خورد.
ائتلاف مبارزه با تروریسم دروغی است.
داعشی ها ، مزدوران آمریکا ومتحدانش هستند.
ائتلاف آمریکایی ضد داعش ناتوان است.
تجاوزگری های ٱمریکا عامل اصلی مشکلات منطقه است.
آمریکا وترکیه با وجود قطعنامه شورای بی امنیت سازمان ملل متحد به تروریست ها سوریه وعراق و... سلاح داه است.
سکوت کشورهای به اصطلاح اسلامی نبست به کشتارمردم سوریه وعراق ولبنان ویمن وغزه و... توسط آمریکا وهم پیمانانش و با همدستی تروریست ها بی شرمانه وبی شرمی وشرم آواراست.
هرروز حدود 40 تروریست ازترکیه با نظارت ومدیریت سران ترکیه با کمک ها مالی عربستان وقطر با رهبری آمریکا وارد سوریه وعراق می شوند.
آمریکا ومتحدانش بدنبال مدیریت وتقویت داعش و دیگر گروه های تروریستی هستند.
گروه تروریستی داعش مزدوران استکبارجهانی هستند.


ترکیه درسوریه وعراق منطقه به بن بست کامل رسیده است.
ارتش ترکیه هیچ تفاوتی با گروه های تروریستی دیگر ندارد.
ترکیه عامل گرفتاریهای ملت سوریه وعراق است.
تجاوزگری های نظامیان ترکیه به سوریه وعراق با چراغ سبزآمریکا صورت گرفته است.ترکیه عامل اصلی جنایت علیه بشریت است.
ترکیه یکی ازعامل اصلی آوارگان سوری و عراقی درکشورهای اروپایی است.
کشورهای متجاوز به سوریه وعراق نمی توانند به اهداف خود برسند.
سازمان های بین المللی درمدت 6 سال چشم خود را به روی جنایات آمریکا وانگلیس وعربستان سعودی وقطر وامارات واردن وترکیه واسرائیل بسته است.
رسانه های مدعیان حقوق بشر، جنایت های آمریکا وهمپیمانانش را نادیده می گیرند.همکاری آمریکا وهم پیمانانش درکشتار مردم سوریه وعراق وغزه ویمن ومصر ولیبی وافغانستان و...!
چرا آمریکا داعش به افغانستان فرستاد؟
چرا آمریکا داعش به لیبی فرستاد؟
چرا آمریکا داعش مصر فرستاد؟
چرا آمریکا داعش به یمن فرستاد؟


انگلیس ازصدورقطعنامه حقوق بشری ضد ایران وسوریه استقبال کرد
درپاسخ به دولت انگلیس جنایتکارشماره یک درجهان.
انگلیس جنایتکاریکی ازحامی اصلی تمام تروریست ها درجهان و به ویژه درمنطقه خاورمیانه است.
انگلیس جنایتکارنمی دفاع ازحقوق بشر باشد.
انگلیس جنایتکارحق صلاحیت دفاع ازحقوق بشر را ندارد.
انگلیس جنایتکارخودش اصلی ناقضان حقوق بشر درجهان است.
انگلیس جنایتکار جنگی وحامی تروریسم دولتی است.
انگلیس جنایتکاردرسال 2003 حمله به عراق مرتکب جنایت علیه بشریت شده است.
انگلیس جنایتکاردرمدت 15 سال است درافغانستان مرتکب نسل کشی وجنایت علیه بشریت شده است.
انگلیس با داعش فرقی ندارد.
عربستان درحمله به صنعا ازموشک های ساخت انگلیس جنایتکارشماره یک استفاده می کند.

آنها، نمایندگان مخالفان دولت سوریه در مذاکرات ژنو3، قاتل سوری هاست.
مخالفان سوری درمدت 6 سال است با کمک های و حمایت های همه جانبه آمریکا وعربستان سعودی و امارات و قطر و اردن وترکیه و انگلیس و اسرائیل، بیش از 290 هزارنفرانسان ها بی گناه را قتل عام کرده است.
مذاکرات با مخالفان سوری،خیانت به خون مظلومان ومسلمانان است.
کسی و کسانی با همدستی کشورهای خارجی مردم بی گناه کشورخودش قتل عام وتجاوز و... انجام داده است جرم اش اعدام است نه مذاکره درنشست ژنو3

آنها، نمایندگان مخالفان دولت سوریه در مذاکرات ژنو3، قاتل سوری هاست.
مخالفان سوری درمدت 6 سال است با کمک های و حمایت های همه جانبه آمریکا وعربستان سعودی و امارات و قطر و اردن وترکیه و انگلیس و اسرائیل، بیش از 290 هزارنفرانسان ها بی گناه را قتل عام کرده است.
مذاکرات با مخالفان سوری،خیانت به خون مظلومان ومسلمانان است.
کسی و کسانی با همدستی کشورهای خارجی وتروریست ها، به زنان و دختران سوری تجاوز بی رحمانه می کنند مردم بی گناه کشورخودش قتل عام وتجاوز و... انجام داده است جرم اش اعدام است نه مذاکره درنشست ژنو3

آمریکا، بزرگترین خطر برای مسلمانان است.
مدعیان حقوق بشرخود بزرگترین ناقضان حقوق بشر هستند.
آمریکایی هیچ اقدامی دربرابر داعش انجام نداده اند.
هدف آمریکا درعراق و... تقویت داعش است.
چه کسی داعش را به وجود آورد؟ سران آمریکا ومتحدانش درمنطقه خاورمیانه.
داعش نتیجه اقدامات آمریکا وهم پیمانانش است.
باجی سران ترکیه درمدت 6 سال ازعربستان وقطر بابت حمایت های همه جانبه از تمام تروریست ها در منطقه خاورمیانه وبه ویژه سوریه وعراق درسایه سکوت تمام نهاد های بین المللی خیانتکار.


فریاد خبرنگار ایتالیایی بر سر جان کری:داعش را شما ایجاد کردید
یک خبرنگار زن ایتالیایی در جریان برگزاری کنفرانس خبری وزیر خارجه آمریکا در ایتالیا بر سر او فریاد کشید و گفت: «داعش را شما به وجود آوردید.»


این خبرنگار ایتالیایی در پایان کنفرانس مطبوعاتی «نشست ائتلاف ضدداعش» که در وزارت خارجه ایتالیا برگزار شد درست هنگامی که جانکری وعده نابودی داعش را داد، فریاد زد: شما داعش را به وجود آوردید. به گزارش میزان، ماموران پلیس حاضر در کنفرانس مطبوعاتی مشترک جانکری وزیر خارجه آمریکا و پائولو جنتیلونی وزیر خارجه ایتالیا که در رم برگزار شد بلافاصله این زن را بازداشت کردند. طبق تصاویر منتشر شده، پس از فریادهای این زن وزیران خارجه آمریکا و ایتالیا بهت زده به وی خیره شده و فقط تماشا کردهاند.
امروز کمتر کسی است که نداند آمریکا و برخی متحدینش از تروریستهای تکفیری حمایت نمیکنند.

روستاهای میان حلب و مرز ترکیه تحت تسلط ارتش سوریه قرار گرفت.
شماری از غیر نظامیان درحملات هوایی ترکیه به عراق کشته شدند.
ترکیه ازتکفیری ها بدتراست.
ترکیه همان داعش است.
ترکیه همان مخالفان سوری است.
ترکیه همان ارتش آزاد است.
ترکیه همان جبهه النصره است.
ترکیه همان شورشیان سوری است.
ترکیه، هیچ فرقی با تمام تروریست ها ندارد.
سوریه وعراق و به ویژه کشورهای اسلامی درمورد جنایت های وخیانت های وتجاوز های کشورترکیه درمدت 6 سال است کوتاهی کرده است .
حمایت ترکیه درمدت 6 سال ازتروریست ها، تجاوز به کشورهای اسلامی است.
ترکیه درجنایت های تروریست های شریک است. جنایات ترکیه ازسوی نهاد های بین المللی خیانتکارمورد حمایت قرارمی گیرد.


داعش غرب و عربستان سعودی وقطر و ترکیه و اسرائیل را تهدید نمی کند!
دشمن دشمن مشترک ایران وسوریه و عراق و لبنان است واین چهارکشوربرای مبارزه با آن باید متحد شوند.
حمایت ازداعش ،حمایت ازصهیونیسم است.
فروش نفت سرقت شده ازعراق وسوریه درترکیه به قیمت 2 دلاربه ترکیه فروخته می شود.
باراک اوباما جنایتکاررئیس جمهورآمریکا قاتل همه مسلمانان درجهان است و هم تروریست بین المللی است.
نتانیاهوجنایتکارنخست وزیررژیم جعلی صهیونیستی قاتل درمنطقه و کل خاورمیانه است.
ملک عبدالله جنایتکارپادشاه نجس وحشی عربستان سعودی قاتل همه مسلمانان درمنطقه است.
رجب طیب اردوغان جنایتکارنخست وزیر ترکیه دیکتاتور شماره یک درمنطقه است.
مدت 39 ماه است این 4 جنایتکارتدارکات پشتیبانی تمامی تروریست های درسوریه و عراق هستند.
تروریست به سوریه و عراق و لبنان اعزام می کند
متهم کردن ارتش سوریه و دولت قانونی سوریه ازسوی آمریکا وعربستان و اسرائیل و ترکیه سرپوش گذاشتن به جنایت های و خیانت های و تجاوز های خودشان است.
آمریکا درهرکشوری پا گذاشته آنجا را تبدیل پایگاهی تروریست ها کردهئ است.


پشت پرده هدیه 500 میلیون دلاری اوباما به داعش
وزنامه نیویورکر آمریکا در تشریح نقش قاسم سلیمانی در مبارزه با آمریکا و اسرائیل و ابزارهای منطقهای آن به نقل از یک مقام عراقی که به نام وی اشاره ای نکرد، مدعی شد که سلیمانی بعد از پایان جنگ 33 روزه در لبنان با اسرائیل، پیامی را به مقامات آمریکایی رساند مبنی بر اینکه "امیدوارم در این مدت در بغداد در آسایش به سر برده باشید، چرا که من در بیروت مشغول بودم."


کشف موشکهای فرانسوی ازتروریستهای سوریهکشف موشکهای فرانسوی ازتروریستهای سوریه ارتش سوریه پس از حمله به تجمع افراد مسلح و انهدام مراکز آنان، موفق به پیشروی گسترده در محور قابون زملکا جوبر در ریف دمشق شد.
یکی از فرماندهان ارتش سوریه در زملکا و جوبر اعلام کرد: نیروهای ارتش سوریه در امتداد یک و نیم کیلومتر از منطقه صنعتی قابون به سمت زملکا از سوی متحلق جنوبی پیشروی کرده و خطوط ارتباطی، مسیر ارسال سلاح و مهمات گروه های تروریستی را در محور زملکا، جوبر و عربین قطع کردند.
این منبع افزود: یک تونل متعلق به افراد مسلح در جوبر به طول 150 متر و ارتفاع 130 سانتیمتر کشف شد که از یک منزل قدیمی آغاز می شد و به گورستان محله می رسید.
خبرگزاری سوریه نیز اعلام کرد: چند تونل به طول 10 متر در زیر خیابان اصلی کشف شد که داخل آن موشکهای ضد زره جاسازی شده بود.
ارتش سوریه تعدادی سلاح شامل موشکهای ضد زره آر پی آر ساخت فرانسه، پایه تیربار سنگین ضد هوایی 7/12 میلیمتری و موشکهای ضد زره متعلق به گروه های مسلح و تروریست را کشف کرد.
در حمله ارتش سوریه همچنین شمار زیادی از افراد مسلح از ملیت های عرب به هلاکت رسیدند و تعداد زیادی هم به محاصره ارتش سوریه درآمدند که ارتش به عملیاتش برای نابودی آنان و بازگرداندن امنیت و ثبات در منطقه ادامه می دهد.

تاریخ : ۹۴/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۷
نماینده پارلمان ترکیه: گروههای تروریستی در سوریه از آنکارا گاز شیمیایی «سارین» دریافت کردهاند عضو حزب جمهوریخواه خلقها ترکیه با اشاره به نقش مخرب این کشور در تجهیز تروریستها به گاز سارین گفت: «ثابت خواهیم کرد برخی از کشور ترکیه و شرکتهای خاص در این جنایت بزرگ دخالت دارند».
به گزارش گروه بین الملل ، «باریش آرکاداش» عضو حزب جمهوریخواه خلقهای ترکیه تأکید کرد که گروههای تروریستی حاضر در سوریه از آنکارا گاز «سارین» دریافت کردهاند.
خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) به نقل از آرکاداش گزارش داد: «تحقیقات سازمان ملل در سوریه نشان میدهد که داعش گاز سارین دارد و از آن استفاده میکند... ما نیز به زودی ثابت خواهیم کرد که گروهک داعش این گاز را از ترکیه گرفته است و ثابت خواهیم کرد که برخی از سرویس کشور ترکیه و شاید شرکتهای خاصی در این جنایت بزرگ دخالت دارند».
وی همچنین از دولت اردوغان خواست به محض اینکه این اطلاعات مهم اثبات شد استفعای خود را تقدیم کند.
گروههای تروریستی 21 آگوست گذشته در «غوطه شرقیه» واقع در «ریف دمشق» حملات شیمیایی را ترتیب دادند که شمار زیادی از افراد غیر نظامی از جمله زنان و کودکان کشته شدند.
در همین راستا، «کورسال تکین» دبیر کل حزب جمهوریخواه خلقها تأکید کرد که حزب عدالت و توسعه به رهبری اردوغان کاری کرده است که ترکیه بخشی از باتلاق تروریسم در خاورمیانه باشد.
گاز سارین یا GB گاز سمی و کشنده است که شکل ظاهری این ترکیب، مایع بیرنگ شفاف و در شکل خالص بیبو است. سارین در طبقه بندی سلاحهای شیمیایی در دسته عوامل عصبی و جزو عوامل سری G قرار می گیرد .

شکایت افسرآمریکایی از اوباما به سبب مبارزه باداعش

شنبه 18 اردیبهشت 1395 - 9:52:34
العالم - یک افسر سازمان اطلاعات آمریکا، ضدِ مبارزۀ باراک اوباما با داعش شکایت کرد.
به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، به نظر می رسد که بارِ مبارزۀ ادعایی آمریکا ضد داعش، بر دوش باراک اوباما رئیس جمهوری این کشور خواهد افتاد، زیرا یکی از افسران آمریکایی، از اوباما به سبب تعدی از اختیارات، دادخواست نوشت.
به نوشتۀ روسیا الیوم، کاپیتان "ناثان مایکل اسمیت" در این دادخواستِ قضایی، باراک اوباما را به جنگِ غیرقانونی علیه داعش در سوریه و عراق، متهم کرد.
ناثان که 28 سال دارد، به سبب حضور در پادگان عریفجان، از کویت علیه باراک اوباما شکایت کرد و مطبوعات جهانی به این موضوع اهتمام ورزیدند تا انگیزه های مطرح شدن این دادخواست را دریابند.
ناثان مایکل اسمیت معتقد است که باراک اوباما، فاقد صلاحیت لازم برای حمله ضد داعش بود، زیرا او نتوانست کنگره را برای این جنگ با خود همراه کند و به این ترتیب، مغایر با قانون اختیارات جنگ، مصوبِ 1973 عمل کرد.
در متن این دادخواست که در روزنامۀ نیویورک تایمز منتشر شده، آمده است: اوباما، اختیاراتِ محدودی که کنگره، برای استفاده از توانِ نظامی کشور جهت درگیر شدن در جنگ ضد داعش به او داد را به مثابۀ "چکی سفید امضا" برای درگیر شدن در جنگ هایی تلقی کرد که خودش انتخاب می کند، بی آن که مرزهای جغرافیایی و زمان بندی خاصی مشخص باشد.
این افسرِ آمریکایی خاطر نشان کرد: کسی که سوگند ریاست جمهوری خورده است، چگونه می تواند درگیر جنگی – حتی جنگ خوب – شود در حالی که قانون اساسی آن را مجاز نمی شمارد و کنگره نیز به آن رأی نداده است.
وی تاکید کرد: بسیاری، مانند من بر همین باور هستند.
205-9
کشتار عربستان در یمن صدای پارلمان انگلیس رادرآورد

جمعه 17 اردیبهشت 1395 - 8:23:0
العالم - شماری از نمایندگان پارلمان انگلیس، دولت را به خاطر اتکا به منابع سعودی در خصوص تحقیقات پیرامون تخلف احتمالی از قوانین جنگ در یمن مورد انتقاد قرار داده و بازنگری در قراردادهای فروش اسلحه به ارتش سعودی را خواستار شدند.
به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، کمیته توسعه بینالمللی مجلس عوام انگلیس در نامهای به فیلیپ هاموند، وزیر خارجه، گفته است که "قانع نشدهاند" منابع دولتی سعودی در "موقعیتی مناسب" قرار دارند تا بتوانند در زمینه اتهام های مربوط به نقض قوانین بشردوستانه بینالمللی توسط نیروهای ائتلاف به رهبری آن کشور در یمن تحقیق کنند.
به گزارش بی بی سی در این نامه آمده است که شواهدی از بمباران مناطق غیرنظامی توسط نیروهای ائتلاف علیه به گفته آنان "حوثیهای وابسته به ایران" باعث طرح سئوالاتی جدی در مورد تصمیم دولت بریتانیا به ادامه فروش اسلحه به عربستان سعودی شده است.
کمیته توسعه بینالمللی مجلس عوام در گزارشی که پیرامون جنگ یمن تهیه کرده گفته است که یکی از اصول معتبر قضایی این است که تحقیقات پیرامون اتهامات علیه یک فرد یا نهاد مشخص باید توسط تشکیلاتی مستقل صورت گیرد. در این گزارش آمده است: "ما نگران آن هستیم که ممکن است تحقیقاتی که به رهبری اعضای ائتلاف بینالمللی انجام میشود پیشاپیش به این نتیجه برسد که اتهامات وارد شده بیاساس بوده است."

بمباران مناطق مسکونی یمن از سوی جنگنده های سعودی
در این گزارش همچنین آمده است که اگر این احتمال وجود داشته باشد که ادامه فروش اسلحه به عربستان سعودی باعث میشود انگلیس از قوانین بینالمللی ناظر بر تجارت اسلحه تخطی کند، لازم است دولت از تحویل اسلحه به یکی از طرفهای درگیر در جنگ یمن خودداری ورزد.
هاموند در پاسخ به نامه اعضای این کمیته نوشته است که دولت سعودی اخیرا یک گروه تحقیق نامرتبط با فرماندهی نیروهای ائتلاف را به منظور رسیدگی به اتهام نقض قوانین بشردوستانه منصوب کرده است. وزیر خارجه انگلیس افزوده است: "به اعتقاد ما لازم است پیش از طرح تشکیل هیئت مستقل تحقیق به این گروه جدید فرصتی داده شود تا ماموریت خود را دنبال و نتیجه آن را اعلام کند."
پیش از این نیزعفو بینالملل، از به کارگیری تسلیحات انگلیسی در یمن و تلفات غیرنظامی این جنگ ابراز نگرانی عمیق کرده بود. همچنین اسناد استفاده عربستان سعودی از سلاح های انگلیسی در حمله به یمن و هدف قرار دادن غیرنظامیان و تاسیسات حیاتی این کشور فاش شده بود اسنادی چون باقیمانده بمب ها و سلاح های موشکی درکوکبان و صنعا، به ویژه سلاح های مورد استفاده در تخریب کارخانه سرامیک سازی یمن که درتاریخ 23 سپتامبر 2015، مورد حمله قرار گرفته بود.
211-9


مذاکره با آمریکا وغربی ها عامل اصلی مشکلات داخلی است.
مسئولان کشورهای درمدت 2 سال است با آمریکا وغربی ها سیاست بازی می کنند.
مشکلات داخلی کشورهم کوتاهی وبی توجهی کرده است.


دخالت های بی مورد آمریکا ومتحدانش درعراق به خاطرخیانت های مسئولان عراق است.


غرب تنها برای دیگران ادعای حقوق بشرمیکند.
سلاحهای آمریکایی ها وغربی ها ارسالی ترکبه به سوریه دردست نیروهای داعش.
آمریکا، عامل تهدید کننده امنیت منطقه ای وجهانی است.
درهرجای دنیا جنایتی رخ می دهد دست آمریکا درکاراست.
آمریکا نمی خواهد درگیری درمنطقه پایان یایان یابد.
داعشی ها ، مزدوران آمریکا ومتحدانش هستند.
داعش همان آمریکا است.
داعش همان مدعیان حقوق بشر است.
آمریکا ازجنایات رژیم صهیونیستی وعربستان وترکیه وداعش و دیگرگروه های تروریستی درمنطقه خاورمیانه حمایت کرد.
مدعیان حقوق بشربا نام دموکراسی با همدستی تمام تروریست ها آدمکشی می کنند.
کشورهای مدعی حقوق بشر بنام دموکراسی به همدستی تمام تروریست ها به کشورهای حمله می کنند.
گروه تروریستی داعش مزدوران استکبارجهانی هستند.
آمریکا بدنبال مدیریت وتقویت داعش است.
آمریکا پای القاعده و داعش و دیگرگروه های تروریستی را به منطقه خاورمیانه بازکردند.
آمریکا جنایتکارشماره یک ، مسئول همه فجایع درمنطقه خاورمیانه است.
حمایت آمریکا جنایتکارشماره یک ازتروریست ها ، تجاوزبه کشورهای اسلامی است.
آمریکا جنایتکارشماره یک قوانین بین المللی را برای رسیدن به اهدافش نقض می کند.
آمریکا جنایتکارشماره یک ثابت کرد که دوست واقعی تروریسم است.
آمریکا جنایتکارشماره یک مجرم اصلی جنایات درمنطقه خاورمیانه است.
آمریکایی ها به خون مظلومان ومسلمانان آغشته است.
داعش زیرنظرآمریکا جهان وخارمیانه جابجای می شود.
افزایش فعالیت داعش با حمایت آمریکا جنایتکارشماره یک است.
سکوت سازمان های دربرابرجنایت های آمریکا وهم پیمانانش شرم آوراست.
آمریکا ومتحدانش باید محاکمه شوند.
داعش درمدت 6 سال است با همدستی آمریکا وهم پیمانانش درسایه سکوت دربرابر چشمان مدعیان حقوق بشرخیانتکارشماره یک نفت می فروشد.
داعش درمدت 6 سال است با همدستی آمریکا ومتحدانش درسایه سکوت دربرابرچشمان نهاد های بین المللی خیانتکارشماره یک نفت می فروشد.

براساس منشور سازمان ملل هر کشوری این حق را دارد که در مقابل تجاوزات و تهدیدات بیگانگان از خود دفاع کند. سوریه نیز از این قانون مستثنی نیست در جریان اسارت تروریستها فعلا هویت اتباع 27 کشور خارجی در توطئههای آمریکا علیه سوریه آشکار شده است. متأسفانه هیچ نهاد و سازمان جهانی پاسخگوی این تروریسم بین المللی وسیع نیست تا بگوید شما چه غلطی در خاک سوریه میکنید؟


حمله موشکی هواپیمان بدون سرنشین آمریکا در منطقه پاکستان خیانت مردم است تجاوز آمریکا به خاک پاکستان تصریح کرد: حق پاکستان است که در برابر این تجاوز پاسخ دهد براساس قوانین بین المللی و منشور سازمان ملل حق دارد به اقدامات تجاوز گرانه آمریکا پاسخ دهد


دولت پاکستان در مورد از حمله جدید هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا به خاک پاکستان کوتاهی کرده است این چه دولتی است و ارتش دارد نمی تواند جواب آمریکا را بدهد طالبان 17 سال با آمریکا مبارزه می کند و آمریکا یی ها 17 سال کم آورده اند و آیا این دولت پاکستان موشک ندارد جواب آمریکاهایی جنایتکار را بدهد


آمریکا جنایتکارشماره یک ، مسئول همه فجایع درمنطقه خاورمیانه است.
حمایت آمریکا جنایتکارشماره یک ازتروریست ها ، تجاوزبه کشورهای اسلامی است.
آمریکا جنایتکارشماره یک قوانین بین المللی را برای رسیدن به اهدافش نقض می کند.
آمریکا جنایتکارشماره یک ثابت کرد که دوست واقعی تروریسم است.
آمریکا جنایتکارشماره یک مجرم اصلی جنایات درمنطقه خاورمیانه است.
آمریکایی ها به خون مظلومان ومسلمانان آغشته است.
داعش زیرنظرآمریکا جهان وخارمیانه جابجای می شود.
افزایش فعالیت داعش با حمایت آمریکا جنایتکارشماره یک است.
سکوت سازمان های دربرابرجنایت های آمریکا وهم پیمانانش شرم آوراست.
آمریکا ومتحدانش باید محاکمه شوند.
داعش درمدت 6 سال است با همدستی آمریکا وهم پیمانانش درسایه سکوت دربرابر چشمان مدعیان حقوق بشرخیانتکارشماره یک نفت می فروشد.
داعش درمدت 6 سال است با همدستی آمریکا ومتحدانش درسایه سکوت دربرابرچشمان نهاد های بین المللی خیانتکارشماره یک نفت می فروشد.


مسئولیت این جنایت آمریکا است.
آمریکا جنایتکارشماره یک علیه سوریه آشکارشده است متاسفانه هیچ نهاد وسازمان جهانی پاسخگوی این تروریسم بین المللی وسیح نیست تا بگوید شما چه غلطی درخاک سوریه می کنید؟


عربستان درمدت 15 ماه است درسایه سکوت سازمان های بین المللی خیانتکارشماره یک و اتحادیه اروپا خیانتکارشماره یک وسازمان های مدعی حقوق بشرخیانتکارشماره یک با بمب های خوشه ای آمریکا وانگلیس مردم یمن را بمباران می کند.
حمایت آمریکا جنایتکارشماره یک عامل استفاده عربستان سعودی جنایتکارشماره یک ازتسلیحات ممنوعه است.
آمریکا جنایتکارشماره یک درجنگ علیه یمن شریک عریستان سعودی جنایتکارشماره یک است.
سازمان های مدعی حقوق بشرچرا دربرابرجنایات آمریکا وعربستان دریمن سکوت کرده اند.
آمریکا وعربستان با سکوت جامعه جهانی دریمن جنایت می کند.

آمریکایی ها باید پاسخ دهند آیا آمریکا جنایتکارشماره یک درجهان خودش اجازه می دهد، نظامیان سایرکشورها بدون هماهنگی آمریکا وارد خاک آمریکا شود.
سازمان های های بین المللی تاکنون درمورد جنایت ها وخیانت های وتجازهای کوتاهی کرده است.
سازمان های مدعی حقوق بشردربرابرتمام جنایت ها وخیانت های وتجاوزهای آمریکا جنایتکارشماره درجهان سکوت اختیارکرده است.
شورای حقوق بشرسازمان ملل متحد تاکنون نقض حقوق بشردرآمریکا سکوت اختیارکرده است وخفه خون گرفته است.
ائتلاف امریکایی با داعش مبارزه نمی کند.ائتلاف آمریکایی ازداعش همه جانبه کمک وحمایت می کند.


مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا باید ازایرانیان عذرخواهی کند.
سکوت دربرابرجنایت ازخود جنایت بدتراست.
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اورپا مقصراصلی جنایات رژیم صهیونیستی وآمریکا وانگلیس وعربستان سعودی وقطرو امارات و اردن وترکیه است.
مردم آمده اند تا چشمان مجامع بین المللی را بر جنایات آمریکا ومتحدانش بازکنند.
من هم به خاطربی توجهی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اورپا شکایت می کنم!
سکوت مدعیان حقوق بشردرمقابل جنایات درسوریه وعراق ونوارغزه وفلسطین ویمن ومصرولیبی ولبنان حمایت از اسرائیل و تروریسم است.
شورای امنیت ، رسما به داعش چراغ سبزنشان داد.
جنایات رژیم صهیونیستی درغزه وفلسطین نقض آشکارحقوق بشراست.
جنایات عربستان سعودی ومتحدانش دریمن نقض آشکارحقوق بشراست.
جنایات آمریکا وهم پیمانانش درسوریه وعراق ولبنان و... نقض آشکارحقوق بشراست.


متاسفانه درمدت 6 سال است برخی از کشورهای به اصطلاح اسلامی خینتکاره شماره یک در جهان تحت نظارت ومدیریت رژیم آل سعود نجس وحشی دستورمدعیان حقوق بشر با همدستی گروه های تروریستی که هیچ نسبتی با اسلام واقعی ندارند، جنایات خود را به نام اسلام و جهاد انجام می دهند.بیش از450 هزارنفردربجران سوریه قتل عام کرده است وهمچنان نیزادامه دارد.پس این سازمان های بین المللی خیانتکارشماره یک درمدت 6 سال چه غلطی می کنند تاکنون سکوت اختیارکرده است وخفه خون گرفته است ولال شده اند.

حدود ۶ هزار تروریست ازکشورهای اروپایی جنایتکارشماره یک با کمک مالی عربستان نجس وحشی وقطرجنایتکارشماره ازطریق ترکیه جنایتکارشماره با مدیریت مدعیان حقوق بشر خیانتکارشماره یک ، رهبری آمریکا جنایتکارشماره یک درسایه سکوت سازمان های بین المللی خیانتکارشماره یک طی روزهای گذشته وارد سوریه شدند.


باید مرز سوریه وترکیه جنایتکارشماره یک درجهان برای جلوگیری ازهمه همه جانبه آمریکا وعربستان سعودی وقطر وترکیه واسرائیل وکشورهای اروپایی ازتروریست ها بسته شود.


کنگرآمریکا جنایتکارشماره یک فروش نفت داعش درمدت 6 سال است به ترکیه واسرائیل وکشورهای اروپایی حامیان اصلی تروریست ها را نادیده می گیرد.
رئیس جمهورآمریکا جنایتکارشماره یک فروش نفت داعش درمدت 6 سال است با ترکیه اسرائیل وکشورهای اروپایی حامیان اصلی تروریست ها را نادیده را می گیرد.
وزیر امورخارجه آمریکا جنایتکارشماره یک فروش نفت داعش درمدت 6 سال است به ترکیه واسرائیل وکشورهای اروپایی حامیان اصلی تروریست ها را نادیده می گیرد.
وزیرخارجه کانادا جنایتکارشماره یک فروش نفت داعش درمدت 6 سال است به ترکیه واسرائیل وکشورهای اروپایی حامیان اصلی تروریست ها را نادیده می گیرد.
آمریکا ومتحدانش درمدت 6 سال است روی اسرائیل را هم سفید کرده است.
آمریکا ومتحدانش با سکوت نهادهای بین المللی خیانتکارشماره یک درمنطقه خاورمیانه جنایت می کنند.
سازمان های مدعی حقوق بشر چرا درربرابر جنایات آمریکا ومتحدانش درمنطقه خاورمیانه سکوت کرده اند.
سازمان های بین المللی خیانتکارشماره یک جنایات آمریکا ومتحدانش را فرراموش کرده اند.آمریکا جنایتکارشماره یک ، مسئول همه فجایع درمنطقه خاورمیانه است.
حمایت آمریکا جنایتکارشماره یک ازتروریست ها ، تجاوزبه کشورهای اسلامی است.
آمریکا جنایتکارشماره یک قوانین بین المللی را برای رسیدن به اهدافش نقض می کند.
آمریکا جنایتکارشماره یک ثابت کرد که دوست واقعی تروریسم است.
آمریکا جنایتکارشماره یک مجرم اصلی جنایات درمنطقه خاورمیانه است.
آمریکایی ها به خون مظلومان ومسلمانان آغشته است.
داعش زیرنظرآمریکا جهان وخارمیانه جابجای می شود.
افزایش فعالیت داعش با حمایت آمریکا جنایتکارشماره یک است.
سکوت سازمان های دربرابرجنایت های آمریکا وهم پیمانانش شرم آوراست.
آمریکا ومتحدانش باید محاکمه شوند.
داعش درمدت 6 سال است با همدستی آمریکا وهم پیمانانش درسایه سکوت دربرابر چشمان مدعیان حقوق بشرخیانتکارشماره یک نفت می فروشد.
داعش درمدت 6 سال است با همدستی آمریکا ومتحدانش درسایه سکوت دربرابرچشمان نهاد های بین المللی خیانتکارشماره یک نفت می فروشد.


غرب تنها برای دیگران ادعای حقوق بشرمیکند.
سلاحهای آمریکایی ها وغربی ها ارسالی ترکبه به سوریه دردست نیروهای داعش.
آمریکا، عامل تهدید کننده امنیت منطقه ای وجهانی است.
درهرجای دنیا جنایتی رخ می دهد دست آمریکا درکاراست.
آمریکا نمی خواهد درگیری درمنطقه پایان یایان یابد.
داعشی ها ، مزدوران آمریکا ومتحدانش هستند.
داعش همان آمریکا است.
داعش همان مدعیان حقوق بشر است.
آمریکا ازجنایات رژیم صهیونیستی وعربستان وترکیه وداعش و دیگرگروه های تروریستی درمنطقه خاورمیانه حمایت کرد.
مدعیان حقوق بشربا نام دموکراسی با همدستی تمام تروریست ها آدمکشی می کنند.
کشورهای مدعی حقوق بشر بنام دموکراسی به همدستی تمام تروریست ها به کشورهای حمله می کنند.
گروه تروریستی داعش مزدوران استکبارجهانی هستند.
آمریکا بدنبال مدیریت وتقویت داعش است.
آمریکا پای القاعده و داعش و دیگرگروه های تروریستی را به منطقه خاورمیانه بازکردند.

مدعیان حقوق بشرروی اسرائیل را هم سفید کرده است.
ترکیه درمدت 6 است با کمک مالی کشورهای به اصطلاح اسلامی عربی ، تروریست ها کشورهای اروپایی و سلاحهای مدعیان حقوق بشردرسایه سکوت سازمان های بین المللی به سوریه وعراق می فرستد پس این نهاد های بین المللی درمدت 6 سال چه غلطی می کنند تاکنون سکوت اختیارکرده است.
سکوت نهاد های بین المللی درمورد سوریه وعراق ونوارغزه ویمن حمایت ازجنایتکاران جنگی است.
سکوت سازمان های بین المللی دربرابرجنایت آمریکا ومتحدانش عملی غیرانسانی است.
آمریکا ومتحداش پشتیبانی حملات تمام تروریست ها درسوریه وعراق و... است.
اقدام آمریکا ومتحدانش برای کشورسوریه وعراق خلاف اصول انسانی است.
سکوت درقبال جنایات آمریکا ومتحدانش خیانت به اسلام وبشریت است.
جنایت داعش همان جنایت آمریکا ومتحدانش است.
نسل کشی درسوریه وعراق ونوارغزه ویمن با دستورصورت می گیرد.
جهان به زودی شاهد شکست آمریکا ومتحدانش درمنطقه خاورمیانه خواهد بود.
رفتارآمریکا ومتحدانش اهانت به مسلمانان است.
آمریکا ومتحدانش اولین دشمن دین اسلام وقرآن ومسلمانان وبشریت هستند.
تروریسم مجرم دستورات آمریکا است.


آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند آمریکا درمقابل مسلین نمی تواند.: ۱۳۹۵/۲/۱۶
آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند آمریکا درمقابل مسلین نمی تواند. وزیرخارجه کانادا درک نمی یا دروغ می گوید ویا ناوارد وبی اطلاع است. که وزیرخارجه کانادا یا اصل مسئله را درک نمی کند دروغ می گوید یا ازاین موضوع بی اطلاع است. اما غرب می خواهد مخالفانی را مسلح کند که گوشت انسان می خورند. اما غرب به کسانی می خواهد سلاح دهد که گوشت انسان می خورند. که حملات شیمیایی کار حامیان تروریست ها بوده.

آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند آمریکا درمقابل مسلین نمی تواند.: ۱۳۹۵/۲/۱۶
آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند آمریکا درمقابل مسلین نمی تواند. وزیرخارجه کانادا درک نمی یا دروغ می گوید ویا ناوارد وبی اطلاع است. که وزیرخارجه کانادا یا اصل مسئله را درک نمی کند دروغ می گوید یا ازاین موضوع بی اطلاع است. اما غرب می خواهد مخالفانی را مسلح کند که گوشت انسان می خورند. اما غرب به کسانی می خواهد سلاح دهد که گوشت انسان می خورند. که حملات شیمیایی کار حامیان تروریست ها بوده.
درپاسخ به کربی سنخگوی وزارت خارجه آمریکا جنایتکارشماره یک درجهان.
درپاسخ به جان کری وزیرامورخارجه آمریکا جنایتکاره شماره یک درجهان.
آمریکا جنایتکارجنگی وحامی تروریسم دولتی است.
آمریکا جنایتکارشماره یک تسلیحات تروریسم را تامین می کند.
تروریسم توسط آمریکا جنایتکارشماره یک مدیریت می شود.
آمریکا ، فرقی با تروریسم ندارد.
آمریکا جنایتکارشماره یک با تروریسم همدست است.
جنایات تروریسم درجهان وبه ویژه خاورمیانه ازسوی آمریکا جنایتکارشماره یک مورد حمایت قرارمی گیرد.
جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی ازسوی آمریکا جنایتکارشماره یک مورد حمایت قرارمی گیرد.
جنایات عربستان سعودی ازسوی آمریکا جنایتکارشماره یک مورد حمایت قرارمی گیرد.
جنایات ترکیه ازسوی آمریکا جنایتکارشماره یک مورد حمایت قرارمی گیرد.
جنایات القاعده وداعش و جبهه النصره ومخالفان سوریه و ارتش آزاد سوریه و شورشیان سوریه و دیگر گروره های ترورتیستی ازسوی آمریکا ومتحدانش مورد حمایت قرارمی گیرد.
ترووریسم نجس وحشی با شرفترازاین آمریکایی ها وغبی ها هستن.
آمریکا درجنایت های تروریست ها ی داعش و دیگرگروهک تکفیری ها شریک است.
آمریکا جایتکارشماره یک درسال 2003 حمله غیرقانونی به عراق مرتکب جنایت جنگی شده است.
اقدامات آمریکایی ها درجهان و به ویژه خاورمیانه بی شرمانه است وهم شرم آوراست.
آمریکا جنایتکارشماره یک به کشتن غیرنظامیان درحمله به افغانستان وپاکستان وعراق وسوریه ونوارغزه ویمن اعتراف کرد.
عربستان سعودی جنایتکارشماره یک با حمایت همه جانبه آمریکا جنایتکارشماره درمدت 15 ماه است مردم مظلوم وبی گناه یمن را به خاک وخون کشیده است.
کمک اطلاعاتی آمریکا جنایتکارشماره یک درحمله به یمن.
تروریسم طرحی آمریکایی صهیونیستی بعد ازاشغال عراق.
حمایت آمریکا ازتروریسم برهمه روشن است.
آمریکا جنایتکارشماره یک درجنگ علیه یمن شریک عربستان جنایتکارشماره یک است.
نسل کشی مشترک آمریکایی ها و رژیم آل سعود.
حمام خون دیمن بیش از12 هزارنفر درمدت 15 ماه درپی تجاوز جنگنده های عربستان ومتحدانش 12 هزارنفر غیر نظامی کشته شده اند.
سکوت سازمان های بین المللی خیانتکارشماره یک درمقابل جنایات آمریکا ومتحدانش.
خطرآمریکا ومتحدانش کمترازداعش و اسرائیل نیست.
آمریکا حامی شماره یک تروریسم است.
آمریکا حامی شماره یک کشورهای جنایتکاران درجهان است.
حمایت آمریکا جنایتکارشماره یک عامل اسفاده رژیم صهیونیستی وعربستان سعودی وتروریست ها ازتسلیحات ممنون است.
سازمان های بین المللی فقط تماشاگرجنایات آمریکا ومتحدانش درخاورمیانه هستند.
کشتارمردم سوریه وعراق ویمن ونوارغزه وافغانستان و... با کدام حقوق بین المللی سازگاراست.
آمریکا ومتحدانش همان جنایاتی را می کنند که داعش مرتکب می شود.
کشتار مردم خاورمیانه توسط آمریکا ومتحدانش و با همدستی تمام تروریست ها نشانگرضعب سازمان های بین المللی خیانتکارشماره است.
آمریکا ومتحدانش بی آبروترین کشورهای جنایتکارشماره یک درمیانه مردم جهان هستند.


گلولهباران بیمارستان حلب کار آمریکا وعربستان وقطر وترکیه ومخالفان اسد بود.

آمریکا جنایتکارشماره یک درمدت 6 سال است با کمک مالی عربستان وقطروهمکاری ترکیه، تروریست وسلاح به سوریه وعراق می فرستد.
آمریکا هیچ تفاوتی با گروه های تروریستی دیگرندارد.
اسرایئل هیچ تفاوتی با گروه های تروریستی دیگرندارد.
آمریکا داعش را وارد افغانستان می کند.
تروریسم ازال 2003 درعراق وافغانستان تحت نظارت مدیریت آمریکا است.
تروریسم درمدت ال است دروریه ولبنان ومصرولیبی و... تحت نظارت مدیریت آمریکا درخاورمیانه جابجا می شود.
آمریکا رئیس اصلی تروریست ها درمنطقه خاورمیانه است.
آمریکا تسلیحات داعش را تامین می کند.
رژیم کودک صهیونیستی یک ازمان تروریسم درمنطقه خاورمیانه است آمریکا جنایتکارشماره یک همه جانبه ازاین رژیم صهیونیستی حمایت می کند.
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا جنایتکارشماره یک حملات اخیر رژیم صهیونیستی به غزه را دفاع ازخود دانست.
پنتاگون : درسال گذشته حدود شش هزارمورد تجاوزجنسی درارتش آمریکا گزارش شد.
پنتاگون : تنها 40 درصد نظامیان قربانی زن مورد تجاوزجنسی را اطلاع می دهند.


غرب قوانین بین المللی را زیرپا گذاشت
کنگره آمریکا قوانین بین المللی را زیرپا گذاشت.پیشنهاد جالب نماینده پارلمان انگلیس
آمریکا اگر اسرائیل را دوست دارد این رژیم را در خاک خود بپذیرد


یک نماینده پارلمان انگلیس خطاب به سران واشنگتن گفت که اگر
رژیم اسرائیل را دوست دارند، این رژیم را به عنوان ایالت پنجاهویکم، در خاک آمریکا بپذیرند. همین اظهارات کافی بود تا وی برکنار شود.
به نوشته روزنامه «تلگراف» چاپ انگلیس خانم «ناز شاه» که اخیراً به دلیل اظهارات ضداسرائیلی، از حزب کارگر اخراج شده، طی مطلبی که در صفحه اجتماعی خود منتشر کرد، نوشته که «اسرائیلیها عزیزترین افراد برای آمریکاییها هستند و به همین خاطر، اسرائیل باید به آمریکای شمالی منتقل و به عنوان ایالت پنجاهویکم ایالات متحده پذیرفته شود، تا از این طریق، مشکل خاورمیانه هم حل گردد.»
خانم نازشاه که ماه مه سال گذشته (اردیبهشت 1394) از منطقه «براد فوردوست» به عنوان نماینده مجلس عوام انتخاب شده و اخیراً به همراه 50 نماینده دیگر حزب کارگر به اتهام مشابه از مجلس اخراج شده است، در تأیید این پیشنهاد جالب خود، 10 دلیل ذکر کرده است. این دلایل عبارتند از: اسرائیلیها عزیزترین افراد برای آمریکاییها هستند، آمریکاییها با آغوش باز اسرائیلیها را به خانههای خود راه میدهند، آمریکا اراضی زیادی دارد، اسرائیل میتواند توسط یک کشور کاملاً دوست احاطه شود، واشنگتن دیگر مجبور نخواهد بود از جیب مالیات دهندگان آمریکایی، سالی سه میلیارد دلار برای توان دفاعی اسرائیل هزینه کند، هزینه جابجایی اسرائیل کمتر از سه سال بودجه نظامی این رژیم است، فلسطینیها زندگی و زمینشان را پس میگیرند، خاورمیانه بدون مداخله خارجی بار دیگر آرام و صلحآمیز خواهد شد، قیمت نفت کاهش مییابد و تورم پایین میآید و مردم تمام جهان خوشحال خواهند شد.»
هر چند دولت لندن که مدعی آزادی است، این نماینده راستگو را از پارلمان اخراج کرده است، ولی پیشنهاد خانم نازشاه همچنان در شبکههای اجتماعی در حال انتشار است.


جمعه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۴
استفاده عربستان از بمبهای خوشهای آمریکایی در یمن
دیده بان حقوق بشر از امریکا به خاطر فروش تسلیحات خوشهای به عربستان سعودی انتقاد و از ریاض خواست تا از استفاده از این نوع تسلیحات ممنوعه اجتناب کند.
استیو گوس مدیر تسلیحاتی در سازمان دیده بان حقوق بشر و رئیس ائتلاف مهمات خوشهای، ائتلافی بین المللی که در جهت ریشه کنی مهمات خوشهای فعالیت میکند، روز جمعه از واشنگتن خواست تا روند تولید و فروش تسلیحات ممنوعه بین المللی را براساس قوانین بین المللی متوقف کند.

وی گفت: «امریکا به عربستان سعودی مهمات خوشهای فروخته است، تسلیحاتی که اکثر کشورها به خاطر آسیبهایی که به غیرنظامیان وارد میکند، (از تولید و فروش آن) اجتناب میکنند.»

گوس افزود: «عربستان سعودی باید استفاده از مهمات خوشهای در یمن یا هر جای دیگر را متوقف کند و امریکا نباید به تولید و صادرات این تسلیحات ادامه دهد.»

وی در ادامه گفت عربستان سعودی با وجود مدارک موجود درباره افزایش تلفات غیرنظامیان، تاکنون از مدلهای مختلف مهمات خوشهای از جمله تسلیحات سی‎بییو-۱۰۵ سنسور فیوزد در جنگ در یمن استفاده کرده است.

وی خاطر نشان کرد: «در پی وقوع چندین حمله در یمن، اکنون مشخص شده است که تسلیحات سنسور فیوزد آن طور که ادعا میشده است، بمبهای خوشهای قابل اعتماد یا هوشمند نیستند. امریکا باید تولید و انتقال این تسلیحات را در پی وجود مدارکی درباره نقص آنها متوقف کند ...»

مهمات و جنگ افزارهای خوشهای حامل دهها و یا صدها خوشه بمب (بچه بمب) هستند که بعد از پراکنده شدن در منطقهای وسیع که اغلب به گستردگی یک میدان فوتبال است، منفجر میشوند. بسیاری از این خوشه بمبها اغلب منفجر نمیشوند و محوطه را به یک میدان مین بالقوه تبدیل میکنند.

سازمان ملل متحد، چشمانت را بازکن.
رژیم آل سعود، سرباز رژیم صهیونیستی است.
سعودی مرتکب کشتاروحشتناکی درمنطقه شده است.
رژیم آل سعود با حمله به یمن یک باردیگر جنایت ها وخیانت های وتجاوزهای خود را آشکارکرد.
خطرآل سعود کمتراز رژیم کودک کش صهیونیستی نیست.
خطررژیم آل سعود کمتراز داعش نیست.
عربستان تهدید واقعی درمنطقه است.
حمایت عربستان ازداعش برهمه روشن است.

چرا آمریکا ومتحدانش درسوریه وعراق طرف تروریست ها ا گرفته؟
تروریسم طرحی آمریکایی صهیونیستی بعد ازاشغال عراق.
کمک های وحمایت های همه جانبه آمریکا ومتحدانش ازتروریست ها برهمه روشن است.


چرا سازمان های بین المللی خفه خون گرفتند.
چرا سازمان های مدعی حقوق بشرخفه خون گرفتند
چرا اتحادیه اروپا خفه خون گرفتن.
چرا آمریکا ومتحدانش، حامی اصلی تروریسم درمنطقه خاورمیانه هستند خفه خون گرفتند.
مدعیان دروغین مبارزه با تروریسم داعش کجا هستند.
چرا مدعیان حقوق بشرحفه خون گرفتند.
وزیرامورخارجه آمریکا، چرا خفه خون گرفتن.
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا خفه خون گرفتن.
وزیرخارجه کانادا چرا خفه خون گرفتن.استفاده تروریستها در حلب از گاز خردل با حمایت آمریکا وعربستان سعودی وترکیه درسایه سکوت سازمان های بین المللی خیانتکار تاکنون خفه خون گرفتن ولال شده است وسکوت اختیارکرده است.
99درصد تروریست ها مدت 6 سال ازترکیه با کمک عربستان سعودی وقطر، به سوریه می روند.

ترکیه جنایت جنگی وحامی تروریسم دولتی است.

ترکیه جنایت جنگی وحامی تروریسم دولتی است.نهاد های بین المللی بی شرمانه ازجنایتکاران جنگی حمایت می کنند.
ترکیه ترکیه جنایتکاربه خاک سوریه با چراع سبزآمریکا وناتو صورت گرفته است.

مظلومان ومسلمانان بزرگترین قربانیان آمریکا وعربستان سعودی وترکیه هستند

انفجار خونین در آنکارا بسیارعالی بوده است.مگراین که آدم بشود واز جنایت وخیانت وتجاوز وظلم ستم کردن دست بردارد.

حامیان شماره یک تروریسم ، گرفتارتروریست های خود ساخته شده اند. ترکیه حامی اصلی تمام ترریست ها است.
ترکیه که پرونده سنگینی درجنایت وفعالیت های تروریستی دارد.


پول مکه ودلارهای نفتی عربستان سعودی عامل اصلی انفجار خونین در آنکارا است.

حمایت همه جانبه سران نجس وحشی ترکیه درمدت 6 سال کمک و تدارکات وپشتیبانی تروریست ها عامل اصلی انفجار خونین در آنکارا است.

احمد داودا وغلونجس وحشی نخست وزیرترکیه عامل اصلی انفجار خونین در آنکارا است.

رجب طیب اردوغان نجس وحشی رئیس جمهورترکیه عامل اصلی انفجار خونین در آنکارا است.


تجاوزهای ترکیه به سوریه جنایت های جنگی است.
اردوغان ترکیه را به دیکتاتوری کشانده است.رئیس جمهورترکیه همچنون یک دیکتاتوررفتارمی کند.
ترکیه دست ازسیاست دوگانه درسوریه وعراق برنمی دارد.
ترکیه مسئول کشته های سوریه وعراق است.
ترکیه مسئول اقدامات تروریست ها است.
اقدامات ترکیه درسوریه وعراق شرم آواراست.
درترکیه جان حیوانات بیش ازجان انسانها ارزش دارد.
ترکیه تبدیل به انبارتسلیحات ممنوعه مدعیان حقوق بشرشده است.


ترکیه را بخاطر حمایت از تروریسم وتجاوزبه سوریه وعراق و نقض حقوق بشر باید تحریم شود.


آمریکا مقصراصلی جنایت های ترکیه درسوریه وعراق است.
دبیرکل ناتوعامل اصلی جنایت های ترکیه درسوریه وعراق است.
دبیرکل سازمان ملل متحد وشورای امنیت سازمان درجنایت های آمریکا وناتو وترکیه شریک است.

اقدامات ترکیه در سوریه وعراق جنایت جنگی است

(تصاویر) ورود خودروهای زرهی ترکیه به خاک سوریه
تاریخ: ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۱
تصاویری از خودروهای نظامی ارتش ترکیه در استان حلب در شمال غربی سوریه منتشر شده است.
چرا سازمان های بین المللی خیانتکارخفه خون گرفتن.
چرا آمریکا جنایتکاروناتو جنایتکارخفه خون گرفتن.
سازمان های مدعی دفاع ازحقوق بین المللی کجا هستند لال شده است وسکوت اختیارکرده است.
سوریه وعراق ودیگرکشورهای به اصطلاح مسلمان درمدت 6 سال است درمورد جنایت های وخیانت های وتجاوزهای ترکیه علیه سوریه وعراق و... کوتاهی کرده است وهمچنان نیزادامه دارد.


با اشاره به انفجار پرتلفات آنکارا
قلیچدار اوغلو: سیاستهای اردوغان ترکیه را به حمام خون تبدیل کردهاست
رهبر حزب اصلی مخالف دولت ترکیه با ابراز تاسف از انفجار خونین چهارشنبه شب آنکارا، گفت که «رجب طیب اردوغان» با سیاستهای غلط خود، این کشور را به حمام خون تبدیل کرده است.


«کمال قلیچدار اوغلو» رهبر حزب «جمهوریخواه خلق» در واکنش به انفجار خونین چهارشنبه شب گذشته مقابل یک پایگاه نظامی در آنکارا، رئیسجمهور ترکیه را به شدت مورد انتقاد قرار داد. به گزارش تسنیم، قلیچدار اوغلو گفت: کشور به حمام خون تبدیل شده و این مایه تاسف است. همه ما در رنج هستیم و قلب من پر از درد است.فقط میتوان گفت که کشور خوب اداره نمیشود.حزب جمهوریخواه خلق بزرگترین حزب مخالف دولت اردوغان در ترکیه است.چهارشنبه گذشته تروریستها با انفجاری قوی، اتوبوس حامل نظامیان ارتش ترکیه را هدف قرار دادند. براساس آمارهای رسمی، این انفجار 28 کشته و 61 زخمی برجای گذاشته است.اردوغان و دیگر مقامات آنکارا طبق معمول، انگشت اتهام را به سمت حزب کارگران کُرد ترکیه (پ.ک.ک) گرفتند.به اعتقاد کارشناسان، اردوغان با این اتهام، میخواهد داعش را مبرا کند تا دولتش به خاطر حمایت از تروریستهای تکفیری، مورد انتقاد قرار نگیرد و علاوه بر این، رئیسجمهور ترکیه قصد دارد با این اتهامزنی، زمینههای سرکوب شدیدتر کُردها را هم در جنوب شرق ترکیه و هم در شمال سوریه فراهم کند. سیاستی که این روزها اجرا میشود. پس از وقوع انفجار در آنکارا، از شمال شرق ترکیه نیز خبر رسید، انفجار بمب در استان «دیار بکر» جان هفت نظامی ترک را گرفته و یک سرباز و یک پلیس نیز در استان کُردنشین «شرناق» طی درگیری، کشته شدهاند.در سطح منطقه و جهان نیز انفجار خونین آنکارا توسط شماری از دولتها و سازمانها محکوم شد.جالب است که رسانههایی مثل «گاردین» و «ایندیپندنت» نیز مثل رسانههای مستقل منطقهای، سیاستهای داخلی و خارجی اردوغان را علت اصلی بروز ناآرامی و حملات تروریستی در ترکیه ذکر کردهاند.


در حالی که رژیم عربستان بزرگترین حامی گروه های تروریستی در منطقه و جهان است و تفکر "وهابیت تکفیری" که پایه و اساس شکل گیری حکومت آل سعود است، تروریستی ترین اندیشه سیاسی-مذهبی موجود در جهان معاصر است؛ امری که هم پیمانان غربی آل سعود هم به آن اعتراف کرده و برای رهایی از شر آن به فکر چاره و راهکار آبرومندانه هستند.


عربستان سعودی ثابت کرد که دوست واقعی رژیم کودک صهیونیستی و داعش والقاعده وجبهه النصره و مخالفان سوریه و دیگرگروه های تروریستی است.

حضورکشورهای خارجی درمنطقه موجب تقویت تروریسم شده است.
سعودی ها روی اسرائیل وداعش را هم سفید کرده است.
رژیم آل سعود با سکوت جامعه جهانی درسوریه وعراق ولبنان وفلسطین ومصرولیبی ویمن و... جنایت می کند.
سازمان های مدعی حقوق بشرچرا دربرابرجنایات رژیم آل سعود درمنطقه سکوت کرده اند.
عربستان سعودی ثابت کرد که مانند آمریکا وقطروترکیه واسرائیل دشمن واقعی دین اسلام وقرآن ومسلمانان وبشریت است.
حمله سعودی به یمن نشانه ضعف وبی دینی آنان است.آمریکا درجنگ علیه یمن شریک عربستان سعودی است.
آمریکا درجنایت های سعودی ها شریک است.
عربستان سعودی درمدت 15 ماه با حمایت همه جانبه آمریکا مردم یمن را به خاک وخون کشیده است.
عربستان سعودی دریمن، مرتکب جنایات جنگی شده است.
حمایت آمریکا عامل استفاده عربستان ازتسلیحات ممنوعه است.

خاک برسرملت عربستان سعودی وقطروترکیه ادعای مسلمانی می کنند.
غیرمسلمانان با شرفترازاین ملت نجس وحشس عربستان وقطر وترکیه هستن، درمدت 6 سال است با همدستی آمریکا واسرائیل وکشورهای ارویایی و تمام تروریست ها درسوریه وعراق ویمن و مظلومان ومسلمانان قتل عام می کنند.


متاسفانه درمدت 6 سال است برخی از کشورهای به اصطلاح اسلامی خیانتکارشماره یک تحت نظارت ومدیریت رژیم آل سعود نجس وحشی دستورمدعیان حقوق بشر با همدستی گروه های تروریستی که هیچ نسبتی با اسلام واقعی ندارند، جنایات خود را به نام اسلام و جهاد انجام می دهند.بیش از450 هزارنفردربجران سوریه قتل عام کرده است وهمچنان نیزادامه دارد.پس این سازمان های بین المللی خیانتکارشماره یک درمدت 6 سال چه غلطی می کنند تاکنون سکوت اختیارکرده است وخفه خون گرفته است ولال شده اند.

حدود ۶ هزار تروریست ازکشورهای اروپایی جنایتکارشماره یک با کمک مالی عربستان نجس وحشی وقطرجنایتکارشماره ازطریق ترکیه جنایتکارشماره با مدیریت مدعیان حقوق بشر خیانتکارشماره یک ، رهبری آمریکا جنایتکارشماره یک درسایه سکوت سازمان های بین المللی خیانتکارشماره یک طی روزهای گذشته وارد سوریه شدندهمکاری مدعیان حقوق بشر درکشتارمردم غزه ویمن!
سیاست های آمریکا وانگلیس درمنطقه شکست خورده است.
کمک اطلاعاتی آمریکا وانگلیس به عربستان سعودی به حمله به یمن.
کمک های آمریکا به رژیم کودک کش صهیونیستی باید قطع شود.
اسرائیل درجنگ غزه مرتکب جنایت جنگی شده است.
کمک های آمریکا به عربستان سعودی باید قطع شود.
عربستان سعودی درجنگ یمن مرتکب جنایت جنگی شود.
کمک های انگلیس به رژیم کودک کش صهیونیستی وعربستان سعودی باید قطع شود.
رژیم آل سعود پا جای پای صهیونیست ها گذاشته است.

حامیان اصلی تروریسم ، گرفتارتروریست های خود ساخته شده اند.

تروریست ها سگ دست نشانده عربستان سعودی است.


ترکیه درمدت 6 سال است با کمک مالی عربستان وقطر، تروریست وسلاح به سوریه وعراق ولبنان ویمن و... می فرستد.


در حالی که رژیم عربستان بزرگترین حامی گروه های تروریستی در منطقه و جهان است و تفکر "وهابیت تکفیری" که پایه و اساس شکل گیری حکومت آل سعود است، تروریستی ترین اندیشه سیاسی-مذهبی موجود در جهان معاصر است؛ امری که هم پیمانان غربی آل سعود هم به آن اعتراف کرده و برای رهایی از شر آن به فکر چاره و راهکار آبرومندانه هستند.


عربستان سعودی ثابت کرد که دوست واقعی رژیم کودک صهیونیستی و داعش والقاعده وجبهه النصره و مخالفان سوریه و دیگرگروه های تروریستی است.

حضورکشورهای خارجی درمنطقه موجب تقویت تروریسم شده است.
سعودی ها روی اسرائیل وداعش را هم سفید کرده است.
رژیم آل سعود با سکوت جامعه جهانی درسوریه وعراق ولبنان وفلسطین ومصرولیبی ویمن و... جنایت می کند.
سازمان های مدعی حقوق بشرچرا دربرابرجنایات رژیم آل سعود درمنطقه سکوت کرده اند.
عربستان سعودی ثابت کرد که مانند آمریکا وقطروترکیه واسرائیل دشمن واقعی دین اسلام وقرآن ومسلمانان وبشریت است.
حمله سعودی به یمن نشانه ضعف وبی دینی آنان است.آمریکا درجنگ علیه یمن شریک عربستان سعودی است.
آمریکا درجنایت های سعودی ها شریک است.
عربستان سعودی درمدت 15 ماه با حمایت همه جانبه آمریکا مردم یمن را به خاک وخون کشیده است.
عربستان سعودی دریمن، مرتکب جنایات جنگی شده است.
حمایت آمریکا عامل استفاده عربستان ازتسلیحات ممنوعه است.

خاک برسرملت عربستان سعودی وقطروترکیه ادعای مسلمانی می کنند.
غیرمسلمانان با شرفترازاین ملت نجس وحشس عربستان وقطر وترکیه هستن، درمدت 6 سال است با همدستی آمریکا واسرائیل وکشورهای ارویایی و تمام تروریست ها درسوریه وعراق ویمن و مظلومان ومسلمانان قتل عام می کنند.


• ایران همواره حامی و پشتیبان ملت مظلوم فلسطین خواهد بود
• ایران همواره حامی و پشتیبان ملت مظلوم فلسطین خواهد بود


متاسفانه درمدت 6 سال است برخی از کشورهای به اصطلاح اسلامی خیانتکارشماره یک تحت نظارت ومدیریت رژیم آل سعود نجس وحشی دستورمدعیان حقوق بشر با همدستی گروه های تروریستی که هیچ نسبتی با اسلام واقعی ندارند، جنایات خود را به نام اسلام و جهاد انجام می دهند.بیش از450 هزارنفردربجران سوریه قتل عام کرده است وهمچنان نیزادامه دارد.پس این سازمان های بین المللی خیانتکارشماره یک درمدت 6 سال چه غلطی می کنند تاکنون سکوت اختیارکرده است وخفه خون گرفته است ولال شده اند.

حدود ۶ هزار تروریست ازکشورهای اروپایی جنایتکارشماره یک با کمک مالی عربستان نجس وحشی وقطرجنایتکارشماره ازطریق ترکیه جنایتکارشماره با مدیریت مدعیان حقوق بشر خیانتکارشماره یک ، رهبری آمریکا جنایتکارشماره یک درسایه سکوت سازمان های بین المللی خیانتکارشماره یک طی روزهای گذشته وارد سوریه شدند

آمریکا و صهیونیسم مسوولان اصلی جنایات در منطقه


آمریکا هر جا پا گذاشته دست به آدمکشی زدهآمریکا هر جا پا گذاشته دست به آدمکشی زده
آمریکا همچنان دشمن شماره یک ملت ایران است.
هردولتی به آمریکا اعتماد ضربه خواهد خورد.
هدف ایجاد جنگ درکشورهای منطقه مقابله با ایران است.


نیازهای تسلیحاتی تروریست ها درسوریه را سیا تامین می کند.
سازمان سیا ازطریق مرزهای اردن سلاح های مورد تروریست ها را تامین می کند.


ملت ایران بر دفاع ازکشورخود دربرابرآمریکایی ها وغربی ها تاکید کردند.
دشمنان به دنبال ناامنی درایران هستند.


جنگ سوریه جنگ داخلی نیست ، جنگ خارجی است.بیش از450 هزارنفردربحران سوریه کشته شده اند.
مخالفان سوری همان آمریکا ومتحدانش هستند.
تروریسم تکفیری نتیجه سیاست آمریکا درمنطقه است. هرکشوری جنگ وناآرامی وخشونت است همش زیررآمریکا است.
آمریکا درهرکشوری پا گذاشته آنجا را تبدیل به پایگاهی تروریست ها کرده است.
داعش، همان اسلام آمریکایی است.
داعش حاصل سیاست های اوباما واردوغان است.
اوباما واردوغان دشمن درجه اول اسلام است.
چرا برخی نمی فهمند.
آمریکا چیزی ازحقوق بشرنمی داند.
اتحادیه اروپا چیزی ازحقوق بشرنمی داند.


کشتار مردم در پاریس با کشتار مردم سوریه چه تفاوتی دارد؟
کشتار مردم در پاریس با کشتار مردم عراق چه تفاوتی دارد؟
کشتار مردم در پاریس با کشتار مردم یمن چه تفاوتی دارد؟
کشتار مردم در پاریس با کشتار مردم نوارغزه چه تفاوتی دارد؟
کشتار مردم در پاریس با کشتار مردم فلسطین چه تفاوتی دارد؟
کشتار مردم در پاریس با کشتار مردم افغانستان چه تفاوتی دارد؟

صهیونیست ها ازداعش برای مسلمانان خطرناک ترند. داعش سگ دست نشانده رژیم کودک کش صهیونیستی است. تروریست ضد تروریست.


آمریکایی ها وغربی ها وصهیونیست ها درمدت 5 سال است. سران عرب را خرگیرآورده مردم مظلوم سوریه وعراق ولبنان ویمن قتل عام می کنند.

ازچهره مدعیان دروغین حقوق بی بشر. سعودی ها درحمله به یمن ازحمایت آمریکا ورژیم صهیونیستی وغربی ها برخورداراست. آمریکا وهم پیمانانش دریمن به نسل کشی متهم هستند.
تشکیل گروه های تروریستی حاصل طراحی انگلیس وآمریکاست.
اقدامات عربستان سعودی همانند آلمان نازحی است. اقدام سعودی ها خیانت به اسلام است.
هدف اسرائیل بیرون کردن فلسطینی ها اززمین خودشان است. رژیم صهیوصهیونیستی جنایات جنگی درمنطقه مرتکب شده است. جنایات رژیم جعلی صهیونیستی ازسوی آمریکا جنایتکارمورد حمایت قرارمی گیرد. حملات رژیم صهیونیستی به نوارغزه جنایت جنگی است. جهان اسلام همه توان خود را برای کمک به فلسطینی ها بکارگیرد.
اسرائیل درحملات به غزه جنایت جنگی مرتکب شده است. سکوت مجامع بین المللی نسبت به فجایع غزه تاسف باراست. اسرائیل جنایتکارجنگی است.چرا داعش دشمن رژیم صهیونیستی نمی شود؟
اسرائیل درحمله به نوارغزه ازحمایت غربی وعربی برخورداراست.آمریکا وهم پیمانانش درنوارغزه به نسل کشی متهم هستند.
سکوت کشورهای عربی و سازمان های بین المللی درقبال نسل کشی درغزه شرم آوراست.
آمریکا دشمن درجه اول اسلام و مسلمانان است.
عربسنان سعودی دشمن درجه اول دین اسلام ومسلمانان وبشریت است.
آلمان همکار رژیم صهیونیستی درکشتارمردم بی دفاع غزه.
آمریکا وکشورهای غربی وعربی مسئول کشتاردرسوریه وعراق ولبنان وغزه ویمن ولیبی ومصر و افغانسان و پاکستان و اوکراین و... هستند.
آمریکا را یک دولت تروریستی نامید که تنها مقصر درگیری درجهان و به ویژه خاورمیانه است.
غرب وعربستان ازهمان اتبدا ازداعش حمایت می کردند.
مزدوران آمریکا وشورای همکاری درکشارها دست دارند. آمریکا درسوریه وعراق ویمن وخاورمیانه چه می خواهد؟آمریکا رئیس تروریست هاست. آمریکا ایجاد کننده داعش است.آمریکا جنایتکاردست ازحمایت تسلیحاتی ومالی ازمخالفان سوری بردارد. داعش وهمان اسلام آمریکایی است.
هدف اصلی آمریکا ازحمله به یمن نابودی جهان اسلام است.
داعش ازسلاح های ساخت اسراییل استفاده می کند.
گروه تروریستی داعش پیاده نظام استکبارجهانی است.
آمریکا اگر به اصطلاح قصد مبارزه با داعش را دارد باید سراغ عربستان سعودی و اسرائیل و ترکیه وقطربرود.
بی تفاوتی نهاد های بین المللی دربرابر جنایات آمریکا وهم پیمانانش برای سازمان های بین المللی گران تمام شود. اقدامات نهاد های بین المللی غیرقابل قبول وشرم آوراست.

تمام نهاد های های بین المللی خیانتکار با همدستی آمریکا جنایتکار و کشورهای غربی جنایتکار تمام مسلمانان درجهان خیانت کرده است و همچنان نیز ادامه می دهد.
آمریکا و هم پیمانانش درمدت 5 سال است با تروریست های جبهه النصره و القاعده و داعش ارتباط دارد
داعش با سلاح های آمریکایی و اسرائیلی مردم مظلوم سوریه وعراق و... را می کشد.
مدعیان حقوق بشربه نام دموکراسی آدمکشی می کنند.
آمریکا وداعش واسرائیل بزرگترین قاتل کودکان وزنان و مسلمانان درجهان هستند.


آمریکا وهپیمانانش به مشکلی جهانی تبدیل شده است.
آمریکا وهم پیمانانش مقصر اصلی حوادث تروریستی در فرانسه، کویت و تونس است.ریشه تروریسم درمنطه سیاست های غلط ونادرست آمریکا ورژیم صهیونیستی است.
آمریکا جنایتکار وخیانتکار، درمدت 5 سال است سوریه وعرا ومنطقه را به آزمایشگاهی برای عملیات های تروریستی تبدیل کرده است. آمریکا می خواهد منطقه را به آزمایشگاهی برای تمرین جنایات خود تبدیل کند.
آمریکا جنایتکار و خیانتکار، سوریه وعراق و منطقه را به آزمایشگاهی برای عملیاتهای تروریستی تبدیل کرده است
جنایات داعش خیانت های سازمان های بین المللی است
جنایات داعش درسوریه و عراق و لبنان جنایات آمریکا است.
جنایات داعش درسوریه و عراق و لبنان جنایات انگلیس است.
جنایات داعش درسوریه وعراق ولبنان جنایات اسرائیل است.
جنایت اسرائیل درغزه خیانت های نهاد های بین المللی است.
جنایت رژیم صهیونیستی در غزه جنایت آمریکا است.
جنایت رژیم کودک کش وآدم کش درغزه جنایت انگلیس است. آمریکا کارخانه واقعی تروریست سازی است
آمریکا مدعی دروغین مبارزه با تروریسم است.حیوانات و حشی به همجنس خود رحم می کند.ولی رژیم کودک کش صهیونیستی به همسایه خود مانند نوارغزه ولبنان وسوریه و... رحم نکرده است


صهیونیست ها ازداعش خطرناک تراست.
داعش و رژیم کودک کش صهیونیستی برای ما یکی هستند. داعشی ها وصهیونیست ها سگ شکارچی دبیرکل سازمان بی ملل متحد هستند.


تروریست ضد ترویست
داعش واسرائیل برای ما یکی هستند هر دو سگ شکارچی دبیرکل سازمان بی ملل هستند

تمام تروریست نجس وحشی درمدت 5 سال توسط آمریکا جنایتکار مدیریت می شود

تروریست ضد ترویست
حامیان تروریسم ، گرفتارتروریست های خود ساخته شده اند.
داعش مسئوليت شليک راکت به فلسطين اشغالي را به عهده گرفت
داعش وترکیه و اسرائیل برای ما یکی هستند هر دو سگ شکارچی دبیرکل سازمان بی ملل هستند

به داعش باید گفت : اگر اینکار را بکنید سنت زشت پدر کشی را مجددا" به یاد و خاطر جهانیان خواهید آورد !


بیش از دو هزار نفر در دو هفته گذشته با دستور مدیریت و رهبری آمریکا جنایتکارو خیانتکار بدست داعش در موصل اعدام شدند
ازهنگام سرنگونی رژیم صدام دیکتاتوردوست واقعی آمریکا جنایتکار وخیانتکاردرسال ۲۰۰۳ ودولت سابق نجس وحشی عراق براثرآن هزاران کودک عراقی جان خود را از دست دادند و نظامیان نجس وحشی آمریکایی به زنان ودختران عراقی اجبارتجاوز کرده است با سکوت سایه نهاد های بین المللی خیانتکار تاکنون لال شده است و سکوت اختیارکرده است.
جنایات داعش درعراق وسوریه و… ازسوی آمریکا مورد حمایت قرارمی گیرد.
ولی سران عراق وسوریه در مورد حامیان داعش کوتاهی کرده است.

۷۰ درصد مردم ژاپن تاریخ بمباران اتمی هیروشیما را نمیدانند!
یافتههای یک نظرسنجی در ژاپن نشان میدهد ۷۰ درصد از مردم این کشور حتی تاریخ دقیق بمباران اتمی هیروشیما و ناکازاکی از سوی آمریکا را نمیدانند


جورج بوش قاتل شماره یک مسلمانان درجهان است.
جورج بوش جنایتکارجنگی است.
حضورنظامیان آمریکا درافغانستان غیرقانونی است. آمریکایی ها درمدت ۱۴ سال درافغانستان به مردم مظلوم افغانستان خیانت کرده است.


داعش درافغانستان با مدیریت آمریکا است.
ازهمکاری آمریکا با داعش وجود دارد.
ریشه تروریسم درافغانستان سیاست های آمریکا است.
اعدام عراقی ها و سوری ها از سوی داعش با دستورنظامیان آمریکایی صورت می گیرد.با سکوت سایه نهاد های بین المللی خیانتکار.
آمریکا باید به جرم جنایت جنگی مجازات شود.
اقدامات آمریکا بدتر ازنازی ها است.
آمریکا بی آبروترین کشوردرمیان مردم خاورمیانه است
سران کشورعراق درمورد آمریکا وداعش تاکنون کوتاهی کرده است.
رفتارآمریکا اهانت به مسلمانان و تمام کشورهای عربی و… است.
کشورهای حامی تروریسم عاملان اصلی جنایت تروریست ها هستند.
داعش مجری دستورات آمریکا است.
حضورکشورهای خارجی درمنطقه موجب تقویت تروریسم شده است.
آمریکا مجرم اصلی جنایات عراق سوریه ویمن و مصر ولیبی وافغانستان و… است.
آمریکا مسئول جنایت های گروه های تروریستی است.
ریشه تروریسم داعش درعراق و سوریه و… سیاست های آمریکا است.
ریشه تروریسم داعش درعراق و سوریه و… سیاست های آمریکا است.
آمریکا جنایتکار وخیانتکاربه کشتارغیرنظامیان درعراق وسوریه اعتراف کرد.
آمریکایی ها به خون مسلمانان آغشته هستند.
آمریکا شریک داعش است.
داعش زیرنظرآمریکا بین عراق وسوریه جابجا می شود.
داعش دربرابر چشمان جامعه جهانی درمدت ۵ سال نفت می فروشد.
افزایش فعالیت داعش با حمایت آمریکا است.
توافق ترکیه وآمریکا برای پشتیبانی هوایی از داعش سوریه وعراق است.
آمریکا وترکیه ازداعش و دیگرگروه های تروریستی حمایت آموزش وهوایی وتسلیحاتی می کنند.

آمریکایی ها بدترین دشمن مسلمانان هستند.
ماموریت آمریکا درعراق تجهیزکردن کردن داعش است. نه ارتش ونیروهای مردمی عراق.
آمریکا ازجنایات رژیم صهیونیستی درنوارغزه حمایت کرد.
آمریکا ازجنایات سعودی ها دریمن حمایت کرد.
آمریکا ازجنایات داعش درسوریه وعراق حمایت کرد.
داعش با سلاح های آمریکایی مردم مظلوم سوریه وعراق را می کشد.
داعش همان آمریکا است.
شورای ضد امنیت سازمان بی ملل متحد درمدت ۵ سال فروش نفت داعش با رهبری آمریکا به ترکیه را نادیده می گیرد.
دوهزارکامیون سلاح با رهبری آمریکا ازترکیه برای معارضان درسوریه با سکوت سایه ارسال شده است.آمریکایی ها امنیت منطقه را برهم زده اند.
نسل کشی درسوریه وعراق ویمن ازسوی آمریکا مورد حمایت قرارمی گیرد.
کشتارمردم سوریه وعراق ویمن و فلسطین و… با کدام حقوق بین المللی سازگاراست. اقدام آمریکا وهمپیمانانش برای کشورها سوریه وعراق ویمن و… خلاف اصول انسانی است. مدعیان حقوق بشرعاملان اصلی فاجعه بشریت هستند.
حضورنظامیان آمریکا وانگلیس درافغانستان غیرقانونی است. آمریکایی ها وانگلیسی ها درمدت ۱۴ سال درافغانستان به مردم مظلوم افغانستان خیانت کرده است.
درهرجای دنیا جنایتی رخ می دهد دست آمریکا درکاراست.
وبا پررویی تمام پرچم حقوق بی بشر را بدست گرفته است.
مسئولیت این جنایت آمریکا و شورای ضد امنیت سازمان ملل است.
کودک کشی صهیونیست ها با چراغ سبز مدعیان حقوق بشر
محکومیت جنایت جدید رژیم کودک کش صهیونیستی در سایه سکوت مجامع بین المللی
به اصطلاح مسلمانان کشورهای عربی جنایتکارو خیانتکاربه جای گرفتن روزه باید نگاه کنند وشرم کنند. اقدامات بی شرمانه کشورهای عربی علیه مردم مظلوم سوریه وعراق ویمن و… به خیانت به دین اسلام وقرآن ومسلمانان وبشریت است.
جورج بوش و باراک اوباما و نتانیاهو و رجب طیب اردوغان و ملک سلمان و داعش و القاعده و جبهه النصره و دیگر گروهک تکفیری ها برای ما یکی هستد. وهم سگ های شکارچی سازمان های بین المللی درخاورمیانه هستند.

ازچهره مدعیان دروغین حقوق بی بشر. سعودی ها درحمله به یمن ازحمایت آمریکا ورژیم صهیونیستی وغربی ها برخورداراست. آمریکا وهم پیمانانش دریمن به نسل کشی متهم هستند.
تشکیل گروه های تروریستی حاصل طراحی انگلیس وآمریکاست.
اقدامات عربستان سعودی همانند آلمان نازحی است. اقدام سعودی ها خیانت به اسلام است.
هدف اسرائیل بیرون کردن فلسطینی ها اززمین خودشان است. رژیم صهیوصهیونیستی جنایات جنگی درمنطقه مرتکب شده است. جنایات رژیم جعلی صهیونیستی ازسوی آمریکا جنایتکارمورد حمایت قرارمی گیرد. حملات رژیم صهیونیستی به نوارغزه جنایت جنگی است. جهان اسلام همه توان خود را برای کمک به فلسطینی ها بکارگیرد.
اسرائیل درحملات به غزه جنایت جنگی مرتکب شده است. سکوت مجامع بین المللی نسبت به فجایع غزه تاسف باراست. اسرائیل جنایتکارجنگی است.چرا داعش دشمن رژیم صهیونیستی نمی شود؟
اسرائیل درحمله به نوارغزه ازحمایت غربی وعربی برخورداراست.آمریکا وهم پیمانانش درنوارغزه به نسل کشی متهم هستند.
سکوت کشورهای عربی و سازمان های بین المللی درقبال نسل کشی درغزه شرم آوراست.
آمریکا دشمن درجه اول اسلام و مسلمانان است.
عربسنان سعودی دشمن درجه اول دین اسلام ومسلمانان وبشریت است.
آلمان همکار رژیم صهیونیستی درکشتارمردم بی دفاع غزه.
آمریکا وکشورهای غربی وعربی مسئول کشتاردرسوریه وعراق ولبنان وغزه ویمن ولیبی ومصر و افغانسان و پاکستان و اوکراین و… هستند.
آمریکا را یک دولت تروریستی نامید که تنها مقصر درگیری درجهان و به ویژه خاورمیانه است.
غرب وعربستان ازهمان اتبدا ازداعش حمایت می کردند.
مزدوران آمریکا وشورای همکاری درکشارها دست دارند. آمریکا درسوریه وعراق ویمن وخاورمیانه چه می خواهد؟آمریکا رئیس تروریست هاست. آمریکا ایجاد کننده داعش است.آمریکا جنایتکاردست ازحمایت تسلیحاتی ومالی ازمخالفان سوری بردارد. داعش وهمان اسلام آمریکایی است.
هدف اصلی آمریکا ازحمله به یمن نابودی جهان اسلام است.
داعش ازسلاح های ساخت اسراییل استفاده می کند.
گروه تروریستی داعش پیاده نظام استکبارجهانی است.
آمریکا اگر به اصطلاح قصد مبارزه با داعش را دارد باید سراغ عربستان سعودی و اسرائیل و ترکیه وقطربرود.
بی تفاوتی نهاد های بین المللی دربرابر جنایات آمریکا وهم پیمانانش برای سازمان های بین المللی گران تمام شود. اقدامات نهاد های بین المللی غیرقابل قبول وشرم آوراست.درپاسخ به کربی سنخگوی وزارت خارجه آمریکا جنایتکارشماره یک درجهان.
درپاسخ به جان کری وزیرامورخارجه آمریکا جنایتکاره شماره یک درجهان.
آمریکا جنایتکارجنگی وحامی تروریسم دولتی است.
آمریکا جنایتکارشماره یک تسلیحات تروریسم را تامین می کند.
تروریسم توسط آمریکا جنایتکارشماره یک مدیریت می شود.
آمریکا ، فرقی با تروریسم ندارد.
آمریکا جنایتکارشماره یک با تروریسم همدست است.
جنایات تروریسم درجهان وبه ویژه خاورمیانه ازسوی آمریکا جنایتکارشماره یک مورد حمایت قرارمی گیرد.
جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی ازسوی آمریکا جنایتکارشماره یک مورد حمایت قرارمی گیرد.
جنایات عربستان سعودی ازسوی آمریکا جنایتکارشماره یک مورد حمایت قرارمی گیرد.
جنایات ترکیه ازسوی آمریکا جنایتکارشماره یک مورد حمایت قرارمی گیرد.
جنایات القاعده وداعش و جبهه النصره ومخالفان سوریه و ارتش آزاد سوریه و شورشیان سوریه و دیگر گروره های ترورتیستی ازسوی آمریکا ومتحدانش مورد حمایت قرارمی گیرد.
ترووریسم نجس وحشی با شرفترازاین آمریکایی ها وغبی ها هستن.
آمریکا درجنایت های تروریست ها ی داعش و دیگرگروهک تکفیری ها شریک است.
آمریکا جایتکارشماره یک درسال 2003 حمله غیرقانونی به عراق مرتکب جنایت جنگی شده است.
اقدامات آمریکایی ها درجهان و به ویژه خاورمیانه بی شرمانه است وهم شرم آوراست.
آمریکا جنایتکارشماره یک به کشتن غیرنظامیان درحمله به افغانستان وپاکستان وعراق وسوریه ونوارغزه ویمن اعتراف کرد.
عربستان سعودی جنایتکارشماره یک با حمایت همه جانبه آمریکا جنایتکارشماره درمدت 15 ماه است مردم مظلوم وبی گناه یمن را به خاک وخون کشیده است.
کمک اطلاعاتی آمریکا جنایتکارشماره یک درحمله به یمن.
تروریسم طرحی آمریکایی صهیونیستی بعد ازاشغال عراق.
حمایت آمریکا ازتروریسم برهمه روشن است.
آمریکا جنایتکارشماره یک درجنگ علیه یمن شریک عربستان جنایتکارشماره یک است.
نسل کشی مشترک آمریکایی ها و رژیم آل سعود.
حمام خون دیمن بیش از12 هزارنفر درمدت 15 ماه درپی تجاوز جنگنده های عربستان ومتحدانش 12 هزارنفر غیر نظامی کشته شده اند.
سکوت سازمان های بین المللی خیانتکارشماره یک درمقابل جنایات آمریکا ومتحدانش.
خطرآمریکا ومتحدانش کمترازداعش و اسرائیل نیست.
آمریکا حامی شماره یک تروریسم است.
آمریکا حامی شماره یک کشورهای جنایتکاران درجهان است.
حمایت آمریکا جنایتکارشماره یک عامل اسفاده رژیم صهیونیستی وعربستان سعودی وتروریست ها ازتسلیحات ممنون است.
سازمان های بین المللی فقط تماشاگرجنایات آمریکا ومتحدانش درخاورمیانه هستند.
کشتارمردم سوریه وعراق ویمن ونوارغزه وافغانستان و... با کدام حقوق بین المللی سازگاراست.
آمریکا ومتحدانش همان جنایاتی را می کنند که داعش مرتکب می شود.
کشتار مردم خاورمیانه توسط آمریکا ومتحدانش و با همدستی تمام تروریست ها نشانگرضعب سازمان های بین المللی خیانتکارشماره است.
آمریکا ومتحدانش بی آبروترین کشورهای جنایتکارشماره یک درمیانه مردم جهان هستند.

متاسفانه درمدت 6 سال است برخی از کشورهای به اصطلاح اسلامی خینتکاره شماره یک در جهان تحت نظارت ومدیریت رژیم آل سعود نجس وحشی دستورمدعیان حقوق بشر با همدستی گروه های تروریستی که هیچ نسبتی با اسلام واقعی ندارند، جنایات خود را به نام اسلام و جهاد انجام می دهند.بیش از450 هزارنفردربجران سوریه قتل عام کرده است وهمچنان نیزادامه دارد.پس این سازمان های بین المللی خیانتکارشماره یک درمدت 6 سال چه غلطی می کنند تاکنون سکوت اختیارکرده است وخفه خون گرفته است ولال شده اند.

حدود ۶ هزار تروریست ازکشورهای اروپایی جنایتکارشماره یک با کمک مالی عربستان نجس وحشی وقطرجنایتکارشماره ازطریق ترکیه جنایتکارشماره با مدیریت مدعیان حقوق بشر خیانتکارشماره یک ، رهبری آمریکا جنایتکارشماره یک درسایه سکوت سازمان های بین المللی خیانتکارشماره یک طی روزهای گذشته وارد سوریه شدند.


باید مرز سوریه وترکیه جنایتکارشماره یک درجهان برای جلوگیری ازهمه همه جانبه آمریکا وعربستان سعودی وقطر وترکیه واسرائیل وکشورهای اروپایی ازتروریست ها بسته شود.فهرست اقدامات تروریستی ۱۰۰ سال اخیر آمریکا
تولید، حمایت، همزیستی و مدیریت تروریسم براساس اسناد تاریخی یکی از وجوهات ممیزه سیاست خارجی آمریکا در روابط با ملل و دُوَل خارجی است. آنچه تاریخ در خود ثبت و مقامات آمریکایی به آن اذعان دارند مشخص می کند که منبع و مصدر تروریسم جایی غیر از منطقه خاورمیانه است.
همزمان با سالگرد هدف قرار گرفتن هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی ایران توسط ناو جنگی آمریکا در آبهای خلیج فارس، دولت ین کشور در قالب سند راهبرد نظامی آمریکا در سال ۲۰۱۵، جمهوری اسلامی ایران را به حمایت از تروریسم در جهان متهم کرد. مسئله ای که گرچه موجب تمسخر بسیاری از کارشناسان شد اما در کشاکش مذاکرات هسته ای پنج بعلاوه یک با ایران نشان داد آمریکایی ها به هیچ وجه بنای دوستی با هیچ دولت و ملتی جز از زاویه نگاه ارباب رعیتی ندارند و اساسا خوی استعماریشان اصلاح شدنی نیست.
انتشار این سند و ادعای جدید واشنگتن علیه جمهوری اسلامی ایران در حوزه تروریسم موجب شد، کند و کاوی در تاریخ یکصد ساله روابط بین الملل و رفتارهای آمریکا در خصوص کشورهای دور و نزدیک این کشور داشته باشیم. کاوشی که نشان داد واشنگتن ید طولایی در بخش تولید ، صدور و مدیریت تروریسم سازمان یافته درجهان دارد.
با نگاهی به عملکرد دولت آمریکا حداقل از یک قرن پیش تا کنون شاهد آن هستیم که هر زمان اقدامات تروریستی دولت این کشور در سطح جهان افزایش بیشتری می یابد به همان میزان هم فعالیت سازمان ها و موسسات رسمی و وابسته آن (نظامی- سیاسی) برای متهم کردن کشورهای دیگر به حمایت از تروریسم گسترش می یابد.
جهان طی نیم قرن گذشته به دریافت نصیحت های دلسوزانه وایضا پدرانه! وسمت وسو دادن های آمریکا در زمینه های مربوط به دمکراسی و حقوق بشر عادت کرده بود که طی چند سال گذشته مبارزه با تروریسم هم به آن اضافه شده است.
به هر شکل از دیدگاه سیاستگذاران کاخ سفید، واشنگتن پیشروی کشورهای جهان در این چنین مسایلی محسوب می شود در حالیکه به اعتراف بسیاری از تحلیلگران بزرگ اگر آمریکا بخواهد خود را در یک مسئله در صف اول و پیشقراول تمامی کشورهای جهان بداند باید آنرا در سردمداری تروریسم جهانی جستجو کند.
این توصیف جمله ای شعاری یا نشات گرفته از یک رویکرد واکنشی نیست بلکه تحلیلی است که نوام چامسکی تحلیلگر برجسته آمریکایی روز ۲۱ اکتبر سال گذشته در مقاله ای که در پایگاه اینترنتی “انفرمیشن کلیرنگ هاوس” منتشر شد، اعلام نمود.
چامسکی در این مقاله خود به بخش های از تحقیق سازمان اطلاعات روسیه در رابطه با عاملان پشت پرده عملیات تروریستی بزرگ انجام گرفته در جهان که در روزنامه پراودا منتشر شده بود، استناد کرد. تحقیقی که نشان می داد اکثر این اقدامات تروریستی به نحوی به عواملی از آمریکا منتهی می شوند زیرا برای ولادیمیر پوتین رئیس جمهور این کشور نیز جای سئوال داشت که این حجم بزرگ از عملیات تروریستی توسط چه سازمان یا طرفی ساماندهی وهدایت می شوند که سازمان اطلاعات روسیه نیز به آن پاسخ داد.
شاید به این مسئله نیز به دید موضع گیریهای شرق وغرب ورسوبات باقی مانده از جنگ سرد و تلاش روسیه برای بازگشت به جایگاه قدرت جهانی تفسیر شود اما اگر شماره ۱۴ اکتبر سال گذشته روزنامه نیویورک تایمز را مطالعه کنید به طور حتم خواهید دید که تیتر اول آن به گزارشی اختصاص یافته بود که عملیات تروریستی (موفق وناموفق) سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) بنا به درخواست کاخ سفید را لیست کرده است.
از نکات جالب در این گزاش آن است که در مقدمه آن تاکید شده است این گزارش بنا به درخواست باراک اوباما رئیس جمهور برای مشخص شدن تعداد عملیاتی که با هزینه دولت در کشورهای خارجی انجام گرفته و بررسی دلایل شکست عملیات های ناکام صورت پذیرفته است تا به پویایی چنین اقداماتی در آینده کمک شود!
به هر شکل در هر دوره ای تعدادی از کشورهای یاغی وجود دارند که دولت آمریکا بر خود واجب! می داند تا به جنگ با آنها بپردازد وآنها را مورد سرکوب قرار دهد.
با بررسی اقدامات دولت آمریکا از سومالی درآفریقا تا نیکاراگوئه درآمریکای لاتین واقدامات این کشور در کوبا تا عملیات صورت گرفته در خاورمیانه از افغانستان گرفته تا عراق ، سوریه ، لبنان و در صدر آن عملیات تروریستی انجام گرفته در جمهوری اسلامی ایران چنان حجم بزرگی از اقدامات را به خود اختصاص می دهد که حتی لیست کردن مشخصات این عملیات وتاریخ انجام آن نیز حجم زیادی از زمان را خواهد گرفت.
اما بی تردید تجاوز ناکام به جمهوری اسلامی ایران وزمین گیر شدن متجاوزین درطبس ، حمله تروریستی ۳ جولای ۱۹۸۸ به هواپیمای مسافربری ایرانی که منجر به شهادت ۲۹۰ شهروند غیر نظامی از جمله ۶۶ کودک ونوزاد ، حملات هوایی پهبادهای آمریکایی به تجمع مردم افغانستان ویمن به ویژه به خاک وخون کشیدن عروسی های آنها که بارها ومتعمدانه تکرار شده است واز آن مهمتر جوخه های مرگی که در سال ۱۹۸۱ در کشورهای آمریکای لاتین تاسیس واز سال ۲۰۰۵ در منطقه خاور میانه نیز کلید زده شد وامروز شاهد اوج جنایات آن در عراق وسوریه هستیم ، اقداماتی است که هرگز از اذهان عمومی پاک نخواهد شد.
در اینجا این پرسش مطرح می شود برای کشوری که تنها ۲۳۹ سال از تاریخ حیاتش می گذرد و ۹۳ درصد از این عمر خود یعنی ۲۲۲ سال آنرا در جنگ وتجاوز به کشورهای مختلف در سرتاسر جهان سپری کرده ودوست ودشمن از اقدامات تروریستی اش آگاهی دارند دیگر جایی برای متهم کردن دیگران باقی مانده است؟
در ذیل به طور تیتر وار به شماری از اقدامات تروریستی و به عبارت دیگر تروریسم دولتی آمریکا در یک قرن اخیر که در برگ های تاریخ به ثبت رسیده جهت تنویر اذهان مخاطبان گرامی و یاداوری آنچه شاید کمتر به گوش نسل حاضر رسیده است را مرور می کنیم. بدیهی است که ممکن است برخی از اقدامات آمریکا در قالب اقدام تروریستی مستقیم یا غیر مستقیم به دلایل مختلف در این فهرست از قلم افتاده باشد.
۱۹۰۱ — ورود مستقیم نیروهای آمریکایی به کلمبیا
۱۹۰۲ — حمله به پاناما
۱۹۰۴ — ورود نیروهیا آمریکایی به کره و مغرب
۱۹۰۵ — ورود نیروهای آمریکایی به هندوراس علیه انقلاب این کشور
۱۹۰۵ — حمله به مکزیک (در کمک به دیکتاتور وقت بورویریو دمازبرای سرکوب قیام مردمی این کشور)
۱۹۰۷ — حمله به نیکاراگوا
۱۹۰۷ — ورود نیروهای آمریکایی به دومینیکن برای سرکوب انقلاب این جمهوری
۱۹۰۷ — نیروهای آمریکایی در جنگ میان هندوراس و نیکارگوا مشارکت کردند
۱۹۰۸ — نیروهای آمریکایی در خلال انتخابات پاناما در این کمشور مداخله کردند
۱۹۱۰ — آمریکا نظامیان خود را برای سرکوب کودتا علیه حکومت نیکاراگوا به این کشور گسیل داشت
۱۹۱۱ — ورود نظامیان آمریکایی به هندوراس برای حمایت از کودتا به رهبری مانوئل بونیلا بر ضد رئیس جمهور منتخب میگل داویا
۱۹۱۱ — سرکوب قیام ضد آمریکایی در فیلیپین
۱۹۱۱ — مداخله در چین
۱۹۱۲ — حمله و اشغال کوبا
۱۹۱۲ — حمله به پاناما
۱۹۱۲ — حمله به هندوراس
۱۹۱۲ — ۱۹۳۳ — اشغال نیکاراگوا . از این زمان نیکاراگوا به مستعمره ای برای احتکار شرکت های آمریکایی تبدیل شد. در سال ۱۹۱۴ عهدنامه ای در واشنگتن به امضا رسید که براساس ان ایالات متحده آمریکا اجازه می یافت کانالی را میان دو اقیانوس از طریق خاک نیکاراگوا احداث کند و براساس همین عهدنامه چامرور به عنوان رئیس جمهور نیکارگوا نیز تعیین می شد. علاوه براین عهد نامه موافقت نامه های دیگری هم به امضا رسید که هرچه بیشتر دولت و ملت نیکاگوا را به سوی بردگی بیشتر برای آمریکا هدایت می کرد.
۱۹۱۴ — ۱۹۳۴ — هائیتی. نیروهای آمریکایی پس از وقوع چندین انقلاب در هائیتی وارد این کشور کرد و به مدت ۱۹ سال هائیتی تحت اشغال آمریکا در آمد
۱۹۱۶ — ۱۹۲۴- اشغال جمهوری دومینکن به مدت ۸ سال
۱۹۱۷ — ۱۹۳۳ — اشغال کوبا.
۱۹۱۷ — ۱۹۱۸ — مشارکت در جنگ جهانی اول
۱۹۱۸ — ۱۹۲۲ — مداخله در روسیه
۱۹۱۸ — ۱۹۲۰ — ورود نظامیان آمریکایی به پاناما
۱۹۱۹ — ورود نظامیان آمریکایی به کاستاریکا
۱۹۱۹ — حمله به هندوراس
۱۹۲۰ — حمله به گواتمالا
۱۹۲۱ — حمایت آمریکا از گروههای مسلحی که برای براندازی کارلوس گیریرو تلاش می کردند
۱۹۲۲ — مداخله در ترکیه
۱۹۲۲ — ۱۹۲۷ — ورود نظامیان آمریکایی به چین
۱۹۲۴ — ۱۹۲۵ — حمله به هندوراس
۱۹۲۵ — حمله به پاناما
۱۹۲۶ — حمله به نیکاراگوا
۱۹۲۷ — ۱۹۳۴ — آمریکا چین را به اشغال در آورد
۱۹۳۲ — حمله به السالوادور
۱۹۳۷ — حمله به نیکاراگوا
۱۹۴۷ — ۱۹۴۹ — حمله به یونان
۱۹۴۸ — ۱۹۵۳ — حمله به فیلیپین
۱۹۵۰ — حمله به پورتریکو
۱۹۵۰ — ۱۹۵۳ — حمله به کره
۱۹۵۸ — لبنان
۱۹۵۸ — جنگ با پاناما
۱۹۵۹ — نظامیان آمریکایی وارد لائوس شدند
۱۹۵۹ — حمله به هائیتی
۱۹۶۰ — عملیات نظامی آمریکا در اکوادور
۱۹۶۰ — حمله به پاناما
۱۹۶۵ — ۱۹۷۳ — تجاوز خونین به ویتنام
۱۹۶۶ — حمله به گواتمالا
۱۹۶۶ — حمایت نظامی از اندونزی علیه فیلیپین
۱۹۷۱ — ۱۹۷۳ — بمباران لائوس
۱۹۷۲ — حمله به نیکاراگوا
۱۹۸۰ — عملیات نظامی علیه ایران در طبس موسوم به پنجه عقاب که باشکست مواجه شد
۱۹۸۳ — دخالت نظامی در گرینادا
۱۹۸۶ — حمله به لیبی و بمباران طرابلس و بنغازی
۱۹۸۸ — حمله آمریکا به هندوراس
۱۹۸۸ — حمله به هواپیمای مسافربری ایرانی و قتل عام تمامی ۲۹۰ نفر سرنشین این هواپیما
۱۹۸۹ — نظامیان آمریکایی ناآرامی ها در جزایر ویرجین را سرکوب کردند
۱۹۹۱ — عملیات نظامی گسترده در عراق (جنگ اول خلیج فارس)
۱۹۹۲ — ۱۹۹۴ — اشغال سومالی و انجام خشونت بسیار مفرط علیه شهروندان این کشور
۱۹۹۸ — حمله به سودان . هواپیماهای آمریکایی به بهانه تولید گاز اعصاب یکی از کارخهانه های ساخت دارو را بمباران کردند
۱۹۹۹ — آمریکا با پوشش ناتو جنگی را علیه یوگسلاوی براه انداخت. بمباران این کشور ۷۸ روز به طول انجامید و یوگسلاوی از هم فروپاشید
۲۰۰۱ — حمله و اشغال افغانستان به بهانه تعقیب گروه القاعده
۲۰۰۳ — حمله و اشغال عراق بدون مجوز سازمان ملل

۲۰۱۱ — حمله به لیبی پس از پیروزی انقلاب این کشور و سرنگونی دیکتاتور قذافی
۲۰۱۱ — حمایت از گروههای مسلح تروریستی در سوریه با هدف براندازی نظام منتخب ملت سوریه
۲۰۱۱ — اعلام حمایت از رژیم آل خلیفه درسرکوب قیام مردمی این کشور
۲۰۱۵ — اعلام پشتیبانی از آل سعود در جنگ این کشور علیه انقلاب ملت یمن


عکس یادگاری سرباز آمریکایی با سلاحهای کشتار جمعی!
سخنگوی رسمی نیروهای اشغالگر در عراق میگوید: نیروهای چند ملیتی پس از شکست صدام به ادارات دولتی و قصرها رفتند و در آنجا مقادیر هنگفتی پول و طلا و جواهرات پیدا کردند.
حقایق سالهای پس از حادثه 11 سپتامبر و لشکرکشی آمریکا به عراق حاوی ناگفتهها و ناشنیدههایی است که دل وذهن هر انسانی را مشغول به خود میدارد.
ارتشی که با ادعای کشف "سلاحهای کشتار جمعی" و ایجاد دموکراسی وارد عراق شد زیر پوشش چتر رسانهای دست به قتل و غارت و کشتار زد تا در پرونده خود فصلی دیگر از دروغ و تزویر و جنایت را ثبت کند.
پس از اشغال عراق توسط آمریکاییها صندوق ذخیره ارزی عراق که 20 میلیارد و 200 میلیون دلار موجودی داشت، در اختیار «پل برمر» حاکم نظامی عراق قرار گرفت.
بر اساس برنامه ای که از شبکه فاکس نیوز پخش میشد وی 7 میلیارد دلار از این پول را در قالب برنامه نفت در برابر غذا، صرف کرد و 11 میلیارد و 300 میلیون از آن را به گروههای عراقی حامی اشغالگران (به عنوان حقالسکوت) واگذار کرد.
«کلنل چارلز کرون» سخنگوی رسمی نیروهای اشغالگر در عراق میگوید: نیروهای چند ملیتی پس از شکست صدام به ادارات دولتی و قصرها رفتند و در آنجا مقادیر هنگفتی پول و طلا و جواهرات پیدا کردند که هنوز سرنوشت آن ها مشخص نیست.
برهمین اساس کاربران شبکههای اجتماعی تصویری از یک سرباز ارتش آمریکا منتشر کردند که در بین شمشهای طلای بار زده شده در یک کامیون نشسته است.
در زیر این تصویر نوشته شده "عکس یادگاری سرباز آمریکایی با یک نمونه از سلاحهای کشتار جمعی!" که طعنهای به بهانه آمریکا برای حضور در عراق و خلع سلاح رژیم این کشور از سلاحهای کشتار جمعی و مبارزه با تروریسم دارد.

بخش دیگری از چپاول اموال عمومی عراق توسط آمریکایی ها، بلوکه کردن صدها میلیار دلار طلا بود که دولت عراق در بانک های سوییس به امانت گذاشته بود، پس از نابود کردن اسناد واگذاری در حمله به ادارات دولتی عراق، سرنوشت این دارایی ها در ابهام است.


به مجمع عمومی سازمان ملل و سازمان های بین المللی
در ارسال پاسخ به نهاد های بین المللی که مدعی حقوق بشر است هر کشور وهر نهاد بین المللی اول باید از رژیم جعلی صهیونیستی شروع کنند که شصت سال است سابقه همه نوع جنایتها انجام داده است و تهدیدی برای جهان است و تاکنون به هیچ یک از قطعنامه های سازمان بین الملل پایبند نبوده و رعایت نکرده و زیر پا گذاشته .
دوم سوریه که بیش از سی و هشت ماه است دولتهای تروریستی و دولتهای زورگو مانند امریکا ،عربستان سعودی، ترکیه ،قطر،انگلیس ،فرانسه ،اردن همه نوع جنایت علیه مردم سوریه و عراق و لبنان و … انجام داده اند و همچنان ادامه میدهند و نهادهای بین المللی هم شریک جرم اینها است .
۱: سر بریدن
۲: تجاوز به دختران و زنان
۳: اواره کردن مردم بی گناه سوریه و عراق
۴:استفاده از سلاحهای شیمیایی در چندین مورد
۵:کشتن بیرحمانه انسانهای بیگناه
۶: توحش و اقدام به انواع جنایات ضد بشری مثل ادم خواری و تیکه تیکه کردن اعضای بدن انسانها
۷: توهین به مقدسات و انهدام حرم و مکانهای مقدس و متبرکه
۸: بد نام کردن دین اسلام که هر جنایاتی انجام میدهند به نام اسلام از قبیل تجاوز و سربریدن
ایا اینها جزء نقض حقوق بشر نمی شود کدام نهادها به این کشورها مجوز داده که سلاح در اختیار تروریستها بگذارد.
درقوانین بین المللی همچنین مجوز نیست و نداریم که دولتها به تروریستها مجوز سلاحهای شیمیایی و … بدهند .
کشور آمریکا ادعای حقوق بشر می کند آیا به چه مجوز ازآن سردنیا لشکرکشی می کند به نقاط مختلف همانند افغانستان ، عراق ، یمن ، پاکستان ، اکراین ، کره شمالی و …
امریکا چه کاره است که به دیگر کشورها دخالت کند و کره شمالی و سایر کشور ها حق دارند جواب امریکا را بدهند .
از ان سر دنیا امده جلو کره شمالی و سایر کشورها مانور نظامی میدهد و قدرت نمایی میکند
امریکا و غربیها بدانند زمان زورگویی و غلدری تمام شده است
کره شمالی ازارش به هیچ کشوری نرسیده است و هر جنایاتی شده یا کار امریکا و غربیها است یا دست اینها در کار بوده است
در جنگ فاجعانه علیه ملت سوریه که حدود ۹۰ کشور تروریست اعزام کردند با کلکهای مختلف از جمله جهاد نکاح در سوریه. کشورهای همسایه مانند ترکیه عربستان اردن اسراییل قطر دولت سوریه در مورد انها کوتاهی کرده است و در حق کشورش کوتاهی کرده است و باید سوریه انها را با موشک مید در حالی که یک موشک هم به انها شلیک نکرده است
اسد نباید سلاحهای شیمیایی خودرا در اختیار سازمان بین الملل میگذاشت چون هنوز جنگ تمام نشده
اینها همش بهانه است شیمیایی و اسد . در اکراین و عراق و پاکستان و افغانستان و … شیمیایی و بشار اسد که نیست اینها با دین اسلام و مسلمانان دشمنی دارند
چون سازمان بین الملل و تمام کشورهای مدعی حقوق بشر ساکت مانده اند که سکوت انها به منزله مجوز جنایت است به تروریستها است سوریه باید از سلاحهای شیمیایی استفاده میکرد و حالا که تحویل داده جنگ تمام نشده است .
نماینده دائم سوریه در سازمان ملل از آغاز جنگ در سوریه بیش از ۵۰۰ الی ۶۰۰ نامه مختلف به تمام نهادهای بین المللی و حقوق بشر تحویل داده و به هیچ یک از نامه ها جواب نداده اند و سکوت اختیار کرده اند .
علنی و مشخص است که این نهادها با امریکا و متحدینش همکار ی میکنند .
امریکا و ناتو با هواپیماهای بدون سرنشین مردم عادی افغانستان و پاکستان و… قتل و عام میکند
کدام نهاد و حقوق بشر به اینها مجوز داده است . تا موقعی که این نهادهای بین المللی اصلاح نشود مشکل جامعه جهانی و کشورهای جان حل و فصل نمیشود .
سازمان بین الملل هیچ قدرت و توانایی ندارد چون تماما زیرنظر امریکا و غربیها میباشد .
دولت جنایتکار باید به میز محاکمه جنایی کیفری دادگاههای بین المللی کشیده شوند و مجازات شوند (19273)
پاسخ به اين اظهار نظر
۰۰

مدعیان دفاع از حقوق بشر بزرگترین حامیان تروریسم هستند


۱۳۹۵-۰۳-۰۲ ۲۰:۰۴:۱۲
مدعیان دفاع از حقوق بشر بزرگترین حامیان تروریسم هستند
کسانی که انگشت اتهام تروریست بودن به سوی مردم ایران نشانه رفته اند بدانند ایران خود از بزرگترین قربانیان تروریست است و این مدعیان دروغین دفاع از حقوق بشر خود بزرگترین حامیان تروریسم هستند.وی با یادآوری اینکه همه عالم داعش را دستپروده آمریکا و صهیونیسم بینالملل میداند، گفت: میدانیم که استکبار برای مبارزه با اسلام و مسلمانان یک روز طالبان و روز دیگر داعش را پدید آورده است و از آنان حمایت میکند.
جنگ با اسلام و به نام اسلام
رییس دیوان عدالت اداری با طرح این پرسش که چه کسانی پیشرفتهترین سلاحها را در اختیار تروریستها قرار میدهند و از آنها حمایت مالی میکنند یا به وسیله آنان نفت عراق و سوریه را به غارت میبرند؟ ادامه داد: در جریان تحریم کشورمان از سوی استکبار جهانی شاهد بودهایم که برای جابهجایی یک محموله نفتی، تا چه میزان هیاهو راه میانداختند اما حالا میبینیم که مشتریان نفت تروریستها که از سوریه و عراق غارت میشود، همین کشورهای مدعی هستند و در مقابل به آنها سلاح و پول میدهند.
منتظری افزود: آمریکا و صهیونیست از آنجایی که میدانند اگر بخواهند با هر نامی غیر از اسلام وارد مواجهه با مسلمانان شوند، شکست خواهند خورد، داعش را پروردهاند و برایش پرچمی طراحی کردند که هرجا علم شد، نام اسلام بر آن نقش بسته باشد و از این طریق در حق مسلمانان جنایت میکنند. به گفته وی، اینان به نام اسلام به جنگ و نبرد با اسلام برخواستند. منتظری با اشاره به اینکه ما در طول تاریخ نیز شاهد چنین تجربهای بودهایم، افزود: در صدر اسلام کفار قریش تا زمانی که زیر لوای کفر و شرک با پیامبر مبارزه میکردند، موفق نبودند، اما بنیامیه با پذیرفتن ظاهری اسلامی، ضربههایی را به اسلام وارد کرد که تا امروز نیز شاهد آثار آن هستیم. رییس دیوان عدالت اداری در ادامه ضمن محکوم خواندن هر حادثه تروریستی که در آن مردم مظلوم و بیدفاع کشته شوند، ادامه داد: اینکه داعش دشمن استکبار باشد، باور پذیر نیست، به عنوان مثال از خاطر نبردهایم که حادثه ۱۱ سپتامبر را در آمریکا به وجود آوردند و آن را بهانهای کردند برای اینکه در کشورهای اسلامی اینهمه جنایت کنند.
پشت پرده حادثه اخیر پاریس بزودی مشخص میشود
به گفته وی، با وصف اینکه پشت پرده حادثه اخیر در پاریس چیست نیز در آینده مشخص خواهد شد و بزودی معلوم میشود که آنها این بار میخواهند چه جنایاتی را در منطقه انجام دهند. منتظری ادامه داد: به طور کلی از نظر ما و از منظر دینی و اسلام، آنچه در پاریس رخ داد و منجر به کشته شدن دهها نفر از شهروندان بیگناه شد، یک جنایت است و کشتهشدگان در این حادثه مظلوم هستند زیرا بر اساس آموزههای دینی ما هر انسانی حق حیات دارد. وی در ادامه تاکید کرد که یادمان باشد دوران ظلم ظالمان طولانی نخواهد بود و اگر ستمی در حق مظلومان شود، به ویژه آنهایی که جز خداوند پناهگاهی ندارند، خداوند مجازاتش را به ظالم برمیگرداند. رییس دیوان عدالت اداری با اشاره به روایتی از امام جعفر صادق(ع) گفت: آن حضرت میفرمایند «هر کس مرتکب ستم و ظلمی بشود، مجازات و کیفر آن دامنگیر خودش خواهد شد و مال یا فرزندانش را گرفتار خواهد کرد». (19286)
پاسخ به اين اظهار نظر
۰۰

پاکستان حمله هوایی آمریکا را محکوم کرد


۱۳۹۵-۰۳-۰۲ ۲۳:۰۲:۱۵
پاکستان حمله هوایی آمریکا را محکوم کرد

یک شنبه 2 خرداد 1395 - 20:21:32
وزارت امورخارجه پاکستان، حمله هوایی آمریکا را که ادعا می شود برای ترور سرکرده طالبان افغانستان انجام شد، محکوم کرد.
به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، وزارت امورخارجه پاکستان در بیانیهای، عملیات پهپاد آمریکایی در خاک پاکستان را نقض حاکمیت این کشور دانست و تأکید کرد که نخست وزیر و فرمانده ارتش پاکستان اطلاعات مربوط به این حمله را بررسی کردند.
منابع پاکستانی امروز تصاویری را از محل هدف قرار گرفتن سرکرده طالبان و انتقال اجساد از آن مکان منتشر کردند.
در این تصاویر، خودرویی دیده میشود که در حمله پهپاد آمریکایی در بلوچستان پاکستان منهدم شده است.
این عملیات هوایی آمریکا عصر شنبه در 160 کیلومتری شهر کویته پاکستان انجام شد.
در این تصاویر، همچنین نیروهای امنیتی پاکستانی در حال انتقال اجسادی از آن مکان هستند.
ادارۀ اطلاعات افغانستان امروز (یکشنبه) خبر کشته شدن سرکرده گروه تروریستی طالبان را تأیید کرد.
ادارۀ اطلاعات افغانستان اعلام کرد، "ملا اختر منصور" مدتی زیرنظر قرار داشت، و دیروز (شنبه) در عملیات هواپیمای بدون سرنشین در بلوچستان (جنوب غربی پاکستان) از پا درآمد.
ملامنصور سال گذشته و پس از اعلام مرگ "ملا محمد عمر" مؤسس طالبان، به عنوان جانشین وی تعیین شد.


همکاری با آمریکا حرام است (19265)

شکیل ائتلاف حقوقی جهانی برای شکایت از تروریسم آمریکا جنایت کارشماره یک درجهان!


یک شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۹
واکنش ژاپن به قتل زن ژاپنی توسط نظامی آمریکایی


وزیر دفاع ژاپن در پی دستگیری یک نظامی آمریکایی به اتهام تجاوز و قتل یک زن ژاپنی در جزیره اوکیناوا به این جزیره سفر و به فرمانده پایگاه نظامی آمریکا در اوکیناوا رسما اعتراض کرد.

، سفر گن ناکاتانی، وزیر دفاع ژاپن به جزیره اوکیناوا چند روز قبل از سفر مهم باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا به ژاپن انجام شده است.
براساس گزارش تلویزیون ژاپن ژنرال لارنس نیکلسون، فرماندهی این پایگاه آمریکایی در پاسخ به اعتراض ژاپنی ها فقط از این حادثه ابراز تاسف و برای خانواده مقتول دعا کرد.

این درحالی است که پلیس اوکیناوا روز پنج شنبه کنک فرانکلی شینزاتو، دریادار سابق ارتش آمریکا و یکی از کارکنان پایگاه هوایی پادنا در این جزیره را به اتهام آنچه که « قتل و امحای » جسد یک زن ژاپنی به نام رینا شیمابوکورو اعلام شده دستگیر کرد.
این مرد آمریکایی براساس گزارشها اعتراف کرده که این دختر 20 ساله ژاپنی را هدف تجاوز قرار داده و او را به قتل رسانده است. روز جمعه شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن بعد از دستگیری این نظامی آمریکایی نسبت به این قتل ابراز انزجار کرده و فومیو کیشیدا، وزیر خارجه ژاپن نیز برای اعتراض اقدام به احضار کارولین کندی، سفیر آمریکا در این کشور کرد.
مردم ژاپن بارها با برپایی تظاهرات به هتک حرمت زنان این کشور به دست نظامیان آمریکا اعتراض کرده اند.
همچنین وزیر دفاع آمریکا در تماس تلفنی با همتای ژاپنی بابت این حادثه ابراز تأسف کرد.
این درحالی است که باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا قرار است چند روز دیگر برای شرکت در اجلاس دو روزه گروه هفت به ژاپن سفر کند.جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۰
قتل زن ژاپنی به دست نظامی آمریکایی


نظامیان آمریکایی مستقر در جزیره اوکیناوای ژاپن بار دیگر جنجال ساز شدند.
قتل زن ژاپنی به دست پیمانکار نظامی آمریکایی در جزیره اوکیناوا با اعتراض هایی روبرو شده است.
وزیر خارجه ژاپن، سفیرآمریکا را در توکیو احضار و اعتراض رسمی کشورش را به او ابلاغ کرد.
پلیس ژاپن این پیمانکار نظامی را که در پایگاه نیروی هوایی آمریکا کار می کند، بازداشت کرده است.
جنایت های نظامیان آمریکایی در جزیره اوکیناوا، همواره مشکلی بزرگ در روابط توکیو و واشنگتن بوده است.
دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۵:۵۵
تظاهرات ضد آمریکایی مردم ژاپن


مردم ژاپن با برگزاری تظاهرات، به حضور نظامی آمریکا در کشورشان اعتراض کردند. تظاهرات کنندگان ژاپنی همچنین مخالفت خود را با برنامه آمریکا برای استقرار هواپیماهای جدید نظامی سی وی -۲۲ اوسپری در پایگاه هوایی یوکوتا (Yokota) توکیو اعلام کردند.


ده ها تظاهرات کننده ژاپنی با تشکیل زنجیره انسانی دور ساختمان مجلس این کشور در توکیو، اعتراض خود را به برنامه ساخت پایگاه هوایی جدید آمریکا در جزیره جنوبی اوکیناوا (okinawa) اعلام کردند.

اوکیناوا محل استقرار بیش از نیمی از 47 هزار نظامی آمریکایی است که بر اساس اتحاد نظامی دوجانبه در ژاپن به سر می برند.

تظاهرات کنندگان ژاپنی همچنین مخالفت خود را با برنامه آمریکا برای استقرار هواپیماهای جدید نظامی سی وی -22 اوسپری (cv-22 osprey) در پایگاه هوایی یوکوتا (yokota) توکیو اعلام کردند.

یک شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۴
گزارش تصویری:
عکس های اعتراض ژاپنی ها به حضور نظامیان آمریکایی


مخالفان خشمگین ساخت پایگاه دریایی آمریکا در ژاپن بار دیگر در اوکیناوا تجمع اعتراضی برگزار کردند. آنها از زمانی که سه مامور امریکایی به یک دختر نوجوان ژاپنی تجاوز کردند، همواره خواستار اخراج آمریکائیان و برچیده شدن پایگاه آنها بوده اند.

مردم اوکیناوا در حمایت از تاکشی اوناگا، فرماندار این جزیره که خواستار برچیده شدن پایگاه های نظامی امریکاست، تجمع کرده و نسبت به عملکرد شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن که با خواسته امریکایی ها مبنی بر ساخت یک پایگاه جدید موافقت کرده، دست به اعتراض زدند.
اختلاف میان «شینزو آبه» نخست وزیر ژاپن و «تاکشی اوناگا» فرماندار اوکیناوا بر سر ساخت پایگاه نظامی آمریکایی در این جزیره به قدری بالا گرفته که مردم سایر نقاط ژاپن نیز نسبت به آن حساس شده و اغلب آنها طرف فرماندار را گرفته اند.
امروز هزاران نفر از اهالی اوکیناوا در مقابل ورودی پایگاه دریایی متعلق به آمریکا در هونوکو واقع در شمال جزیره اوکیناوا تجمع کردند.
معترضان ژاپنی دست نوشتههایی حمل میکردند که بر روی آن نوشته شده بود «دستهای کثیفتان را از هونوکو بردارید.»

«شینزو آبه» از ساخت پایگاه نظامی در «هونوکو» حمایت کرده اما «اوناگا» فرماندار جزیره اوکیناوا حمایت خود را از خواست ساکنان این منطقه برای توقف ساخت پایگاه نظامی در این جزیره اعلام کرده است.

قرار است «شینزو آبه» چند روز دیگر در سفری به آمریکا با مقامات آمریکایی از جمله مقامات نظامی این کشور دیدار کند و انتظار میرود ساخت پایگاه نظامی آمریکایی در جزیره اوکیناوا محور موضوعات گفتوگوهای طرفین باشد.

اختلاف بین دولت مرکزی ژاپن و مقامات جزیره اوکیناوا که میزبان ارتش آمریکا در ژاپن است، بعد از آن بالا گرفت که فرماندار جزیره اوکیناوا در جنوب ژاپن دستور توقف فعالیت زیردریایی را در محل تغییر مکان پایگاه تفنگداران دریایی آمریکا صادر کرد.

آمریکا و ژاپن در سال ۱۹۹۶ و چند ماه بعد از اعتراض های مردم اوکیناوا نسبت به تجاوز چند مامور امریکایی به یک دختر 11 ساله، توافق کردند که پایگاه هوایی تفنگداران دریایی «فوتنما» که در بخش شلوغی از جزیره اوکیناوا بود را تعطیل کنند اما همزمان، طرح ساختن یک پایگاه جدید را نیز امضا کردند که با ادامه مخالفت های مردم اجرای آن متوقف شد.
خشم مردم اوکیناوا علیه امریکایی ها زمانی شعله ور شد که در سال ۱۹۹۵ یک دختر نوجوان ژاپنی از سوی سه تفنگندار دریایی مورد تجاوز قرار گرفت. از آن پس بارها و بارها اعتراض های مردم علیه حضور امریکاییان ابراز شد و برای مثال در ماه گذشته میلادی تظاهراتی با حضور ۱۰۰ هزار نفر از مردم اوکیناوا در اعتراض به حضور نظامیان آمریکایی برگزار شده بود.
خشم و عصبانیت مردم اوکیناوا در سال 2012 با افشای خبر تجاوز دو سرباز امریکایی به یک زن ژاپنی تشدید شد و اعتراض های آنها عذرخواهی رسمی مقامات امریکایی را در پی داشت.
ضمن این که حالت منع رفت و آمد عمومی برای تمام پرسنل نظامی ایالات متحده در ژاپن اعمال شد.

"سالواتور آنجللا" فرمانده نیروهای آمریکایی در ژاپن در گفتگو با خبرنگاران ژاپنی قول داد که ارزشهای اساسی حفظ خواهد شد و فرمانده ها هنگام مرخصی سیاستها را مورد بازبینی قرار می دهند.

وی افزود: تمام تلاش خود را می کنیم تا اطمینان خاطر دهیم که روابط آمریکا و ژاپن همچنان مستحکم باقی خواهد ماند.
فرمانده نیروهای آمریکایی در ژاپن روز گذشته به خاطر این موضوع عذرخواهی کرد و محدودیتهایی را در رفت و آمد نظامیان اعمال کرد.


قتل عام زنان و کودکان توسط جنگنده های سعودی،آمریکایی واسرائیلی درمدت 15 ماه است درسایه سکوت سازمان های بین المللی خیانتکارشماره یک!


یک شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۶:۴۲
افشای مداوای تروریست های سوریه در سرزمین های اشغالی


رسانه های صهیونیستی از جمله روزنامه «یدیعوت آحارونوت« فاش کردند، این رژیم با برپایی بیمارستان نظامی صحرایی در منطقه اشغالی «جولان» نزدیک مرز سوریه، زخمی شدگان شورشی مسلح سوری را به این بیمارستان منتقل و درمان می کند.
ر اساس گزارش شبکه یک تلویزیون رژیم صهیونیستی و روزنامه " یدیعوت آحارونوت"، چاپ سرزمین های اشغالی، شورشیان زخمی سوریه، در سرزمین های اشغالی درمان می شوند.

رژیم صهیونیستی با برپایی بیمارستان نظامی صحرایی در منطقه اشغالی «جولان» نزدیک مرز سوریه، زخمی شدگان شورشی مسلح در سوریه را به این بیمارستان منتقل و درمان می کند.

یکی از فرماندهان رژیم صهیونیستی ابراز امیدواری کرد، این اقدام در آینده، پلی برای ارتباط با شورشیان مسلح در سوریه باشد.

در این باره ، یدیعوت آحارونوت تصریح کرد، در ماه گذشته میلادی، 11 زخمی شورشی مسلح سوریه در این بیمارستان معالجه شدند که 8 نفر آنان، دوباره به سوریه بازگشتند و 3 نفر دیگر نیز برای مداوای بیشتر، در بیمارستان باقی ماندند.

شبکه 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز طرح ارتش این رژیم را در زمینه درمان و امداد رسانی به شورشیان مسلح سوری، تائید کرده است.پنج شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۰
تروریست های سوریه را بیشتر بشناسیم


تخمین زده شده است که حدود ۲۰ هزار عنصر تروریستی در سوریه حضور دارند که ملیت بیشتر آنها تونسی، لیبیایی، اردنی، چچنی و فرانسوی است.
بیشتر تروریست های حاضر در سوریه از کشور تونس هستند که شمار آنها بین هزار تا دو هزار نفر است. دو سوم آنها عضو گروه «جبهه النصره» در دو منطقه «بنّش» و «سراقب» در حومه ادلب مستقر هستند.
همچنین عناصر لیبیایی نیز در سوریه حضور دارند؛ آنها به سرکردگی «مهدی الحراتی» و در قالب گروه موسوم به «لشکر الامه» در حومه حلب مستقر هستند.

گروه سلفی اردنی نیز ماهها پیش، از حضور سیصد عنصر خود در حومه درعا خبر داد. علاوه بر این، عناصر چچنی و فرانسوی نیز در سوریه حضور دارند. وزارت کشور فرانسه از حضور بیش از صد فرانسوی در سوریه خبر داده بود. علاوه بر این، افراد انتحاری از بلژیک نیز عازم شمال سوریه هستند همان طور که پیش از این عازم عراق بودند.
تونسی ها و لیبیایی ها دارای گردانی مستقل هستند. چچنی ها نیز به سرکردگی ابو عمر الچچنی گردانی مخصوص به خود را تشکیل داده اند. به آنها در خاک ترکیه پایگاه های آموزشی داده شده است. آنها در دهه هفتاد قرن گذشته نیز در همان جا علیه روسیه آموزش می دیدند.پ

تروریستهای مسلح از همه مناطق مرزی عراق، لبنان و اردن و به طور عمده از مرزهای ترکیه وارد سوریه می شوند. القاعده نیز در ژانویه گذشته در گذرگاه «باب الهوی»، در مرز ترکیه و سوریه، تشکیلاتی موسوم به «مجلس شورای مجاهدان» را ایجاد کرد.

از مواردی که درماه های اخیر در سوریه مطرح شده این است که بسیاری از تروریست های مسلح و ارتش آزاد پس از کسب تجربه مستقل عمل می کنند و برای نفع خود دست به هر اقدامی از جمله آدم ربایی، سرقت، تجاوز و غیره می زنند.
کاخسفید: ایران همچنان تحت تحریمهای آمریکا و اروپا قرار داردمشکل امروز منطقه خاورمیانه و جهان کاخ سفید است و نه داعش

پنجشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۴
ورود 180 نیروی زرهی ارتش ترکیه با رهبری آمریکا درسایه سکوت تمام سازمان های بین المللی خیانتکارتاکنون خفه خون گرفته اند به شمال موصل
یک منبع امنیتی عراقی از ورود یگان های زرهی ترکیه به پایگاه زلیکان در شمال موصل خبر داد.

تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۸
نخست وزیر ترکیه برای دریافت پول دلالی و رشوه بابت حمایت تروریست ها وارد عربستان شد.

ناتوانی شورای امنیت دلیل اصلی جنایات آمریکا وعربستان سعودی قطر وترکیه است.
ادامه این جنایات به خاطر ناتوانی شورای امنیت سازمان ملل در انجام وظایف خود تاکنون عمل نکرده است و سکوت اختیارکرده است.
راز رشد قاچاق و فروش نفت توسط داعش چیست؟

العبادی: مسیر قاچاق نفت داعش از ترکیه است

روزنامه آلمانی: پسر اردوغان، وزیر نفت داعش است!

وسوسه نفت موصل، ترکیه را به عراق کشاند!

آمریکا برای حمایت از داعش، تانکرهای نفت را "نمیبیند"

تأکید مخالفان ترک بر دخالت اردوغان در قاچاق نفت

پهپادهای آمریکا بر فراز مناطق قاچاق نفت داعش +فیلم

ترکیه در مقابل نفت به داعش سلاح میدهد

فیلم ورود نفتکشهای داعش به ترکیه

تصاویرخرید نفت داعش توسط ترکیه را دراختیار داریم

پوتین: جنگنده روسی برای تضمین قاچاق نفت سرنگون شد

اسلحه از ترکیه؛ نفت و آثار باستانی از داعش

معلم: ترکیه در قاچاق نفت سوریه و عراق دست دارد

واکنش اردوغان به خریداری نفت از داعش

حمله به مخازن نفت داعش در سوریه + فیلم

انهدام حدود 500 تانکر قاچاق نفت داعش

انهدام دهها نفتکش داعش در شرق سوریه

سود 50 میلیون دلاری داعش از فروش نفت
چرا مدعیان حقوق بشر خفه خون گرفته اند!
که هیچ واکنشی از سوی مدعیان حقوق بشردر این خصوص مشاهده نمی شود.
مخالفان سوریه تحت کمک مالی عربستان و قطر و ترکیه و امارات واسرائیل ،نظارت ومدیریت رهبری آمریکا متهم به جنایت جنگی شدند.

آمریکا از طریق پایگاه اینجرلیک ترکیه به تروریستها سلاح میرساند
یک روزنامه «ترکیهای» فاش کرد، آمریکا از پایگاه اینجرلیک در ترکیه برای گروههای تروریستی سلاح و مهمات ارسال میکند.

بر اساس اعلام روزنامه «آیدنلیک» ترکیه، آمریکا از پایگاه اینجرلیک واقع در استان آدانای ترکیه برای گروههای تروریستی، سلاح و مهمات میفرستد. بنابر این گزارش، «جوزف دانفورد»، رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا، که اوایل ماه ژانویه به ترکیه سفر کرد از خودروهای تویوتای مجهز به آتشبارهای ضد هواپیما که در پایگاه اینجرلیک آماده شدهاند تا برای گروه های تروریستی فرستاده شوند، دیدن کرده است. این در حالی است که وزارت دفاع آمریکا نیز در پایگاه اینترنتی خود تصاویری را از این خودروهای فرستاده شده به گروههای تروریستی در شهر اعزام سوریه منتشر کرده است. آمریکاییها مدعی شده بودند به کسانی که با داعش و تکفیریها میجنگند کمک تسلیحاتی میکنند!
غرق شدن 6 کودک پناهجو در آبهای یونان،سران ترکیه مقصر اصلی است.

ارتباط ترکیه درمدت 6 سال با داعش آشکار است
سران جنایتکارترکیه به جای تجاوزبه سوریه وعراق، امنیت کشورش را تامین کند.
داودا وغلو درباره کامیون های حامل سلاح به سوریه توضیع دهد.
دولت ترکیه مسئول خونهای ریخته شده درسوریه است.
سلاحهای ارسالی ترکیه به سوریه دردست نیروهای داعش است.
ارسال سلاح ازتروریست به سوریه جرمی علیه بشریت است.
تروریسم تکفیری نتیجه سیاست ترکیه درمنطقه است.
مهرتائید مظلومان ومسلمانان برجنایات آل سعود.
آل سعود اهداف رژیم غاصب صهیونیستی را درمنطقه دنبال می کند.
نسل کشی آل سعود نماد خوش خدمتی به اسرائیل است.
عربستان جایگاه خود را درجهان اسلام ازدست داده است.
آل سعود بویی ازاسلام نبرده است.
عربستان سعودی حامی شماره یک داعش است.
آل سعود، سرباز رژیم صهیونیستی است.
حمله سعودی به یمن نشانه ضعف و بی دینی آنان است.
خطرآل سعود کمترازداعش واسرائیل نیست.
عربستان سعودی دریمن، جنایات جنگی مرتکب شده است.
عربستان دررجنگ نظامی وسیاسی دریمن شکست خورده است.
آمریکا درجنگ علیه یمن شریک عربستان سعودی است.
آمریکا درجنایت های تروریست های وسعودی ها شریک است.
نسل کشی مشترک آمریکایی ها وآل سعود، حمام خون دریمن 955 شهید درمدت 10 ماه درسایه سکوت تمام سازمان های بین المللی خیانتکاروهمچنان نیزادامه می دهد.
درپی تجاوزجنگند های عربستان ومتحدانش بیش از 9500 غیرنظامی کشته شده اند.
آمریکا شریک ریخته شدن خون یمنی هاست.

آل سعود باید به جرم جنایت جنگی مجازات شود.تجاوزعربستان سعودی به یمن براساس هیچ رژیم حقوقی قابل پذیرش نیست.سازمان های بین المللی فقط تماشاگرجنایات آل دریمن و... هستند.
سعودی ها امنیت منطقه را برهم زده اند.آمریکا جنایتکارازحملات عربستان به یمن حمایت می کند.
آمریکا حامی اصلی تروریسم است.
عربستان سعودی حامی اصلی تروریسم است.
جنایات امروزمنطقه رابطه مستقیم با آمریکا وعربستان سعودی دارد.
کودک مجروح یمنی : اگرعربستان ، آمریکا واسرائیل را دارد ما خدا را داریم.
ایران مقابل آمریکا می ایستد چه برسد به مزدوران سعودی آنها.
سعودی ها که هیچ بزرگترین ازآنها نبز جرات ایستادن دربرابرایران را ندارند.
دشمن جرات نگاه چپ به حریم جمهوری اسلامی را ندارد.
ناتوانی شورای امنیت دلیل اصلی جنایات آمریکا وعربستان سعودی قطر وترکیه است.
ادامه این جنایات به خاطر ناتوانی شورای امنیت سازمان ملل در انجام وظایف خود تاکنون عمل نکرده است و سکوت اختیارکرده است.

حمایت آمریکا از جنایت عربستان در یمن
آمریکا مصداق شیطان بزرگ است/ جنایات عربستان در یمن با حمایت مستقیم آمریکاست
آمریکا مسئول جنایات عربستان در یمن است
جنایات عربستان منطقه را ناامن کرده است

هرجا ظلمی است رد پای عربستان را می تواند دید.
سعودی ها به هرجنایتی دست می زنند تا اسلام را ناتود کنند.
عربستان مرتکب جنایات جنگی شده است.سعودی ها زبانی جزقتل کشتاررا نمی فهمند.
کشورهای عربی خلیج فارس حامی مالی داعش هستند.
عربستان خطرواقعی درمنطقه خاورمیانه است، عربستان صادرکننده اصلی تروریسم به منطقه خاورمیانه است.
مدعیان حقوق بشراگربه اصطلاح قصد مبارزه با داعش را دارد با سراغ عربستان برود.

جنایات رژیم آل سعود کودک کش فراموش شدنی نیست.
که سران عربستان به خاطراین جنایات فراموش نشدنی باید محاکمه ومجازات وشوند.
دست های سعودی ها در رشد تروریست های داعش آشکاراست.
کشورهایی که دم ازحقوق بشرمی زنند چرا درمقابل این جنایات عربستان سعودی سکوت کرده اند.
حوادث یمن برگ دیگردرکارنامه سیاه سعودی است.
سکوت دربرابرجنایت ازخود جنایت بدتراست.

جنایات القاعده وداعش دریمن مصرو لیبی و... ازسوی عربستان سعودی مورد حمایت می گیرد.
سکوت دربرابرعربستان کمترازحمایت نیست.
دعا کنیم جهان اسلام هرچه زودترازشرعربستان رها شود.

داعش توسط عربستان وترکیه درمنطقه رشد کرده است.
نتیجه سیاست های عربستان وترکیه درمنطقه تقویت تروریسم درمنطقه است.
اقدام بی شرمانه آل سعود و اردوغان ازتروریست ها حمایت می کنند.
عربستان وترکیه درمدت 6 سال که اقدام به تروریست می کردند.ونگران بازگشت آنها باشند.


عادل الجبیر وزیر خارجه عربستان بزرگترین تروریست است.
ملک سلمان پادشاه عربستان بزرگترین تروریست است.

سعودی ها مسوول خون مسلمانان درتمام کشورهای هستند.
تحرکات داعش زیرنظرعربستان هدایت می شود.
حمایت ازتروریست های داعش خیانت به بشریت است.
کشتاربی رحمانه زنان وکودکان یمن توسط سعودی ها یک نسل کشی آشکاراست.
عربستان درحال ازدست دادن اعتباربین المللی خود درحمله به یمن است.
حمله عربستان به یمن وکشتارشهروندان را نقض قوانین حقوق بشر وبشریت است.
حامیان تکفیری درآینده ای نزدیک هزینه های سنگین پرداخت خواهد کرد.
عربستان ازتسلیحات ممنوعه علیه نظامیان یمن استفاده می کند. همکار مدعیان حقوق بشردرکشتارمردم یمن!
اقدامات عربستان جنایت جنگی است.
عربستان، جنایت ضد بشری مرتکب شده است.

ازکم تحرکی غیرمسئولانه شورای امنیت سازمان ملل درموضوع یمن.
یک سوم کشته شدگان درحملات عربستان به یمن کودک هستند.
عربستان یک عذه سرطانی منطقه خاورمیانه است.
حمایت ازعربستان خیانت به بشریت است.
عربستان سعودی بیش ازصد هزارنفر را دریمن آواره کرده است.
عربستان سعودی با کمک های تسلیحاتی آمریکا و انگلیس واسرائیل یمنی ها را قتل عام می کند.
سکوت کشورهای اسلامی درقبال نسل کشی دریمن شرم آواراست.
شورای امنیت سازمان ملل متحد مقصراصلی جنایات عربستان است. سکوت دربرابرجنایت ازخود بدتراست.


سعودی ها مسوول خون مسلمانان درتمام کشورهای هستند. تحرکات داعش زیرنظرعربستان هدایت می شود. حمایت ازتروریست های داعش خیانت به بشریت است. کشتاربی رحمانه زنان وکودکان یمن توسط سعودی ها یک نسل کشی آشکاراست. عربستان درحال ازدست دادن اعتباربین المللی خود درحمله به یمن است. حمله عربستان به یمن وکشتارشهروندان را نقض قوانین حقوق بشر وبشریت است. حامیان تکفیری درآینده ای نزدیک هزینه های سنگین پرداخت خواهد کرد. عربستان ازتسلیحات ممنوعه علیه نظامیان یمن استفاده می کند. همکار مدعیان حقوق بشردرکشتارمردم یمن! اقدامات عربستان جنایت جنگی است. عربستان، جنایت ضد بشری مرتکب شده است.

ازکم تحرکی غیرمسئولانه شورای امنیت سازمان ملل درموضوع یمن. یک سوم کشته شدگان درحملات عربستان به یمن کودک هستند. عربستان یک عذه سرطانی منطقه خاورمیانه است. حمایت ازعربستان خیانت به بشریت است. عربستان سعودی بیش ازصد هزارنفر را دریمن آواره کرده است. عربستان سعودی با کمک های تسلیحاتی آمریکا و انگلیس واسرائیل یمنی ها را قتل عام می کند. سکوت کشورهای اسلامی درقبال نسل کشی دریمن شرم آواراست. شورای امنیت سازمان ملل متحد مقصراصلی جنایات عربستان است. سکوت دربرابرجنایت ازخود بدتراست.

آمریکا تهدیدی آشکار برای جهان است

داعش شرکتهای اسلحه سازی آمریکا را زنده کرد
جمعه 18 مهر 1393 - 18:4:30
تشکیل ائتلافی نظامی از سوی آمریکا به بهانه مقابله با گروه تروریستی داعش، فرصتی طلایی را برای شرکتهای اسلحه سازی آمریکا فراهم کرده است.
به گزارش روز جمعه پایگاه خبری شبکه العالم، "ریچارد ابو العافیه" نایب رئیس مرکز پژوهشی تیل گروپ تأکید کرد: این جنگ برای شرکتهایی که با ارتش آمریکا همکاری میکنند، فرصتی طلایی ایجاد کرده است.
حملات هوایی علیه مواضع داعش، در واقع به این معنا است که میلیونها دلار باید برای خرید بمب و موشک و قطعات یدکی هواپیماها هزینه شود؛ و همچنین بهانههای بیشتری را برای ارتقای جنگندهها و هواپیماهای مختلف فراهم می کند.
از زمان اعزام مشاوران نظامی آمریکایی به عراق از سوی رئیس جمهور این کشور، ارزش سهام شرکتهای اصلی وابسته به پنتاگون همچنان در حال افزایش است، که این روند با آغاز عملیات هوایی ائتلاف علیه مواضع داعش همچنان ادامه دارد.
به عنوان مثال ارزش سهام شرکت لوکهید مارتن طی 3 ماه اخیر، به نسبت 9.3 درصد افزایش یافت، ارزش سهام رایتیون و نورثروب هم 3.8 درصد، و سهام شرکت جنرال دینامیک 4.3 درصد ارتقا یافت.
شرکت لوکهید مارتن، سازنده موشک هلفایر است که در پهپادهای هجومی و جنگنده های ارتش عراق استفاده می شود.
ماه گذشته و چند روز پس از آغاز عملیات در سوریه، شرکت رایتیون قراردادی 251 میلیون دلاری را برای تحویل موشکهای کروز تام هاک به نیروی دریایی بست.
در 23 سپتامبر، ناوهای آمریکایی در نخستین شب عملیات 47 موشک تام هاک به سوریه شلیک کردند. ارزش هرکدام از این موشکها حدود 1.4 میلیون دلار است.
با وجود آنکه تأثیر این عملیات تا کنون ناچیز بوده است؛ به گفته کارشناسان این نتایج موجب کاهش توجه سرمایه گذاران به کارخانه های اسلحه سازی آمریکا نشده است.
"لورین تامسون" عضو پژوهشکده "لکزینگتون" که روابط بسیاری با صنایع دفاعیی آمریکا دارد، تأکید کرد که وضعیت امروز شرکتهای بزرگ اسلحه سازی، بسیار بهتر از آن چیزی است که سه سال قبل، پیش بینی میشد.
شرکتهای امنیتی خصوصی آمریکا که در سایه اشغال عراق و افغانستان به صورت قابل ملاحظهای رشد کردهاند، امیدوارند که جنگ کنونی موجب بسته شدن قراردادهای جدیدی در عراق شود.


درپاسخ به سخنگوی کاخ سفید.
به همه اقدامات کاخ سفید پاسخ می دهیم.
ما کاخ سفید آمریکا را زیر پا می گذاریم.
کاخ سفید دردنیا نقض آشکارقوانین بین المللی است.
شما چه غلطی در خاک افغانستان وسوریه وعراق و... می کنید؟ نتیجه سیاست های آمریکا تقویت تروریسم درمنطفقه خاورمیانه است.طرح آمریکا برای آمریکا محموله تسلیحاتی به داعش است.کودک کشی وآدم کشی با پول مکه وسلاحهای آمریکایی درمدت 6 سال سوریه وعراق ولبنان و...
دلارهای مکه ونفتی وعامل اصلی درجنگ وریه وعراق و... است.
آمریکا وعربستان سعودی مشکلی برای منطقه خاورمیانه است.
چه کسانی درسوریه وعراق و... با داعش همکاری می کنند؟ آمریکا ومتحدانش.
کمک 300 میلیون دلاری عربستان به نیروهای داعش.
چرا آمریکا سرکره 10 میلیون دلاری داعش را آزاد کرد.
کاخ سفید آمریکا مسئول حمایت ازتروریست ها درمنطقه خاورمیانه است.
کاخ سفید اعتنبارخود را ازدست داده.
آیا سازمان های بین المللی خیانتکار واقعا نمی دانند آمریکایی ها به اسم حقوق بشربدترین جنایات را می کنند.
تروریست ها اززکجا خط می گیرد؟ وابسته به آمریکا ومتحدانش هستند.
هیچ کشوری درسایه کاخ سفیید به عدالت ورفاه نرسیده است.
به آنها چه ربطی دارد شما چه کاره اید؟

99 درصد آمریکا ومتحدانش درمدت 6 سال عامل اصلی آنارامی های منطقه خاورمیانه و به ویژه سوریه وعراق هستند.
ناآرامی های منطقه خاورمیانه نتیجه بی توجهی جهان به جنایت های آمریکا ومتحدانش درجنگ سوریه وعراق و... است.
سوریه وعراق بدون محاکمه باید تمام تروریست ها اعدام کنند.
اعدام بدون محاکمه بهترین پاسخ به تروریست هاست.


داعش دراردن ازسوی آمریکا اموزش دیده.
آمریکا دست ازسیاست دوگانه درمنطقه برنمی دارد.


آمریکا خطرناکترین دشمن مسلمانان است.آمریکا حامی اصلی تروریست های داعش درمنطقه است.
دشمن می خواهد مانند آمریکا مسلمانان رژ صهیونیستی وعربستان سعودی وترکیه فرامش کنند.
آمریکا به کشورجنایت کارجنگی وحامی تروریسم دولتی درمنطقه تبدبل شده است.
قاتل 254 ایرانی کجا زندگی می کند؟
290 سرنشین هواپیمای پرواز شماره 655 ایران درتاریج 12 تیر 1367 را کشت.
هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری آمریکا درخلیج فارس توسط ناو آمریکایی سرنگون کردن.
هواپیمای مسافربری ایران درخلیج فارس پرونده سیاه دیگری ازجنایتت آمریکایی وکاخ سفید سراسر جنایت است.


باردیگرکخ سفید خیانت خودش را نشان داد.
اقدام کاخ سفید خیانت به اسلام است.
نقض حقوق بشر درآمریکا هیچ حد ومرزی ندارد.
آمریکا دست ازحمایت تسسلیحاتی ومالی ازتروریسم بردارد.
جنایات رژیم صهیونیستی و داعش ودیگر گروه های تروریستی و عربستان سعودی وترکیه ازسوی کاخ سفید آمریکا جنایتکارمورد حمایت قرارمی گیرد.
حامیان تروریسم مانند آمریکا وعربستان سعودی وقطر وامارات وترکیه ، حمایت های خود را متوقف کنند.

نیروهای داعش با رهبری آمریکا درمدت 6 سال طریق ترکیه با کمک ها مالی عربستان وقطروارد سوره وعراق می شوند.
داعش وهمان اسلام آمریکایی است.
ائتلاف آمریکا علیه تروریسم غیرقانونی است.
آمریکا همان داعش است.
داعش محصول مشترک آمریکا وعربستان وترکیه است.
رژیم آل سعود ا حمایت آمریکا ونقض فوانین بین المللی ادامه می دهد.
آمریکا درمقابل تروریم درغ است.


هدیه آمریکا به داعش از نگاه سفیر سابق آمریکا در عربستان
7 بهمن 1394 ساعت 19:50
سفیر سابق آمریکا در عربستان سعودی ضمن انتقاد از تصمیم دولت اوباما برای بازگرداندن نیروهای زمینی آمریکایی به خاورمیانه، تاکید کرد: تصمیم واشنگتن برای احیای راهبرد قبلی خود به گرمی از سوی رهبران داعش مورد استقبال قرار میگیرد.
چاس فریمن" سفیر سابق آمریکا در عربستان سعودی در مصاحبه با اسپوتنیک تصریح کرد: تصمیم دولت اوباما برای احیای راهبرد قبلی خود و اعزام نیروهای زمینی ویژه به خاورمیانه، با استقبال گرم رهبران داعش روبرو خواهد شد و این یک هدیه برای گروه تروریستی داعش است.

اشتون کارتر وزیر دفاع آمریکا روز جمعه تاکید کرد که گروهی از نیروهای ویژه آمریکایی در عراق مستقر خواهند شد تا از عملیات ارتش عراق برای بازپس گیری موصل حمایت کنند.

کارتر تصریح کرد: استقرار نظامیان ویژه آمریکایی بخشی از راهبرد جدید واشنگتن برای شکست داعش در عراق و سوریه به شمار میرود.

ولی فریمن استدلال کرد که این راهبرد تبعات فاجعه باری برای آمریکا به همراه خواهد داشت. وی گفت: داعش همواره سعی میکرده است تا آمریکا را برای بازگرداندن نیروهای زمینی خود به خاورمیانه تحریک کند. واشنگتن به جای حفاظت کشور در برابر تهدید تروریسم، با بازگرداندن نیروهای زمینی به عراق عملا آمریکا را در معرض خطر قرار داده است چرا که انگیزه لازم برای حامیان و طرفداران داعش به وجود میآید تا حملات تلافی جویانهای را در داخل آمریکا انجام دهند.

فریمن اظهار داشت: هر چه دخالت نظامیان آمریکایی در عملیات علیه جنبشهای اسلامی در منطقه مستقیم تر باشد، داعش و سایر گروههای تروریستی بهانه بیشتری برای انجام فعالیتهای تروریستی و آدمکشی علیه شهروندان آمریکایی در داخل مرزهای این کشور خواهد داشت.

داعش مامورآمریکا است.
آل سعود نوکرآمریکا درمنطقه است.
سرنوشت ترکیه درعراق همانی است که درسوریه دچارش شد.
اردوغان و داودا وغلو درمدت 6 سال تسلیحات داعش را تامین می کند.
آمریکا وعربستان سعودی وترکیه ازداعش حمایت می کنند.
؛ ترکیه "10 هزار پاسپورت" برای داعش صادر کرد!
نشریه هوریزون ویکلی کانادا خبر از اعطای 10 هزار پاسپورت ترکیه به اعضای داعش از سوی دولت ترکیه داد.
تاریخ: ۱۸ تير ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۳
نشریه هوریزون ویکلی کانادا خبر از اعطای 10 هزار پاسپورت ترکیه به اعضای داعش از سوی دولت ترکیه داد.

به گزارش بولتن نیوز، این نشریه کانادایی با اعلام این خبر به نقل از یک منبع مصری اضافه می کند: ترکیه این پاسپورتها را در اختیار داعش قرار داده است تا اعضای داعش بتوانند براحتی در مرزها تردد کنند.


براساس این گزارش این اقدام دولت ترکیه سبب خواهد شد اعضای داعش بتوانند به راحتی در منطقه تردد کنند بدون اینکه شناسایی گردند.

ترکیه 10هزار پاسپورت برای داعش صادرکرد تا در رفتوآمد اذیت نشود

از سوی دیگر این پاسپورتها این امکان را در اختیار داعش قرار می دهد که در شرایط اضطراری بتوانند با ورود به خاک ترکیه از مرگ در امان بمانند.


دولت ترکیه امروز به عنوان یکی از بزرگترین حامیان داعش در جهان شناخته شده است و تردد بسیاری از اعضای داعش از کشورهای منطقه و اروپایی به سوریه از طریق این کشور صورت می گیرد بدون اینکه ممانعتی برای آنها صورت بگیرد.

داعش مامورآمریکا است.
آل سعود نوکرآمریکا درمنطقه است.
سرنوشت ترکیه درعراق همانی است که درسوریه دچارش شد.
اردوغان و داودا وغلو درمدت 6 سال تسلیحات داعش را تامین می کند.
آمریکا وعربستان سعودی وترکیه ازداعش حمایت می کنند.
داعش نتیجه طرح آمریکا وعربستان وترکیه است.
آنچه درسوریه وعراق رخ می دهد به ترکیه است.
ترکیه مسئول ورود تروریست ها به سوریه وشورش اخیردرعراق است.
شورای امنییت سازمان ملل متحد درقبال جنایات آمریکا ومتحدانش سکوت کرده است.
جنگ سوریه وعراق ویمن یک توهین شرمآرا به شورای امنیت سازمان ملل محتد است.

روزنامه سعودی: دخالت ترکیه در شمال عراق با چراغ سبز آمریکا صورت گرفت

روزنامه «العرب» نوشت، آمریکا و ترکیا قصد دارند با حذف نیروهای بسیج مردمی در آزادسازی مناطق سنینشین، راه را برای نفوذ ایران و نیروهای همپیمان آن در منطقه ببندند.
روزنامه «العرب» وابسته به عربستان سعودی، چاپ لندن، در یادداشتی، دخالت نظامی ترکیه در عراق و اصرار آن برای حضور در پایگاه «بعشقیه» واقع در شمال عراق را بررسی کرد.
بر اساس این گزارش، اصرار ترکیه بر حضور در خاک عراق به بهانه وجود تروریسم در این کشور و ناتوانی دولت عراق در بیرون راندن ترکیه از خاک خود، نشان از این دارد که ترکیه به درخواست آمریکا و با چراغ سبز آن دست به این اقدام زده است.
روزنامه العرب مینویسد، با وجود اعتراضهای دولت عراق و تهدیدهای نیروهای بسیج مردمی، ترکیه همچنان در خاک عراق حضور دارد و حتی آن را قانونی میداند.
در همین راستا، «مولود چاویش اوغلو» وزیر خارجه ترکیه گفتهاست: دنیا نسبت به صحت و درستی موضع ترکیا و حضور نیروهای ترکیه در پایگاه «بعشقیه» و تمامی اقدامات آن در مبارزه با تروریسم قانع شده است.
نویسنده این یادداشت مینویسد: این سخن نخست وزیر خارجه ترکیه گمانههایی را در خصوص وجود یک توافق سری بین آمریکا و ترکیه و دخالت دادن ترکیه در جنگ داعش به ویژه در شمال عراق، تقویت میکند و در همین راستا آمریکا سعی دارد راه را برای ورود ایران و گروههای مبارز وابسته به آن، در مناطق سنینشین عراق ببند.
این نویسنده می نویسد، آمریکا برای تحقق این هدف با مسئولان ترکیهای در مورد آزادسازی استان «نینوا» به توافق رسیدهاند و این هماهنگی آمریکا و ترکیه به نفع عملیات آزادسازی نینوا است.
العرب مدعی شد: از آنجایی شبه نظامیان شیعی موسوم به «الحشد الشعبی» به نیابت از ایران در حال جنگ هستند و زمینه را برای نفوذ ایران در عراق فراهم میکنند، ایالات متحده آمریکا قصد دارد نقش نیروهای بسیج مردمی را در این جنگ (با داعش) محدود کند.
برای همین منظور، آمریکا در عملیات بازپسگیری «الرمادی» موفق شد نیروهای بسیج مردمی را کنار بگذارد و عملیات فقط منحصر در نیروهای مسلح عراقی مورد حمایت پیکارجویان سنی استان الرمادی انجام شد.
آمریکا ومتحدانش خطری برزگ برای همه بشریت است.
همکاری مدعیان حقوق بشردرکشتارمردم منطقه خاورمیانه!
ازسکوت کشورهای اسلامی دربرابرجنایات آمریکا ومتحدانش تاسف بار است و شرم آواراست.
پشت پرده تمامی آتش افروزی درمنطقه خاورمیانه ترکیه است.
حمایت آمریکا ازخون ریزی ها درمنطقه خاورمیانه پشت پرده هدیه 500 میلیون دلای اوباما به داعش چیشت؟
کشتاربی رحمانه زنان و کودکان سوریه وعراق توسط آمریکا وعربستان وترکیه یک نسل کشی آشکاراست.عضو دومای روسیه:
آمریکا چشمان خود را به معاملات نفتی ترکیه با داعش بسته است
آمریکا تنها کشوری است که این حقیقت عیان را که ترکیه از تروریست های داعش نفت می خرد، انکار می کند
تاریخ: ۰۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۹
رئیس کمیته امور بین المللی مجلس دومای روسیه روز پنجشنبه نوشت آمریکا تنها کشوری است که این حقیقت عیان را که ترکیه از تروریست های داعش نفت می خرد، انکار می کند. به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، آلکسی پوشکوف در صفحه توییتر خود نوشت:«روسیه، سوریه، عراق، یونان و اسرائیل ترکیه را به خرید نفت از داعش متهم کرده اند، اما آمریکا تنها کشوری است که به سبب کوته نظری ژئوپولیتیک خود این حقیقت را نمی بیند.»
پانوس کامنوس Panos Kammenos وزیر دفاع یونان و موشه یعلون همتای اسرائیلی وی روز سه شنبه در دیدار خود در آتن گفتند ترکیه مدتهای طولانی است که از تروریست های داعش نفت می خرد. مارک تونر، معاون سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا روز چهارشنبه گفت واشنگتن با اتهامات یونان و اسرائیل مبنی بر مشارکت ترکیه در قاچاق نفت داعش مخالف است. وی گفت آمریکا هیچ سند و مدرک ملموسی در حمایت از این اتهامات ندارد.
ولید معلم، وزیر امور خارجه سوریه پیشتر آنکارا را به خرید نفت از داعش متهم کرده بود. حیدر العبادی، نخست وزیر عراق نیز در دسامبر 2015 اتهام مشابهی را علیه ترکیه مطرح کرده بود. وزارت دفاع روسیه پیشتر مدارکی درباره معامله نفتی غیرقانونی میان تروریست های داعش و ترکیه ارائه کرده است.


عربستان چیزی ازاسلام نمی داند.
مظلومان ومسلمانان فقط آمریکایی ها وسعودی ها درمنطقه خاورمیانه تروریست می شناسند.


داعش حاصل سیاست های کاخ سفید است.
ورود تروریست ها ازطریق ترکیه با رهبری آمریکا درمدت 6 سال به خاک سوریه وعراق نقض قوانین بین المللی است ولی کاخ سفید وترکیه نمی فهمند.
چرا داعش دشمن آمریکا جنایتکارنمی شود؟
کاخ سفید خط می دهند داعش اجرا می کند.
اقدام کاخ سفید خیانت به مظلومان ومسلمانان است.پول های عربستان به خون مردم سوریه وعراق ولبنان ویمن و... آغشته است.


داعش به ترکیه نفت فروخته است!
آنچه درترکیه رخ می دهد شبیه حوادث سوریه وعراق است.
داعش توسط آمریکا با هدف اسلام هراسی به وجود آمده است.
سلاح وپول و تروریست و... داعش توسط با رهبری آمریکا تامین می شود؟
کشتار بی رحمانه مردم و سربازان سوری وعراقی به دست تکفیری ها نجس وحشی با همدستی آمریکا وهم پیمانانش درسایه سکوت تمام سازمان های بین المللی خیانتکار مدت 6 سال تاکنون لال شده اند وسکوت اختیار کرده است.
اردوغان با مدیریت کاخ سفید درمدت 6 سال است تسلیحات داعش و دیگر گروهک تروریستی را تامین میی کند وهمچنان نیزادامه می دهد.

شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۲:۱۳
حمایت مقامات آمریکایی از تروریستهای درجه یک جهان
پایگاه اینترنتی اسپوتنیک در گزارشی با عنوان «مقامات آمریکا از سازمان های تروریستی درجه یک حمایت می کنند» نوشت: کارمندان عالیرتبه آمریکا و از جمله «هیلاری کلینتون» وزیر امور خارجه سابق آمریکا اعتراف می کنند که آمریکا به شکل گیری گروه بندی «القاعده» کمک رساند.
این پایگاه خبری در ادامه افزود: واشنگتن تروریست هایی را آموزش داد و مسلح کرد که در افغانستان بجنگند. بعدها خود آمریکایی ها طعمه شبه نظامیان القاعده شدند.
«مایکل سپیرنگمان» رئیس سابق بخش روادید سفارت آمریکا در عربستان سعودی کتابی تحت عنوان «ویزا برای القاعده: هدیه سازمان سیا که دنیا را تکان داد» منتشر کرد و در یک مصاحبه اختصاصی با شبکه تلویزیونی «ار.ت» تعریف کرد که چه کسی او را وادار به صدور ویزا برای اشخاصی کرد که بعدها توسط سازمان های تروریستی استخدام شدند.
دراین مصاحبه افزوده شد که باید به قانون مهاجرت و شهروندی و اسناد مربوطه وزارت امور خارجه توجه شود. در این اسناد آمده است که اگر شخصی که تقاضای ویزا می کند نتواند بطور قانع کننده ثابت کند که به آمریکا رفته و برخواهد گشت و اینکه او ارتباط محکمی با کشور خود و یا کشوری دارد که در آنجا تقاضای روادید کرده است، باید از صدور ویزا برای او خودداری شود.
اکثر متقاضیان که رئیس پایگاه داده های «سیا» تقاضای آنها را برای من فرستاد، نتوانستند توضیح بدهند که این افراد با چه اهدافی به آمریکا می روند و مقصد اصلی آنها کجاست.
بدین ترتیب من از صدور ویزا برای آنها خودداری کردم. پس از آن جی فِرِرِس کنسول آمریکا مرا تهدید کرد که اگر از صدور ویزا برای آنها خودداری کنم مرا اخراج خواهد کرد.
دیپلمات سابق آمریکا درباره موارد معین صدور ویزای غیرقانونی تعریف کرد: آنچه به دو پاکستانی مربوط می شود که نزد من آمدند و گفتند که برای شرکت در نمایشگاه لوازم یدکی خودرو در چارچوب وزارت بازرگانی آمریکا قصد سفر به ایالات متحده را دارند، آنها حتی نتوانستند عنوان دقیق نمایشگاه را بیان کنند و یا اینکه این نمایشگاه در کدام شهر برگزار می شد. من البته از صدور ویزا برای آنها خودداری ورزیدم. تقریبا یکساعت پس از آن، «پل آروید تِوِیت» عامل سرویس مخفی «سیا» تلفن کرد و خواستار صدور ویزا برای آنها شد.
من گفتم، نمی توانم به آنها ویزا بدهم، زیرا آنها نمی دانند برای چه به آمریکا می روند و بدرستی نمی توانند توضیح بدهند قصد آنها از سفر به آمریکا چیست. از این رو هیچ دلیل منطقی برای صدور ویزا برای آنها وجود ندارد. سپس او بدون اتلاف وقت، مستقیما به رئیس بخش کنسولی مراجعه کرد که پس از آن برای آنها ویزا صادر شد».
سپیریگمان بعید نمی داند که افرادی که بدین ترتیب ویزا دریافت کردند بعدها به عضویت سازمان های تروریستی مانند «القاعده» درآمدند.
در عین حال بر اساس گزارش اسپوتنیک، «جون شیندلر» در کتاب خود به نام «ترور نامقدس» نوشته است که تعدادی از افرادی که با عملیات تروریستی ۱۱ سپتامبر ارتباط داشتند، ابتدا برای جنگیدن در افغانستان استخدام شده بودند.
آنها ابتدا در آنجا و بعد در بوسنی جنگیدند و بعد در طراحی و اجرای عملیات تروریستی شرکت داشتند که مرکز جهانی تجارت و پنتاگون هدف آنها شد.
تشکیلات موقت تروریست ها که می بایست با نظامیان در افغانستان بجنگند، به یک نیروی دائمی از اعراب و افغان ها مبدل شد، سازمان یکپارچه و دارای ساختار قدرتمند که قادر به سرنگونی دولت ها در کشورهای دیگر است، درست شبیه آنچه در یوگسلاوی و عراق، لیبی و سوریه رخ داد.
آنها اوضاع در کشور را بی ثبات کرده و شخصیت های سیاسی را برکنار می کنند و ساختمان ها را منفجر. آنها سازمان های تروریستی درجه یک هستند که مقامات آمریکا و رژیم های سرکوب گر در منطقه از آنها حمایت می کنند.

درپاسخ به سخنگوی کاخ سفید چرا درمورد جنایت های رژیم صهیونیستی درمدت 6 است با تروریست ها درسوریه همدست و همکاری می کند خفه ولال شده اند وسکوت اختیارکرده اند.
نباید درمبارزه با تروریسم روی کاخ سفید حساب بازکرد.کاخ سفید خودش یکی ازحامی اصلی تمام تروریست ها درمنطقه خاورمیانه است.
ایندیپندنت گزارش داد
تیمار تروریسم در بیمارستانهای رژیم صهیونیستی
خبرگزاری فارس , 3 بهمن 1394 ساعت 8:44
یک رسانه انگلیسی، روز جمعه گزارشی منتشر کرده که بار دیگر حمایتهای رژیم صهیونیستی از گروههای تروریستی در سوریه، از جمله جبههالنصره، وابسته به القاعده را نشان میدهد.
یک رسانه انگلیسی، روز جمعه گزارشی منتشر کرده که بار دیگر حمایتهای رژیم صهیونیستی از گروههای تروریستی در سوریه، از جمله جبههالنصره، وابسته به القاعده را نشان میدهد.

«علا»، یکی از معارضان سوری است که به نوشته ایندیپندنت در حالی که در بیمارستان روی تخت خوابیده میگوید: «پوتین، شیطان بزرگ است، اسد شیطان کوچک؛ اما اسرائیل اکنون دوستمان است، آنها به ما کمک میکنند.»

او مسئول کار با سلاحهای ضد هواپیما بوده که در حمله هواپیماهای روسیه یکی از پاهایش را از دست داده است.

«علا» که ۲۲ سال سن دارد در این حمله بیهوش شد و ۵ روز بعد در درمانگاه اسرائیلی «زیو»، واقع در شهر «صفد»، در شمال فلسطین اشغالی چشم باز کرد.

او میگوید: «ما در درعا پزشکان زیادی نداریم. اگر من را اینجا نیاورده بودند پای دیگرم هم قطع میشد. به ما یاد داده شده بود فکر کنیم همه چیز اسرائیل بد است، اما آنها با من و سایر انقلابیون خوب رفتار کردهاند.»

ایندیپندنت مینویسد اسرائیل نمیتواند خودش را از جنگی که در مرزهای شمالیاش در حال وقوع است جدا نگاه دارد و واضحترین جلوهاش هم همین است که بیش از ۲۰۰۰ نفر از پیکارجویان سوری در بیمارستانهای شمالی این رژیم در حال درمان هستند.

«علا» گفته عضو گروه موسوم به «ارتش آزاد سوریه» است، اما این روزنامه انگلیسی همچنین گزارش میدهد بیمارستان «زیو» قبلاً محل درمان اعضای جبههالنصره که با القاعده بیعت کرده هم بوده است.

روزنامه انگلیسی دیلیمیل هم دو ماه پیش تصاویر و فیلمهایی اختصاصی از درمان تروریستهای جبههالنصره در بیمارستانهای رژیم صهیونیستی منتشر کرده بود.

دیلیمیل از اختصاص هزینهای معادل ۵۰ میلیون «شکل»، برابر با ۸.۷ میلیون دلار برای درمان بیش از ۲۰۰۰ تروریست سوری خبر داده بود


چرا کاخ سفید ازورود تروریست ها از طریق ترکیه به سوریه وعراق درمدت 6 سال است جلوگیری نمی کند. وخفه خون گرفتن.
حمایت آمریکا عامل استفاده رژیم صهیونیستی وعربستان سعودی ازتسلیحات ممنوعه است.چرا کاخ سفید خفه خون گرفتن.


درپاسخ به جاش ارنست سخنگوی کاخ سفید
ماموریت آمریکا درعراق تجهیزکردن داعش نه ارتش ونیروهای مردمی عراق.
آمریکایی ها بدترین دشمن سوریه وعراق ولبنان و... هستند.
داعش یک ازدستگاه های دولت آمریکا وعربستان وترکیه و اسرائیل است.
امروزاسلام آمریکایی بزرگترین تهدید برای کشورهای اسلامی است.
آمریکا درمدت 17 سال است درافغانستان بدنبال مدیریت وتقویت تروریسم است.
آمریکا درمدت 6سال است درعراق وسوریه ومنطقه خاورمیانه بدنبال مدیریت وتقویت داعش ودیگر گروه های تروریستی است.
گروه تروریستی داعش مزدوران استکبارجهان هستند.
جنگ سوریه وعراق جنگ داخلی نیست، جنگ خارجی است.
آمریکا داعشی ها وارد افغانستان ولیبی و مصر ویمن وسوریه وعراق ولبنان و... کرده است.
هر روزحدود 40 تروریست با رهبری آمریکا با کمک ها عربستان وقطر ازطریق ترکیه وارد سوریه می شوند.
جنایات آمریکا ومتحدانش فراموش نمی شود.
تروریسم تکفیری نتیجه سیاست آمریکا درمنطقه است.
آمریکا درمدت 17 سال است ثابت کرد که دوست واقعی تروریسم است.
دولت آمریکا حامی اصلی تروریست ها درجهان است.
جنایات تمام تروریست ها درمنطقه خاورمیانه ازسوی آمریکا مورد حمایت قرارمی گیرد.
جنایات رژیم صهیونیستی وعربستان سعودی وترکیه درمنطقه ازسوی آمریکا مورد حمایت قرارمی گیرد.

نمی تواند درمقابل جنایت های آمریکا وانگلیس وعربستان آرام نشست.
چرا مدعیان حقوق بشردریمن طرف عربستان را گرفت؟
کمک اطلاعاتی آمریکا وانگلیس به عربستان درحمله به یمن.
عربستان سعودی درمدت 10 ماه است مردم مظلوم یمن را با پشتیبانی آمریکا وانگلیس به خاک وخون کشیده است.
آمریکا وانگلیس درجنایت های سعودی ها شریک است.
دولت آمریکا وانگلیس شریک ریخته شدن خون یمنی هاست.


سازمان ملل باید ازدست کشورهای زورگو خارج شود.
آمریکا، بزرگترین تامین سلاح برای تروریست هاست.
رژیم صهیونیستی وآمریکا وداعش وعربستان وترکیه بزرگترین قاتل کودکان درجهان هستند.
کاخ سفید قوانین بین المللی را بای رسیدن به اهذافش نقض می کند. تروریسم داعش، نتیجه تجاوززگری آمریکاست.عربستان تبدیل به انبارتسلیحات آمریکا وانلگلیس شده است.
ائتلاف ضد تروریسم نتوانست کاری درافغانستان عراق وسوریه انجام دهد.

کاخ سفید همیشه حامی وپشتیبان تروریسم بوده است. رابط مستقیم آمریکا وسرویس اطلاعاتی تروریست ها.
کاخ سفید به دشمنان اسلام مانند رژیم صهیونیستی وعربستان سعودی وترکیه وتمام تروریست ها درمنطقه خاورمیانه کمک می کند.
هیچ فرقی میان داعش و دیگر گروه های تروریستی درسوریه مثل جبهه النصره وارتش آزاد وجود ندارد وهمه این گروه های تروریستی سگ های شکارچی آمریکا هستند.
اعتراف: هدف اوباما ازبین بردن داعش نبود.
آمریکا اعتراف کرد که به دنبال نابودی داعش نبوده است.
حامیان تروریست ها مانند تروریست ها مرتکب جنایت علیه بشریت شده است.
ترکیه ازداعش وجبهه النصره حمایت می کند/ هیچ سلاح بدون اطلاع ترکیه وارد سوریه نمی شود.که ترکیه درمدت 6 سال است با داعش وجبهه النصره ارتباط عملی ومیدانی دارد. دشمن واقعی ترکیه است. اعشش پیاده نظام ترکیه است.


عکس(18+)/ نحوه اعترافگیری در زندانهای عربستان
10 بهمن 1394 ساعت 22:46
خندهدارترین جوک سال 2015 را میتوان ریاست رژیم سعودی بر کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل متحد دانست؛ رژیمی که اقدامات ضد حقوق بشری و گردنزدنها و شکنجههای فجیعش علیه زندانیان، شهره عام و خاص است و از زیر عبای مفتیهایش، القاعدهها و داعشها و النصرهها بیرون آمدهاند.

خندهدارترین جوک سیاسی سال 2015 را میتوان ریاست رژیم عربستان سعودی بر کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل متحد دانست؛ رژیمی که اقدامات ضد حقوق بشری و شکنجههای فجیعش علیه زندانیان، شهره عام و خاص است و از زیر عبای مفتیهایش، القاعدهها و داعشها بیرون آمده است. این در حالی است که حتی کشورهای غربی و اروپایی به نقض اساسیترین مبانی حقوق بشر در این کشور اذعان دارند. یکی از ابعاد نقض حقوق بشر از سوی حاکمیت آل سعود بدرفتاری و شکنجه زندانیان در بازداشتگاهها و زندانهای رژیم صهیونیستی است.

آنچه در این گزارش به آن اشاره میشود، نامهای است که دکتر "محسن العواجی" از فعالان اینترنتی مستقل در سال 2000 میلادی (15 سال قبل) در مورد شکنجه های گسترده در زندان های آل سعود خطاب به "نایف بن عبدالعزیز" وزیر کشور وقت عربستان سعودی نوشته شده است. این نامه گرچه مربوط به سالها پیش است، اما می تواند بخشی از جنایات فجیع بازداشتگاههای مخوف آل سعود را نشان دهد؛ جنایاتی که طبعاً اکنون با شدت و تنوع بیشتری اعمال میشود.

العواجی برای نگارش این نامه با بیش از 20 زندانی عربستانی گفتوگو کرده است و اظهارات قربانیان شکنجهها را به صورت مستند گزارش داده است. البته وی بعدها توضیح می دهد که امیر نایف با وجود همدردی و ابراز تأسف از این حوادث هیچ اقدام جدی برای احقاق حقوق قربانیان و مجازات عاملان این جنایتها و توقف شکنجه در بازداشتگاههای رژیم سعودی انجام نداد. بخشهایی از این گزارش بدین شرح است:

یکی از شکنجهشدگان توضیح میدهد که زندانیان نمیتوانستند خود را قانع کنند که وزیر کشور سعودی حرفهای آنها را باور کرده و اقداماتی را برای بازخواست نیروهای امنیتی تحت امر خود انجام دهد. آنها وحشت زیادی از بیان این حقایق داشتند و میترسیدند بیان این مطالب بار دیگر به زندانیشدن آنها منجر شود. با این حال، برخی از آنها گزارشهای خود را از نحوه شکنجه در زندانهای آل سعود ارائه دادند.

العواجی در گزارش خود تأکید میکند که عریان کردن کامل و مکرر زندانیان اقدامی عادی در زندانهای سعودی است، برخی زندانیان تهدید میشوند که همسر آنها نیز احضار شده و در معرض شکنجه قرار می گیرد. در برخی موارد دستوپای زندانی بسته میشود و توسط خودرو کشیده می شوند. در این گزارش آمده که یکی از زندانیان در نتیجه شکنجه دچار صرع شده بود. در برخی موارد زندانیان در اتاقی تاریک قرار گرفته و مجموعهای از افسران امنیتی وی را مورد ضرب و شتم قرار میدهند.

همچنین مواردی مشاهده شده که شکنجه گر فرد زندانی را مجبور به ارضای جنسی شکنجهگر میکند. شکنجه هایی اینچنینی به همراه عریانکردن مکرر و کامل زندانیان، نقش زیادی در فروپاشی روحیه و شخصیت آنها داشته و اثرات آن تا مدتها بر جسم و روان زندانیان باقی مانده است.

بنابراین گزارش، در موارد زیادی، شکنجه زندانیان با سوزاندن بدن آنها با سیگار مشاهده شده است. تهدید به تجاوز جنسی، از دیگر شکنجههایی است که در زندانهای رژیم سعودی انجام می شود. آویزان کردن معکوس و برهنه زندانیان برای مدتهای طولانی و مکرر و ضربه زدن با چوب به بدن زندانیان بویژه پاها و آلت تناسلی آنان، برخی دیگر از این شکنجههاست.

البته گروهی از شکنجهگران غربی نیز در زندان های سعودی وجود دارند که "جوخه مرگ" خوانده می شوند؛ آنها تحت امر ژنرالهای آل سعود، وحشیانهترین جنایتها را در زندانهای این رژیم رقم می زنند تا جایی که زندانیان برای مرگِ آسان، راضی می شوند مسؤولیت هر نوع عملیات تروریستی را هم بر عهده بگیرند.

یکی از زندانیان که با نویسنده این مصاحبه صحبت داشته، کتک خوردن با چوب و سیم های مسی که باعث جدا شدن پوست بدنش شده و خاموش کردن سیگار بر روی بخش های حساس بدن و آویزان کردن از ریش را از شکنجههای عادی در زندان خوانده و توضیح داد که در بسیاری از دفعات بازجویی، وی را کاملا لخت میکردند و در برخی موارد به وی تعرض جنسی شده است. وی می افزاید که تمامی این شکنجه ها در برابر شکنجه های روحی که در نتیجه ناسزا گویی به خداوند و پیامبر اکرم(ص) مقابل زندانیان انجام میشد، ناچیز بود.

یکی از زندانیان در گزارش خود می نویسد: یک بار فردی به نام "ب" با لباس غیرنظامی وارد زندان شد و در برابر حدود 7 تا 10 افسر خواست تا فردی به من و یکی دیگر از زندانیان تجاوز کند. وی لباس زندانی دیگر را بالا زد و با لحنی زننده گفت: از این شروع کن. من گریه کردم و گفتم که به هر چیزی که می خواهی اعتراف میکنم. خوشبختانه وقتی در حال شکنجه بودم از اخبار روزنامه ها در مورد انفجار ریاض مطلع شده بودم و اطلاع نسبی از آن داشتم، به این ترتیب سناریویی برای خودم ساختم و این انفجار را گردن گرفتم. شکنجههای زندانبانها باعث خونریزی داخلی من در برابر افسران شد. خون از دهان من بیرون میزد، ولی وقتی یکی از افسران خواست به من کمک کند، "ب" او را دور کرده و توبیخ کرد. حتی وقتی من به زندان منتقل شدم، از آنها خواستم که مرا مداوا کنند، ولی آنها از مداوای من خودداری کند. من بیش از 10 روز بدون غذا باقی ماندم تا جایی که در زندان در نتیجه شکنجهها و گرسنگی و بیماری دست به خودکشی زدم.

فرد دیگری با نام "ف.ق.ق" در رابطه با شکنجههای خود میگوید: آویزان کردن، شلاق زدن، تهدید به احضار کردن همسر، تهدید به وصل کردن برق، پاشیدن چای و قهوه داغ بر روی بدن و فلک کردن، از جمله شکنجههای ساده و رایجی بود که بر روی من انجام شد. آنها حدود 15 نفر بودند که بیش از سه ساعت مستمر مرا کتک میزدند. آنها مرا عریان کرده و تهدید میکند که اعمال منافی عفت با من انجام میدهند. ترس و وحشت من تا جایی بود که حتی خودم را خیس میکردم. من آرزوی مرگ داشتم و مرگ را از این زندگی آسانتر میپنداشتم.

یکی دیگر از زندانیان با نام اختصاری "م.ع.ج.ع" در گزارش خود از شکنجههای موجود در زندانهای رژیم سعودی مینویسد: "ط .د" بازجوی من، دستهایم را از پشت سر بست و من را به روی زمین انداخت و با پاهایش ضربههای لگد محکم و دردآور به من میزد و میگفت: آیا میدانی "ماجد عبدالله" چگونه با توپ بازی میکند!؟ من همانطور با بدن تو بازی خواهم کرد. وی به سمت در میرفت و سپس میدوید و با تمام قدرت از هر طرفی که میخواست به بدن من لگد میزد.

او صورت من را زیر پاهایش میگذاشت و میگفت: مادرت را در اینجا حاضر خواهم کرد و او را کتک خواهم زد. روز بعد، بازجویی دیگری مرا آنقدر با چوب کتک زد که چوب شکست. وی در ادامه گفت: مدتی است که به کسی تجاوز نکردهام و الان وقت این کار است.

وی میافزاید: آنها یک بار دستان مرا با دستبند از در آویزان کردند. آنها با پاهایشان بر زنجیرهای من فشار وارد میکردند و همزمان با شلاق من را میزدند. این رفتار را آنقدر تکرار کردند تا این که دستبند شکست و دستبند دیگری برای من آوردند. این اتفاق سه بار تکرار شد. در نهایت مرا به روی زمین انداختند و تا جایی که میتوانستند مرا با مشت و لگد کتک زدند.

در این هنگام یکی از آنها گفت: زایشگاه برای آن است که زنان فرزندان خود را به دنیا میآورند، اما در اینجا مردان میزایند. ترسیدم که بخواهند به من تجاوز کنند؛ به همین علت گفتم: هر چه می خواهید بر زبان میآورم. آنها یکی یکی از محل بازجویی خارج شدند و تنها "ع.ص" بازجوی اصلی من باقی ماند. وی می گفت که میخواهد عصایش را به بدن من فرو کند. او از من خواست به حالت دوزانو و دولا بنشینم تا این کار را انجام دهد. شکنجه من در آن روز از ساعت هشت صبح تا چهار بعدازظهر ادامه پیدا کرد و تمام این شکنجهها بر این بود که من اعتراف کنم به دنبال خرابکاری در کشور هستم.


گزارش واشنگتن تایمز از آزار و اذیت زنان پناهجو در زندانهای آمریکا
واشنگتن تایمز اعلام کرده رفتاری که با پناهجویان زن در زندانهای آمریکا میشود بسیار تحقیرآمیز است.

روزنامه واشنگتن تایمز در گزارشی نوشته، «آوارگان زن که در بازداشتگاهی در زندان کالیفرنیا نگهداری میشوند، اعلام کردهاند با تفتیش بدنی «مورد تحقیر» قرار گرفتهاند. این افراد با طرح شکایت از مقامات فدرال خواستهاند به اینگونه برخوردها پایان داده شود. شکایت این افراد جدیدترین گام در زمینه افزایش فشارها از طرف مدافعان حقوق آوارگان است که تلاش میکنند به بازداشت زنان و کودکان پایان دهند. درمورد این پرونده، مدافعان حقوق آوارگان میگویند، دولت «اوباما» اقدامات لازم را به منظور حفظشان آوارگان انجام نداده است. گفته میشود در این زندان، آوارگان مورد تفتیشهای «خشونتآمیز» و «شرمآور» قرار میگیرند و مجبور میشوند پای برهنه روی زمینهای کثیف و آلوده راه بروند.


رژیم صهیونیستی هم اذعان کرد ترکیه به داعش کمک میکند
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی طی اظهاراتی بیسابقه، اعتراف کرد که ترکیه در حال کمکرسانی به تروریستهای داعش است.


«موشه یعالون» دیروز در اظهاراتی بیسابقه، از ارتباط میان دولت آنکارا و داعش سخن راند و گفت که «ترکیه در حال کمکرسانی به تروریستهای داعش است.» یعالون اظهار داشت: «داعش از پولهایی که ترکیه مقابل فروش نفت، به این گروه میدهد، سود میبرد.»
تاکنون اسناد زیادی در مورد پیوند میان داعش و آنکارا منتشر شده و مقامات کشورهای زیادی در این مورد سخن گفتهاند، ولی این نخستین بار است که یک مقام رسمی رژیم صهیونیستی در این باره افشاگری میکند. جالب است که علیرغم این همه اسناد و افشاگریها، دولت آنکارا تاکنون از پذیرش این اتهام خودداری کرده است. طی یکی دو ماه اخیر جنگندههای روسی و سوری بارها کامیونهای کمکرسانی ترکیه به تکفیریها و همچنین، تانکرهای نفت خام داعش که در حال حرکت به سمت ترکیه بودند را با بمب و موشک هدف قرار دادهاند.
به گزارش ایسنا، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی که در دیدار با وزیر دفاع یونان، سخن میگفت، افزود: «ترکیه راه را برای رفت و آمد تروریستها هموار میکند و به آنها کمک میکند بین اروپا، سوریه و عراق در رفت و آمد باشند و بخشی از تروریسم داعش در اروپا باشند.»
اخیراً رژیم صهیونیستی و ترکیه اعلام کردند که قصد دارند روابط سیاسی میان خود را از سر بگیرند. در این رابطه، دیروز روزنامه «رایالیوم» نوشت، منابع اسرائيلی فاش کردند که دولت ترکیه همه شروط تلآویو را برای از سرگیری روابط پذیرفته است. گفتنی است، رژیم صهیونیستی خود از حامیان اصلی گروه تروریستی داعش و النصره است و هنوز معلوم نیست این افشاگری با چه هدفی صورت میگیرد.
توقیف کشتی ترکیه
در همین حال خبر رسیده که دولت سوئد یک کشتی باربری حامل سلاح را در جنوب غرب این کشور به دلیل حمل مهمات، توقیف کرده است. این کشتی که «تریو» نام دارد، متعلق به ترکیه است. اتحادیه حمل و نقل دریایی سوئد اعلام کرده که این کشتی مملو از موشک و مواد منفجره است.
روزنامه سوئدی «آفتون بلادت» هم در مورد مقصد این کشتی نوشت که این کشتی حامل مواد منفجره برای خاورمیانه بوده است!
علیرغم اعتراضات بسیاری از کشورها نسبت به حمایتهای تسلیحاتی ترکیه از تروریستهای خاورمیانه، آنکارا با پشتوانه ناتو و آمریکا، همچنان از گروههای تروریستی حمایت میکند.وزیر جنگ اسرائیل: ترکیه با خرید نفت از داعش به تروریسم کمک میکند
پنجشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۴
وزیر جنگ اسرائیل اعلام کرد، داعش مدت هاست از پول ترکیه در برابر نفت بهره می برد.
«موشه یالون» گفت: گروه تروریستی داعش مدتهاست که از پول ترکیه بهره میبرد و سران آنکارا باید مشخص کنند که آیا واقعا به دنبال مبارزه با تروریسم هستند یا نه. وی در اظهاراتی غیرمعمول از جانب مقامات اسرائیلی، افزود، دولت و سران ترکیه تصمیم بگیرند که آیا میخواهند بخشی از همکاریها در مبارزه با تروریسم باشند یا نه. این اظهارات در حالی مطرح شد که تلآویو و آنکارا در ماههای گذشته به سمت تقویت روابط دوجانبه حرکت کردند و دولت ترکیه اقدامات گستردهای برای از سرگیری روابط دیپلماتیک به اسرائیل انجام داد.
از سویی، «رجب طیب اردوغان» اعلام کرد، شخصا مبارزه علیه ساختار موازی متعلق به جنبش فتح الله گولن، روحانی در تبعید ترکیه را پیگیری میکند و دولت وی آماده است که با استانداران مناطق مختلف کشور برای پاکسازی اعضای وابسته به این جنبش همکاری کند.در خبری دیگر، انجمن علمای شیعه ترکیه در بیانیه ای با ابراز نگرانی از تحرکات عناصر وابسته علیه شیعیان ترکیه اعلام کرد، به هیچ یک از خواسته های آنان برای پایان دادن به تحرکات ضد شیعه در ترکیه پاسخ مثبت داده نشده است.قدیمیترین مخالف ضد جنگ پس از 35 سال تحصن مقابل کاخ سفید جان سپرد
قدیمیترین معترض آمریکایی علیه ساخت و انباشت بمب اتمی و جنگافروزیهای ایالات متحده که همواره مقابل کاخ سفید حضور داشت، سرانجام پس از 35 سال تحصن مقابل کاخ سفید جانسپرد.


خانم «کانسپسیون پیسیوتی» که از سال 1981 تاکنون در اعتراض به رویکرد جنگطلبانه دولت آمریکا در پیادهروی مقابل کاخ سفید چادری را به نشانه «اعتراض» نصب کرده بود، دوشنبه شب پس از وخامت اوضاع سلامتیاش درگذشت.
وی پس از وخامت اوضاع سلامتیاش برای درمان به یک مرکز مراقبت و نگهداری در واشنگتن منتقل شد، اما مجالی برای بهبودی نیافت و پس از 35 سال اعتراض علیه جنگافروزیهای آمریکا
درگذشت.
وی در این مدت در چادر اعتراضی خود، اعلامیههایی را به زبانهای مختلف بین گردشگران و معترضانی که مقابل کاخ سفید تجمع میکردند توزیع میکرد.
در یکی از اعلامیههایی که پخش میکرد نوشته شده بود سکوت در مقابل جنگ یک جنایت است.
خانم پیسیوتی از طرفداران ملت فلسطین بود و همواره انزجار خود را از صهیونیسم جهانی ابراز میکرد.

یک شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۶
اعتراف آشکار جان کری به حمایت از القاعده


وزیر خارجه امریکا در فرانسه اذعان کرد؛ هدف حمله به سوریه این است که جنگجویانی که با ارتش سوریه می جنگند، تقویت شوند و بتوانند در مذاکرات سیاسی شرکت کنند. آنها امیدی به پیروزی کامل و سرنگونی دولت بشار اسد ندارند و می خواهند قدرت او را کاهش دهند.
جان کری که به منظور جلب نظر اروپایی ها برای حمله به سوریه به فرانسه سفر کرده، در نشست خبری مشکرت خود با لوران فابیوس، وزیر خارجه فرانسه، تصریح کرد: هدف ما از حمله به سوریه این است که قدرت بشار اسد کاسته شود.

وزیر خارجه آمریکا افزود: ما معتقدیم راه حل نهایی مساله سوریه، از طریق سیاسی امکان پذیر است و حمله نظامی به سوریه، راه را برای مذاکرات سیاسی باز خواهد کرد.

این اعتراف آشکار جان کری در حالی مطرح می شود که آنها تمام مقدمات برگزاری نشست ژنو 2 را بر هم زدند تا مذاکرات سیاسی انجام نشود.
در شرایط فعلی، شورشیان مورد حمایت ایالات متحده نمی توانند در این مذاکرات شرکت کنند چراکه آنها نه تنها چیزی به دست نخواهند آورد، بلکه چیزهایی را نیز از دست خواهند داد.

آنها به صورتی گسسته و شکست خورده و در حالی که در میدان نبرد تضعیف شده اند وارد مذاکرات صلح می شوند. ارتش سوریه پیروزی های متعددی به دست آورده و شورشیان را به سوی مرزهایی رانده است که در آن متحدان آمریکا مانند ترکیه، اردن و شمال لبنان از آنها حمایت می کنند و به این ترتیب، اگر مذاکرات انجام می شد، جنگ طبق خواسته دولت سوریه پایان می یافت.

یکی از رهبران شورشیان درباره علت تحریم مذاکرات صلح به روزنامه نیویورک تایمز گفته بود: «هنگامی که ما بسیار ضعیف هستیم در ژنو چه درخواستی می توانیم بکنیم؟ روسها و ایرانیها و نمایندگان حکومت سوریه می گویند: شما هیچ قدرتی ندارید. ما کنترل همه نقاط را در دست داریم. شما برای درخواست چه چیزی آمده اید؟»

با تداوم موفقیت های ارتش سوریه، اوضاع شورشیان وخیم تر شد و آنها نه تنها وجهه و صلاحیت مذاکره را از دست دادند، بلکه موجودیتشان نیز در خطر افتاد.
امریکا و متحدانش تلاش کردند با ارسال آشکار سلاح های بیشتر و پیشرفته تر، دست پرورده های خود را نجات دهند، اما این روش نیز نتیجه بخش نبود و امریکا، از شورشیان خواست بهانه ای جور کنند تا بتواند به طور مستقیم وارد جنگ شود.
اظهارات جان کری در فرانسه نشان می دهد، آنها امیدی به پیروزی کامل در سوریه و سرنگونی دولت بشار اسد ندارند و بر اساس گفته های جان کری، قصد دارند با حمله به سوریه، از توان دولت بکاهند تا شرایط شورشیان به حدی برسد که بتوانند در مذاکرات شرکت کنند.

یک شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۲۸
آغاز ارسال آشکار سلاح به تروریست های سوریه


روزنامه ی فرامنطقه ای «الشرق الوسط» به ارسال سلاح برای شورشیان سوری و ارسال آن از طریق پایگاه های سری در اردن اعتراف کرد. این در حالی است که امریکا پنهان کاری در امور سوریه را کنار گذاشته و آشکارا بر حمایت و پشتیبانی از تروریست ها تاکید کرد.
روزنامه فرامنطقه ای " الشرق الاوسط " روز یکشنبه اعتراف کرد که سازمان مرکزی اطلاعات آمریکا (سیا) برای ارسال سلاح به عناصر مسلح ضد نظام سوریه از طریق پایگاه های سری آمریکا در ترکیه و اردن آماده می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از الشرق الاوسط، آمریکا سال گذشته این پایگاه ها را برای ایجاد مسیرهای امن به منظور ارسال سلاح و تجهیزات لجستیکی برای مخالفان نظام سوریه گسترش داد اما به نظرمی رسد قصد دارد تا چند هفته دیگر از این پایگاه ها برای افزایش ارسال سلاح و مهمات جنگی به مخالفان نظام سوریه استفاده کند.
انتشار این خبر در پی موفقیت های ارتش سوریه در آزادسازای - پاکسازی و بازیابی مناطق تحت کنترل عناصر مسلح تروریست - نشانگر تحول جدیدی در نقش آفرینی آمریکا در بحران سوریه است ؛ از سوی دیگر- گزارش منابع رسانه ای حاکی از آن است که سیا برای نظارت بر نقش عملیاتی رو به رشد این سازمان در سوریه - دفتر جدیدی در لانگلی ایالت ویرجینیا دایر کرده است.
"بنیامین بن رودس " مشاور رییس جمهوری آمریکا در امور امنیت ملی در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید اعلام کرد: ارتباطات امروز ما در سوریه متفاوت از 6 ماه پیش است و ما می توانیم برای هر طرفی که بخواهیم - سلاح بفرستیم.


یک شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۰
کمک ۱۲۳ میلیون دلاری آمریکا به معارضان سوریه


جان کری، که در نشست مخالفان دولت سوریه موسوم به "دوستان سوریه" در آنکارا حاضر شده، از افزایش میزان کمکهای آمریکا به مخالفان سوری خبر داد .بر اساس این گزارش، آمریکا کمک ۱۲۳ میلیون دلاری تجهیزات نظامی به شورشیان مخالف دولت سوریه را تصویب کرده است.
آمریکا بیش از 123 میلیون دلار تجهیزات نظامی از جمله زره شخصی، خودروهای زرهی، عینکهای دید در شب و تجهیزات پیشرفته ارتباطاتی در اختیار شورشیان سوریه قرار میدهد.
این کمکها شامل تجهیزاتی میشود که «غیر کشنده» نامیده میشود از جمله زره شخصی، خودروهای زرهی، عینکهای دید در شب و تجهیزات پیشرفته ارتباطاتی میشود.

نشست به اصطلاح دوستان سوریه اواخر روز گذشته آغاز شده و اعضای اصلی گروه به اصطلاح دوستان سوریه از جمله امریکا، انگلیس، آلمان، فرانسه، عربستان سعودی و قطر در آن حضور دارند.

بر اساس این گزارش هرچند معارضان سوریه این اقدام آمریکا را یک قدم مثبت میدانند اما معتقد هستند که غرب باید سلاحهای تاکتیکی و پیشرفته در اختیار آنها قرار دهد.

یک شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۸
خدمات صهیونیستی برای تروریست های مجروح


رسانه های لبنانی فیلمی را منتشر کردند که رژیم صهیونیستی در مرزهای فلسطین اشغالی با سوریه بیمارستان های صحرایی برای کمک به زخمی های گروه های تکفیری تروریستی دایر کرده است.
در این فیلم انتقال عناصر زخمی تکفیری تروریستی به این بیمارستان ها و مراحل درمان آنها نشان داده می شود و این عناصر در گفت وگو با خبرنگار یک شبکه تلویزیونی رژیم صهیونیستی علیه سوریه سخن می گویند و همزمان از این رژیم اشغالگر قدردانی می کنند.
شبکه المنار لبنان گزارش داد: رژیم صهیونیستی در بیمارستان صحرایی که در جولان اشغالی بر پا کرده تاکنون بیش از 700 عضو گروههای مسلح را تحت معالجه قرار داده است.

طی ماههای گذشته رژیم صهیونیستی به هیچ رسانه ای اجازه نداده بود که از این بیمارستان که نظامیان این رژیم در آن مشغول کار هستند گزارشی تهیه کند اما اخیرا این اجازه به کانال دو تلویزیون رژیم صهیونیستی داده شد تا از این اقدام به عنوان یک عمل "انساندوستانه" گزارشی تهیه و پخش کند.
اما این گزارش مشخص کرد که اهداف دیگری در پشت این کمکها وجود دارد بویژه اینکه کارشناس این شبکه اذعان کرد میزان رسیدگی پزشکی در این بیمارستان به حدی است که از ارتباط تنگاتنگ رهبران گروههای مسلح با مقامات صهیونیست خبر می دهد.
خبرنگار کانال دو تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت: سال گذشته 7 مجروح به مرز آورده شدند و این تعداد هر روز افزایش یافت تا اینکه هم اکنون به 100 نفر در ماه می رسد.

شبکه المنار افزود: خبرنگار کانال دو طی حضور در این بیمارستان با مجروحان مصاحبه هایی انجام داده است.
یکی از این مجروحان به خبرنگار این شبکه گفت: آنچه در مورد امپریالیسم، صهیونیسم، دشمن صهیونیستی و صهیونیسم غاصب می گویند نادرست است، آنها هم انسانهایی مانند بقیه هستند و شاید هم بهتر از دیگران.
شبکه المنار در پایان گزارش داد: منابع صهیونیستی اعلام کردند که در مرز سوریه با فلسطین اشغالی دیوار خوبی ها بنا شده تا از یک سو به گروههای مسلح خدمات ارایه شود و از سوی دیگر این گروهها ضمانت کنند که در مرز فلسطین اشغالی تنشی بوجود نخواهد آمد.
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۹:۱۴
عیادت نتانیاهو از تروریستهای منتقل شده از سوریه


نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز در یکی از بیمارستانهای نظامی این رژیم از چند تن از عناصر مسلح که پس از مجروح شدن در سوریه به اراضی اشغالی منتقل شدهاند، عیادت کرد.
در تصاویر منتشر شده از این ماجرا، "بنیامین نتانیاهو" درحال دست دادن با عناصری است که پس از مجروح شدن در سوریه، به بیمارستان نظامی در جولان اشغالی منتقل شدهاند.

گزارشها حاکی است که از آغاز بحران و جنگ در سوریه صدها تن از عناصر مسلح و تروریستها پس از مجروح شدن برای درمان به اراضی اشغالی منتقل شدهاند.

یک شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۶:۴۲
افشای مداوای تروریست های سوریه در سرزمین های اشغالی


رسانه های صهیونیستی از جمله روزنامه «یدیعوت آحارونوت« فاش کردند، این رژیم با برپایی بیمارستان نظامی صحرایی در منطقه اشغالی «جولان» نزدیک مرز سوریه، زخمی شدگان شورشی مسلح سوری را به این بیمارستان منتقل و درمان می کند.

بر اساس گزارش شبکه یک تلویزیون رژیم صهیونیستی و روزنامه " یدیعوت آحارونوت"، چاپ سرزمین های اشغالی، شورشیان زخمی سوریه، در سرزمین های اشغالی درمان می شوند.
رژیم صهیونیستی با برپایی بیمارستان نظامی صحرایی در منطقه اشغالی «جولان» نزدیک مرز سوریه، زخمی شدگان شورشی مسلح در سوریه را به این بیمارستان منتقل و درمان می کند.

یکی از فرماندهان رژیم صهیونیستی ابراز امیدواری کرد، این اقدام در آینده، پلی برای ارتباط با شورشیان مسلح در سوریه باشد.

در این باره ، یدیعوت آحارونوت تصریح کرد، در ماه گذشته میلادی، 11 زخمی شورشی مسلح سوریه در این بیمارستان معالجه شدند که 8 نفر آنان، دوباره به سوریه بازگشتند و 3 نفر دیگر نیز برای مداوای بیشتر، در بیمارستان باقی ماندند.

شبکه 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز طرح ارتش این رژیم را در زمینه درمان و امداد رسانی به شورشیان مسلح سوری، تائید کرده است.
پنج شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۰
تروریست های سوریه را بیشتر بشناسیم


تخمین زده شده است که حدود ۲۰ هزار عنصر تروریستی در سوریه حضور دارند که ملیت بیشتر آنها تونسی، لیبیایی، اردنی، چچنی و فرانسوی است.
بیشتر تروریست های حاضر در سوریه از کشور تونس هستند که شمار آنها بین هزار تا دو هزار نفر است. دو سوم آنها عضو گروه «جبهه النصره» در دو منطقه «بنّش» و «سراقب» در حومه ادلب مستقر هستند.
همچنین عناصر لیبیایی نیز در سوریه حضور دارند؛ آنها به سرکردگی «مهدی الحراتی» و در قالب گروه موسوم به «لشکر الامه» در حومه حلب مستقر هستند.

گروه سلفی اردنی نیز ماهها پیش، از حضور سیصد عنصر خود در حومه درعا خبر داد. علاوه بر این، عناصر چچنی و فرانسوی نیز در سوریه حضور دارند. وزارت کشور فرانسه از حضور بیش از صد فرانسوی در سوریه خبر داده بود. علاوه بر این، افراد انتحاری از بلژیک نیز عازم شمال سوریه هستند همان طور که پیش از این عازم عراق بودند.
تونسی ها و لیبیایی ها دارای گردانی مستقل هستند. چچنی ها نیز به سرکردگی ابو عمر الچچنی گردانی مخصوص به خود را تشکیل داده اند. به آنها در خاک ترکیه پایگاه های آموزشی داده شده است. آنها در دهه هفتاد قرن گذشته نیز در همان جا علیه روسیه آموزش می دیدند.پ

تروریستهای مسلح از همه مناطق مرزی عراق، لبنان و اردن و به طور عمده از مرزهای ترکیه وارد سوریه می شوند. القاعده نیز در ژانویه گذشته در گذرگاه «باب الهوی»، در مرز ترکیه و سوریه، تشکیلاتی موسوم به «مجلس شورای مجاهدان» را ایجاد کرد.

از مواردی که درماه های اخیر در سوریه مطرح شده این است که بسیاری از تروریست های مسلح و ارتش آزاد پس از کسب تجربه مستقل عمل می کنند و برای نفع خود دست به هر اقدامی از جمله آدم ربایی، سرقت، تجاوز و غیره می زنند.
سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۶
کشف نخستین انبار مواد شیمیایی تروریستها


در پی پیشرفت ارتش سوریه در درگیری با تروریستها، یک انبار سلاح، مهمات و مواد شیمیایی در منطقه التعیبه در استان ریف دمشق سوریه کشف شد.
انواع گلوله های ضد زره، دوربین های دید در شب، ماسک های ضدشیمیایی، نارنجک و بمب از جمله دیگر سلاحها و تجهیزات کشف شده در این انبار است.


بخشی از نیروهای ارتش سوریه در حالی به تعقیب گروههای تروریستی در مناطق التعیبه در ریف دمشق ادامه می دهند که سایر نیروهای ارتش سوریه برای پاکسازی منطقه شبعا که تروریست ها از آنجا به سوی جاده فرودگاه بین المللی دمشق تیراندازی می کنند، در تلاش هستند.

از سوی دیگر هفتاد و یک تروریست عامل قاچاق سلاح به سوریه نیز در عراق بازداشت شدند. نیروهای امنیتی عراق این اعضای گروههای وابسته به القاعده را در مناطق مختلف کشور بازداشت کردند.
وزارت کشور عراق اعلام کرد سازمانهای امنیتی و اطلاعاتی وابسته به این وزارتخانه بیست و چهار تروریست از جمله عبدالله الجنابی مفتی القاعده در منطقه مرکزی عراق و چهار نفر از سران این گروه را در بغداد و بابل بازداشت کردند.

احمد حاضر خلاص از جمله دیگر سران گروههای تروریستی بازداشت شده در عراق است که نقش اساسی در قاچاق سلاح به سوریه داشت.
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۱ - ۲۱:۱۳
تصاویر حمله شیمیایی تروریستها به سوریه / سرنخ ماجرا از قطر


گلوله حاوی گاز سمی که امروز شلیک شد پس از برخورد با زمین نوعی دود تولید می کند و ویرانی هایی به بار می آورد و پس از آن بویی از آن در منطقه اصابت منتشر می شود که در صورت استنشاق باعث می شود فرد یا به کما برود یا این که فورا جان خود را از دست بدهد.
در نتیجه اصابت موشک حاوی مواد شیمیایی گروههای مسلح به حلب هجده تن کشته و هشتاد و شش تن زخمی شده اند.حدود یک ماه قبل رسانه ها با انتشار اسنادی از تلاش قطر برای رساندن سلاح شیمیایی به دست عناصر مسلح خبر دادند.بر اساس این اسناد که در رسانهها منتشر شده بود، قطر پیشنهادی مبنی بر انتقال سلاح شیمیایی از لیبی به حمص برای تروریست های در حال جنگ با سوریه ارائه داده است. هدف از این اقدام استفاده از سلاح شیمیایی در مناطقی است که تروریستها برآن سیطره دارند، تا پس از نسبت دادن این حملات به ارتش سوریه، زمینه برای دخالت نظامی خارجی فراهم شود.یکی از نامه های فاش شده از سایت شرکت امنیتی "بریتان دیبنسل" انگلیس نشان می دهد که این شرکت از سوی قطر پیشنهادی دریافت کرده که طبق آن، می بایست علاوه بر انتقال سلاح شیمیایی از لیبی به حمص، از چند اوکراینی برای صحبت در برابر دوربین و تظاهر به گرفتار شدن در دام عناصر مسلح استفاده کنند. تاریخ این نامه مربوط به روز بیست و چهارم دسامبر گذشته، یعنی همان روزی است که رسانه ها برای اولین بار ادعای استفاه ارتش سوریه از سلاح شیمیایی در حمص را مطرح کردند.

سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۹:۴۴
حمله شیمیایی/ فاجعه انسانی تروریستها در سوریه


دولت روسیه اعلام کرد اطلاعاتی در دست دارد که ثابت می کند گروههای تروریستی سوریه، با استفاده از سلاح های شیمیایی دهها تن را در استان حلب کشته اند.
وزارت امور خارجه روسیه در بیانیه ای که امروز منتشر شد، اعلام کرد بر اساس مدارکی که دراختیاردارد ، تروریست های مسلح در روز 19 مارس در استان حلب با استفاده از سلاح های شیمیایی 16 تن را کشته و 100 نفر دیگر را زخمی کرده اند. دولت روسیه در ادامه با ابراز نگرانی شدید از وضعیت موجود اعلام کرد افتادن سلاح های کشتار جمعی به دست مخالفان، به شدت بر پیچیده شدن اوضاع سوریه دامن می زند. در این بیانیه بار دیگر از کلیه طرفین درگیر خواسته شده است از خشونت ها درست بردارند و با مذاکره به دو سال درگیریها پایان دهندسه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۱ - ۱۲:۴۱
دستگیری افسران سعودی در حومه دمشق


حمله شبه نظامیان موسوم به ارتش آزاد به فرودگاهی در حومه حلب، عملیات گسترده ارتش در منطقه السعن و هلاکت یکی از سرکردگان تروریست ها و دستگیری چندین افسر سعودی در حومه دمشق از جمله خبرهای مربوط به سوریه است.
شیخ قبیله النعیم در سوریه از دستگیری چند افسر سعودی و فرانسوی در داریا پرده برداشت.
محمد خیر النادر شیخ قبیله النعیم در سوریه در گفتگو با پایگاه خبری العهد فاش کرد: دستگاه های ذیربط در سوریه، طی ساعات گذشته، افسرانی از ملیت های غیر سعودی را در منطقه داریا در حومه دمشق دستگیر کردند.وی خاطر نشان کرد افراد دستگیر شده شامل افسران و جنگجویانی از ملیت های عربی و غیر عربی هستند که بیشتر آنها ملیت سعودی دارند.
وی با اشاره به دستگیری تعداد قابل توجهی افسر فرانسوی در عملیات نیروهای مسلح سوریه، اعلام کرد بیشتر سعودی های دستگیر شده از مناطق السلیل و الخرج در منطقه ریاض عربستان به سوریه آمده اند.

خاطر نشان می شود روز گذشته منابع سوری از دستگیری چندین افسر خارجی از جمله اردنی و چچنی خبر داده بودند.

درگیری ها در حمص و حلب و حملات تروریست ها به فرودگاهی در حومه حلب

به گفته منابع سوری، منطقه ای در باب هود شهر حمص شاهد درگیری های شدیدی میان واحدهایی از ارتش سوریه و گروه های مسلح بود.

همچنین نیروهای ارتش سوریه دست به عملیات جستجوی نظامی گسترده ای در منطقه السعن دست زدند که به کشته شدن فرمانده یک گروه مسلح فعال در آن منطقه منجر شد.

در حلب، یک منبع نظامی از عملیات نیروهای ارتش علیه مراکز تجمع گروه های مسلح در منطقه بنی زید، الصاخور، بستان الباشا و اللیرمون و درگیری ها در محله الاشرفیه در پی نفوذ گروه های مسلح به آن خبر داد.

از سوی دیگر منابع سوری از درگیری میان ارتش سوریه و شبه نظامیان موسوم به ارتش آزاد در اطراف فرودگاه نظامی حلب خبر دادند.

منابع وابسته به گروه های مسلح هم مدعی بمباران فرودگاه های نظامی در حومه حلب و ادلب و شهرهای حومه جسرالشغور از سوی هواپیماهای ارتش سوریه شدند.

از سوی دیگر منابع سوری از حملات شبه نظامیان گروه موسوم به ارتش آزاد به فرودگاه نظامی منغ در حومه حلب و استفاده افراد مسلح از توپخانه در این حملات خبر دادند. (16409)
پاسخ به اين اظهار نظر

جمعه ۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۳ هواپیماهای رژیم سعودی مناطقی از یمن را بمباران کردند


۰۰
۱۳۹۴-۱۱-۰۹ ۰۹:۱۶:۱۰
جمعه ۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۳
هواپیماهای رژیم سعودی مناطقی از یمن را بمباران کردند


یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن نیز در واکنش به تجاوزات سعودی چند منطقه در جیزان عربستان را با چند فروند موشک هدف قرار دادند.
هواپیماهای متجاوز سعودی طی دیشب و امروز مناطق مختلف یمن از جمله استان های صنعا، صعده، تعز و زمار را بمباران کردند. خبرها از شهادت و زخمی شدند دهها تن در این حملات حکایت دارد.

گفته شده چند نظامی سعودی و قطری در این حملات به هلاکت رسیدند. نیروهای یمنی همچنین یک فروند هواپیمای جنگی سعودی را در شمال یمن سرنگون کردند. نیروهای یمنی چهار شناور ائتلاف سعودی را نیز در برابر ساحل المخا با موشک هدف قرار دادند.

امروز مردم یمن قرار است در اعتراض به تجاوزگری های سعودی - آمریکایی در صنعا تظاهرات برگزار کنند. خبردیگر از یمن اینکه سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد « فائو» اعلام کرد: بیش از چهارده میلیون و پانصد هزار نفر در یمن به علت جنگ، در ناامنی غذایی به سر می برند. در بیانیه این سازمان درباره تشدید روزافزون ناامنی غذایی در یمن هشدار داده شده است.


پنج شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۵
کشف سلاح و تجهیزات آمریکایی در شرق دیاله


مقادیری سلاح و تجهیزات ساخت آمریکا متعلق به تروریست های داعش در شرق دیاله عراق کشف شد.
مقادیری سلاح و تجهیزات ساخت آمریکا متعلق به گروه تکفیری صهیونیستی داعش در شرق دیاله کشف شد.
به گزارش منابع میدانی، نیروهای امنیتی عراق مقادیری سلاح و تجهیزات ساخت آمریکا متعلق به عناصر داعش را در شهرستان بلدروز در شرق دیاله کشف و ضبط کردند.
پنج شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۹
سلاحهای صهیونیستها در انبارهای داعش


در یک حمله غیر منتظره ، نیروهای مردمی عراق سلاح های ساخت رژیم صهیونیستی را در استان الانبار کشف کردند. هفت نفر از جنگجویان داعش در این عملیات کشته شدند.
از المیادین، سلاح ها، مواد منفجره و نارنجک های دستی ساخت اسرائیل در حمله غافلگیرکننده و سریع نیروهای مردمی عراق به مواضع داعش در منطقه الکرمه در شرق استان الانبار کشف شد.


شنبه ۵ مهر ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۳
رسوایی تازه ای برای ترکیه


برخی شبکه های منطقه با انتشار اسنادی جدید فاش کردند، حمایت عربستان از گروه تروریستی داعش با هماهنگی رژیم صهیونیستی و ترکیه کماکان ادامه دارد.
براساس این سند، امیر بندر بن سلطان رئیس سابق اطلاعات عربستان، با فراهم نمودن محموله هایی از سلاح و تجهیزات نظامی و همچنین آموزش داعشیان، فعالیت های خود را در حمایت افراد مسلح تروریست از سرگرفته است.
رئیس دربار پادشاهی عربستان نیز در این طرح به بندر بن سلطان کمک می کند.
این تجهیزات، به گفته این سند، از طریق فرودگاه دیاربکر در جنوب ترکیه و فرودگاه ایلات در فلسطین اشغالی به گروه تروریستی داعش تحویل داده شده است.

این در حالی است که حملات هوایی آمریکا به مواضع تروریست های داعش، رسوایی تازه ای برای ترکیه در خصوص دست داشتن آن در بحران سوریه به بار آورد.
در نتیجه حملات هوایی ائتلاف بین المللی به رهبری آمریکا علیه پایگاه های تروریست های "داعش و النصره" در سوریه، دهها فرد مسلح تبعه ترکیه به هلاکت رسیدند.
اتباع ترک طی ماه های گذشته برای پیوستن به گروه های مخالف سوریه وارد این کشور شده بودند.
جسد "اومیت یاشار توبراک" مشهور به "ابو یوسف ترکی" یکی از برجسته ترین تک تیراندازهای تروریست در بین کشته شدگان دیده می شود که از شمال غرب ترکیه وارد سوریه شده بود.
منابع مخالف ترک بر این باورند که کشته شدن شهروندان ترکیه در حملات هوایی ائتلاف بین المللی، برگ برنده قوی سوریه در برابر جامعه جهانی خواهد بود چون همواره سوریه، دولت ترکیه را به دست داشتن در جنگ و درگیری های خشونت آمیز این کشور متهم کرده است.
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۶:۴۴
نخستین تصاویر از کشف محموله تسلیحاتی اسرائیل در سوریه


سوریه از مصادره یک کامیون حامل سلاح رژیم صهیونیستی برای مخالفان نظام این کشور خبرداد.
از شبکه تلویزیونی الحرهٍ، سوریه اعلام کرد نیروهای امنیتی این کشور این کامیون را که حامل سلاح های ساخت رژیم اسرائیل بود درحومه دمشق کشف و ضبط کرده اند.این کامیون حامل سلاح های ضد زره،دوربین های دید درشب و بیسیم های پیشرفته(قادر به تماس ازطریق ماهواره) بود.

این نخستین بار نیست که نیروهای امنیتی سوریه موفق به کشف سرنخ های پشتیبانی رژیم اشغالگر قدس از تروریست های مسلح شده اند.

زمان انتشار خبر: چهار شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۵:۰۱
افشاگری رونامه ترکیه درباره کامیونهای سلاح قطری


براساس منابع اطلاعاتی روزنامه خبر صون چاپ ترکیه، هم اکنون ده دستگاه کامیون حامل سلاح که قطر برای گروههای تروریستی مسلح در سوریه فرستاده است وارد خاک ترکیه شده اند و در انتظار ورود به سوریه هستند.
این روزنامه حقایق جدیدی را از همکاری نامحدود بین دولت ر جب طیب اردوغان نخست وزیر ترکیه و قطر در حمایت از افراد مسلح تروریست در سوریه منتشر کرده است .
این روزنامه فاش کرد ده دستگاه کامیون از گذرگاه جلوه گزو در اسکندرون عبور کرده اند . این کامیونها برای تروریستها فرستاده شده اند .

خبرصون نوشت نقش ترکیه در حمایت از گروههای تروریستی باعث کشته شدن چهارده شهروند ترک در گذرگاه جلوه گُزو شد.
این در حالی است که منابع محلی در اسکندرون تأیید کردند ده دستگاه کامیون حامل سلاح که از قطر آمده اند در بارنامه های رسمی خود اعلام کرده بودند حامل کمکهای تجاری برای اهداف انسانی بودند و با سازمانهای بشردوستانه بین المللی ارتباط دارند.

این کامیونها در این گذرگاه حضور دارند و منتظر فرصت مناسب هستند تا به خاک سوریه وارد شوند و سلاحها به دست باندهای مسلح رسانده شود .
خبرهای مرتبط :
چهار شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۱
افشای چگونگی تحویل کمک های مالی به داعش


این اداره گزارش خود را با اطلاعات موثق، اسناد، تصاویر هوایی، فایل های صوتی، فیلم های ضبط شده، داده های دستگاه های جی پی اس، عوامل تحویل این کمک ها و نیز تحلیل تحرکات میدانی با جی پی اس مستند کرده است.
اداره مبارزه با تروریسم دردستگاه امنیتی روسیه (بی سی بی)، درگزارش خود از راههای دست یافتن گروهک تروریستی داعش به این کمک ها از طریق منابع مختلف پرده برداشت و گزارش خود را با اطلاعات موثق، اسناد، تصاویر هوایی، فایل های صوتی، فیلم های ضبط شده، داده های دستگاه های جی پی اس و نیز تحلیل تحرکات میدانی با جی پی اس مستند کرده است.

صدای روسیه، دراین گزارش آورده است: حمایت مالی از گروهک تروریستی داعش از طریق کمک های نقدی پادشاه عربستان تامین می شود؛ این اموال در حساب شرکتی تجاری وابسته به "طارق الهاشمی" در بانکی در لندن تحت نام شریک تجاری قرار می گیرد (در این گزارش نام بانک و یک رونوشت از حساب شرکت در بانک آمده است). پس از آن طارق هاشمی این اموال را در چند مرحله به حساب "عزت الدوری" در یکی از بانک های اقلیم کردستان منتقل می کند که وی نیز به نوبه خود این اموال را از راه های متعدد به دست سرکردگان داعش می رساند. (در گزارش اداره مبارزه با تروریسم روسیه نام بانک مزبور در کردستان عراق و اسامی کارکنانی که در تحویل این پول ها دست دارند، آمده است).

این گزارش می افزاید: برخی شیوخ افراط گرای وهابی در عربستان نیز چندی پیش به پادشاه این کشور پیشنهاد کرده اند، بخشی از درآمدهای حج امسال را برای حمایت از داعش و نیز کمک مالی به خانواده های کشته شدگان آنها اختصاص دهد تا به اصطلاح در ثواب "جهاد" آنها شریک شود تا از این طریق رحمت و برکت خدواند بر عربستان نازل شود!!

براساس این گزارش یکی از راههای دیگر تامین مالی گروهک تروریستی داعش، کمک های مالی غرب است که از آمریکا و کشورهای غربی به عنوان کمک به مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق تحویل داده می شود و او نیز به نوبه خود این کمک ها را به عنوان هزینه نفتی که داعش می فروشد، به این گروهک تروریستی تقدیم می کند!

همچنین برخی نیروهای کردستان عراق موسوم به پیشمرگه نزدیک به حزب "پارتی"، یکی از احزاب اصلی در اقلیم کردستان، وظیفه تامین سوخت و مواد غذایی و مایحتاج روزانه داعش و نیز ابزارهای لجستیکی این گروهک را بر عهده دارد؛ به طوری که برخی از مبالغی که بارزانی از کشورهای غربی دریافت می کند، برای تامین این موارد هزینه می شود.

این گزارش درباره راههای حمایت نظامی و اطلاعاتی از گروهک تروریستی داعش نیز می نویسد: بخشی از تامین تسلیحات داعش از مناطق تحت سلطه خود در سوریه و برخی دیگر از طریق انبارهای سلاح و مهمات که در استان موصل به دست این گروهک تروریستی افتاد، تامین می شود.

همچنین برخی تسلیحات و تجهیزات پیشرفته با هماهنگی ترکیه برای گروهک تروریستی فراهم می شود؛ دولت اردوغان با هماهنگی کشورهای غربی و با استفاده از اموال غرب، 200 پیکاپ (تویوتای ژاپنی) را چندی پیش خریداری کرده و به تجهیزات جنگی و دستگاه های ارتباطی مجهز کرده و به گروهک داعش تحویل داده است.

بر طبق این گزارش، وظیفه مطالعه و بررسی توان نظامی داعش و نیز تلاش برای ایجاد توازن قدرت میان این گروهک تروریستی و ارتش عراق به عهده ترکیه واگذار شده و آنکارا قطعات یدکی برای دستگاه های نظامی سنگین و متوسطی که داعش در حملات خود به ارتش عراق و سوریه، به دست آورده را تامین می کند؛ تصاویر هوایی در این خصوص به گزارش مذکور ضمیمه شده است.
بر طبق این گزارش ترکیه اخیرا، به منظور جلب هوادارانی برای گروهک تروریستی داعش در میان شهروندان ترک، مجوز جمع آوری کمکهای نقدی و غیرنقدی برای این گروهک تروریستی را صادر کرده است.
همچنین دولت اردن نیز مسؤولیت آموزش عناصر داعش و نیز آموزش عناصر اطلاعاتی و فراهم کردن اطلاعات در مورد ارتش عراق و زیرساخت ها و نقاط قوت و ضعف آن برای این گروهک را بر عهده دارد.
گزارش اداره مبارزه با تروریسم روسیه مجموعه ای از اسناد محرمانه که این موضوع را اثبات می کند، در گزارش خود آورده و به دولت عراق تحویل داده است.
چهار شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۹:۴۱
ترکیه نظامیان وفادار به صدام را حمایت می کند


این گروه در ارتباط مستقیم با «طارق الهاشمی» معاون فراری رئیس جمهوری عراق که ۱۵ بار به طور غیابی به اعدام محکوم شده و در ترکیه اقامت دارد، است.
اعضای گروه موسوم به «ارتش آزادی عراق» در منطقه «گولباشی» آنکارا آموزش نظامی دیده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، این روزنامه با اشاره به این که نام گروه ارتش آزادی عراق در روزهای اخیر در پی بمب گذاری هایی در عراق مطرح شد، افزود: این گروه در ارتباط مستقیم با «طارق الهاشمی» معاون فراری و سابق رئیس جمهوری عراق که 15 بار به طور غیابی در عراق به اعدام محکوم شده و در ترکیه اقامت دارد، است.

آیدینلیک با عنوان این که حزب حاکم «عدالت و توسعه» ترکیه درگیری بین شیعیان و سنی های عراق را سازماندهی می کند، نوشت: «گروه ارتش آزادی عراق موجودیت خود را در ماه های گذشته اعلام کرد».
به نوشته آیدینلیک، یک منبع آگاه در ترکیه با اعلام این که اعضای این گروه در این کشور آموزش دیده اند، گفت: در پائیز گذشته گروهی از نظامیان سابق عراقی برای برخی دیدارها به ترکیه سفر کردند و در منطقه گولباشی آنکارا آموزش نظامی دیدند، زیرا دراین منطقه امکانات و تاسیسات آموزشی "نیروهای ویژه پلیس " و "فرماندهی عملیات ویژه " ارتش ترکیه قرار دارد.

به نوشته آیدینلیک، «عزت ابراهیم الدوری» معاون سابق «صدام حسین» نیز علیه دولت "نوری المالکی " نخست وزیر عراق با دولت آنکارا همکاری می کند.

آیدینلیک افزود: الدوری در آنکارا دفتری ایجاد کرده است و عملیات علیه المالکی را در عراق رهبری می کند. الدوری نیز همانند الهاشمی با دولت آنکارا و حزب حاکم عدالت و توسعه برای سرنگونی دولت المالکی همکاری می کند و حتی در قبال حمایتهای ترکیه از سرنگونی المالکی - قول داده که استان موصل را به ترکیه واگذار کند.
چهار شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۶
مدارک حمایت ترکیه از داعش


خبرگزاری جیهان ترکیه به نقل از یک نماینده مجلس این کشور مدارکی را از حمایت دولت ترکیه از گروه تروریستی «داعش» فاش کرد.
از العراقیه "محرم اینجه" نماینده حزب جمهوریت خلق ترکیه در جلسه مجلس این کشور فاش کرد دولت این کشور رهبران گروه تروریستی داعش را در بیمارستان های دولتی درمان می کند.
اینجه گفت: مازن ابومحمد یکی از فرماندهان داعش در بیمارستان دولتی ترکیه در شهر هاتای درمان می شود. ابومحمد از جمله بیست و هفت سوری بود که در بیماستان هاتای و دیگر بیمارستان ها در شهرهای جنوب ترکیه درمان شدند.
سوی دیگر رسانه های ترکیه خبر بازداشت چهار افسر ترک در شهر فلوجه را منتشر کردند که بر آموزش جنگجویان گروه تروریستی داعش نظارت داشتند.
یک شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۲ - ۲۰:۳۰
ترکیه همچنان حامی تروریستها


نخست وزیر سوریه اعلام کرد، دولت ترکیه به حمایت مالی و لجستیکی تروریست ها در سوریه و تامین مقر و گذرگاه های امن برای آنها به منظور نفوذ به اراضی سوریه ادامه می دهد.
به نقل ازپایگاه لبنانی "النشره"، وائل الحلقی افزود: دولت رجب طیب اردوغان در ارتکاب جنایت بشری و خونریزی در سوریه نقش دارد و همچنان سیاست ترکیه محکوم به آرمان های واهی اردوغان برای احیای امپراطوی عثمانی است.

وائل الحلقی تصریح کرد: "سیاست آمریکا در منطقه پس از شکست مقابل برخی پرونده ها از جمله سوریه به بن بست رسیده است و به همین علت، محاسبات خود را بر مبنای گفتگو مانند مذاکرات هسته ای با ایران، انجام می دهد.

وی گفت، دولت سوریه بدون هیچ پیش شرطی به ژنو2 می رود و هر آنچه که در توافقات حاصل می شود را برای مردم سوریه که تنها صاحب حق در تعیین آینده سیاسی خود هستند، بازگو می کند.

نخست وزیر سوریه گفت: بحرانی که این کشور از آن رنج می برد، با شعار اصلاح آغاز می شود، همچنانکه دولت سوریه درخواست های مخالفان برای اصلاحات را پذیرفته است، اما از سوی معارضان پاسخی دریافت نشده است، زیرا مخالفان در وهم سقوط دولت سوریه در چند هفته دیگر به سر می برند و به دلیل فشارهای خارجی تلاش می کنند، نمونه ای را که در کشورهای دیگر منطقه در چارچوب طرح خاورمیانه جدید اجرا شده است تکرار کنند.
دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۹:۱۹
شکایت سوریه از ترکیه این بار به دلیل سرقت


اتحادیه اتاق های صنایع سوریه از دولت رجب طیب اردوغان نخست وزیر ترکیه در ارتباط با حمایت از تروریست ها در سرقت از تاسیساست حلب واقع در شمال این کشور شکایت کرد.
سوریه از دولت اردوغان به دلیل سرقت از تاسیسات صنعتی حلب شکایت کرد .
فارس الشهابی " رئیس اتاق های صنایع سوریه و نیز اتاق صنعتی استان حلب به طور رسمی از دولت ترکیه در ارتباط با سرقت از تاسیسات صنعتی این استان شکایت کرد .
الشهابی در این باره اظهار داشت : این شکایت نزد یکی از مهم ترین نهادهای حقوقی سازمان ملل که در اروپا مستقر است ، مطرح شده است.
وی تصریح کرد: این شکایت در حالی مطرح شده است که تجهیزات بیشتر کارخانه های حلب ، مورد سرقت تروریست های مسلح قرار گرفته و به ترکیه ارسال شده است.
شکایت از ترکیه، سیاسی نیست
الشهابی تاکید کرد: شکایت مزبور به هیچ وجه سیاسی نبوده و از سوی اتحادیه های اتاق های تجارت و جهانگردی و کشاورزی و نیز سندیکای کارگران و هیئت های حقوقی و سازمانهای مدنی سوریه مطرح شده است.
وی با تاکید بر اینکه شکایت از دولت ترکیه علیه مردم این کشور نیست، از اردوغان بعنوان مجرم یاد کرده و گفت: این شکایت کاملا متوجه دولت اردوغان است.
الشهابی پیش از این به طور مستقیم دولت ترکیه را مسئول نابودی اقتصاد سوریه به ویژه سرقت از تاسیسات صنعتی در حلب دانسته و تاکید کرده بود که این اقدام با حمایت از گروه های مسلح و بازاریابی برای تجهیزات سرقتی و فراهم کردن راه انتقال آن صورت می گیرد.
پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۲ - ۲۲:۴۲
سیاست دوگانه ترکیه در قبال تروریست های سوریه


در حالی که دولت ترکیه در روزهای اخیر با راه اندازی تبلیغات رسانه ای مدعی پایان حمایات خود از گروههای تروریستی وابسته به القاعده در سوریه شده بود، منابعی در سوریه از ادامه حمایات آنکارا از این گروهها پرده برداشتند.
"الحدث نیوز" به نقل از منابع کُرد در شمال غرب سوریه، پایان یافتن حمایت ترکیه از القاعده و داعش را تکذیب و اعلام کرد که آنکارا با گردهم آوردن این نیروها برای حمله به شهر "رأس العین" سوریه، به آنها کمک می کند و دولت ترکیه اخبار کذب مبنی بر قطع کمک به گروههای وابسته به القاعده، تروریسم و گروههای تکفیری منتشر می کند.

به گفته این منابع، ترکیه تاکنون به حمایات خود از گروههای مسلح با ارسال سلاح و تجهیزات برای آنها ادامه می دهد و پس از هر بار درگیری، این گروهها با نیروهای نظام سوریه، دولت آنکارا اقدام به انتقال زخمی های این گروهها به بیمارستان هایش در "جیلان"، "بنر" و "اورفا" در داخل ترکیه می کند.

این منابع در پایان خاطرنشان کردند که ادعای رسانه ها مبنی بر حمله نیروهای ترکیه به "داعش" ساخته و پرداخته دولت ترکیه است و با بررسی اوضاع در رأس العین به راحتی می توان به ارتباط محکم القاعده و شاخه آن "داعش" با دولت ترکیه پی برد.

یک شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۹
روابط ترکیه با القاعده تونس افشا شد


روزنامه " التونسیه " با انتشار اطلاعاتی به نقل از اعضای القاعده در این کشور نوشت: بسیاری از جمعیت هایی که تحت عناوین بشردوستانه و خیریه به سوریه کمک می کنند، در رساندن افراد مسلح تندرو به سوریه دست دارند.
، یک روزنامه تونسی از ارتباط برخی طرفها در ترکیه با عناصر القاعده در تونس برای تسهیل ورود این عناصر به سوریه پرده برداشت و نوشت: عناصر مسلح تونسی با هماهنگی ترکیه وارد سوریه می شوند.

بر پایه این گزارش، نیروهای امنیتی ترکیه، اخیرا دو تونسی وابسته به جبهه النصره را که رسما وابسته به سازمان القاعده است، در یکی از پست های بازرسی ارتش در ورودی منطقه عفرین بازداشت کردند.

آن ها هنگام بازجویی اعتراف کردند که سوریه را به مقصد ترکیه ترک کرده و در حال بازگشت به تونس بودند.


"نادر بن علی الورفلی" متولد 1987 گفت: به من کمک کردند تا به ترکیه سفر کنم، در آن جا با یک تونسی به نام ابوالبشیر ملاقات کردم. پس از دو روز از طریق وادی العاصی به ریف ادلب منتقل شدیم و از آن جا به اردوگاه های تخصیص یافته برای القاعده در سوریه رفتیم.

الورفلی فاش کرد که ارتباطات در دو سوی مرزهای ترکیه و سوریه از طریق جمعیت های خیریه ای برقرار می شود که در دو سوی مرز فعال هستند. یکی از این جمعیت ها به نام "رحماء امین" معروف است که عهده دار انتقال زخمی های القاعده به ترکیه و درمان آن ها به طور رسمی در بیمارستان های ترکیه و سپس بازگرداندنشان به جنگ در سوریه است.

وی افزود: گروه کوچکی معروف به گردان الایمان وجود دارد که متشکل از شماری از سوری ها است و با دولت ترکیه در ارتباط است. مقر این گروه در کفارتخاریم واقع شده است و ماموریت اصلی آن، انتقال عناصر مسلح به پایگاه های القاعده در سوریه و جلوگیری از پیوستن آن ها به ارتش آزاد است.

دومین تونسی بازداشت شده که "یوسف بن مصطفی العکاری" نام دارد، در اعترافات خود تاکید کرد که دانشجویی بوده که به جریان سلفی پیوسته است .

وی پس از آن عازم فرودگاه کارتاژ شده و از آن جا راهی استانبول شده سپس از مسیر زمینی به انتاکیه رفته و توسط یک قاچاقچی به نام ابوالعمرین به دشت العاصی منتقل شد؛ سپس از آن جا به منطقه مرزی درکوش رفت و از این منطقه نیز به شهر سلمی در ریف ادلب رسید.

العکاری افزود: در آن جا بسیاری از تونسی هایی که به جیش الامه ( ارتش امت ) پیوسته بودند، حضور داشتند. من مدتی در شهر سلمی ماندم و از آن جا به وسیله یکی از دوستانم در ادلب، راهی کفرتخاریم شدم تا به جبهه النصره بپیوندم.

العکاری خاطر نشان کرد: آمریکایی ها در این اردوگاه با عناصر مسلح ملاقات کرده و آن ها را برای جنگ با نظام سوریه تشویق می کنند. در این اردوگاه عناصر متعددی از ملیت های مختلف برای جنگیدن آموزش می بینند.

تونسی های بازداشت شده تاکید کردند که اخیرا میان گروه " دولت اسلام " و " جبهه النصره " جدایی حاصل شده است و علت آن اختلاف این دو گروه بر سر عناصری از القاعده بود که در سوریه فعالیت می کنند.

این اختلاف سبب شد مناطق ِ تحت تصرف این سازمان میان دو گروه تقسیم شود و این مساله سبب شد عناصر مسلح به سه دسته تقسیم شوند که عده ای از آن ها به جبهه النصره و عده ای به دولت اسلام پیوستند و عده ای دیگر نیز به عراق یا کشورهای خودشان برگشتند.

الورفلی همچنین فاش کرد: این دودستگی سبب شده عناصر مسلح درصدد بازگشت به کشورهای خود برآیند و همین مساله سبب شد ما سه تونسی، راهی منطقه اعزاز شویم تا اسلحه خود را بفروشیم و پولی برای بازگشت به کشورمان فراهم کنیم.

تونسی های بازداشت شده تاکید کردند که برای بازگشت به کشورشان، جهت فروش سلاح و دریافت مبلغ آن، با برخی از عناصر مرتبط با القاعده در سوریه هماهنگ کردند تا با این پول به ترکیه بازگشته و از آن جا از طریق فرودگاه استانبول و با هماهنگی برخی اشخاص مرتبط با دولت ترکیه که تحت پوشش سازمان القاعده فعالیت می کنند، به کشورشان برگردند.
یک شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۲
خشم مردم ترکیه ازدولت برای حمایت از گروههای شورشی سوریه


تظاهرات ضد دولتی مردم ترکیه در اعتراض به حمایت آنکارا از گروههای شورشی در سوریه به درگیری با نیروهای پلیس منجر شد .
پلیس ترکیه به معترضانی که علیه حمایت آنکارا از گروههای شورشی در سوریه تظاهرات کردند، حمله ور شد .

پلیس ترکیه برای متفرق کردن جمعیت به شلیک گاز اشک آور متوسل شد. چندین معترض نیز در این درگیری زخمی شدند.
معترضان با سردادن شعارهایی علیه دولت، ناتوانی دولت آنکارا را در تامین امنیت این شهر محکوم کردند.

شرکت کنندگان در این تظاهرات ،همچنین علیه حزب عدالت و توسعه به رهبری رجب طیب اردوغان، نخست وزیر ترکیه شعار سردادند.
خشم عمومی در ترکیه، پس از وقوع انفجار دو خودروی بمب گذاری شده در شهر " ریحانلی " واقع در استان جنوبی " ختای " افزایش یافته است.
صدها نفر از مردم شهر ریحانلی، شهری مرزی میان ترکیه و سوریه، در مخالفت با سیاستهای دولت تظاهرات کردند.

معترضان سیاستهای رجب طیب اردوغان، نخست وزیر ترکیه ر ا عامل تنشهای اخیر در کشورشان عنوان می کنند.
انفجار یک خودروی بمبگذاریشده هفته گذشته در این شهر، مرگ بیش از 50 نفر را در پی داشت.
بسیاری سیاستهای غلط اردوغان و دولتش را در قبال بحران سوریه عامل تنشهای اخیر رخداده در ریحانلی و دیگر مناطق ترکیه قلمداد میکنند.
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۵۴
تظاهرات مردم سوریه در حمایت از اعتراضات ضددولتی ترکیه


صدها نفر از شهروندان سوری امروز، سهشنبه در راستای حمایت از تظاهرات مردم ترکیه و در اعتراض به سرکوب تظاهرات معترضان ضددولتی، مقابل سفارت ترکیه در دمشق تظاهرات کردند.
به نقل از شبکه المنار، مردم سوریه امروز در حمایت از معترضان به سیاستهای رجب طیب اردوغان مقابل سفارت ترکیه در دمشق تظاهرات کردند.

بنا به این گزارش، در این تظاهرات صدها نفر از مردم سوریه حضور داشتند و با سردادن شعارهایی اقدامات سرکوبگرانه دولت ترکیه علیه معترضان را محکوم کردند.

این در حالی است که همزمان با آغاز درگیریها و تظاهرات در سوریه، رجب طیب اردوغان بارها دولت این کشور و بشار اسد را به سرکوب اعتراضات داخلی متهم کرد. گفتنی است که مردم ترکیه از 19 روز گذشته تاکنون تظاهرات ضددولت رجب طیب اردوغان را آغاز کردند و این اعتراضات هنوز ادامه دارد.

مقامات سوری و بسیاری از مسئولان غربی و اروپایی سرکوب این اعتراضات ترکیه را محکوم کردند و از اردوغان خواستند تا این تظاهرات را سرکوب نکند.عمران الزعبی، وزیر اطلاعرسانی سوریه در بیانیهای با اشاره به تظاهرات ضددولتی مردم ترکیه و سرکوب آن توسط نیروهای امنیتی تأکید کرد؛ سرکوب تظاهرات توسط دولت اردوغان نشان میدهد که وی از مردم ترکیه جدا شده است وچنین رفتارهای ناشایستی در شأن برادران ما در ترکیه نیست.

آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان با بیان اینکه از خشونت نیروهای امنیتی ترکیه علیه معترضان شوکه شده، بر لزوم انجام مذاکرات برای حل مسالمتآمیز اختلافات تأکید کرد و آنچه هماکنون در ترکیه در جریان است، با ایدههای ما درباره آزادی بیان تناقض دارد.

احمد داوود اوغلو، وزیر خارجه ترکیه با اشاره به انتقادات کشورهای اروپایی از سرکوب معترضان دولت رجب طیب اردوغان توسط نیروهای امنیتی، اظهارات مقامات اروپایی را دخالت در امور ترکیه دانست و آن را رد کرد.

رجب طیب اردوغان امروز طی سخنانی گفت: تلاش ما بر این است که به خواستههای قانونی معترضان پاسخ دهیم اما درعینحال از نیروهای پلیس ترکیه در تظاهرات حمایت خواهیم کرد.

"بولنت اورینچ"، معاون نخستوزیر ترکیه با تأکید بر اینکه تظاهرات و اعتراضات اخیر هیچ تأثیری بر مواضع آنکارا نخواهد داشت، گفت: در صورت عدم پایان اعتراضات، ارتش را برای کمک به نیروهای امنیتی به خیابانها خواهیم آورد.

خاطرنشان میشود که در جریان این اعتراضات تاکنون پنج نفر از معترضان در حمله نیروهای امنیتی کشته شدند و هزاران نفر دیگر زخمی و بازداشت شدند.مردم بسیاری از کشورهای جهان در اعتراض به سرکوب اعتراضات ضددولت رجب طیب اردوغان و در حمایت از تظاهرکنندگان ترک تظاهرات و همبستگی خود را با معترضان ترکیه اعلام کردند.
سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۲ - ۲۰:۱۹
شبکه مالی القاعده چگونه اداره میشود؟


مساله قابل تامل در گزارش مذکور این است که بنا به اعلام برخی از منابع اطلاعاتی، القاعده و همچنین نیروهای ارتش آزاد با نیروهای بشار اسد می جنگند تا بتوانند بخش بیشتری از اراضی سوریه را به تصرف خود در آورند.
یک روزنامه آمریکایی، از ابعاد مختلف فعالیت بزرگترین شبکه مالی حمایت مخفیانه از شبکه القاعده در سوریه پرده برداشت.
از العالم، روزنامه واشنگتن پست در گزارشی نوشت: بزرگ ترین شبکه مالی حمایت از القاعده، با استفاده از شبکه های ارتباط اجتماعی و از طریق انجمن های (به اصطلاح) خیریه در کشورهای عربی پول جمع آوری می کند و این کمک ها را از طریق بانک ها یا به طور نقدی در اختیار جنگجویان القاعده قرار می دهد تا از آن در خرید اسلحه برای گروه های مسلح و حمایت مالی از عملیات این گروه ها استفاده شود.

به نوشته واشنگتن پست، برخی از گروه های تندرو مانند "دولت اسلامی عراق و شام"، "جبهه النصره" و "آزادگان شام"، در حال حاضر از سوی کشورهای حوزه خلیج فارس مورد بیشترین حمایت های مالی قرار می گیرند و قطر، اصلی ترین حامی مالی گروه های تروریستی و مسلح در سوریه به شمار می رود، اما اخیراً و تحت فشارهای آمریکا و عربستان سعودی مجبور شد که این حمایت ها را متوقف کند.

مساله قابل تامل در گزارش مذکور این است که بنا به اعلام برخی از منابع اطلاعاتی، القاعده و همچنین نیروهای ارتش آزاد با نیروهای بشار اسد می جنگند تا بتوانند بخش بیشتری از اراضی سوریه را به تصرف خود در آورند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، هر شخص داوطلب در کشورهای مبدأ 2400 دلار برای تجهیز یک مبارز و آموزش وی پرداخت می کند و عملیات آموزش داوطلبان و تجهیز آنان به سلاح، تصویربرداری می شود و این تصاویر در اختیار داوطلبان قرار می گیرد تا آن ها متقاعد شوند که پول های آنان به طور "صحیح" هزینه می شود.

به نوشته این روزنامه آمریکایی، گروه های مذکور با بهره برداری از اوضاع سوریه، برای کنترل بخش های زیادی از اراضی سوریه تلاش می کنند و همچنین به دنبال گسترش افکار خود در کشورهای دیگر و تقویت حضور خود در کلِ منطقه هستند.


یک شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۶
اعتراف آشکار جان کری به حمایت از القاعده


وزیر خارجه امریکا در فرانسه اذعان کرد؛ هدف حمله به سوریه این است که جنگجویانی که با ارتش سوریه می جنگند، تقویت شوند و بتوانند در مذاکرات سیاسی شرکت کنند. آنها امیدی به پیروزی کامل و سرنگونی دولت بشار اسد ندارند و می خواهند قدرت او را کاهش دهند.
جان کری که به منظور جلب نظر اروپایی ها برای حمله به سوریه به فرانسه سفر کرده، در نشست خبری مشکرت خود با لوران فابیوس، وزیر خارجه فرانسه، تصریح کرد: هدف ما از حمله به سوریه این است که قدرت بشار اسد کاسته شود.

وزیر خارجه آمریکا افزود: ما معتقدیم راه حل نهایی مساله سوریه، از طریق سیاسی امکان پذیر است و حمله نظامی به سوریه، راه را برای مذاکرات سیاسی باز خواهد کرد.

این اعتراف آشکار جان کری در حالی مطرح می شود که آنها تمام مقدمات برگزاری نشست ژنو 2 را بر هم زدند تا مذاکرات سیاسی انجام نشود.
در شرایط فعلی، شورشیان مورد حمایت ایالات متحده نمی توانند در این مذاکرات شرکت کنند چراکه آنها نه تنها چیزی به دست نخواهند آورد، بلکه چیزهایی را نیز از دست خواهند داد.

آنها به صورتی گسسته و شکست خورده و در حالی که در میدان نبرد تضعیف شده اند وارد مذاکرات صلح می شوند. ارتش سوریه پیروزی های متعددی به دست آورده و شورشیان را به سوی مرزهایی رانده است که در آن متحدان آمریکا مانند ترکیه، اردن و شمال لبنان از آنها حمایت می کنند و به این ترتیب، اگر مذاکرات انجام می شد، جنگ طبق خواسته دولت سوریه پایان می یافت.

یکی از رهبران شورشیان درباره علت تحریم مذاکرات صلح به روزنامه نیویورک تایمز گفته بود: «هنگامی که ما بسیار ضعیف هستیم در ژنو چه درخواستی می توانیم بکنیم؟ روسها و ایرانیها و نمایندگان حکومت سوریه می گویند: شما هیچ قدرتی ندارید. ما کنترل همه نقاط را در دست داریم. شما برای درخواست چه چیزی آمده اید؟»

با تداوم موفقیت های ارتش سوریه، اوضاع شورشیان وخیم تر شد و آنها نه تنها وجهه و صلاحیت مذاکره را از دست دادند، بلکه موجودیتشان نیز در خطر افتاد.
امریکا و متحدانش تلاش کردند با ارسال آشکار سلاح های بیشتر و پیشرفته تر، دست پرورده های خود را نجات دهند، اما این روش نیز نتیجه بخش نبود و امریکا، از شورشیان خواست بهانه ای جور کنند تا بتواند به طور مستقیم وارد جنگ شود.
اظهارات جان کری در فرانسه نشان می دهد، آنها امیدی به پیروزی کامل در سوریه و سرنگونی دولت بشار اسد ندارند و بر اساس گفته های جان کری، قصد حد
یک شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۲۸
آغاز ارسال آشکار سلاح به تروریست های سوریه


روزنامه ی فرامنطقه ای «الشرق الوسط» به ارسال سلاح برای شورشیان سوری و ارسال آن از طریق پایگاه های سری در اردن اعتراف کرد. این در حالی است که امریکا پنهان کاری در امور سوریه را کنار گذاشته و آشکارا بر حمایت و پشتیبانی از تروریست ها تاکید کرد.
روزنامه فرامنطقه ای " الشرق الاوسط " روز یکشنبه اعتراف کرد که سازمان مرکزی اطلاعات آمریکا (سیا) برای ارسال سلاح به عناصر مسلح ضد نظام سوریه از طریق پایگاه های سری آمریکا در ترکیه و اردن آماده می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از الشرق الاوسط، آمریکا سال گذشته این پایگاه ها را برای ایجاد مسیرهای امن به منظور ارسال سلاح و تجهیزات لجستیکی برای مخالفان نظام سوریه گسترش داد اما به نظرمی رسد قصد دارد تا چند هفته دیگر از این پایگاه ها برای افزایش ارسال سلاح و مهمات جنگی به مخالفان نظام سوریه استفاده کند.
انتشار این خبر در پی موفقیت های ارتش سوریه در آزادسازای - پاکسازی و بازیابی مناطق تحت کنترل عناصر مسلح تروریست - نشانگر تحول جدیدی در نقش آفرینی آمریکا در بحران سوریه است ؛ از سوی دیگر- گزارش منابع رسانه ای حاکی از آن است که سیا برای نظارت بر نقش عملیاتی رو به رشد این سازمان در سوریه - دفتر جدیدی در لانگلی ایالت ویرجینیا دایر کرده است.
"بنیامین بن رودس " مشاور رییس جمهوری آمریکا در امور امنیت ملی در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید اعلام کرد: ارتباطات امروز ما در سوریه متفاوت از 6 ماه پیش است و ما می توانیم برای هر طرفی که بخواهیم - سلاح بفرستیم.
دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۳
نیویورکتایمز افشا کرد:
ارسال ۳۵۰۰ تن سلاح به مخالفان سوری با پشتیبانی سیا


اطلاعات به دست آمده حاکی از آن هستند که ارسال این محمولهها در مقیاس کوچک در اوایل سال ۲۰۱۲ آغاز شده و به طور مداوم تا اواخر پاییز سال گذشته ادامه داشته و در اواخر این سال شدت یافته است.

یک روزنامه آمریکایی بر اساس اطلاعات برجهای مراقبت پرواز، مصاحبه با مقامات کشورهای مختلف و اظهارات فرماندهان مخالفان سوری نوشت سال گذشته دولتهای عربی و ترکیه با پشتیبانی سیا ۳۵۰۰ تن سلاح در اختیار مخالفان سوریه قرار دادهاند.
به نقل از فارس ، روزنامه آمریکایی نیویورکتایمز در گزارشی شواهد مستندی فراهم آورد که نشان میدهد دولتهای عرب و ترکیه طی ماههای اخیر با پشتیبانی سازمان سیا کمکهای نظامی به مخالفان سوریه را به شدت افزایش دادهاند.

این روزنامه آمریکایی نوشته است دادههای به دست آمده از برجهای کنترل هوایی، مصاحبه با مقامات کشورهای مختلف و اظهارات فرماندهان مخالفان مسلح سوری نشان میدهند محمولههای هوایی تسلیحاتی در اختیار مخالفان مسلح سوری قرار گرفته است.

ارسال سلاح از سال 2012 تدوام داشته است

اطلاعات به دست آمده حاکی از آن هستند که ارسال این محمولهها در مقیاس کوچک در اوایل سال 2012 آغاز شده و به طور مداوم تا اواخر پاییز سال گذشته ادامه داشته و در اواخر این سال شدت یافته است.

160 محموله نظامی از اردن، عربستان و قطر به فرودگاه استانبول

طبق گزارش نیویورکتایمز این محمولهها بیش از 160 محموله نظامی را شامل میشده، که دولت های اردن، عربستان سعودی و قطر به فرودگاه « ایزنبوگا» در نزدیکی آنکارا و فرودگاههای دیگر ترکیه و اردن ارسال کردهاند.

این روزنامه آمریکایی در ادامه اعتراف کرده است، ارسال این محمولههای نظامی توانسته است ابعاد جنگ داخلی در سوریه را در سال گذشته دستخوش تحول کند.

نیویورکتایمز در ادامه درباره نقش آمریکا در تسلیح مخالفان سوری مینویسد: « در حالی که دولت اوباما از ارسال چیزی بیش از کمکهای غیرکشنده به شورشیها اجتناب کرده است، دخالت سازمان سیا در ارسال این تسلیحات، نشان داده است که آمریکا بیشتر تمایل دارد از طریق پشتیبانی متحدان عربیاش در وجه کشنده این جنگ داخلی دخالت داشته باشد.»

تغذیه اطلاعاتی از آمریکا، ارسال سلاح از کشورهای عرب

مقامات آمریکایی که خواستهاند نامشان فاش نشود، میگویند افسران اطلاعاتی آمریکا به دولت های عرب در خریداری این سلاحها کمک کردهاند و به فرماندهان مخالفان سوری کمک کردهاند تا بتوانند سلاحهای رسیده را به دست گروه هایی که سلاحها برای آنها در نظر گرفته شده است، برسانند. سازمان سیا از اظهار نظر درباره ارسال این تسلیحات و نقشش در این موضوع خودداری کرده است.

ارسال تسلیحات پس از دور دوم ریاست جمهوری اوباما شدت گرفت

بیشتر این محمولهها از ماه نوامبر به مخالفان سوریه ارسال شدهاند، یعنی پس از اتمام انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و زمانی که دولت های عرب و ترکیه از پیشرفت کند مخالفان سوری در مبارزه با بشار اسد ناامید شدند.

دولت ترکیه بر بخش اعظمی از این برنامه ی ارسال سلاح نظارت داشته است. مقامات آشنا با ارسال محمولههای گاز و محققان حوزه قاچاق سلاح میگویند حجم این محمولههای تسلیحاتی بسیار زیاد بوده است.

ارسال 3500 تن سلاح و تجهیزات نظامی در « عملیات زیرزمینی»

3500 تن سلاح و تجهیزات نظامی رقمی است که « هاگ گریفیت» از « موسسه بینالمللی صلح استکهلم» درباره حجم تسلیحات ارسال شده به سوریه برآورد کرده است.

وی میگوید شدت و فراوانی پروازهای این هواپیماهای باربری از وجود یک « عملیات لجستیکی زیرزمینی و هماهنگشده» حکایت میکنند.

دولت ترکیه در نقش تسهیلکننده افزایش ارسال سلاح

با آنکه اطلاعات فرماندهان مخالفان سوری و سایر اطلاعات به دست آمده حاکی از آن هستند که قطر و عربستان سعودی از اواخر سال 2012 تجهیزات نظامی را به دست مخالفان سوریه میرساندهاند، موافقت دولت ترکیه برای افزایش سرعت ارسال این محمولهها از جمله عوامل تسهیل ارسال این تسلیحات به مخالفان بودهاند.

در همین حال، چندین مقام دیگر هم گفتهاند عربستان سعودی تسلیحات و تجهیزات نظامی را از کرواسی میخرد و آنها را با هواپیماهای باربری اردن برای مخالفان سوریه، که در جنوب این کشور فعالیت میکنند، میفرستد . بخشی از این تسلیحات هم به ترکیه میروند تا از آنجا برای مخالفانی که از آنجا عملیات میکنند، فرستاده شوند.

مخالفان سوری سلاحهای ارسالشده را ناکافی میدانند

روزنامه آمریکایی نیویورکتایمز مینویسد علیرغم ارسال این سلاحها برای مخالفان سوری، فرماندهان آنها می گویند این تسلیحات ناکافی هستند و آنها برای جنگ علیه ارتش بشار اسد با مشکل مواجه هستند. آنها همچنین میگویند توزیع کنندگان این سلاحها هم برای پخش کردن این سلاحها عملکردی صرفهجویانه یا همراه با فساد دارند.

یکی از مقامات آمریکایی خاطر نشان میکند که حجم سلاحهای ارسال شده به سوریه بسیار زیاد است. وی میگوید: « مردم صدای سلاحهایی که سرازیر مخالفان میشود را میشنوند و حجم این سلاحهای ارسال شده بسیار زیاد است. اما مخالفان سوریه اکثر این تسلیحات را ظرف دو هفته تمام میکنند.»

برجهای کنترل مراقبت از تشدید ارسال محمولههای سلاح خبر میدهند

اطلاعات مربوط به برجهای کنترل مراقبت هواپیما، منبع دیگری است که روزنامه نیویورکتایمز به آن استناد کرده است. این روزنامه مینویسد اطلاعات مربوط به برجهای مراقبت هواپیما نشان میدهد محمولههای هوایی به مخالفان سوریه به آرامی آغاز شده است. در 3 ژانویه سال 2012 دو محموله نیروی هوایی قطر وارد استانبول شد.

پروازها از پایگاه لجستیکی آمریکا در قطر آغاز شدهاند

در میانه بهار سال گذشته تعداد پروازهای هواپیماهای باربری به ترکیه افزایش یافت. از 26 آوریل تا 4 می سال 2012 هواپیمای نیروی هوایی قطر موسوم به سی 17، که یک هواپیمای باربری غولپیکر است، شش بار در فرودگاه « ایزنبوگا» ترکیه فرود داشت. تا 8 آگوست قطریها 14 پرواز با هواپیماهای باربری به این فرودگاه انجام دادهاند. تمامی این پروازها از فرودگاه العدید در قطر آغاز شده است، که مرکز عملیات لجستیک نظامی آمریکا در خاورمیانه است.

پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۸:۵۱
کمک ۱۰۰ میلیون دلاری قطر به مخالفان مسلح سوری


قطر مدعی شده است این کمک ها در راستای کمک های انسانی است که قطر به ملت سوریه ارائه کرده و این کمکها را بدون تبعیض از طریق کانال های انسانی فعال در زمینه فعالیت های انسان دوستانه به ملت سوریه می رساند.

دولت قطر به مخالفان مسلح دولت سوریه که درصدد براندازی نظام «بشار اسد» هستند، 100 میلیون دلار دیگر کمک مالی کرد.
از پایگاه خبری «النشره»، مخالفان مسلح و خارج نشین نظام سوریه در تلاش های ضد سوری خود از حمایت های بی دریغ کشورهای عربستان، قطر و ترکیه برخوردار هستند.

بر اساس دستور «تمیم بن حمد آل ثانی»، معاون امیر قطر و ولیعهد این کشور، دولت قطر کمکی به مبلغ 100 میلیون دلار به ائتلاف مخالفان سوریه ارائه کرده است.
قطر مدعی شده است این کمک ها در راستای کمک های انسانی است که قطر به ملت سوریه ارائه کرده و این کمکها را بدون تبعیض از طریق کانال های انسانی فعال در زمینه فعالیت های انسان دوستانه به ملت سوریه می رساند.

در حالی قطر میلیون ها دلار به تروریست های سوری کمک مالی کرده است که دوشنبه گذشته (18 فوریه) «حمد بن جاسم آل خلیفه»، وزیر خارجه و نخست وزیر این کشور طی اظهاراتی، تصمیم اتحادیه اروپا مبنی بر عدم حمایت نظامی از مخالفان سوریه را نادرست توصیف کرده و گفته این تصمیم اتحادیه اروپا اقدامی اشتباه بود چرا که این مساله باعث طولانیتر شدن بحران سوریه میشود.!


یک شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۶:۴۲
افشای مداوای تروریست های سوریه در سرزمین های اشغالی


رسانه های صهیونیستی از جمله روزنامه «یدیعوت آحارونوت« فاش کردند، این رژیم با برپایی بیمارستان نظامی صحرایی در منطقه اشغالی «جولان» نزدیک مرز سوریه، زخمی شدگان شورشی مسلح سوری را به این بیمارستان منتقل و درمان می کند.
ر اساس گزارش شبکه یک تلویزیون رژیم صهیونیستی و روزنامه " یدیعوت آحارونوت"، چاپ سرزمین های اشغالی، شورشیان زخمی سوریه، در سرزمین های اشغالی درمان می شوند.

رژیم صهیونیستی با برپایی بیمارستان نظامی صحرایی در منطقه اشغالی «جولان» نزدیک مرز سوریه، زخمی شدگان شورشی مسلح در سوریه را به این بیمارستان منتقل و درمان می کند.

یکی از فرماندهان رژیم صهیونیستی ابراز امیدواری کرد، این اقدام در آینده، پلی برای ارتباط با شورشیان مسلح در سوریه باشد.

در این باره ، یدیعوت آحارونوت تصریح کرد، در ماه گذشته میلادی، 11 زخمی شورشی مسلح سوریه در این بیمارستان معالجه شدند که 8 نفر آنان، دوباره به سوریه بازگشتند و 3 نفر دیگر نیز برای مداوای بیشتر، در بیمارستان باقی ماندند.

شبکه 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز طرح ارتش این رژیم را در زمینه درمان و امداد رسانی به شورشیان مسلح سوری، تائید کرده است.پنج شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۰
تروریست های سوریه را بیشتر بشناسیم


تخمین زده شده است که حدود ۲۰ هزار عنصر تروریستی در سوریه حضور دارند که ملیت بیشتر آنها تونسی، لیبیایی، اردنی، چچنی و فرانسوی است.
بیشتر تروریست های حاضر در سوریه از کشور تونس هستند که شمار آنها بین هزار تا دو هزار نفر است. دو سوم آنها عضو گروه «جبهه النصره» در دو منطقه «بنّش» و «سراقب» در حومه ادلب مستقر هستند.
همچنین عناصر لیبیایی نیز در سوریه حضور دارند؛ آنها به سرکردگی «مهدی الحراتی» و در قالب گروه موسوم به «لشکر الامه» در حومه حلب مستقر هستند.

گروه سلفی اردنی نیز ماهها پیش، از حضور سیصد عنصر خود در حومه درعا خبر داد. علاوه بر این، عناصر چچنی و فرانسوی نیز در سوریه حضور دارند. وزارت کشور فرانسه از حضور بیش از صد فرانسوی در سوریه خبر داده بود. علاوه بر این، افراد انتحاری از بلژیک نیز عازم شمال سوریه هستند همان طور که پیش از این عازم عراق بودند.
تونسی ها و لیبیایی ها دارای گردانی مستقل هستند. چچنی ها نیز به سرکردگی ابو عمر الچچنی گردانی مخصوص به خود را تشکیل داده اند. به آنها در خاک ترکیه پایگاه های آموزشی داده شده است. آنها در دهه هفتاد قرن گذشته نیز در همان جا علیه روسیه آموزش می دیدند.پ

تروریستهای مسلح از همه مناطق مرزی عراق، لبنان و اردن و به طور عمده از مرزهای ترکیه وارد سوریه می شوند. القاعده نیز در ژانویه گذشته در گذرگاه «باب الهوی»، در مرز ترکیه و سوریه، تشکیلاتی موسوم به «مجلس شورای مجاهدان» را ایجاد کرد.

از مواردی که درماه های اخیر در سوریه مطرح شده این است که بسیاری از تروریست های مسلح و ارتش آزاد پس از کسب تجربه مستقل عمل می کنند و برای نفع خود دست به هر اقدامی از جمله آدم ربایی، سرقت، تجاوز و غیره می زنند.
کاخسفید: ایران همچنان تحت تحریمهای آمریکا و اروپا قرار داردمشکل امروز منطقه خاورمیانه و جهان کاخ سفید است و نه داعش

پنجشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۴
ورود 180 نیروی زرهی ارتش ترکیه با رهبری آمریکا درسایه سکوت تمام سازمان های بین المللی خیانتکارتاکنون خفه خون گرفته اند به شمال موصل
یک منبع امنیتی عراقی از ورود یگان های زرهی ترکیه به پایگاه زلیکان در شمال موصل خبر داد.

تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۸
نخست وزیر ترکیه برای دریافت پول دلالی و رشوه بابت حمایت تروریست ها وارد عربستان شد.

ناتوانی شورای امنیت دلیل اصلی جنایات آمریکا وعربستان سعودی قطر وترکیه است.
ادامه این جنایات به خاطر ناتوانی شورای امنیت سازمان ملل در انجام وظایف خود تاکنون عمل نکرده است و سکوت اختیارکرده است.
راز رشد قاچاق و فروش نفت توسط داعش چیست؟

العبادی: مسیر قاچاق نفت داعش از ترکیه است

روزنامه آلمانی: پسر اردوغان، وزیر نفت داعش است!

وسوسه نفت موصل، ترکیه را به عراق کشاند!

آمریکا برای حمایت از داعش، تانکرهای نفت را "نمیبیند"

تأکید مخالفان ترک بر دخالت اردوغان در قاچاق نفت

پهپادهای آمریکا بر فراز مناطق قاچاق نفت داعش +فیلم

ترکیه در مقابل نفت به داعش سلاح میدهد

فیلم ورود نفتکشهای داعش به ترکیه

تصاویرخرید نفت داعش توسط ترکیه را دراختیار داریم

پوتین: جنگنده روسی برای تضمین قاچاق نفت سرنگون شد

اسلحه از ترکیه؛ نفت و آثار باستانی از داعش

معلم: ترکیه در قاچاق نفت سوریه و عراق دست دارد

واکنش اردوغان به خریداری نفت از داعش

حمله به مخازن نفت داعش در سوریه + فیلم

انهدام حدود 500 تانکر قاچاق نفت داعش

انهدام دهها نفتکش داعش در شرق سوریه

سود 50 میلیون دلاری داعش از فروش نفت
چرا مدعیان حقوق بشر خفه خون گرفته اند!
که هیچ واکنشی از سوی مدعیان حقوق بشردر این خصوص مشاهده نمی شود.
مخالفان سوریه تحت کمک مالی عربستان و قطر و ترکیه و امارات واسرائیل ،نظارت ومدیریت رهبری آمریکا متهم به جنایت جنگی شدند.

آمریکا از طریق پایگاه اینجرلیک ترکیه به تروریستها سلاح میرساند
یک روزنامه «ترکیهای» فاش کرد، آمریکا از پایگاه اینجرلیک در ترکیه برای گروههای تروریستی سلاح و مهمات ارسال میکند.

بر اساس اعلام روزنامه «آیدنلیک» ترکیه، آمریکا از پایگاه اینجرلیک واقع در استان آدانای ترکیه برای گروههای تروریستی، سلاح و مهمات میفرستد. بنابر این گزارش، «جوزف دانفورد»، رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا، که اوایل ماه ژانویه به ترکیه سفر کرد از خودروهای تویوتای مجهز به آتشبارهای ضد هواپیما که در پایگاه اینجرلیک آماده شدهاند تا برای گروه های تروریستی فرستاده شوند، دیدن کرده است. این در حالی است که وزارت دفاع آمریکا نیز در پایگاه اینترنتی خود تصاویری را از این خودروهای فرستاده شده به گروههای تروریستی در شهر اعزام سوریه منتشر کرده است. آمریکاییها مدعی شده بودند به کسانی که با داعش و تکفیریها میجنگند کمک تسلیحاتی میکنند!
غرق شدن 6 کودک پناهجو در آبهای یونان،سران ترکیه مقصر اصلی است.

ارتباط ترکیه درمدت 6 سال با داعش آشکار است
سران جنایتکارترکیه به جای تجاوزبه سوریه وعراق، امنیت کشورش را تامین کند.
داودا وغلو درباره کامیون های حامل سلاح به سوریه توضیع دهد.
دولت ترکیه مسئول خونهای ریخته شده درسوریه است.
سلاحهای ارسالی ترکیه به سوریه دردست نیروهای داعش است.
ارسال سلاح ازتروریست به سوریه جرمی علیه بشریت است.
تروریسم تکفیری نتیجه سیاست ترکیه درمنطقه است.
مهرتائید مظلومان ومسلمانان برجنایات آل سعود.
آل سعود اهداف رژیم غاصب صهیونیستی را درمنطقه دنبال می کند.
نسل کشی آل سعود نماد خوش خدمتی به اسرائیل است.
عربستان جایگاه خود را درجهان اسلام ازدست داده است.
آل سعود بویی ازاسلام نبرده است.
عربستان سعودی حامی شماره یک داعش است.
آل سعود، سرباز رژیم صهیونیستی است.
حمله سعودی به یمن نشانه ضعف و بی دینی آنان است.
خطرآل سعود کمترازداعش واسرائیل نیست.
عربستان سعودی دریمن، جنایات جنگی مرتکب شده است.
عربستان دررجنگ نظامی وسیاسی دریمن شکست خورده است.
آمریکا درجنگ علیه یمن شریک عربستان سعودی است.
آمریکا درجنایت های تروریست های وسعودی ها شریک است.
نسل کشی مشترک آمریکایی ها وآل سعود، حمام خون دریمن 955 شهید درمدت 10 ماه درسایه سکوت تمام سازمان های بین المللی خیانتکاروهمچنان نیزادامه می دهد.
درپی تجاوزجنگند های عربستان ومتحدانش بیش از 9500 غیرنظامی کشته شده اند.
آمریکا شریک ریخته شدن خون یمنی هاست.

آل سعود باید به جرم جنایت جنگی مجازات شود.تجاوزعربستان سعودی به یمن براساس هیچ رژیم حقوقی قابل پذیرش نیست.سازمان های بین المللی فقط تماشاگرجنایات آل دریمن و... هستند.
سعودی ها امنیت منطقه را برهم زده اند.آمریکا جنایتکارازحملات عربستان به یمن حمایت می کند.
آمریکا حامی اصلی تروریسم است.
عربستان سعودی حامی اصلی تروریسم است.
جنایات امروزمنطقه رابطه مستقیم با آمریکا وعربستان سعودی دارد.
کودک مجروح یمنی : اگرعربستان ، آمریکا واسرائیل را دارد ما خدا را داریم.
ایران مقابل آمریکا می ایستد چه برسد به مزدوران سعودی آنها.
سعودی ها که هیچ بزرگترین ازآنها نبز جرات ایستادن دربرابرایران را ندارند.
دشمن جرات نگاه چپ به حریم جمهوری اسلامی را ندارد.
ناتوانی شورای امنیت دلیل اصلی جنایات آمریکا وعربستان سعودی قطر وترکیه است.
ادامه این جنایات به خاطر ناتوانی شورای امنیت سازمان ملل در انجام وظایف خود تاکنون عمل نکرده است و سکوت اختیارکرده است.

حمایت آمریکا از جنایت عربستان در یمن
آمریکا مصداق شیطان بزرگ است/ جنایات عربستان در یمن با حمایت مستقیم آمریکاست
آمریکا مسئول جنایات عربستان در یمن است
جنایات عربستان منطقه را ناامن کرده است

هرجا ظلمی است رد پای عربستان را می تواند دید.
سعودی ها به هرجنایتی دست می زنند تا اسلام را ناتود کنند.
عربستان مرتکب جنایات جنگی شده است.سعودی ها زبانی جزقتل کشتاررا نمی فهمند.
کشورهای عربی خلیج فارس حامی مالی داعش هستند.
عربستان خطرواقعی درمنطقه خاورمیانه است، عربستان صادرکننده اصلی تروریسم به منطقه خاورمیانه است.
مدعیان حقوق بشراگربه اصطلاح قصد مبارزه با داعش را دارد با سراغ عربستان برود.

جنایات رژیم آل سعود کودک کش فراموش شدنی نیست.
که سران عربستان به خاطراین جنایات فراموش نشدنی باید محاکمه ومجازات وشوند.
دست های سعودی ها در رشد تروریست های داعش آشکاراست.
کشورهایی که دم ازحقوق بشرمی زنند چرا درمقابل این جنایات عربستان سعودی سکوت کرده اند.
حوادث یمن برگ دیگردرکارنامه سیاه سعودی است.
سکوت دربرابرجنایت ازخود جنایت بدتراست.

جنایات القاعده وداعش دریمن مصرو لیبی و... ازسوی عربستان سعودی مورد حمایت می گیرد.
سکوت دربرابرعربستان کمترازحمایت نیست.
دعا کنیم جهان اسلام هرچه زودترازشرعربستان رها شود.

داعش توسط عربستان وترکیه درمنطقه رشد کرده است.
نتیجه سیاست های عربستان وترکیه درمنطقه تقویت تروریسم درمنطقه است.
اقدام بی شرمانه آل سعود و اردوغان ازتروریست ها حمایت می کنند.
عربستان وترکیه درمدت 6 سال که اقدام به تروریست می کردند.ونگران بازگشت آنها باشند.


عادل الجبیر وزیر خارجه عربستان بزرگترین تروریست است.
ملک سلمان پادشاه عربستان بزرگترین تروریست است.

سعودی ها مسوول خون مسلمانان درتمام کشورهای هستند.
تحرکات داعش زیرنظرعربستان هدایت می شود.
حمایت ازتروریست های داعش خیانت به بشریت است.
کشتاربی رحمانه زنان وکودکان یمن توسط سعودی ها یک نسل کشی آشکاراست.
عربستان درحال ازدست دادن اعتباربین المللی خود درحمله به یمن است.
حمله عربستان به یمن وکشتارشهروندان را نقض قوانین حقوق بشر وبشریت است.
حامیان تکفیری درآینده ای نزدیک هزینه های سنگین پرداخت خواهد کرد.
عربستان ازتسلیحات ممنوعه علیه نظامیان یمن استفاده می کند. همکار مدعیان حقوق بشردرکشتارمردم یمن!
اقدامات عربستان جنایت جنگی است.
عربستان، جنایت ضد بشری مرتکب شده است.

ازکم تحرکی غیرمسئولانه شورای امنیت سازمان ملل درموضوع یمن.
یک سوم کشته شدگان درحملات عربستان به یمن کودک هستند.
عربستان یک عذه سرطانی منطقه خاورمیانه است.
حمایت ازعربستان خیانت به بشریت است.
عربستان سعودی بیش ازصد هزارنفر را دریمن آواره کرده است.
عربستان سعودی با کمک های تسلیحاتی آمریکا و انگلیس واسرائیل یمنی ها را قتل عام می کند.
سکوت کشورهای اسلامی درقبال نسل کشی دریمن شرم آواراست.
شورای امنیت سازمان ملل متحد مقصراصلی جنایات عربستان است. سکوت دربرابرجنایت ازخود بدتراست.


سعودی ها مسوول خون مسلمانان درتمام کشورهای هستند. تحرکات داعش زیرنظرعربستان هدایت می شود. حمایت ازتروریست های داعش خیانت به بشریت است. کشتاربی رحمانه زنان وکودکان یمن توسط سعودی ها یک نسل کشی آشکاراست. عربستان درحال ازدست دادن اعتباربین المللی خود درحمله به یمن است. حمله عربستان به یمن وکشتارشهروندان را نقض قوانین حقوق بشر وبشریت است. حامیان تکفیری درآینده ای نزدیک هزینه های سنگین پرداخت خواهد کرد. عربستان ازتسلیحات ممنوعه علیه نظامیان یمن استفاده می کند. همکار مدعیان حقوق بشردرکشتارمردم یمن! اقدامات عربستان جنایت جنگی است. عربستان، جنایت ضد بشری مرتکب شده است.

ازکم تحرکی غیرمسئولانه شورای امنیت سازمان ملل درموضوع یمن. یک سوم کشته شدگان درحملات عربستان به یمن کودک هستند. عربستان یک عذه سرطانی منطقه خاورمیانه است. حمایت ازعربستان خیانت به بشریت است. عربستان سعودی بیش ازصد هزارنفر را دریمن آواره کرده است. عربستان سعودی با کمک های تسلیحاتی آمریکا و انگلیس واسرائیل یمنی ها را قتل عام می کند. سکوت کشورهای اسلامی درقبال نسل کشی دریمن شرم آواراست. شورای امنیت سازمان ملل متحد مقصراصلی جنایات عربستان است. سکوت دربرابرجنایت ازخود بدتراست.

آمریکا تهدیدی آشکار برای جهان است

داعش شرکتهای اسلحه سازی آمریکا را زنده کرد
جمعه 18 مهر 1393 - 18:4:30
تشکیل ائتلافی نظامی از سوی آمریکا به بهانه مقابله با گروه تروریستی داعش، فرصتی طلایی را برای شرکتهای اسلحه سازی آمریکا فراهم کرده است.
به گزارش روز جمعه پایگاه خبری شبکه العالم، "ریچارد ابو العافیه" نایب رئیس مرکز پژوهشی تیل گروپ تأکید کرد: این جنگ برای شرکتهایی که با ارتش آمریکا همکاری میکنند، فرصتی طلایی ایجاد کرده است.
حملات هوایی علیه مواضع داعش، در واقع به این معنا است که میلیونها دلار باید برای خرید بمب و موشک و قطعات یدکی هواپیماها هزینه شود؛ و همچنین بهانههای بیشتری را برای ارتقای جنگندهها و هواپیماهای مختلف فراهم می کند.
از زمان اعزام مشاوران نظامی آمریکایی به عراق از سوی رئیس جمهور این کشور، ارزش سهام شرکتهای اصلی وابسته به پنتاگون همچنان در حال افزایش است، که این روند با آغاز عملیات هوایی ائتلاف علیه مواضع داعش همچنان ادامه دارد.
به عنوان مثال ارزش سهام شرکت لوکهید مارتن طی 3 ماه اخیر، به نسبت 9.3 درصد افزایش یافت، ارزش سهام رایتیون و نورثروب هم 3.8 درصد، و سهام شرکت جنرال دینامیک 4.3 درصد ارتقا یافت.
شرکت لوکهید مارتن، سازنده موشک هلفایر است که در پهپادهای هجومی و جنگنده های ارتش عراق استفاده می شود.
ماه گذشته و چند روز پس از آغاز عملیات در سوریه، شرکت رایتیون قراردادی 251 میلیون دلاری را برای تحویل موشکهای کروز تام هاک به نیروی دریایی بست.
در 23 سپتامبر، ناوهای آمریکایی در نخستین شب عملیات 47 موشک تام هاک به سوریه شلیک کردند. ارزش هرکدام از این موشکها حدود 1.4 میلیون دلار است.
با وجود آنکه تأثیر این عملیات تا کنون ناچیز بوده است؛ به گفته کارشناسان این نتایج موجب کاهش توجه سرمایه گذاران به کارخانه های اسلحه سازی آمریکا نشده است.
"لورین تامسون" عضو پژوهشکده "لکزینگتون" که روابط بسیاری با صنایع دفاعیی آمریکا دارد، تأکید کرد که وضعیت امروز شرکتهای بزرگ اسلحه سازی، بسیار بهتر از آن چیزی است که سه سال قبل، پیش بینی میشد.
شرکتهای امنیتی خصوصی آمریکا که در سایه اشغال عراق و افغانستان به صورت قابل ملاحظهای رشد کردهاند، امیدوارند که جنگ کنونی موجب بسته شدن قراردادهای جدیدی در عراق شود.


درپاسخ به سخنگوی کاخ سفید.
به همه اقدامات کاخ سفید پاسخ می دهیم.
ما کاخ سفید آمریکا را زیر پا می گذاریم.
کاخ سفید دردنیا نقض آشکارقوانین بین المللی است.
شما چه غلطی در خاک افغانستان وسوریه وعراق و... می کنید؟ نتیجه سیاست های آمریکا تقویت تروریسم درمنطفقه خاورمیانه است.طرح آمریکا برای آمریکا محموله تسلیحاتی به داعش است.کودک کشی وآدم کشی با پول مکه وسلاحهای آمریکایی درمدت 6 سال سوریه وعراق ولبنان و...
دلارهای مکه ونفتی وعامل اصلی درجنگ وریه وعراق و... است.
آمریکا وعربستان سعودی مشکلی برای منطقه خاورمیانه است.
چه کسانی درسوریه وعراق و... با داعش همکاری می کنند؟ آمریکا ومتحدانش.
کمک 300 میلیون دلاری عربستان به نیروهای داعش.
چرا آمریکا سرکره 10 میلیون دلاری داعش را آزاد کرد.
کاخ سفید آمریکا مسئول حمایت ازتروریست ها درمنطقه خاورمیانه است.
کاخ سفید اعتنبارخود را ازدست داده.
آیا سازمان های بین المللی خیانتکار واقعا نمی دانند آمریکایی ها به اسم حقوق بشربدترین جنایات را می کنند.
تروریست ها اززکجا خط می گیرد؟ وابسته به آمریکا ومتحدانش هستند.
هیچ کشوری درسایه کاخ سفیید به عدالت ورفاه نرسیده است.
به آنها چه ربطی دارد شما چه کاره اید؟

99 درصد آمریکا ومتحدانش درمدت 6 سال عامل اصلی آنارامی های منطقه خاورمیانه و به ویژه سوریه وعراق هستند.
ناآرامی های منطقه خاورمیانه نتیجه بی توجهی جهان به جنایت های آمریکا ومتحدانش درجنگ سوریه وعراق و... است.
سوریه وعراق بدون محاکمه باید تمام تروریست ها اعدام کنند.
اعدام بدون محاکمه بهترین پاسخ به تروریست هاست.


داعش دراردن ازسوی آمریکا اموزش دیده.
آمریکا دست ازسیاست دوگانه درمنطقه برنمی دارد.


آمریکا خطرناکترین دشمن مسلمانان است.آمریکا حامی اصلی تروریست های داعش درمنطقه است.
دشمن می خواهد مانند آمریکا مسلمانان رژ صهیونیستی وعربستان سعودی وترکیه فرامش کنند.
آمریکا به کشورجنایت کارجنگی وحامی تروریسم دولتی درمنطقه تبدبل شده است.
قاتل 254 ایرانی کجا زندگی می کند؟
290 سرنشین هواپیمای پرواز شماره 655 ایران درتاریج 12 تیر 1367 را کشت.
هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری آمریکا درخلیج فارس توسط ناو آمریکایی سرنگون کردن.
هواپیمای مسافربری ایران درخلیج فارس پرونده سیاه دیگری ازجنایتت آمریکایی وکاخ سفید سراسر جنایت است.


باردیگرکخ سفید خیانت خودش را نشان داد.
اقدام کاخ سفید خیانت به اسلام است.
نقض حقوق بشر درآمریکا هیچ حد ومرزی ندارد.
آمریکا دست ازحمایت تسسلیحاتی ومالی ازتروریسم بردارد.
جنایات رژیم صهیونیستی و داعش ودیگر گروه های تروریستی و عربستان سعودی وترکیه ازسوی کاخ سفید آمریکا جنایتکارمورد حمایت قرارمی گیرد.
حامیان تروریسم مانند آمریکا وعربستان سعودی وقطر وامارات وترکیه ، حمایت های خود را متوقف کنند.

نیروهای داعش با رهبری آمریکا درمدت 6 سال طریق ترکیه با کمک ها مالی عربستان وقطروارد سوره وعراق می شوند.
داعش وهمان اسلام آمریکایی است.
ائتلاف آمریکا علیه تروریسم غیرقانونی است.
آمریکا همان داعش است.
داعش محصول مشترک آمریکا وعربستان وترکیه است.
رژیم آل سعود ا حمایت آمریکا ونقض فوانین بین المللی ادامه می دهد.
آمریکا درمقابل تروریم درغ است.


هدیه آمریکا به داعش از نگاه سفیر سابق آمریکا در عربستان
7 بهمن 1394 ساعت 19:50
سفیر سابق آمریکا در عربستان سعودی ضمن انتقاد از تصمیم دولت اوباما برای بازگرداندن نیروهای زمینی آمریکایی به خاورمیانه، تاکید کرد: تصمیم واشنگتن برای احیای راهبرد قبلی خود به گرمی از سوی رهبران داعش مورد استقبال قرار میگیرد.
چاس فریمن" سفیر سابق آمریکا در عربستان سعودی در مصاحبه با اسپوتنیک تصریح کرد: تصمیم دولت اوباما برای احیای راهبرد قبلی خود و اعزام نیروهای زمینی ویژه به خاورمیانه، با استقبال گرم رهبران داعش روبرو خواهد شد و این یک هدیه برای گروه تروریستی داعش است.

اشتون کارتر وزیر دفاع آمریکا روز جمعه تاکید کرد که گروهی از نیروهای ویژه آمریکایی در عراق مستقر خواهند شد تا از عملیات ارتش عراق برای بازپس گیری موصل حمایت کنند.

کارتر تصریح کرد: استقرار نظامیان ویژه آمریکایی بخشی از راهبرد جدید واشنگتن برای شکست داعش در عراق و سوریه به شمار میرود.

ولی فریمن استدلال کرد که این راهبرد تبعات فاجعه باری برای آمریکا به همراه خواهد داشت. وی گفت: داعش همواره سعی میکرده است تا آمریکا را برای بازگرداندن نیروهای زمینی خود به خاورمیانه تحریک کند. واشنگتن به جای حفاظت کشور در برابر تهدید تروریسم، با بازگرداندن نیروهای زمینی به عراق عملا آمریکا را در معرض خطر قرار داده است چرا که انگیزه لازم برای حامیان و طرفداران داعش به وجود میآید تا حملات تلافی جویانهای را در داخل آمریکا انجام دهند.

فریمن اظهار داشت: هر چه دخالت نظامیان آمریکایی در عملیات علیه جنبشهای اسلامی در منطقه مستقیم تر باشد، داعش و سایر گروههای تروریستی بهانه بیشتری برای انجام فعالیتهای تروریستی و آدمکشی علیه شهروندان آمریکایی در داخل مرزهای این کشور خواهد داشت.

داعش مامورآمریکا است.
آل سعود نوکرآمریکا درمنطقه است.
سرنوشت ترکیه درعراق همانی است که درسوریه دچارش شد.
اردوغان و داودا وغلو درمدت 6 سال تسلیحات داعش را تامین می کند.
آمریکا وعربستان سعودی وترکیه ازداعش حمایت می کنند.
؛ ترکیه "10 هزار پاسپورت" برای داعش صادر کرد!
نشریه هوریزون ویکلی کانادا خبر از اعطای 10 هزار پاسپورت ترکیه به اعضای داعش از سوی دولت ترکیه داد.
تاریخ: ۱۸ تير ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۳
نشریه هوریزون ویکلی کانادا خبر از اعطای 10 هزار پاسپورت ترکیه به اعضای داعش از سوی دولت ترکیه داد.

به گزارش بولتن نیوز، این نشریه کانادایی با اعلام این خبر به نقل از یک منبع مصری اضافه می کند: ترکیه این پاسپورتها را در اختیار داعش قرار داده است تا اعضای داعش بتوانند براحتی در مرزها تردد کنند.


براساس این گزارش این اقدام دولت ترکیه سبب خواهد شد اعضای داعش بتوانند به راحتی در منطقه تردد کنند بدون اینکه شناسایی گردند.

ترکیه 10هزار پاسپورت برای داعش صادرکرد تا در رفتوآمد اذیت نشود

از سوی دیگر این پاسپورتها این امکان را در اختیار داعش قرار می دهد که در شرایط اضطراری بتوانند با ورود به خاک ترکیه از مرگ در امان بمانند.


دولت ترکیه امروز به عنوان یکی از بزرگترین حامیان داعش در جهان شناخته شده است و تردد بسیاری از اعضای داعش از کشورهای منطقه و اروپایی به سوریه از طریق این کشور صورت می گیرد بدون اینکه ممانعتی برای آنها صورت بگیرد.

داعش مامورآمریکا است.
آل سعود نوکرآمریکا درمنطقه است.
سرنوشت ترکیه درعراق همانی است که درسوریه دچارش شد.
اردوغان و داودا وغلو درمدت 6 سال تسلیحات داعش را تامین می کند.
آمریکا وعربستان سعودی وترکیه ازداعش حمایت می کنند.
داعش نتیجه طرح آمریکا وعربستان وترکیه است.
آنچه درسوریه وعراق رخ می دهد به ترکیه است.
ترکیه مسئول ورود تروریست ها به سوریه وشورش اخیردرعراق است.
شورای امنییت سازمان ملل متحد درقبال جنایات آمریکا ومتحدانش سکوت کرده است.
جنگ سوریه وعراق ویمن یک توهین شرمآرا به شورای امنیت سازمان ملل محتد است.

روزنامه سعودی: دخالت ترکیه در شمال عراق با چراغ سبز آمریکا صورت گرفت

روزنامه «العرب» نوشت، آمریکا و ترکیا قصد دارند با حذف نیروهای بسیج مردمی در آزادسازی مناطق سنینشین، راه را برای نفوذ ایران و نیروهای همپیمان آن در منطقه ببندند.
روزنامه «العرب» وابسته به عربستان سعودی، چاپ لندن، در یادداشتی، دخالت نظامی ترکیه در عراق و اصرار آن برای حضور در پایگاه «بعشقیه» واقع در شمال عراق را بررسی کرد.
بر اساس این گزارش، اصرار ترکیه بر حضور در خاک عراق به بهانه وجود تروریسم در این کشور و ناتوانی دولت عراق در بیرون راندن ترکیه از خاک خود، نشان از این دارد که ترکیه به درخواست آمریکا و با چراغ سبز آن دست به این اقدام زده است.
روزنامه العرب مینویسد، با وجود اعتراضهای دولت عراق و تهدیدهای نیروهای بسیج مردمی، ترکیه همچنان در خاک عراق حضور دارد و حتی آن را قانونی میداند.
در همین راستا، «مولود چاویش اوغلو» وزیر خارجه ترکیه گفتهاست: دنیا نسبت به صحت و درستی موضع ترکیا و حضور نیروهای ترکیه در پایگاه «بعشقیه» و تمامی اقدامات آن در مبارزه با تروریسم قانع شده است.
نویسنده این یادداشت مینویسد: این سخن نخست وزیر خارجه ترکیه گمانههایی را در خصوص وجود یک توافق سری بین آمریکا و ترکیه و دخالت دادن ترکیه در جنگ داعش به ویژه در شمال عراق، تقویت میکند و در همین راستا آمریکا سعی دارد راه را برای ورود ایران و گروههای مبارز وابسته به آن، در مناطق سنینشین عراق ببند.
این نویسنده می نویسد، آمریکا برای تحقق این هدف با مسئولان ترکیهای در مورد آزادسازی استان «نینوا» به توافق رسیدهاند و این هماهنگی آمریکا و ترکیه به نفع عملیات آزادسازی نینوا است.
العرب مدعی شد: از آنجایی شبه نظامیان شیعی موسوم به «الحشد الشعبی» به نیابت از ایران در حال جنگ هستند و زمینه را برای نفوذ ایران در عراق فراهم میکنند، ایالات متحده آمریکا قصد دارد نقش نیروهای بسیج مردمی را در این جنگ (با داعش) محدود کند.
برای همین منظور، آمریکا در عملیات بازپسگیری «الرمادی» موفق شد نیروهای بسیج مردمی را کنار بگذارد و عملیات فقط منحصر در نیروهای مسلح عراقی مورد حمایت پیکارجویان سنی استان الرمادی انجام شد.
آمریکا ومتحدانش خطری برزگ برای همه بشریت است.
همکاری مدعیان حقوق بشردرکشتارمردم منطقه خاورمیانه!
ازسکوت کشورهای اسلامی دربرابرجنایات آمریکا ومتحدانش تاسف بار است و شرم آواراست.
پشت پرده تمامی آتش افروزی درمنطقه خاورمیانه ترکیه است.
حمایت آمریکا ازخون ریزی ها درمنطقه خاورمیانه پشت پرده هدیه 500 میلیون دلای اوباما به داعش چیشت؟
کشتاربی رحمانه زنان و کودکان سوریه وعراق توسط آمریکا وعربستان وترکیه یک نسل کشی آشکاراست.عضو دومای روسیه:
آمریکا چشمان خود را به معاملات نفتی ترکیه با داعش بسته است
آمریکا تنها کشوری است که این حقیقت عیان را که ترکیه از تروریست های داعش نفت می خرد، انکار می کند
تاریخ: ۰۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۹
رئیس کمیته امور بین المللی مجلس دومای روسیه روز پنجشنبه نوشت آمریکا تنها کشوری است که این حقیقت عیان را که ترکیه از تروریست های داعش نفت می خرد، انکار می کند. به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، آلکسی پوشکوف در صفحه توییتر خود نوشت:«روسیه، سوریه، عراق، یونان و اسرائیل ترکیه را به خرید نفت از داعش متهم کرده اند، اما آمریکا تنها کشوری است که به سبب کوته نظری ژئوپولیتیک خود این حقیقت را نمی بیند.»
پانوس کامنوس Panos Kammenos وزیر دفاع یونان و موشه یعلون همتای اسرائیلی وی روز سه شنبه در دیدار خود در آتن گفتند ترکیه مدتهای طولانی است که از تروریست های داعش نفت می خرد. مارک تونر، معاون سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا روز چهارشنبه گفت واشنگتن با اتهامات یونان و اسرائیل مبنی بر مشارکت ترکیه در قاچاق نفت داعش مخالف است. وی گفت آمریکا هیچ سند و مدرک ملموسی در حمایت از این اتهامات ندارد.
ولید معلم، وزیر امور خارجه سوریه پیشتر آنکارا را به خرید نفت از داعش متهم کرده بود. حیدر العبادی، نخست وزیر عراق نیز در دسامبر 2015 اتهام مشابهی را علیه ترکیه مطرح کرده بود. وزارت دفاع روسیه پیشتر مدارکی درباره معامله نفتی غیرقانونی میان تروریست های داعش و ترکیه ارائه کرده است.


عربستان چیزی ازاسلام نمی داند.
مظلومان ومسلمانان فقط آمریکایی ها وسعودی ها درمنطقه خاورمیانه تروریست می شناسند.


داعش حاصل سیاست های کاخ سفید است.
ورود تروریست ها ازطریق ترکیه با رهبری آمریکا درمدت 6 سال به خاک سوریه وعراق نقض قوانین بین المللی است ولی کاخ سفید وترکیه نمی فهمند.
چرا داعش دشمن آمریکا جنایتکارنمی شود؟
کاخ سفید خط می دهند داعش اجرا می کند.
اقدام کاخ سفید خیانت به مظلومان ومسلمانان است.پول های عربستان به خون مردم سوریه وعراق ولبنان ویمن و... آغشته است.


داعش به ترکیه نفت فروخته است!
آنچه درترکیه رخ می دهد شبیه حوادث سوریه وعراق است.
داعش توسط آمریکا با هدف اسلام هراسی به وجود آمده است.
سلاح وپول و تروریست و... داعش توسط با رهبری آمریکا تامین می شود؟
کشتار بی رحمانه مردم و سربازان سوری وعراقی به دست تکفیری ها نجس وحشی با همدستی آمریکا وهم پیمانانش درسایه سکوت تمام سازمان های بین المللی خیانتکار مدت 6 سال تاکنون لال شده اند وسکوت اختیار کرده است.
اردوغان با مدیریت کاخ سفید درمدت 6 سال است تسلیحات داعش و دیگر گروهک تروریستی را تامین میی کند وهمچنان نیزادامه می دهد.

شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۲:۱۳
حمایت مقامات آمریکایی از تروریستهای درجه یک جهان
پایگاه اینترنتی اسپوتنیک در گزارشی با عنوان «مقامات آمریکا از سازمان های تروریستی درجه یک حمایت می کنند» نوشت: کارمندان عالیرتبه آمریکا و از جمله «هیلاری کلینتون» وزیر امور خارجه سابق آمریکا اعتراف می کنند که آمریکا به شکل گیری گروه بندی «القاعده» کمک رساند.
این پایگاه خبری در ادامه افزود: واشنگتن تروریست هایی را آموزش داد و مسلح کرد که در افغانستان بجنگند. بعدها خود آمریکایی ها طعمه شبه نظامیان القاعده شدند.
«مایکل سپیرنگمان» رئیس سابق بخش روادید سفارت آمریکا در عربستان سعودی کتابی تحت عنوان «ویزا برای القاعده: هدیه سازمان سیا که دنیا را تکان داد» منتشر کرد و در یک مصاحبه اختصاصی با شبکه تلویزیونی «ار.ت» تعریف کرد که چه کسی او را وادار به صدور ویزا برای اشخاصی کرد که بعدها توسط سازمان های تروریستی استخدام شدند.
دراین مصاحبه افزوده شد که باید به قانون مهاجرت و شهروندی و اسناد مربوطه وزارت امور خارجه توجه شود. در این اسناد آمده است که اگر شخصی که تقاضای ویزا می کند نتواند بطور قانع کننده ثابت کند که به آمریکا رفته و برخواهد گشت و اینکه او ارتباط محکمی با کشور خود و یا کشوری دارد که در آنجا تقاضای روادید کرده است، باید از صدور ویزا برای او خودداری شود.
اکثر متقاضیان که رئیس پایگاه داده های «سیا» تقاضای آنها را برای من فرستاد، نتوانستند توضیح بدهند که این افراد با چه اهدافی به آمریکا می روند و مقصد اصلی آنها کجاست.
بدین ترتیب من از صدور ویزا برای آنها خودداری کردم. پس از آن جی فِرِرِس کنسول آمریکا مرا تهدید کرد که اگر از صدور ویزا برای آنها خودداری کنم مرا اخراج خواهد کرد.
دیپلمات سابق آمریکا درباره موارد معین صدور ویزای غیرقانونی تعریف کرد: آنچه به دو پاکستانی مربوط می شود که نزد من آمدند و گفتند که برای شرکت در نمایشگاه لوازم یدکی خودرو در چارچوب وزارت بازرگانی آمریکا قصد سفر به ایالات متحده را دارند، آنها حتی نتوانستند عنوان دقیق نمایشگاه را بیان کنند و یا اینکه این نمایشگاه در کدام شهر برگزار می شد. من البته از صدور ویزا برای آنها خودداری ورزیدم. تقریبا یکساعت پس از آن، «پل آروید تِوِیت» عامل سرویس مخفی «سیا» تلفن کرد و خواستار صدور ویزا برای آنها شد.
من گفتم، نمی توانم به آنها ویزا بدهم، زیرا آنها نمی دانند برای چه به آمریکا می روند و بدرستی نمی توانند توضیح بدهند قصد آنها از سفر به آمریکا چیست. از این رو هیچ دلیل منطقی برای صدور ویزا برای آنها وجود ندارد. سپس او بدون اتلاف وقت، مستقیما به رئیس بخش کنسولی مراجعه کرد که پس از آن برای آنها ویزا صادر شد».
سپیریگمان بعید نمی داند که افرادی که بدین ترتیب ویزا دریافت کردند بعدها به عضویت سازمان های تروریستی مانند «القاعده» درآمدند.
در عین حال بر اساس گزارش اسپوتنیک، «جون شیندلر» در کتاب خود به نام «ترور نامقدس» نوشته است که تعدادی از افرادی که با عملیات تروریستی ۱۱ سپتامبر ارتباط داشتند، ابتدا برای جنگیدن در افغانستان استخدام شده بودند.
آنها ابتدا در آنجا و بعد در بوسنی جنگیدند و بعد در طراحی و اجرای عملیات تروریستی شرکت داشتند که مرکز جهانی تجارت و پنتاگون هدف آنها شد.
تشکیلات موقت تروریست ها که می بایست با نظامی�%یک شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۶:۴۲
افشای مداوای تروریست های سوریه در سرزمین های اشغالی


رسانه های صهیونیستی از جمله روزنامه «یدیعوت آحارونوت« فاش کردند، این رژیم با برپایی بیمارستان نظامی صحرایی در منطقه اشغالی «جولان» نزدیک مرز سوریه، زخمی شدگان شورشی مسلح سوری را به این بیمارستان منتقل و درمان می کند.
ر اساس گزارش شبکه یک تلویزیون رژیم صهیونیستی و روزنامه " یدیعوت آحارونوت"، چاپ سرزمین های اشغالی، شورشیان زخمی سوریه، در سرزمین های اشغالی درمان می شوند.

رژیم صهیونیستی با برپایی بیمارستان نظامی صحرایی در منطقه اشغالی «جولان» نزدیک مرز سوریه، زخمی شدگان شورشی مسلح در سوریه را به این بیمارستان منتقل و درمان می کند.

یکی از فرماندهان رژیم صهیونیستی ابراز امیدواری کرد، این اقدام در آینده، پلی برای ارتباط با شورشیان مسلح در سوریه باشد.

در این باره ، یدیعوت آحارونوت تصریح کرد، در ماه گذشته میلادی، 11 زخمی شورشی مسلح سوریه در این بیمارستان معالجه شدند که 8 نفر آنان، دوباره به سوریه بازگشتند و 3 نفر دیگر نیز برای مداوای بیشتر، در بیمارستان باقی ماندند.

شبکه 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز طرح ارتش این رژیم را در زمینه درمان و امداد رسانی به شورشیان مسلح سوری، تائید کرده است.پنج شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۰
تروریست های سوریه را بیشتر بشناسیم


تخمین زده شده است که حدود ۲۰ هزار عنصر تروریستی در سوریه حضور دارند که ملیت بیشتر آنها تونسی، لیبیایی، اردنی، چچنی و فرانسوی است.
بیشتر تروریست های حاضر در سوریه از کشور تونس هستند که شمار آنها بین هزار تا دو هزار نفر است. دو سوم آنها عضو گروه «جبهه النصره» در دو من�%B (19243)

یک شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۶:۴۲
افشای مداوای تروریست های سوریه در سرزمین های اشغالی


رسانه های صهیونیستی از جمله روزنامه «یدیعوت آحارونوت« فاش کردند، این رژیم با برپایی بیمارستان نظامی صحرایی در منطقه اشغالی «جولان» نزدیک مرز سوریه، زخمی شدگان شورشی مسلح سوری را به این بیمارستان منتقل و درمان می کند.
ر اساس گزارش شبکه یک تلویزیون رژیم صهیونیستی و روزنامه " یدیعوت آحارونوت"، چاپ سرزمین های اشغالی، شورشیان زخمی سوریه، در سرزمین های اشغالی درمان می شوند.

رژیم صهیونیستی با برپایی بیمارستان نظامی صحرایی در منطقه اشغالی «جولان» نزدیک مرز سوریه، زخمی شدگان شورشی مسلح در سوریه را به این بیمارستان منتقل و درمان می کند.

یکی از فرماندهان رژیم صهیونیستی ابراز امیدواری کرد، این اقدام در آینده، پلی برای ارتباط با شورشیان مسلح در سوریه باشد.

در این باره ، یدیعوت آحارونوت تصریح کرد، در ماه گذشته میلادی، 11 زخمی شورشی مسلح سوریه در این بیمارستان معالجه شدند که 8 نفر آنان، دوباره به سوریه بازگشتند و 3 نفر دیگر نیز برای مداوای بیشتر، در بیمارستان باقی ماندند.

شبکه 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز طرح ارتش این رژیم را در زمینه درمان و امداد رسانی به شورشیان مسلح سوری، تائید کرده است.پنج شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۰
تروریست های سوریه را بیشتر بشناسیم


تخمین زده شده است که حدود ۲۰ هزار عنصر تروریستی در سوریه حضور دارند که ملیت بیشتر آنها تونسی، لیبیایی، اردنی، چچنی و فرانسوی است.
بیشتر تروریست های حاضر در سوریه از کشور تونس هستند که شمار آنها بین هزار تا دو هزار نفر است. دو سوم آنها عضو گروه «جبهه النصره» در دو من�%B (19242)


یک شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۶:۴۲
افشای مداوای تروریست های سوریه در سرزمین های اشغالی


رسانه های صهیونیستی از جمله روزنامه «یدیعوت آحارونوت« فاش کردند، این رژیم با برپایی بیمارستان نظامی صحرایی در منطقه اشغالی «جولان» نزدیک مرز سوریه، زخمی شدگان شورشی مسلح سوری را به این بیمارستان منتقل و درمان می کند.
ر اساس گزارش شبکه یک تلویزیون رژیم صهیونیستی و روزنامه " یدیعوت آحارونوت"، چاپ سرزمین های اشغالی، شورشیان زخمی سوریه، در سرزمین های اشغالی درمان می شوند.

رژیم صهیونیستی با برپایی بیمارستان نظامی صحرایی در منطقه اشغالی «جولان» نزدیک مرز سوریه، زخمی شدگان شورشی مسلح در سوریه را به این بیمارستان منتقل و درمان می کند.

یکی از فرماندهان رژیم صهیونیستی ابراز امیدواری کرد، این اقدام در آینده، پلی برای ارتباط با شورشیان مسلح در سوریه باشد.

در این باره ، یدیعوت آحارونوت تصریح کرد، در ماه گذشته میلادی، 11 زخمی شورشی مسلح سوریه در این بیمارستان معالجه شدند که 8 نفر آنان، دوباره به سوریه بازگشتند و 3 نفر دیگر نیز برای مداوای بیشتر، در بیمارستان باقی ماندند.

شبکه 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز طرح ارتش این رژیم را در زمینه درمان و امداد رسانی به شورشیان مسلح سوری، تائید کرده است.پنج شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۰
تروریست های سوریه را بیشتر بشناسیم


تخمین زده شده است که حدود ۲۰ هزار عنصر تروریستی در سوریه حضور دارند که ملیت بیشتر آنها تونسی، لیبیایی، اردنی، چچنی و فرانسوی است.
بیشتر تروریست های حاضر در سوریه از کشور تونس هستند که شمار آنها بین هزار تا دو هزار نفر است. دو سوم آنها عضو گروه «جبهه النصره» در دو من�%B (19241)


سکوت سازمان های بین المللی درمقابل جنایات آمریکا درخاورمیانه!
بان کی مون دبیرکل سازمان بی ملل متحد درجنایت های آمریکایی ها وغربی ها وسعودی ها و صهونیست ها شریک است.
آمریکا ومتحدانش درجنگ علیه یمن شریک عربستان سعودی هستند.
عربستان سعودی درمدت 15 ماه است با پشتیبانی آمریکایی ها وغربی ها وصهیونیت ها مردم مظلوم یمن را درسایه سکوت نهاد های بین المللی به خاک وخون کشیده است.
حمایت آمریکا ومتحدانش عامل استفاده عربستان ازتسلیحات ممنوعه است.

نباید درمبارزه با تروریسم روی آمریکا حساب بازکرد.
آمریکا درمدت 17 سال است درافغانستان ثابت کرد که دوست واقعی تروریسم است.
آمریکا درسال 2003 حمله غیرقانونی وبدون مجوز شورای امنیت به عراق ثابت کرد که دوست واقعی داعش است.
آمریکا درمدت 6 سال است درسوریه وعراق ولبنان ومصر ولیبی ویمن ثابت کرد که دوست واثعی تمام تروریست ها است.
رژیم سعود با پشتیبانی آمریکا برای نیروهای القاعده و داعش دریمن سلاح می فرستد.
ترکیه درمدت 6 سال است با کمک عربستان وقطر، با رهبری آمریکا، تروریست وسلاح به سوریه وعراق می فرستد.
آمریکا پا جای پای صهیونیست ها گذاشته است.
کمک اطلاعات آمریکا به عربستان سعودی درحمله به یمن!
حمله سعودی به یمن نشانه ضعف وبی دینی آنان است.آمریکا بدترین حکومت شکنجه گرجهان است هنوزاطلاعات بسیاری درباره شکنجه ها فاش نشده است. شورای حقوق بشرسازمان ملل متحد و دیگرسازمان های بین المللی به نقض حقوق بشردرآمریکا توجهی ندارند.
آمریکا جنایتکارجنگی وحامی تروریسم دولتی است.
ترکیه ازدخالت نظامی آمریکا درسوریه سود می برد.
آمریکا درعراق وسوریه و... غیرنظامیان را می کشد.
هدف آمریکا درمنطقه تقویت داعش است.
ماموریت آمریکا درمنطقه تقویت نیروهای تروریستی است.
حملات ئتلاف بین المللی به زیرساخت های سوریه تجاوزی آشکاراست.
نهاد های بین المللی اقدامات جنایتکارانه نظامیان آمریکایی علیه سوریه وعراق ویمن وافغانستان وپاکستان و... را نادیده گرفته است.
بان کی مون دبیرکل سازمان ملل متحد چشم خود را به روی جنایات آمریکا بسته است.
کشورهای متجاوز درسایه سکوت سازمان های بین المللی به سوریه وعراق ویمن و... نمی توانند به اهداف خود برسند.
مدعیان حقوق بشرتروریسم را برای تامین منافع خود به وجود آورده اند.
تروریسم با حمایت مدعیان حقوق بشردرمنطقه رشد کرده است.
گروه تکفیری داعش با سازمان های اطلاعات غرب همکاری می کند.
همه مخالفان دولت دمشق را تروریست می دانیم.
ائتلاف 60 کشوربه رهبری آمریکا فقط برای مدیریت تروریسم بوده است.
آمریکا واستکبارعامل همه گرفتاریهای ملت سوریه وعراق ولبنان ونوارغزه وفلسطین ویمن ومصر ولیبی و... است.
(( ترکیه تامین کننده سلاح های شیمیایی مورد استفاده داعش درسوریه وعراق ))
حامیان گروه تکفیری داعش اماکن مذهبی وتاریخی مسلمانان را تخریب می کنند.
فروش دختران با کره سوری درعربستان !
مدعیان حقوق بشربه نقض حقوق بشردرعربستان توجهی ندارد.
عربستان سعودی به دشمنان اسلام کمک می کند.
دولت آمریکا بدون مجوزدرسوریه مداخله می کند.
داعش هنوزهم حمایت مستقیم آمریکا وعربستان وقطروترکیه واسرائیل برخوداراست.
ماموریت آمریکا درسایرکشورها مختلف تقویت تروریسم است.
جامعه بین المللی تاکنون وظایف خود درقبال حامیان تروریست ها انجام نداده است.
اقدامات ائتلاف بین المللی درسوریه وعراق غیرقانونی است.
ائتلاف بین المللی به دنبال نابود کردن عراق وسوریه است، نه مبارزه با داعش.
رسانه های آمریکا، جنایت های رژیم صهیونیستی را نادیده می گیرند.
رسانه های آمریکا، جنایت های عربستان سعودی وقطروترکیه را نادیده می گیرند.
رسانه های آمریکا، جنایت های آمریکا ومتحدانش را نادیده می گیرند.
همکاری مدعیان حقوق بشردرکشتارمردم سوریه وعراق ولبنان ونوارغزه وفلسطین ویمن ومصرولیبی و...!
فرماندهی طالبان توسط بیگانگان انجام می شود.
طالبان توسط بیگانگان فرماندهی می شود.
جنایات حامیان داعش ودیگرگروه های تروریستی با هیچ دین ومذهبی قابل توجیه نیست.
آمریکا درمدت 6 سال است درسایه سکوت سازمان های بین المللی به بهانه نابودی منابع داعش زیرساخت های سوریه وعراق را نابود می کند.
سوال مطرح این است که چرا جامعه بین المللی با این اقدامات بی شرمانه آمریکا برخورد نمی کند.آمریکا حتی بیمارستانها نیزرحم نمی کند.
آمریکا واروپا درمورد جنایت های اخیرپاسخ دهند.
دولتمردان آمریکایی باید به جرم حمایت ازداعش ودیگرگروهای تروریستی محاکمه شوند.
برخورد غرب درمدت 18 سال است درمنطقه خاورمیانه با تروریسم دوگانه است.
مردم بیچاره فرانسه تاوان جنایت ها وخیانت های وتجاوزهای غرب را می دهند.
امروز هیچ کشوری ازتهدید غرب درامان نیست.
چرا قربانیان حوادث پاریس ازکشته های عراق وسوریه ولبنان .نوارغزه وفلسطین ویمن وکیبی عزیزترهستند؟
ترکیه برکترین کارخانه تولید تروریسم درجهان وبه ویژه منطقه خاورمیانه است.
ترکیه بزرگ ترین دشمن سوریه وعراق ولبنان ویمن و... است.
اقدام ترکیه بسیارخطرناک است.
حامیان تروریسم ، گرفتارتروریست های خود ساخته شده اند.
غربی باید پاسخگوی حمایت همه جانبه خود ازداعش باشند / ادعای آنها درمبارزه با داعش شوخی است.
ترکیه با گروه تروریستی داعش درقاچاق نفت همدست است.
نشریه آلمانی : ناتو نگران فاش شدن ارتباطات آنکارا با گروه های تروریست است.
دشمنان اصلی حقوق بشرکشورهای حامی تروریسم هستند.

آمریکا به مخالفان سوری و داعش سلاح داده است
آمریکا و ترکیه داعش را به شرق سوریه می فرستند
پس از چندین سال جرم و جنایت؛
آمریکا شاخه های داعش را تروریستی خواند، درواقع سرپوش گذاشتن به جنایت ها وخیانت های وتجاوزهای خودش است.!
آمریکا درمدت 6 سال است فروش نفت داعش به ترکیه ، اسرائیل ، کشورهای اروپایی را نادیده می گیرد.
مدعیان حقوق بشرروی اسرائیل را هم سفید کرده است.
حضورکشورهای خارجی درمنطقه موجب تقویت تروریسم شده است.
حمایت امریکا ازبه قدرت رسیدن گروهک تروریستی داعش درسوریه وعراق و... است.
آمریک ازابتدا به تروریست های سوریه وعراق تسلیحات می داده است.
آمریکا مسئول جنایت های گروه های تروریستی است.
حکومت سعودی دربرابرخونهای ریخته شده مسئول است.
سعودی ها به خون مسلمانان آغشته است.
مقامات درکشتارمسلمانان درسوریه وعراق ولبنان ویمن و... مقصراست.
آمریکا به کشتارغیرنظامیان درعراق وسوریه اعتراف کرد.
داعش زیرنظرآمریکا بین عراق وسوریه جابجا می شود.
داعش درمدت 6 سال است دربرابرچشمان جامعه جهانی نفت می فروشد/ دیوید لیپتون معاون اول مدیرعامل صندوق بین المللی پول درمدت 6 سال چه غلطی می کرد.مدعیان حقوق بشرثابت کرده ات که دوست واقعی تروریسم هستند.
جنگ بین آمریکا وتروریسم دروغی بزرگ است.دشمنان اشغالگران آمریکایی به جنگ داعش می روند.
مدعیان حقوق بشر، مسئول همه فجایع درمنطقه هستند.
پنتاگون برای مقابله با دولت سوریه داعش را به وجود آورد.
عضو ارشد داعش درآمریکا آموزش دیده است. حامیان تروریسم، گرفتارتروریست های خود ساخته شده اند، مانند آمریکا ومتحدانش.
افزایش فعالیت داعش با حمایت آمریکا است.
دربرابردخالت های آمریکا ومتحدانش ساکت نخواهیم نشست.
اردوغان فاش کنندگان ارسال سلاح به سوریه را به جاسوسی متهم کرد.
خون های ریخته شده درسوریه وعراق ولبنان و... به گردن دولت ترکیه است.
اعتراف ترکیه به قاچاق سلاح به درون خاک سوریه.
ترکیه درجعبه های دارو، سلاح به سوریه فرستاده است.
تصاویرکمک رسانی ترکیه به تروریست های سوریه منتشرشد.
داود اوغلو باره کامیون های حامل سلاح به سوریه توضیح دهد.به کسی ربطی ندارد چه چیزبه سوریه می فرستیم!
درهرجای دنیا جنایتی رخ می دهد دست مانند آمریکا، ترکیه درکاراست.
حمایت ترکیه ازتروریست ها، تجاوزبه سوریه وعراق و... است.
ترکیه با کمک عربستان، قطر، تروریست وسلاح به سوریه می فرستد.
سلاح های ارسالی ترکیه به سوریه دردست نیروهای داعش.
داعشی ها، مزدوران آمریکا ومتحدانش هستند.
آمریکا، عامل تهدید کننده امنیت منطقه ای وجهانی است.
ائتلاف مبارزه با تروریسم دروغی است.


مذاکره با آمریکا ازدشمنی آمریکا کم نکرده است.

سکوت وحمایت ازجنایتکاران عادت مجامع بین المللی است.
رژیم آل سعود ازدایره اسلام خارج است.
اقدامات آمریکا ومتحدانش جنایت جنگی است.
تاکنون بیش از450 هزارنفر درسوریه کشته شده اند.
دیوید کامرون صهیونیست شرمت باد!
انگلیس همانند یک ارباتب ونوکربرای آمریکاست.
انگلیس صادرکننده اصلی تروریسم به جهان است.
پانصد انگلیسی عضوداعش هستند.
تروریست ها تنها با پرداخت 10 دلار درترکیه وارد سوریه می شوند.
وقتی داعش دراستانبول نمایندگی دارد!
300 آمریکایی درکنار داعش درسوریه وعراق می جنگند.
نهاد های بین المللی نسل کشی آمریکا ومتحدانش با همدستی داعش درسوریه وعراق کوتاهی کرده است.
آمریکا وغربی ها مسئول کشتاردرسوریه وعراق و… هستند.
کمک تسلیحاتی شاهزاده سعودی به داعش.

عناصرتروریستی داعش ازتسلیحات آمریکایی استفاده می کنند.
کشورهای عربی خلیج فارس حامی مالی داعش هستند.
برخی کشورهای به اصطلاح اسلامی درجنگ سوریه وعراق وغزه ویمن تماشاچی بودند.
جهانیان دربرابرتجاوزگری سران آمریکا ومتحدانش متحد شوند.

گروه تروریستی داعش پیاده نظام استکبارجهانی است.
داعش زیرنظرآمریکا وترکیه بین عراق وسوریه جابجا می شود.
افزایش فالیت داعش با حمایت آمریکا وترکیه است.

اخبارشبکه های ترکیه درمدت 6 سال است چشم خود را به روی جنایات آمریکا وعربستان سعودی وقطروترکیه وامارات واردن واسرائیل وانگلیس وفرانسه وٱلمان درجنگ سوریه وعراق و… بسته است.
اخبارشبکه های ترکیه اقدامات جنایتکارنه آمریکا ومتحدانش علیه سوری ها وعراقی ها ویمنی ها را نادیده گرفته است.
اخبارشبکه های خیانتکارشماره یک ترکیه جنایتکارشماره یک به سوریه وعراق نمی توانند به اهداف خود برسند.
اخبارشبکه های ترکیه ، جنایت های آمریکا ومتحدانش وتروریست ها را نادیده می گیرند.
ترکیه حامی گروه های تروریستی درسوریه وعراق ومنطقه است این اقدامات ترکیه جنایت جنگی است.
سوال مطرح این است که چرا جامع بین المللی با این اقدامات ترکیه جنایتکارشماره یم برخورد نمی کند.درهرجای دنیا جنایتی رخ می دهد دست آمریکا درکاراست.
رزمنده
ما آمریکایی ها را جزء تروریسم می شناسیم
رزمنده
ما آمریکایی ها را جزء تروریسم می شناسیم
سگ ولقگرد کره شمالی با شرفترازاین امریکایی ها هستن.
ملت ایران نفرت خود را ازآمریکایی ها اعلام می کنند.
تاریخ مصرف آمریکایی ها هم تمام شد!
آمریکایی ها بار دیگرنشان دادند قابل اعتماد نیستند.
حامیان رژیم صهیونیستی داعش وعربستان وترکیه باید محاکمه شوند.
مسلمانان مقابل جنایتکاران مانند آمریکا ومتحدانش کوتاه نخواهند آمد.
آمریکایی ها سگ های شکارچی دبیرکل سازمان ملل متحد درخاورمیانه هستند.
ائتلاف ضد تروریسم با تبلیغات دروغین هیچ کاری برای افغانستان وعراق نکرده است.