يکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 22 Oct 2017
۰

اعدام وحشیانه یک اسیر بدست داعش با شمشیر 90 سانتی متری+ تصاویر

چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۲۸
گروه تروریستی داعش یک اسیر را در رقه سوریه به طرز وحشیانه ای گردن زد.
اعدام وحشیانه یک اسیر بدست داعش با شمشیر 90 سانتی متری+ تصاویر
به گزارش خدمت؛ باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از دیلی میل نوشت: عناصر گروه تروریستی داعش یک اسیر را در انظار عمومی به صندلی بستند و با شمشیر 3 فوتی (91 سانتی متر) وی را گردن زدند. این اسیر در رقه، مرکز داعش در سوریه مقابل دیدگان دهها نفر حتی کودکان اعدام شد.

یکی از عناصر گروه تروریستی داعش با نقاب این اسیر وحشت زده را روی صندلی نگه داشت. داعشیِ دیگر، شمشیر را بالای سر او گرفت و او را به طرز وحشیانه ای اعدام کرد.

گروه تروریستی داعش هر بار به بهانه های مختلف میان مردم رعب و وحشت ایجاد می کند. این تروریستها حتی به کودکان نیز رحم نمی کنند و آنها را از سنین پایین برای ارتکاب جنایات بزرگ آماده می کنند.

مردم رقه مجبورند در جهنمی که گروه تروریستی داعش به راه انداخته است، زندگی کنند. آنها هر روز شاهد گردن زنی، به صلیب کشیدن و انواع کشتارهای بی رحمانه هم کیشان خود هستند. بسیاری از مردم رقه در این شهر در اسارت گروه تروریستی داعش به سر می برند و هیچ راه فراری ندارند.

رقه، پایتخت داعش از سال 2013 به اشغال این گروه تروریستی در آمد. حملات بی رحمانه گروه تروریستی داعش زندگی روزمره مردم رقه را با مشکلاتی روبرو کرده است.داعشی در حال خواندن حکم اعدام


کد مطلب: 38592
نام شما

آدرس ايميل شما

چاقی و روغن زیتون!
آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه