چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - 30 Sep 2020
۰

آخرین جزئیات درگیری و تیراندازی در بهبهان / یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند

چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۰۸
فاضل محمدپور گفت: درگیری برخی از افراد در مجاورت پالایشگاه گاز بیدبلند 2 با ماموران انتظامی یک کشته و دو مجروج برجا گذاشت.
آخرین جزئیات درگیری و تیراندازی در بهبهان / یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند
به گزارش خدمت؛ فاضل محمد پور دادستان بهبهان در گفت‌وگو با میزان درباره آخرین جزئیات درگیری برخی از افراد با ماموران انتظامی در مجاورت پالایشگاه گاز بیدبلند2 اظهار کرد: برخی از افراد خواهان استخدام در این پالایشگاه بودند که این موضوع مربوط به ماه‌های گذشته بود که متاسفانه روز گذشته این درگیری سبب کشته شدن یک نفر و مجروحیت 2 نفر شد که یکی از مصدومان از سربازان وظیفه بود.

وی در ادامه با بیان این مطلب که سه نفر از معترضان در مقابل پالایشگاه در تجمع اولیه دستگیر شدند، گفت: بعد از حادثه تیر اندازی، دستگیری صورت نگرفته است و تحقیقات در مورد شناسایی عوامل بروز این حادثه همچنان ادامه دارد.

محمدپور بااشاره به این‌که برخی از افراد سه روز در مقابل درب پالایشگاه گاز بیدبلند2 تجمع کرده‌ و مانع باز شدن درب پالایشگاه و شروع به کار آن شدند، افزود: ماموران برای متفرق کردن خاطیان به سمت درب پالایشگاه رفتند که عده‌ای از این افراد جاده اصلی بهبهان به رامهرمز را مسدود کرده و برای خودروهای عبوری ایجاد مزاحمت کردند. همچنین این افراد که مسلح بودند، اقدام به شلیک به سمت ماموران کردند.

وی به تشکیل چندین جلسه در راستای جذب اهالی روستای شهرویی در شورای تامین شهرستان اشاره کرد و گفت: بیش از 300 نفر در این پالایشگاه در حال فعالیت هستند که 150 نفر آنها مربوط به شهرستان بهبهان بودند، به طوری که باید گفت 63 نفر از این تعداد نیز مربوط به اهالی روستای شهرویی هستند.

دادستان بهبهان ادامه داد: قرار براین شده که اگر پالایشگاه مجددا تصمیم به جذب داشته باشد، اهالی این روستا در اولویت باشند.

محمدپور در خاتمه تصریح کرد: بارها به معترضان اعلام کرده‌ایم که موضوع استخدام را از فرمانداری استان پیگیری کنند که متاسفانه شاهد بروز این حادثه شدیم.
کد مطلب: 33679
نام شما

آدرس ايميل شما

۳ عادت مخرب که سلامت کبدتان را به خطر می‌اندازد
این 7 مدل دختر، پسران را فراری می‌دهند
تالار عروسی را چگونه انتخاب کنیم؟