چهارشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۸ - 27 Mar 2019
۰

عاقبت مصاحبه جنجالی مایلی‌کهن!

چهارشنبه ۴ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۶
علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال کادر فنی تیم ملی امید را ممنوع المصاحبه کرد.
عاقبت مصاحبه جنجالی مایلی‌کهن!
به گزارش خدمت به نقل از خبرآنلاین؛ محمد مایلی کهن مدیر فنی تیم ملی امید که در چند ماه گذشته با مصاحبه‌های مکرر خود علیه تیم ملی و بعضی از مسئولان فدراسیون، اوضاع را متشنج کرده بود، سرانجام با مصاحبه اخیر خود، کفاشیان را مجاب به یک تصمیم اساسی کرد.

کی‌روش اخیرا در جلسه با کفاشیان گفته بود: چرا مایلی کهن باید از او این‌قدر انتقاد کند و چرا یکی مثل طباطبایی(دستیار خاکپور) درباره حضور مهدی رحمتی در تیم ملی اظهار نظر کند؟ کی‌روش تاکید داشت که اگر او ممنوع‌المصاحبه شده، آن‌ها هم نباید اجازه مصاحبه علیه تیم ملی و شخص او را داشته باشند.

سرانجام آخرین مصاحبه مایلی کهن باعث شد تا کفاشیان و کاشانی در فدراسیون تشکیل جلسه دهند و اعضای کادر فنی تیم امید ممنوع‌المصاحبه شوند.

در این جلسه کفاشیان ضمن ابراز نارضایتی از صحبت‌های مایلی‌کهن و ایجاد فضاسازی و حواشی پس از آن عنوان کرد که چنین صحبت‌هایی عامل خدشه‌دار شدن وحدت تیم‌های ملی و ناراحتی برخی ارکان فدراسیون فو‌تبا‌ل شده است.

مدیر تیم فو‌تبا‌ل المپیک نیز ضمن پذیرش صحبت‌های رییس فدراسیون فو‌تبا‌ل، چنین مساله‌ای را درست دانست و عنوان کرد که در راستای احقاق آن تلاش خواهد کرد.
کد مطلب: 32145
نام شما

آدرس ايميل شما

۳ عادت مخرب که سلامت کبدتان را به خطر می‌اندازد
این 7 مدل دختر، پسران را فراری می‌دهند
تالار عروسی را چگونه انتخاب کنیم؟