يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - 24 Jan 2021
۰

نامه 213 نماینده مجلس به رئیس‌جمهور درباره اجرای برجام

يکشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۱
213 نفر از نمایندگان مجلس طی نامه‌ای به رئیس‌جمهور خواستار رعایت کامل شروط تعیین‌شده توسط رهبر معظم انقلاب درباره اجرای برجام شدند.
نامه 213 نماینده مجلس به رئیس‌جمهور درباره اجرای برجام
به گزارش خدمت؛ ضرغام صادقی،عضو هیات رئیسه مجلس در پایان نشست علنی امروز نامه 213 نفر از نمایندگان مجلس خطاب به رئیس جمهور را درخصوص لزوم توجه به شروط مدنظر مقام معظم رهبری در اجرای برجام را قرائت کرد.

متن نامه بدین شرح است:

بسم‌الله الرحمن‌الرحیم

جناب حجت‌الاسلام والمسلمین آقای حسن روحانی

رئیس جمهور محترم

با سلام و احترام

ضمن تشکر از تیم مذاکره کننده هسته‌ای و دولت محترم چنانچه مستحضرید مقام معظم رهبری مدظله‌العالی در دستورالعمل اجرای شروط برجام خطر شیطان بزرگ و مضر بودن خوشبینی به دشمنان این ملت را یادآور شدند و برای فراهم آوردن زمینه اجرای با اقتدار برجام به 6 نقطه ضعف آن اشاره فرمودند و با بیان شروطی علاوه بر شروط 9 گانه مجلس شورای اسلامی و ملاحظات 10‌گانه شورای عالی امنیت ملی مصوبه مورخ 19 مرداد 94 این شورا را تأیید نمودند.

بنابراین از دولت انتظار می‌رود در راستای اجرای قانون و دفاع از منافع ملت بزرگ ایران شروط تأمین کننده منافع ملت را به صورت کامل رعایت کنند به ویژه علاوه بر تشکیل هیأتی با سه ویژگی قوی، آگاه و هوشمندجهت نظارت بر اجرای برجام که در بند نهم دستورالعمل مقام معظم رهبری بدان اشاره شده است قبل از اعلام رسمی رئیس جمهور آمریکا و اتحادیه اروپا معطوف به لغو کامل تحریم‌های مالی و اقتصادی نباید هیچ اقدام عملی در اجرای برجام صورت گیرد.

منبع: خبرآنلاین
کد مطلب: 29906
نام شما

آدرس ايميل شما

۳ عادت مخرب که سلامت کبدتان را به خطر می‌اندازد
این 7 مدل دختر، پسران را فراری می‌دهند
تالار عروسی را چگونه انتخاب کنیم؟