جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ - 10 Jul 2020
۰

آدام زوبین: مقابله با برنامه موشکی ایران را ادامه می‌دهیم

پنجشنبه ۲ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۴۱
معاون موقت وزیر خزانه‌داری آمریکا، در یادداشتی نوشته کشورش سیاستی که به گفته وی «مقابله جسورانه» با برنامه موشکی ایران است را در دوران پس از توافق هسته‌ای پی خواهد گرفت.
آدام زوبین: مقابله با برنامه موشکی ایران را ادامه می‌دهیم
به گزارش خدمت به نقل از فارس؛ معاون موقت وزیر خزانه‌داری آمریکا در یادداشتی نوشته کشورش سیاستی که به گفته وی «مقابله جسورانه» با برنامه موشکی ایران است را در دوران پس از توافق هسته‌ای پی خواهد گرفت.

«آدام زوبین»، معاون موقت وزارت خزانه‌داری آمریکا در یادداشتی نوشته واشنگتن »مقابله جسورانه» با برنامه موشکی ایران در دوران پس از توافق هسته‌ای را ادامه خواهد داد.

تحلیل‌گران، ممنوعیت هر گونه فعالیت مرتبط با موشک‌های بالیستیک با قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای را یکی از اشکالات قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل درباره برنامه هسته‌ای ایران می‌دانند.

پیش از این نیز در جمع‌بندی اشکالات قطعنامه 2231، موشک‌های شهاب 1و 3، سجیل و عاشورا طبق گزارش‌های قبلی شورای امنیت (S/2013/331 و S/2012/395) موشک‌های با قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای شناخته می‌شوند.

زوبین در یادداشت روز پنجشنبه خود که در روزنامه «ساوث فلوریدا سان سنتینل» به نگارش در آورده می‌نویسد: واشنگتن پس از امضای سند «برجام» این کشور را به ابزارهای بهتری برای کاستن از آنچه به ادعای او «حمایت دولتی ایران از تروریسم» است مجهز می‌کند. او می‌افزاید: «و ما به مقابله جسورانه با برنامه موشکی ایران ادامه می‌دهیم.»
کد مطلب: 27102
نام شما

آدرس ايميل شما

۳ عادت مخرب که سلامت کبدتان را به خطر می‌اندازد
این 7 مدل دختر، پسران را فراری می‌دهند
تالار عروسی را چگونه انتخاب کنیم؟