چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - 18 Oct 2017
۲
۰

تن فروشی های مجازی !!

چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۸ ساعت ۱۳:۱۰
این سایت ها بدون هیچ نظارت قانونی سرگرم کار خود هستند. رواج روابط نامشروع بین دختر و پسرها، آشنایی افراد متاهل با مجرد ها، از هم پاشیدن خانواده ها، گسترش دوستی های بی سرانجام و تاثیر نامطلوبی که بر روحیه جوان ها دارند تنها چند مورد از مشکلات بزرگی هستند که رشد روز افزون این سایت ها در پی دارد.
تن فروشی های مجازی !!

"از دوست تو بر تو حکم می کنند." رسول اکرم (ص)

"ناتوان‏ترین مردم آن کسی است که نتوانسته است‏ برای خودش دوست پیدا کند." امام علی (ع)

"اگر شخصی این دو خصلت را نداشته باشد دوستی با او قابل تحمل نیست؛ عقل و دین." امام علی (ع)

انگار عمر داشتن همه چیزهای خوب، عمل کردن به کارهای خوب، قانون های خوب سر رسیده، زمانی آدم ها کلی تلاش و جستجو و فکر در مورد آدم هایی که می خواستند طرح دوستی بریزند، می کردند و با هرکسی باب آشنایی را باز نمی کردند.


احادیث زیادی درباره دوست، خصوصیاتی که باید داشته باشد و راه های انتخاب آن داریم که نشان دهنده اهمیت این موضوع است، موضوعی که این روزها کمتر کسی به آن بها می دهد.

اما مشکل وقتی حادتر می شود که بعضی ها به دنبال روابط نامشروع و دوستی با جنس مخالف می روند.

این معضل از خیابان ها و پارک ها به اینترنت هم کشیده شده. نه همین تازگی ها که ازخیلی وقت پیش، اما انگار هیچ کس صدای زنگ خطر این حادثه شوم و نامبارک را نمی شنود.

آن هایی که مسوولند و بی مسوولیت، انگشت هایشان را با اصرار در گوش کرده و هیچ نمی شنوند. هیچ نمی دانند که دختر، پسرهای جوان در دنیای مجازی اینترنت، سر از سایت های دوست یابی در می آورند.

سایت هایی که بدون هیچ نظارت قانونی سرگرم کار خودشان اند. رواج روابط نامشروع بین دختر و پسرها، آشنایی افراد متاهل با مجردها، از هم پاشیدن خانواده ها، گسترش دوستی های بی سرانجام و تاثیر نامطلوبی که بر روحیه جوان ها دارد، تنها چند مورد از مشکلات بزرگی هستند که رشد روز افزون این سایت ها در پی دارد.
- ماهیت سایت های دوستیابی

مرسی دات کام، دوست یابی در عرض دو سوت!!!،سایت دوست یابی لاوستان! ،بنگاه دوست یابی! دوستی های ماندگار! دوست یابی بهانه! برخی از این سایت ها هستند که بدون هیچ نظارت قانونی در حال فعالیت اند.

افراد بعد از گذاشتن بعضی مشخصات و شماره تلفن خود در این سایت ها به عضویت آن در می آیند و بعد سایت امکان پیدا کردن دوست از هر قماشی که فکرش را بکنید، به اعضا می دهد. هیچ محدودیتی برای پیدا کردن دوست، در این سایت ها وجود ندارد !


بعضی ها دنبال دوست دختر های زیبا می گردند و بعضی ها از نوع باوفایش را می خواهند! سایت های دوست یابی پر هستند از جملاتی با این مضمون:

دنبال یه دوست دختر خوب می گردم، اگر کسی هست به این شماره زنگ بزنه.
سینا هستم از تهران، یه دوست خوب می خوام. کسی هست؟!!
مردی هستم 40 ساله، متاهل!! دنبال یک خانم جوان برای آشنایی هستم!

جامعه مجازی گوهردشت، در بخشی از مطالب خود با کمال افتخار! آورده است که دو نفر از کسانی که در این سایت با هم آشنا شدند، ازدواج کردند. سعید و سارا از سایت یک سکه بهار آزادی هم به عنوان جایزه دریافت کردند!!

در یکی از این سایت های عین این جملات آمده: دوست دختر یابی اینترنتی، خیلی سخت تر از دوست پسر یابی غیر اینترنتیه ،چون معمولا پسرا باید منت بکشند تا دخترا انتخاب کنند.

پسرا به دو گروه تقسيم مي شن:
1) قيافه دار
2) قيافه ندار
كه قيافه دارها به دو گروه تقسيم مي شن:
الف) قيافه دار پول دار.... مسه .................
ب) قيافه دار پول ندار

قيافه دار پولدار اصلا همينجوري نونش تو روغنه. يعني بچه مايه دار باشي قيافه هم داشته باشي، همينجوري دخترا مي ميرن واست. تازه اگه بري رپ بخوني، ديگه نورعلي نور. ديگه دخترا خودشونو هلاك مي كنن(البته دخترا همين طوري هلاك پسرا هستن....حالا البته مي توني واسه اينكه همه بفهمن مايه داري يه زنجير طلا بندازي گردنت. يقه لباستم باز بذاري كه اين پشم و پيلي سينت بزنه بيرون. يا يه گلوبند بندازي گردنت با پلاك جمجمه ديگه مطمن باش مخ رو زدي مگه اينكه تازه از امين آباد فرار كرده باشي.

قيافه ندار پول دار هم ناراحت نباشه. زياد كارش سخت نيست. مايه كه داره...از قديمم كه گفتن: "پول داشته باش، سر سبيل شاه نقاره بزن". مي ري يه حلقه ميندازي تو گوشت. موهاتم بلند مي ذاري تا زير مهره پنجم كمرت (نكته كنكوري). يه ادكلن سانياريكل (اميدوارم اسمشو درست گفته باشم) هم مي زني به خودت.

بعدش راه مي ري تو كوچه و هر دختري كه ديدي بهش تيكه مي ندازي. مثلا: ...ساعت من برقش رفته مواظب باش نگيردت...حيف كه دندونامو تازه واكس زدم وگرنه بوست مي كردم (خداييش چه ربطي داشت؟؟؟)...

آره خلاصه يكي از اينا رو مي گي به هر كي كه ديدي تا بالاخره يكيشون بهت بخنده و بعد ديگه؛ اي يار مبارك بادا...

قيافه دار پول ندار هم خيلي مشكل نيست كارش. يعني اصولا قيافه داره ديگه؟؟؟ بايد بره بگرده يه دختر مايه دار پيدا كنه كه براش خرج كنه. بگرده و بگرده و بگرده تا بالاخره يه دختر مايه دار ولي خر و احمق پيدا كنه و شروع كنه جلوش رژه رفتن.تا بالاخره دختره تحت شرايط غير عادي روحي و رواني قرار بگيره و بياد طرفت. اونوقته كه بايد نقش يه پري معصوم رو (كه اتفاقا چقدرم به پسرا مياد) بازي كني و اصلا نگاهشم نكني. همش بهش مي گي كه من تو رو به چشم خواهرم مي بينم. اصلا وضع خونواده ما و شما خيلي با هم فرق داره. ما در يه سطح نيستيم.

برات دعا مي كنم خوشبخت بشي خواهر خوشگلم (دروغ كه خناق نيست بيخ گلو رو بگيره) كتور هم كه نميندازه تازه مصلحتي هم هست...)). تو خوش باشي...گور باباي دل من. اگه دل طرف سنگ هم باشه بهت نه نميگه... اينجا ديگه دام رو پهن كردي و دون هم پاشيدي و بايد منتظر بشي تا به وقتش بندو بكشي و كبوتر پرشكسته بي بال و پر مظلوم رو بدوشي.

قيافه ندار پول ندار خداييش دل سوزوندن داره. اگه كسي تو امين آباد دختر خوب سراغ داره شماره نريمان رو بهش بده تا با هم اس مس اس بازي كنن. پس دو راه بيشتر نداره، يا بره سراغ دوست دختريابي اينترنتي يا بره بميره.
كه من ترجيحا روش دوم رو پيشنهاد مي كنم.

این متن بیان کننده گوشه ای از ادبیات غیراخلاقی و مبتذل این گونه سایت هاست. تمام پرده های اخلاقی در این گونه سایت ها پاره شده است و هیچ مرز و حریم اخلاقی بین اشخاص وجود ندارد.

هر کس اجازه دارد در این سایت ها با هر ادبیاتی صحبت کند و از هر اصطلاح رکیکی استفاده کند. بعضی از پیغام –درخواست های مطرح شده در این سایت ها آنقدر وقیحانه هستند که بازگویی آن ها مقدور نیست.

جای تأسف و تعجب بسیار دارد که چطور این سایت ها به این سرعت رشد می کنند، به راحتی به حیات بی شرمانه شان ادامه می دهند و هیچ گونه نظارتی بر کار آن ها وجود ندارد.


جالب است که این سایت ها برای خودشان قوانینی هم دارند. بخشی از قوانین!!! خود تصویب کرده این سایت ها را بخوانید:

"از شما مراجعه کننده خواهشمند است برای دوست یابی یا به یکی از داوطلبین زیر مراجعه نموده و یا با ارایه مشخصات خود اقدام به دوست یابی نمایید. در ضمن خواهشمند است در صورت توافق طرفین با درج نظر مبتنی بر حذف اسم طرفین، شما با خیالی آسوده به روابط دوستانه خود می پردازید."

"خواهشمند است برای ثبت نام خود مراحل زیر را پشت سر بگذارید: "1. ابتدا نام و نام خانوادگی خود
2. سپس ایمیل و یا شماره تماس ، فاکس و . . .
3. و حداکثر در 3 سطر مشخصات فردی خود را با جنسیت خود شرح نمایید.
4. جنسیت مورد علاقه خودرا که مایل با گفت و گو با او هستید را درج نمایید.
توجه داشته باشید نظرات به صورت کاملا خصوصی برای نویسنده فرستاده خواهد شد و در صورت تایید حداکثر تا 24 ساعت بعد، در سایت درج خواهد شد."


مژده!!!: به زودی این سایت تبدیل به یکی از بزرگترین سایت های بین المللی دوستیابی خواهد شد!!!

توجه: این سایت در قبال مسئولیت بعد از درج، هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت!!

لذا با توجه به شناخت کافی! طرف دوست خود را پیدا نمایید!

و حالا به گوشه ای از پیشنهادهای بی شرمانه داده شده در این سایت ها که باعث تأسف هستند توجه کنید:

فرهاد 30 ساله، دنبال یک بیوه با معرفت!!! می گردم که باهاش در آرامش باشم.

مرد - 50 ساله - اهل خوزستان - زندگي نسبتا خوبي دارم- دنبال خانومي هستم كه 30 سال به بالا داشته باشه تا باهاش در مورد ادبيات و تئاتر و شعر و موسيقي گپ بزنم!!!

سعيد - 32 ساله - از تهران – متاهل!!!!! - دنبال يك دوست دختر يا زن خوب!!

مهرداد - 32 ساله - دنبال خانومي متاركه كرده!! مي گردم كه 27 تا 35 ساله باشه.

باسلام من محسن از تهران دنبال یک دوست دختر باوفا می گردم. برام فرقی نداره که زیبا باشه یانه یا ایرانی باشه با افغانی!!! فقط مهم اینه که با وفا باشه این برای من مهم است!در ضمن!!!! من دورگه هستم یعنی افغانی و ایرانی!

نیاز به دوست در تهران
1.مربی اسکیت هستم
2.مربی تکنو هستم
3.کلاس سوم برق صنعتی
4.بچه پونک
فکر کنم برای شناخت اولیه همین قدر کافی باشه!!
شماره:..


***


با یک جستجو در اینترنت که چند ثانیه بیشتر طول نمی کشد طومار بلندی از اسامی این سایت ها در جلوی چشم ظاهر می شود. سایت هایی که تعداد بیشماری از آن ها بدون نیاز به فیلتر شکن باز می شوند. دسترسی به این سایت ها اصلا کار سختی نیست.


این گزارش کوتاه، مجال گفتن همه چیز درباره این سایت ها را ندارد. گفتنی ها بسیار است و صدالبته همه می دانیم که با این صرفا "گفتن ها" کاری از پیش نمی رود. هزاران جوان این سرزمین در هوای مسموم این سایت ها نفس می کشند. چرا کسی به فکر سپیدهایی که سیاه می شوند، نیست؟...
کد مطلب: 2676
نام شما

آدرس ايميل شما

ناگفته‌های عمیق‌ترین چاه در فلک الافلاک؛ راز سفال‌های تاریخی برملا شد
عروس و دامادها! شما این اشتباهات را مرتکب نشوید
8 راهکار برای افزایش تمرکز
nader
هيج
علی
نوشته ها درست است