سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ - 25 Feb 2020
۰

ماجرای هتل تارا مهاباد در دست پیگیری مراجع قضایی و پلیسی است

جمعه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۵۹
در پی حادثه‌ای که در هتل "تارا" مهاباد به وقوع پیوست؛ جمعی از مردم و جوانان مهابادی عصر روز گذشته در واکنش به این حادثه، با شکستن شيشه‌ها، آتش زدن و تخريب اموال هتل اعتراض کردند.
ماجرای هتل تارا مهاباد در دست پیگیری مراجع قضایی و پلیسی است
به گزارش خدمت به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ اين اعتراض موجب ترافيک سنگين در خيابان‌های اطراف اين هتل شد و چند منزل مسکونی و خودرو و لاستيک ماشين هم آتش زده شد و دود غليظی اطراف هتل را فرا گرفت.
نيروهای امنيتي با احتياط سعي کردند تا اعتراض کنندگان را آرام کنند.

بهانه اين اعتراض سقوط يک دختر 23 ساله از طبقه چهارم اين هتل در چند روز گذشته بود.

بنا بر شنيده‌ها و اخبار رسيده از منابع آگاه، يکي از بازرسان یک شرکت خصوصی که به بهانه ارتقاء سطح درجه هتل به اين اقامتگاه رفت و آمد می‌کرد با يک خانم از کارکنان هتل رابطه برقرار کرد.
مبتنی بر همین شنیده‌ها؛ قربانی حادثه پس از مشکوک شدن ديگر کارکنان هتل به او تصميم به فرار از در پشتی اتاق هتل که منتهی به بالکن بود می‌کند که تعادل خود را از دست داده و به پايين سقوط می‌کند و در دم جان می‌سپارد.

در اين مدت شايعات مختلفی در شبکه‌های اجتماعی و سايت‌های اينترنتی در اين زمينه منتشر شد که نيروی انتظامی و دستگاه قضايی درحال پيگيری موضوع پرونده اين حادثه هستند.
رئيس شورای تامين شهرستان مهاباد و فرماندار مهاباد گفت: متهم اين پرونده با قرار وثيقه سنگين در بازداشت به سر می‌برد و نيروی انتظامی و دستگاه قضايی در حال پيگيری اين پرونده هستند.

لازم به ذکر است؛ در تماس خبرنگاران با خانواده مرحومه مادر وی از مردم مهاباد تقاضا کرد اجازه دهند مسیر پیگیری قانونی پرونده طی شود.
وی همچنین افزود: خانواده خسروانی از مراجع قضایی پیگیر جدی مساله است.
کد مطلب: 19866
نام شما

آدرس ايميل شما

۳ عادت مخرب که سلامت کبدتان را به خطر می‌اندازد
این 7 مدل دختر، پسران را فراری می‌دهند
تالار عروسی را چگونه انتخاب کنیم؟