سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 24 Oct 2017
۰

دولت جدید باید به نقد شدن ارزش قائل شده و از خود آشفتگی نشان ندهد

شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۰۳
نماینده مردم همدان در مجلس گفت: همان‌طور که رهبر انقلاب در مراسم تنفیذ حکم رئیس‌جمهور بیان کردند، دولت باید به نقد شدن ارزش قائل شده و از خود آشفتگی نشان ندهد.
دولت جدید باید به نقد شدن ارزش قائل شده و از خود آشفتگی نشان ندهد
به گزارش خدمت؛ حمیدرضا حاج‌بابایی -نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی- با اشاره به اولویت‌های اصلی دولت دوازدهم، اظهار داشت: دولت دوازدهم باید دولتی کارآمد و به دور از حاشیه باشد و بر اساس تاکید رهبر انقلاب در رابطه با برنامه ششم که فرمودند برنامه ششم یک برنامه جامع و خوب است که به تاخیر افتاده و مسئولان باید در اجرای دقیق این برنامه اهتمام بورزند و در چارچوب برنامه ششم حرکت کنند.

وی افزود: افرادی که عهده‌دار مسئولیت در دولت دوازدهم می‌شوند، باید محکم‌ترین مواضع را نسبت به دشمنان نظام داشته باشند؛ همچنین توجه جدی به پیاده کردن مبانی اقتصاد مقاومتی که همواره از سوی رهبر انقلاب مورد تاکید بوده، باید دستور کار دولت دوازدهم قرا گیرد؛ بدین معنا که دولت جدید باید کارآمدی‌اش را بر اساس تمرکز بر منابع داخلی نشان دهد.

نماینده مردم همدان در مجلس، با اشاره به مهمترین اولویت امروز کشور، تصریح کرد: امروز بحث تولید و اشتغال، از مهمترین دغدغه‌ها و مشکلات کشور است که دولت جدید باید برنامه‌ای جدی برای حل آن‌ها ارائه دهد؛ چرا که براساس برنامه ششم اگر بخواهیم نرخ بیکاری را 0.8 درصد کاهش دهیم، باید حدود 1.5 میلیون شغل ایجاد کنیم که کاری بسیار دشوار است و کمک مجلس و دیگر نهادها به دولت را می‌طلبد.

حاج‌بابایی با اشاره به این‌که دولت باید نسبت به انتقاد سعه‌صدر بیشتر از خود نشان دهد، خاطرنشان کرد: همان‌طور که رهبر انقلاب در مراسم تنفیذ حکم رئیس‌جمهور بیان کردند، دولت باید به نقد شدن ارزش قائل شده و از خود آشفتگی نشان ندهد.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 75900
نام شما

آدرس ايميل شما

فرق بمب اتمی و بمب هیدروژنی چیست؟
چاقی و روغن زیتون!
آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟