شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 17 Mar 2018
۰

سیلی سپاه به داعش؛ پیامی به آمریکا و مرتجعین

سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۲
نماینده شیراز در مجلس، با اشاره به «سیلی سپاه به داعش» گفت: اقدام سپاه به برخی کشورهای مرتجع منطقه و آمریکا این پیام را می‌دهد که اگر تعرضی به ایران شود، توانمندی دارد به نقطه هدف حمله کرده و از خود دفاع کند.
سیلی سپاه به داعش؛ پیامی به آمریکا و مرتجعین
به گزارش خدمت؛ علی‌ اکبری، در واکنش به حمله موشکی سپاه به موضع داعش در دیرالزور افزود: از اقدام به‌موقع عزیزان در سپاه تشکر می‌کنیم؛ این اقدام، توانمندی‌ای بود که در اختیارشان بود.

وی ادامه داد: در گام اول باید این تروریست‌های تکفیری به سزای عمل‌شان می‌رسیدند و در مرحله دوم هم یک نمایشی بود برای کسانی که به ایران نگاه غیر منطقی دارند و یا به‌دنبال این هستند که تعرض‌هایی داشته باشند.

این عضو کمیسیون کشاورزی، آب و مناطبع طبیعی مجلس، تصریح کرد: آن‌طور هم که مقام معظم رهبری فرمودند: دشمنان نظام در طول این ۴۰ سال به‌دنبال براندازی نظام بوده‌اند که به هر حال ایران نشان داد که در برابر هر کنشی، یک واکنش تندتری خواهد داشت.

اکبری خاطرنشان کرد: امیدواریم تروریست‌های تکفیری به درک واصل شوند تا دیگر فکر حملاتی تروریستی به ایرانیان را به خود راه ندهند.

نماینده شیراز در مجلس تاکید کرد: این اقدام سپاه، به برخی کشورهای مرتجع منطقه و آمریکا این پیام را می‌دهد که ایران این توانمندی دارد تا اگر تعرضی به ایران شود، به نقطه هدف حمله کند و از خود دفاع داشته باشد.

منبع: میزان
کد مطلب: 72943
نام شما

آدرس ايميل شما

9 روش کاهش کلسترول خون در نوروز
مصرف "چای" این ۷ عارضه و بیماری را به‌همراه دارد
اختلال عملکرد کلیه در زنان، شایع‌تر از مردان است