يکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 22 Oct 2017
۰
سلیمانی در گفت‌وگو با خدمت؛

شورای شهر به دور از سیاسی‌کاری مشغول به خدمت‌رسانی است/ دولت در تخصیص بودجه به شورا کارشکنی می‌کند

يکشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۶
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: شورای اسلامی شهر تهران در چند دوره گذشته، با تلاشی خستگی‌ناپذیر به خدمت‌رسانی به مردم مشغول بوده است.
شورای شهر به دور از سیاسی‌کاری مشغول به خدمت‌رسانی است/ دولت در تخصیص بودجه به شورا کارشکنی می‌کند
محمد سلیمانی، نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگوی اختصاصی با خدمت، با اشاره به خدمات چند دوره گذشته شورای شهر تهران، گفت: من معتقد هستم شورای شهر در چند دوره گذشته خدماتی شایسته و قابل تقدیر انجام داده است که نتیجه آن این است که امروز تهران در دنیا به‌عنوان کلانشهری موفق یاد می‌شود.

وی در خصوص فعالیت‌های گسترده شورای شهر، در حوزه‌های گردشگری، حمل و نقل عمومی،‌ عمران و آبادانی، تأکید کرد: این شورا با وجود محدودیت‌های بودجه‌ای ناشی از کارشکنی‌های دولت، توانست در افزایش راه‌های ارتباطی شهر، ایجاد جاذبه‌های گردشگری، افزایش خطوط مترو و اتوبوس‌های تندرو خدمات گسترده‌ای انجام دهد.

وی با اشاره به کادر مومن و انقلابی، خصوصا هیئت رئیسه شورای شهر تهران در تاثیر گذاری به روی فعالیت‌های مثبت این مجموعه، گفت: نیروهایی که به دور از حاشیه‌های سیاسی، به خدمت‌رسانی به مردم مشغول می‌شوند، تاثیر زیادی در تغییرات شگرف شهر تهران در چند سال اخیر داشته‌اند.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به کارشکنی‌های دولت در تخصیص بودجه به شورای شهر در ۴ سال اخیر، اظهار داشت: شورای شهر تهران برخلاف دولت، با دوری از سیاسی‌کاری مشغول به خدمت‌رسانی به مردم هستند و این خدمات امروز برای مردم کاملاً روشن است.
کد مطلب: 68421
نام شما

آدرس ايميل شما

آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه
عواملی که باعث مرگ سلول‌های عصبی می‌شود