شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 23 Sep 2017
۰
کنعانی‌مقدم در گفت‌وگو با خدمت؛

خدمات شورای شهر در چند دوره گذشته چشمگیر است

يکشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۷
دبیرکل حزب سبز ایران گفت: رویکرد شورای شهر تهران در مواجهه با معضلات شهری رویکردی جدید است.
خدمات شورای شهر در چند دوره گذشته چشمگیر است
به گزارش خدمت؛ حسین کنعانی مقدم، دبیرکل حزب سبز ایران، در گفت‌وگوی اختصاصی با خدمت، با تاکید به عملکرد مثبت شورای شهر در چند دوره اخیر اظهار داشت: رویکرد شورای شهر تهران در خصوص مواجهه با معضلات مختلف این کلان‌شهر، از جمله بحث ترافیک، آلودگی هوا و آسیب‌های اجتماعی، رویکردی جدید به حساب می‌آید و توجه به خرد جمعی در هدایت شهرداری تهران نقشی سازنده داشته است.

وی با اشاره به این‌که یک‌دست شدن شورا در آینده از لحاظ سیاسی گر چه ممکن است به هماهنگی با شهردار و یا دولت بیانجامد، اما به نظر مثبت نیست. تضارب آراء و وجود تمامی سلایق مانند دوره‌های پیشین می‌تواند منشأ اثر مثبت در کمک به شهرداری باشد.

دبیرکل حزب سبز ایران، با تأکید بر تعامل سازنده میان اعضای شورا در دوره‌های گذشته با وجود اختلاف نظرهای مختلف اظهار داشت: همین تضارب آراء در میان اعضای شورا توانست کمک خوبی به شهرداری در انجام وظایف خود دهد.

کنعانی‌مقدم با اشاره به خدمات چشمگیر و قابل تقدیر شورای شهر در چند دوره گذشته تصریح کرد: حضور هیأت رئیسه انقلابی و در رأس آن‌ها رئیس محترم شورا، آقای دکتر چمران، توانست در جمع‌گرایی و تعامل سازنده میان اعضاء، کمک قابل توجهی کند.
کد مطلب: 68419
نام شما

آدرس ايميل شما

فرانسه: ایران جزو قدرت‌های صاحب‌نفوذ در سوریه است
قاتل آتنا به دار مجازات آویخته شد
به چه کسانی درون‌گرا می‌گویند؟