پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۶ - 21 Sep 2017
۰

توتال توسط زنگنه سرِ ایرانی‌ها کلاه گذاشت

دوشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۷
نادریان تصریح کرد: امید وزارت نفت به شرکت‌هایی مثل توتال خطرناک است؛ چون آن‌ها قبلا هم کلاه گشادی بر سر ایران گذاشته‌اند و اکنون هم متاسفانه به‌وسیله آقای زنگنه این کار را دنبال می‌کنند.
توتال توسط زنگنه سرِ ایرانی‌ها کلاه گذاشت
به گزارش خدمت؛ عبدالحمید نادریان، مدیرعامل شرکت توسعه پترو صنعت دریا و فعال صنعت نفت، با انتقاد از تمرکز دولت بر روی برجام اظهار کرد: تمرکز بیش از حد روی برجام وقت کشور را تلف کرد؛ زیرا آمریکایی‌ها در اقتصاد به هیچ کسی رحم نمی‌کنند و دولت نباید به آن‌ها دلخوش می‌کرد.

وی افزود: آن‌ها تفاوتی بین دولت‌های مختلف ایران قائل نمی‌شوند و در تحریم ایران با هم مسابقه دارند، به‌طوری که سرمایه‌گذاری بالاتر از 10 میلیون دلار در نفت ایران شامل جریمه می‌شود. حالا آمریکایی‌ها 24 میلیارد دلار طرف ایرانی را جریمه کرده و در آینده هم جریمه سنگین‌تر می‌شویم.

این فعال صنعت نفت خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید حدود 1500 روز وقت و پتانسیل درونی ایران را هدر داد. در دولت یازدهم کشورمان با نقدینگی 1200 هزار میلیارد تومان، واردات 50 میلیارد دلار و جمعیت 80 میلیون نفر بازار خود را در اختیار خارجی قرار داده است. بنابراین نمره دولت در اقتصاد مقاومتی منفی است.

نادریان تصریح کرد: امید وزارت نفت به شرکت‌هایی مثل توتال خطرناک است؛ چون آن‌ها قبلا هم کلاه گشادی بر سر ایران گذاشته‌اند و اکنون هم متاسفانه به وسیله آقای زنگنه این‌کار را دنبال می‌کنند.

منبع: مشرق
کد مطلب: 67561
نام شما

آدرس ايميل شما

فرانسه: ایران جزو قدرت‌های صاحب‌نفوذ در سوریه است
قاتل آتنا به دار مجازات آویخته شد
به چه کسانی درون‌گرا می‌گویند؟