شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 23 Sep 2017
۰

نمره اقتصاد در کارنامه دولت صفر است و هیچ‌وقت هم پاسخگو نبوده است

پنجشنبه ۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۹
یک استاد دانشگاه و اقتصاددان معتقد است: نمره اقتصاد در کارنامه دولت صفر بوده و دولت تدبیر راهبردی برای رونق اقتصادی نداشته است؛ دولت امروز مانده که چه جوابی به مردم بدهد.
نمره اقتصاد در کارنامه دولت صفر است و هیچ‌وقت هم پاسخگو نبوده است
به گزارش خدمت؛ عبدالمجید شیخی، درباره تحلیل خود از وضع اقتصادی کشور اظهار کرد: دولت در حوزه اقتصاد و در جهت رونق اقتصادی، عملکرد قابل قبولی از خود ارائه نکرده است.

وی با تأکید بر این‌که نمره اقتصاد در کارنامه دولت صفر است، تصریح کرد: باید در ارزیابی عملکرد اقتصادی دولت، نمره صفر را ثبت کرد و عملکرد دولت در حوزه اقتصاد چندان مطلوب نبوده است.

این استاد دانشگاه، با اشاره به این‌که دولت راهبردی برای رونق اقتصاد کشور نداشته است، اضافه کرد: چشم دولت برای رفع مشکلات کشور در حوزه‌ها و زمینه‌های مختلف به بیگانگان دوخته شده بود.

وی با بیان این‌که دولت امروز سرش از اعتماد به غرب به سنگ خورده است، تصریح کرد: دولت با بی‌برنامگی در حوزه اقتصادی، شرایط اقتصادی کشور را به‌‌شدت وخیم کرده است.

شیخی با اشاره به بررسی‌های نمونه‌ای، علت اصلی طلاق‌ها را ناشی از دست رفتن فرصت شغلی آقایان برشمرد و اضافه کرد: عملکرد دولت در این راستا به هیچ‌وجه خوب نیست.

این اقتصاددان تصریح کرد: دولت دروازه‌های واردات را باز کرده و از طرفی هم نگاه به بیگانه داشته و دستش را به سمت بیگانه دراز کرده است؛ ولی تفکر دشمن امروز برای خود دولتی‌ها نیز افشا شده است؛ دولت امروز مانده که چه جوابی به مردم بدهد و هیچ‌وقت هم پاسخگو نبوده است.

منبع: فارس
کد مطلب: 65696
نام شما

آدرس ايميل شما

فرانسه: ایران جزو قدرت‌های صاحب‌نفوذ در سوریه است
قاتل آتنا به دار مجازات آویخته شد
به چه کسانی درون‌گرا می‌گویند؟