سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 20 Mar 2018
۰

پيام مردم !؟

شنبه ۲۸ آذر ۱۳۸۸ ساعت ۱۰:۴۷
حضور سراسري مردم در حمايت از آرمان‌هاي امام و اعلام برائت از هتك حرمت به بنيانگذار جمهوري اسلامي و پيمان مجدد با ولايت فقيه، چند پيام روشن براي افراد و جرياناتي داشت كه پايه‌هاي نظام را هدف قرار داده اند. آناني كه اسم و رسمشان را به بركت انقلاب و امام خميني(ره) به دست آوردند اما اقداماتشان زمينه‌ساز ظهور و بروز كينه‌توزي دشمنان قسم خورده عليه كشورمان شد و همان‌طور كه رهبر انقلاب فرمودند:كاري كردند كه دشمن مايوس و نااميد جان تازه بگيرد و تشويق شود
پيام مردم !؟

 حضور سراسري مردم ايران در حمايت از آرمان‌هاي امام و اعلام برائت از هتك حرمت به بنيانگذار جمهوري اسلامي و همچنين پيمان مجدد با ولايت فقيه ، چند پيام روشن براي افراد و جرياناتي داشت كه در تلاشند پايه‌هاي نظام را هدف قرار دهند. 

آناني كه اسم و رسمشان را به بركت انقلاب اسلامي و امام خميني (ره) به دست آوردند؛ اما اقداماتشان زمينه‌ساز ظهور و بروز كينه‌توزي دشمنان قسم خورده نظام عليه كشورمان شد و همان‌طور كه رهبر انقلاب فرمودند: «كاري كردند كه دشمن مايوس و نااميد جان تازه بگيرد و تشويق شود.»

1- حضور ميليوني مردم ايران در سراسر كشور بار ديگر ثابت كرد كه نام امام و راه امام محو شدني نيست و تلاش دشمنان خارجي و هم‌پيمانان داخلي آنها براي به فراموشي سپردن آرمان‌هاي امام، نتيجه‌اي جز ناكامي نخواهد داشت.

2- نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران بر پايه ولايت فقيه، يادگاري ارزشمند و ميراثي گرانسنگ است كه بناي آن به دست معمار انقلاب و بنيانگذار جمهوري اسلامي حضرت امام خميني(ره) پايه‌ريزي شده است و همين مسير الهي از سوي حضرت آيت‌الله خامنه‌اي ادامه خواهد داشت.

اين مسير هم ريشه الهي دارد و هم ريشه مردمي و هيچ گروه و جرياني نمي‌تواند با شعارهاي موهن و انحرافي خدشه‌اي به اين روند وارد كند.

3- اهانت به ساحت مقدس امام (ره) و تفكرات و انديشه‌هاي ايشان ادامه جسارت‌‌‌هاي ديروز است، همان جرياني كه قيام كربلايي امام حسين(ع) را خشونت مي ناميدند و افكار و انديشه‌هاي حضرت امام(ره) را عامل عقب ‌ماندگي ايران مي‌دانستند و خواستار به موزه سپرده شدن افكار ايشان بودند.

پاره شدن عكس امام نتيجه زمينه چيني جرياني است كه سال‌هاست تلاش خود را معطوف پاره كردن، سوزاندن، تحريف و محوانديشه‌هاي امام خميني (ره) كرده ‌است، اما غافلند كه ريشه‌هاي مذهبي مردم ايران را در طول تاريخ هيچ عنصري چه داخلي و چه خارجي نتوانسته كمرنگ كند.

4- تظاهرات ديروز مردم ايران اتمام حجت با عوامل فتنه بود، كساني كه باعث شده‌اند 6 ماه از عمر كشور درگير مسائلي شود كه نه تنها كمكي به اعتلا و پيشرفت كشور نمي‌كند بلكه سبب شده زمينه سوءاستفاده عوامل معاند با نظام نيز فراهم شود.

مسوولان نظام تاكنون در جهت تاكيدات رهبري به دنبال جذب حداكثري و دفع حداقلي بوده‌اند، اما به نظر مي‌رسد سران فتنه با ادامه رويكرد خود قصد سوءاستفاده از مداراي نظام را دارند.

پيام آخر تظاهرات ديروز مردم هم همين بود كه مدارا بس است، دستگاه قضايي از اين پس بايد با فتنه‌‌گران برخورد كند، اين يك درخواست ملي است.

- عباس محمدنژادکد مطلب: 2076
نام شما

آدرس ايميل شما

توصیه‌های طلایی برای جلوگیری از سرقت نوروزی
نشانه‌های سردی معده چیست؟
ترک پرسپولیس در این شرایط نامردی است/ می‌خواستند مرا به زور استقلالی کنند