جمعه ۳ فروردين ۱۳۹۷ - 23 Mar 2018
۰

بغض به تفكر ناب امام

يکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۸۸ ساعت ۱۴:۰۰
پيش از اين بارها و بارها به شروع‌كنندگان فتنه پس از انتخابات هشدار داده شده بود كه ممكن است آغازگر اين حركت شما باشيد، اما بي‌ترديد ديگر پايان‌بخش آن شما نخواهيد بود و امروز نيز باز متاسفيم كه با وجود شواهد بسيار و نشانه‌هاي روشن براي اين ادعا، هنوز هم گرفتار توهم‌اند. آيا هنوز هم فكر مي‌كنيد آشوبگران با شمايند؟ و براي زنده نگه‌داشتن خط و نام امام، شهر و دانشگاه را به آتش مي‌كشند ؟
پيش از اين بارها و بارها به شروع‌كنندگان فتنه پس از انتخابات هشدار داده شده بود كه ممكن است آغازگر اين حركت شما باشيد، اما بي‌ترديد ديگر پايان‌بخش آن شما نخواهيد بود. 

هشدار داده شده بود كه ممكن است شما «كشت» كنيد، اما «برداشت» در دست شما نخواهد بود. يادآوري شده بود كه ممكن است در اول حركت، بخشي از مردم، با شما همراهي كنند اما با تداوم آشوب‌ها و دوري گزيدن مردم به دليل آگاهي و كشف حقيقت و كنار رفتن پرده‌ها تنها كساني به نام شما و در زير سايه حمايت شما اين راه را ادامه مي‌دهند كه هيچ باوري نه به اسلام، نه به انقلاب، نه امام و نه حتي به خود شما ندارند.

امروز نيز باز متاسفيم كه با وجود شواهد بسيار و نشانه‌هاي روشن براي اين ادعا، هنوز هم گرفتار توهم‌ايد. آيا هنوز هم فكر مي‌كنيد آشوبگران با شمايند؟ و براي زنده نگه‌داشتن خط و نام امام، شهر و دانشگاه را به آتش مي‌كشند؟

مگر امام خميني (ره) كه هنوز كه هنوز است، نامش و يادش، دل‌هايمان را پر از شور و نور مي‌كند، دو ميراث نظام جمهوري اسلامي و ولايت فقيه را برايمان باقي نگذاشت؟ چرا آقايان آن روز كه شعار نه شرقي، نه غربي، جمهوري ايراني سر داده شد، بيانيه صادر نكردند؟ مگر نه اين‌كه همان‌ها كه ديروز اين شعارها را سر دادند، امروز عكس امام (رحمت الله عليه)‌ را هتك مي‌كنند؟

2- برخي باز در خوابند، به جاي آن كه ببينند و بدانند و اعتراف كنند اين بستري است كه آنها فراهم كرده‌اند و از تخم كينه و اختلافي كه كاشته‌اند، جز علف‌هاي هرز و آلوده، چيزي سر بر نياورده است، باز هم، راه به بيراهه مي‌برند.

به جاي آن كه عمل حاميان خود را و به زعم ما «ضدانقلاب كينه‌جو» را تقبيح كنند، پيراهن چاك مي‌كنند كه چرا تصوير آن را نشان داده‌ايد، غافل از آن كه همه رسانه‌هاي تصويري دنيا، بارها و بارها، اين تصاوير را پخش كرده‌اند.

اگر تلويزيون ما آن را نشان مي‌دهد، مي‌خواهد عمق انحراف و بغض اين جريان انحرافي را به تصوير بكشد تا شايد رگ غيرتتان بجنبد. اما يكي دنبال اثبات جعلي بودن تصوير است و ديگري از تيري سخن مي‌گويد كه خود به دستان مخالفان انقلاب، اسلام، نظام و امام داده است.

در همين تلويزيون، بارها قرآن‌هاي سوخته و پاره‌شده‌اي به نمايش درآمده است كه يا حاصل جنايت آمريكايي‌ها در عراق و افغانستان بوده و يا ثمره انفجارهاي كور ضدانقلاب در مساجد و مكان‌هاي مقدس.

آيا رسانه‌ها مي‌خواستند (نعوذ بالله)‌ هتك قرآن كنند، يا ددمنشي و عمق كينه و سبوعيت طرف مقابل را نشان دهند؟

3- امروز روزي است كه جريان ضدانقلاب، ناكام از همراهي و حمايت مردم نقاب از چهره اصلي خود برداشته و در مقابل انقلاب و مردم ايستاده است.

اگر امروز اهانت به امام در قالب هتك تصوير بروز كرده، ماه‌هاست كه در پشت نقاب‌هاي تزوير در هتك آرمان‌هاي آن بزرگمرد ظهور و بروز داشته است.

آيا شما از بغض آمريكا و اسرائيل، منافقين و سلطنت‌طلب‌ها، چريك‌هاي فدايي خلق و طرفداران باند مهدي هاشمي و زخم‌خوردگان انقلاب، عليه امام و نظامي كه او برپا داشت، بي‌خبريد؟ امروز مگر صحنه‌گردانان اين آشوب‌ها و هتك‌ها كساني جز همين افرادند كه از قضاي روزگار به حاميان شما نيز مبدل شده‌اند؟

4- كلام آخر؛ امام براي همه مردم حقيقتي ماندگار است؛ به روشنايي آفتاب و زلالي آب كه «هيچ گردي بر دامنش ننشيند.»

امروز، پيروان صادق و فرزندان واقعي امام، كساني هستند كه قلبشان براي انقلاب امام و نظامي كه او پايه‌گذاري كرد ، مي‌تپد و در پاسداري از آن سر و جان نمي‌شناسند اما با ناديده گرفتن اين ميراث ماندگار از سوي كساني كه خود را حامي امام و دستاوردهاي سترگش مي‌خوانند، اين پرسش بي‌پاسخ مي‌ماند كه: «آيا هنوز هم جاي ترديدي براي جدا كردن و صف‌بندي مرزها با كينه‌توزان به امام و ميراث‌ ماندگارش و تفكر ناب او وجود دارد؟»

بيژن مقدمکد مطلب: 1998
نام شما

آدرس ايميل شما

توصیه‌های طلایی برای جلوگیری از سرقت نوروزی
نشانه‌های سردی معده چیست؟
ترک پرسپولیس در این شرایط نامردی است/ می‌خواستند مرا به زور استقلالی کنند